לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2011, 19:41
  FamilyGuy FamilyGuy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.10
יציאה לקצונה

שלום,
התגייסתי לשריון בנובמבר 2010, ובעקבות קשיים נפשיים שלצערי חוויתי לאחר 3 חודשים נקבע לי קה"ס 43 על ידי קב"ן והועברתי לאחר החלטת קצין מיון במז"י לבסיס פתוח לעשות יומיות בתפקיד מנהל רשת. נשלחתי לקרוס מנהלי רשת שהתקיים בבסמ"ח בשלישות רמת גן וכרגע זה מה שאני עושה. אני לא מרוצה מהתפקיד ודי מתחרט על היציאה שלי מהשריון. בכל מקרה, הייתי רוצה לקבל מידע בנוגע לקורס קצינים. האם זה אפשרי במקרה שלי? האם יש לבטל את הקה"ס? יש לי קב"א 54 ודפ"ר 80, בתדפיס האישי שלי לפני שהיה קה"ס הופיע מתאם קצונה 2 וציון קצונה 114, שהבנתי שזה גבוה, ולאחר שנקבע לי קה"ס ירד המתאם ל-0 וציון הקצונה 114 נשאר, מה שמראה על התאמה אני חושב. עד מתי יש לי את האפשרות (אם בכלל) לצאת לקורס קצינים? האם אני אמור לקבל מיונים? מה עליי לעשות ואיפה להתחיל כדי להגיע לקורס קצינים? תודה רבה וערב טוב!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2011, 11:57
  FamilyGuy FamilyGuy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Pop_Bite שמתחילה ב "עדיף שתדבר איתו כמה שיותר..."

הקצין שמעל המפקד שלי (הוא סא"ל), לקח אותי לראיון קטן אתמול וניצלתי את הרגע, אמרתי לו שהייתי רוצה לצאת לקצונה ואני מאוד מעוניין בזה, הוא אמר "אהבתי" ושאל אותי לאיזו קצונה הייתי רוצה לצאת, אז אמרתי לו שבכל מקרה אצטרך לצאת לקצונה מהחיל אליו אני שייך, שזו קצונת תקשוב. הוא אמר שהוא יבדוק את זה וידבר עם המפקד שלי, אבל הוא רק לא בטוח לגבי הקה"ס, אם צריך לבטל אותו, אז אמרתי לו שלפי מה שאני יודע צריך לבטל את הקה"ס. ואחר כך הוא אמר שהוא לא יודע איך זה הולך בתקשוב ואם יהיה מקום להכניס אותי, ושצריך לבדוק מה טווח הזמן שהם יכולים להוציא אותי לקצונה. בסוף הוא אמר שוב שהוא יבדוק את זה וידבר עם אנשים ושהוא שמח על המוכנות שלי לצאת לקצונה. מה אתם אומרים? תוך כמה זמן הוא אמור לחזור אלי עם תשובה? ולפי התגובה שלו מה אפשר להבין?
תודה רבה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר