לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2011, 17:46
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Mr.K שמתחילה ב "יצאתי קצת מבולבל מהתגובות..."

תראה, זה די קשה לעשות את הדברים האלה 'מיד שנייה'. יש סיכוי טוב שזה לא יצליח.
הכי טוב יהיה שתסנג'ר או תשכור מישהו שיעשה את זה בשבילך.

"יכול להיות?"
הכל יכול להיות.
אבל זה לא מעניין.
מעניין מה שקורה באמת.

בוא נתחיל מזה שלא ברור מה קורה אצלך בכלל. איזה שרת? איך נראית התוכנה? מה קורה בכלל?
יש לך גישה רק ללקוח? גם לשרת? קודם כל תסביר בעברית ברורה מה קורה התרחיש המדויק שעוסקים בו.
משם נדבר.

בהנחה שיש לך גישה ללקוח, והוא מריץ ווינדוס:
תריץ netstat (עם ‎-b) ו-procmon (רמי הביא לך קישור למעלה) כדי לראות את כל התקשורת שהתוכנה שלך מייצר. את זה תסניף ב-Wireshark.
(תלוי בתוכנה, ביצרן, וכו', יכול להיות שווה גם לבדוק שאין תוכנה אחרת שניגשת לרשת בשם הלקוח הגרפי. כרגע נניח שזה לא המצב.)

קבצים תעלה לפרש. אם אלה קבצי טקסט, אתה יכול גם להעלות ל-pastebin או אתרים דומים. לא לטיזי. זה סתם מציק.
הסנפות תביא לנו ב-PCAP. לא דאמפ טקסטואלי. זה עוד יותר מציק.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2011, 06:52
  משתמש זכר Mr.K Mr.K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "תראה, זה די קשה לעשות את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
תראה, זה די קשה לעשות את הדברים האלה 'מיד שנייה'. יש סיכוי טוב שזה לא יצליח.
הכי טוב יהיה שתסנג'ר או תשכור מישהו שיעשה את זה בשבילך.

כל הרעיון הוא לעשות את זה לבד בשביל ללמוד, תמיד אתה יכול לשכור מישהו, זאת לא המטרה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
בוא נתחיל מזה שלא ברור מה קורה אצלך בכלל. איזה שרת? איך נראית התוכנה? מה קורה בכלל?
יש לך גישה רק ללקוח? גם לשרת? קודם כל תסביר בעברית ברורה מה קורה התרחיש המדויק שעוסקים בו.
משם נדבר.

כבר הסברתי את עצמי במהלך כל השירשור.
השרת עובד כמו שאמרתי על לינוקס, השרת הזה לא פתוח לשינויים, מה שנקרא, זאת קופסה All-IN-One כזה, מחשב שיש לו כבר את כל חיבורי המצלמות ואין לי כל דרך לעשות שינויים שם, אני כן יכול להיכנס להגדרות והכול אבל לא לשים סניפר.
זה לא חשוב איך התוכנה נראית, לא רציתי להכניס לפה יותר מדי פרטים לא קשורים שיבלבלו, אמרתי בידיוק איך היא עובדת, ולאן יש לי גישה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
תריץ netstat (עם ‎-b) ו-procmon (רמי הביא לך קישור למעלה) כדי לראות את כל התקשורת שהתוכנה שלך מייצר. את זה תסניף ב-Wireshark.
(תלוי בתוכנה, ביצרן, וכו', יכול להיות שווה גם לבדוק שאין תוכנה אחרת שניגשת לרשת בשם הלקוח הגרפי. כרגע נניח שזה לא המצב.)

כמו שמארתי זה לא ווינדוס, אני לא יכול לעשות זאת דרך השרת, רק דרך מחשב אחר ברשת או באינטרנט.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
קבצים תעלה לפרש. אם אלה קבצי טקסט, אתה יכול גם להעלות ל-pastebin או אתרים דומים. לא לטיזי. זה סתם מציק.
הסנפות תביא לנו ב-PCAP. לא דאמפ טקסטואלי. זה עוד יותר מציק.

לקחתי לצומת ליבי, פשוט לא ידעתי שאפשר להעלות לפה קבצים.

בתודה, כפיר!

ישן 27-07-2011, 10:30
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Mr.K שמתחילה ב "[QUOTE=פסטן]תראה, זה די קשה..."

זה כבר נהיה מביך. אולי ניסית להסביר את עצמך, אבל ממש לא הצלחת.
מה שחמור מזה, הוא שאתה לא קורא את מה שכותבים לך, אלא ישר רץ להגיב.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mr.K
השרת עובד כמו שאמרתי על לינוקס, השרת הזה לא פתוח לשינויים, מה שנקרא, זאת קופסה All-IN-One כזה, מחשב שיש לו כבר את כל חיבורי המצלמות ואין לי כל דרך לעשות שינויים שם, אני כן יכול להיכנס להגדרות והכול אבל לא לשים סניפר.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
כמו שמארתי זה לא ווינדוס, אני לא יכול לעשות זאת דרך השרת, רק דרך מחשב אחר ברשת או באינטרנט.

הדגשתי עבורך את המילים החשובות.

כן. הבנתי שאתה לא יכול להריץ סניפר על השרת. זה שאתה לא יכול להריץ סניפר על השרת זו לא תגובה להצעה להריץ סניפר על הלקוח.

ישן 27-07-2011, 19:49
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Mr.K שמתחילה ב "שמע גבר אין לי מושג מה אתה..."

הרצת netstat? הרצת procmon? לא.
אז לא ניסית כל מה שאמרו לך.

מנסים לעזור לך, אבל אתה מתעלם מהיד המושטת. בעיה שלך.
שאלת:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mr.K
שמתי בפילטר רק את TCP והפורט המסויים, זה מספיק או שיכול להיות עוד דרך שהתוכנה מעבירה חוץ מזה?
וקיבלת תשובה. במקום לעשות את מה שהוצע לך, התחלת לכתוב שטויות.

לסיום, שיעור עברית:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mr.K
ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
הדגשתי עבורך את המילים החשובות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mr.K
ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
כן. הבנתי שאתה לא יכול להריץ סניפר על השרת. זה שאתה לא יכול להריץ סניפר על השרת זו לא תגובה להצעה להריץ סניפר על הלקוח.
אני לא מצליח להבין מה אתה מתכוון בזה שאמרת "זו לא תגובה להצעה".

אם אני מציע לך "תריץ netstat (עם ‎-b) ו-procmon (רמי הביא לך קישור למעלה) כדי לראות את כל התקשורת שהתוכנה שלך מייצר. את זה תסניף ב-Wireshark." (על הלקוח), המשפט "כמו שמארתי זה לא ווינדוס, אני לא יכול לעשות זאת דרך השרת, רק דרך מחשב אחר ברשת או באינטרנט" איננו תגובה להצעה הזו. הוא סתם משפט אקראי.
או בקיצור:
זה שאתה לא יכול להריץ סניפר על השרת זו לא תגובה להצעה להריץ סניפר על הלקוח.
שאלת שאלה. קיבלת תשובה. החלטת להתעלם ולתקוף. שיהיה לך בהצלחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:57

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר