לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2011, 15:18
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אני לא מסכים לא איתך ולא עם גברת אורוול
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "כנראה שלא שיחקת הרבה במחשב..."

Forever הוא אכן משחק מעאפן, אבל ל-Duke Nukem המקורי יש הומור מיוחד שאין לשום משחק אחר. הומור ירוד או לא, אין הומור כזה באף משחק מחשב אחר. ברור שזה הומור ירוד, זאת פארודיה. אף אחד מהגיקים שפיתח את המשחק לא באמת צוחק מבדיחות סוג ז', נשים ערומות שהופכות לזומבים מפלצתיים, או משפטי מחץ של ילד בן שש. זה הקטע. דיוק נוקם צוחק על כל משחקי ה-FPS של התקופה ההיא, זה משחק פארודי גאוני. חוץ מזה, עד כמה שאני אוהב את ההומור השנון של החנונים שמפתחים את כל המשחקים כיום, ועד כמה שאני מתחבר אליהם ואל ההומור שלהם, בהיותי גיק בעצמי, דיוק נוקם הוא משחק שמביא הומור אחר, שונה מההומור השנון ולעתים אף המעט מתנשא של שאר משחקי המחשב. כן, Worms קורע אותי מצחוק. כן, המפתחים של Total War יודעים להכניס Easter Eggs מצוינות. אבל דיוק נוקם זה משהו שונה, זה אופי אחר, ובמובן מסוים זה אתנחתא מההומור המקובל, זה שצריך לחשוב כדי להבין אותו. אני אוהב את האופי הקליל של דיוק נוקם, את הסאטיריות של המשחק, את זה שגם אם אני חמוש באקדח מסריח, כל פעם שאני אסתכל במראה הבבואה שלי תחזיק במקלע אימתני ותחמיא לעצמה על המראה. וכן, חפרתי יותר מדי. סתדרו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2011, 21:38
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Raiden שמתחילה ב "דיברתי בכללי שכולם כול כך..."

שיחקתי בדאוס-אקס החדש והוא לא רע ולא נורא....כל הז'אנר של Shooter-RPG הוא בעייתי משהו, ואין ספק שדאוס-אקס נופל בין הכסאות.... אבל אתה נסחף עם מזעזע ומחריד... או שאתה כמו Lightarrow - ברגע שאתה נתקל במאפיינים אמיתיים של משחק תפקידים אתה לא יודע איך לאכול את זה... אני לא יכול לומר שהתאכזבתי (כי לא ממש היו לי ציפיות) אבל אני יכול לומר ככה: הוא לא Mass Effect אבל הוא גם לא כזה גרוע. שיחקתי, בכללי די נהניתי, שמח שקיבלתי אותו כי לא הייתי מרגיש טוב אם הייתי נאלץ לשלם עליו, כנראה.... לא רע, לא נורא.

Duke Nukem Forever לעומתו, כרגע, אם היו משלמים לי, עדיין הייתי מסרב לשחק בו.

בכלל, לטעון לרמה ירודה של משחקים בכללי זה ממש לא נכון. Divinity 2: Ego Draconis, Dragon Age 2, Transformers: War for Cybertron, Dungeon Siege 3... כל אלו יצאו יחסית לאחרונה והם טובים וכיפיים..

ישן 24-09-2011, 21:49
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שיחקתי בדאוס-אקס החדש והוא לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
שיחקתי בדאוס-אקס החדש והוא לא רע ולא נורא....כל הז'אנר של Shooter-RPG הוא בעייתי משהו, ואין ספק שדאוס-אקס נופל בין הכסאות.... אבל אתה נסחף עם מזעזע ומחריד... או שאתה כמו Lightarrow - ברגע שאתה נתקל במאפיינים אמיתיים של משחק תפקידים אתה לא יודע איך לאכול את זה...

דווקא הצליחו לא רע לדעתי עם fallout 3
האקשן לא זורם טוב עם עם משחק FPS, אבל אי אפשר להגיד שלא הצליחו לשלב RPG עם הג'אנר

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
בכלל, לטעון לרמה ירודה של משחקים בכללי זה ממש לא נכון. Divinity 2: Ego Draconis, Dragon Age 2, Transformers: War for Cybertron, Dungeon Siege 3... כל אלו יצאו יחסית לאחרונה והם טובים וכיפיים..

המשחקים לא ירודים - הם פשוט לא מחדשים הרבה, מעבר לגראפיקה משופרת.
לכן אני לא קונה משחקים שלא עושים משהו חדש מבחינת המשחקיות, או ה multiplayer.
לדעתי, גם היום המשחק הטוב ביותר בכל הזמנים עבור single player הוא Starcontrol 2.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר