לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2011, 23:45
  משתמשת נקבה litali_lavi_XD litali_lavi_XD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.09
מה אתם חושבים על בגידות..?

לאחרונה גרם לי מישהו להבין שבגידה זה לא דבר כזה נורא.. לפחות איך שאני רואה את זה כרגע..
בגידה זה בעצם רצון פיזי, רצון שצריך להתממש רק בגבול ההתנהגות..
ז"א , אם אני נמשכת למישהו אחר כשיש לי חבר.. זאת לא נחשבת בגידה, אני לא אוהבת את אותו הבנאדם או שומרת לו אמונים , או מתחתנת איתו , או טסה לחיות איתו בקנדה ! זה פשוט מישהו שאני נמשכת אליו וממשת את הרצון שלי להיות איתו, בלי כל קשר להתחייבויות אחרות.
אז.. אולי זה לא כזה נורא לבגוד ? ..
ז"א, אני חושבת שגם אם היה לי חבר והוא היה עם מישהי אחרת באותו זמן, אז אם לא הייתי יודעת על זה, ואף אחד אחר (חוץ מהם כדי שאני לא אצא פתאטית) יודע על זה, אז הכל בסדר.. שום דבר לא קרה..
אתם איתי.. או לא ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2011, 23:53
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי litali_lavi_XD שמתחילה ב "מה אתם חושבים על בגידות..?"

הבעיה בעיקר בבגידות היא חוסר הכנות. לרוב הזוגות מאוד מפריע שהפרטנר שלהם עושה מעשה כזה אינטימי (ולא משנה כמה ירצו לך על מין מזדמן ועל כמה זו רק פעולה מכנית- יש לפעולה הזאת ערך רגשי, אם נרצה ואם לא) עם אדם אחר, ועוד בלי לגלות להם.
אצל זוגות שכל עוד זה נעשה בהסכמה ובידיעה אין להם בעיה, זו לא נקראת בגידה, אלא "מערכת יחסים פתוחה".
אישית אני פוסל בגידות משתי הסיבות למעלה: אם מעורב בזה חוסר כנות אז זה בוודאי מעשה פסול, אבל גם אם יש בזה כנות אני חושב שזה לא כדאי, מאחר ולסקס יש ערך רגשי רב, ואני לא רואה איך אדם מאוהב מסוגל להתקשר כך עם אדם שהוא לא מושא האהבה שלו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 26-07-2011 בשעה 23:58.
ישן 27-07-2011, 00:03
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי litali_lavi_XD שמתחילה ב "מה אתם חושבים על בגידות..?"

תעני לעצמך על השאלה: איך תקבלי את העובדה, שבן זוגך, בזמן שמנשק איתך, שוכב איתך, מתאר לעצמו בחורה, אישה אחרת, ולא כזאת מהסרטים, אלא זאת שאת לומדת איתה או משהו בסגנון.

לגבי הידע: אכן אם העץ נפל ביער כשאף אחד לא שמע אותו נופל, אפשר איכשהו להגיד, שהנפילה לא התקיימה. גם לבגוד אפשר שנים בלי שאישה תשים לב, במיוחד אם היא חסרת אינטואיציה נשית(לא המקרה שלך), אבל כל זה - עד לרגע מסוים, השקר בסוף יתגלה, אלא אם היה מדובר במקרה חד פעמי.
תחשבי לרגע, שאת האנרגיה שחברך מבזבז על ההיא, הוא היה יכול לבזבז עליך, איתך.
אם זה בסדר מצידך לחלוק את בן זוגך עם אישה אחרת, אין כלום רע בזה, העיקר שלא יהיה האלמנט של השקר.

ישן 02-08-2011, 16:28
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02

אם בגידה זה דבר טוב, או נסבל, למילה לא היו כל כך הרבה קונוטציות שליליות.

אני לא רואה איך שני הצדדים יכולים להיות בסדר עם בגידה, הבוגד או הנבגד.
כמובן שמובן למה הנבגד לא ירגיש טוב עם זה; אחרי הכל הוא נתן מעצמו, שמר אמונים, היה אקסלוסיבי וסמך על הפרטנר שלו שינהג באותה דרך.
מצד שני, הבוגד כנראה עושה את מה שהוא עושה כי חסר לו משהו בקשר. קורה ולגיטימי לגמרי. אבל, מה הוא עושה במקום להיות כנה ולשתף בחוסר הזה? הולך ומשיג אותו אצל אחרים בסתר.
לפי דעתי זה מעיד על חוסר בגרות. אם לאותו בוגד חביב יש לב פועם ודם אדום, אני מניחה שהוא מבין שהמעשים שלו פוגעים ובסופו של דבר זה יחזור לנשוך אותו בטוסיק.
(שלא לדבר על איך מרגיש הצד השלישי - זה שבוגדים איתו...)

מעבר לזה, צריך לדעת להתאפק ולא חייבים לממש כל רצון, יצר ותשוקה. כמו שאת יודעת שלא בריא לאכול המבורגר כל יום לבוקר צהריים וערב, את גם בטח יודעת שלא צריך "להשיג" את כל מי שנראה לך בחור לעניין.

אני יכולה להעיד על עצמי שאני די רכושנית - מה ששלי, שלי. קשה לי לדמיין את בן הזוג שלי בסיטואציה אינטימית עם מישהי אחרת (גופנית או נפשית).
מה גם שאני לא רואה את עצמי פוגעת במכוון במישהו שאני אוהבת רק כדי לסמן V על יצר כלשהו.

ודבר אחרון - עקב כל השידורים החוזרים של "ריקי לייק", נתקע לי בראש המשפט (הנכון) הבא: What goes around, comes around. עדיף להקדים תרופה למכה ולשתף בתחושות, או לסיים את הקשר בכבוד לפני האקט הפוגע.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר