לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2011, 10:29
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
מקדונלדס תוסיף לארוחות הילדים חצי תפוח עץ. כמו כן, תפחית את הסוכר והשומן

מהפכת המזון הבריא שהגיעה בשנים האחרונות לרשת מקדונדלס עשתה אתמול צעד נוסף: בהודעה מיוחדת הצהירה רשת המזון המהיר על שורה של צעדים בריאים ובהם הפיכת התפוח לחלק בלתי נפרד מארוחת הילדים. בנוסף, מתכוונים ברשת להפחית את כמות הסוכר והשומן במוצרים השונים ואפילו להשיק אפליקציה מיוחדת בנושא תזונה בריאה.

ההודעה של רשת ההמבורגרים הגדולה בעולם לא פורסמה בעקבות מצוקה כלכלית וירידה במכירות, אלא דווקא בצל דוח חדש שלפיו רשמה הרשת רבעון שמיני רצוף של עליות רווחים, הרצף הארוך ביותר מזה שנים רבות. אלא שברקע גובר הלחץ הציבורי לשינוי התפריט שמציעה הרשת ללקוחותיה.

ראשי מקדונלדס הודיעו על שורה של צעדים דרמטיים: בחזית השינוי עומדים הילדים הקטנים, הבטן הרכה של תופעת השמנת היתר בארצות הברית וקהל הלקוחות הנאמן של ארוחות הילדים המפורסמות.

http://www.nrg.co.il/online/55/ART2...5&cat=303&loc=9
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2011, 11:19
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי chicken שמתחילה ב "[left]et tu? [right]הם לא..."

אנשים אכן יכולים לא לקנות שם אוכל אבל אנשים כן קנו, ויותר מכך, מקדונלדס פרסמה בעבר טענות שקריות לגבי כך שהאוכל שלה לכאורה מזין מספיק ובריא מספיק בשביל שילדים יוכלו לאכול אותו כל הזמן (ואז בא מורגן ספרלוק וכיסח להם את האימא עם Supersize me)...

מקדונלדס משקיע הרבה מאוד כסף בלמשוך אליה את הילדים מתוך ידיעה שילדים הם נוחים להשפעה וילד שגדל על מקדונלדס יהפוך למבוגר שמן שצורך מקדונדלס... Hook them when they're young כמו שאומרים...

אז נכון שלהורים יש אחריות... ונכון שבסופו של דבר מי שאוכל במקדונלדס מביא את זה על עצמו... אבל מקדונלדס עדיין משתמשת בשיווק שקרי - "הו, יש לנו חצי תפוח, אפשר להביא את הילדים לאכול אצלנו" וזה עובד לה היטב.

את דעתי שלי לגבי מקדונלדס תוכל למצוא פה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=528079

ישן 27-07-2011, 12:12
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
שמע, אתה מגזים...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אנשים אכן יכולים לא לקנות שם..."

אומנם אני לא פאנבוי כזה גדול של מקדונלדס, אבל קיים הבדל ענק בין התפריט הישראלי לאמריקאי (במיוחד בתקופה של סופר סייז מי).

קודם כל האמריקאים משתמשים בשמן טראנס עם שומן חזיר, ובארץ משתמשים בשמן קנולה (בריא הרבה יותר).

בארה"ב הבשר מעובד ומכיל לא מעט תוספים (שומן חזיר, חלקי חזיר, טעם וריח מלאכותיים וכ'ו) ובארץ יש הרכב אחר - כי הם מחויבים על פי החוק ליצור את האמבורגרים שלהם בארץ, ויש על זה פיקוח מחמיר של משרד הבריאות.

בארה"ב כל האמוברגר מגיע אוט' עם גבינה צהובה שמנה מאוד (בסביבות ה40%), בארץ כמעט ואין.

בארה"ב כל מנה מגיעה עם חצי ליטר של שתיה מתוקה ומשמינה או מילקשייק, ובארץ רק אם אתה מגדיל את הארוחה אתה מקבל כמות כזו, מה גם שאין לך בארץ ריפל, אז אתה מסתפק במה שמגישים לך, בארה"ב השמנים האלה ממלאים שוב ושוב, ורק משתייה הם משמינים שם.

ויש עוד הרבה דוגמאות...

בקיצר התפריט בארץ הוא בריא יותר, ולדעתי גם האמבורגר טעים יותר (הייתי בארה"ב 4 חודשים, ואכלתי שם פעם או פעמיים במקדונלדס וברגר קינג, ונגעלתי בכל פעם).
מה שכן, יש שם איזה רשת דיינרס, בשם "וונדיז" ולפני שטסתי בחזרה לארץ, אכלתי שם את האמבורגר הכי טוב של החיים שלי.

אם מישהו יהיה זכיין של הרשת הזו בארץ, הוא תוך שנה גורם לבלאק, אגדיר, ומוזס לפשוט את הרגל.

ישן 27-07-2011, 13:28
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "שמע, אתה מגזים..."

אההה שוב אתה מתחיל עם ההנפצות?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אומנם אני לא פאנבוי כזה גדול של מקדונלדס, אבל קיים הבדל ענק בין התפריט הישראלי לאמריקאי (במיוחד בתקופה של סופר סייז מי).

קודם כל האמריקאים משתמשים בשמן טראנס עם שומן חזיר, ובארץ משתמשים בשמן קנולה (בריא הרבה יותר).

אתה יודע שהקנולה מופק מצמח רעיל?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
בארה"ב הבשר מעובד ומכיל לא מעט תוספים (שומן חזיר, חלקי חזיר, טעם וריח מלאכותיים וכ'ו) ובארץ יש הרכב אחר - כי הם מחויבים על פי החוק ליצור את האמבורגרים שלהם בארץ, ויש על זה פיקוח מחמיר של משרד הבריאות.

ראשית, "חלקי חזיר" הם חלק נורמלי במדינה שבה הכשרות איננה עול ריחיים על צוואר מי שלא רוצים לאכול כשר. שנית, גם בארץ יש חומרי טעם וריח מלאכותיים... אתה חושב שאי ההכללה של מוצרי חזיר בהמבורגר משנה משהו? זה פלסטיק וזה פלסטיק.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
בארה"ב כל האמוברגר מגיע אוט' עם גבינה צהובה שמנה מאוד (בסביבות ה40%),

לא אוטומאטית ולא 40%. 11 אחוז ויש הפרדה ברורה בין אותו ההמבורגר עם או בלי גבינה בתפריטים הויזואליים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
בארה"ב כל מנה מגיעה עם חצי ליטר של שתיה מתוקה ומשמינה או מילקשייק, ובארץ רק אם אתה מגדיל את הארוחה אתה מקבל כמות כזו, מה גם שאין לך בארץ ריפל, אז אתה מסתפק במה שמגישים לך, בארה"ב השמנים האלה ממלאים שוב ושוב, ורק משתייה הם משמינים שם.

ראשית, גם בארץ ארוחה מגיעה עם צ'יפס ושתייה ואם תבדוק כמה נכנס בכוס בינונית, לא גדולה ולא ענקית, אלא בינונית, תגלה שמדובר בערך ב450 מ"ל של שתיה מתוקה ומשמינה. אם היה מילוי מחדש בארץ היית רואה שגם פה "השמנים האלה" כדבריך ממלאים שוב ושוב...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
בקיצר התפריט בארץ הוא בריא יותר,

אולי במילימטר. הוא עדיין רע מאוד לבריאות. מישהו שיעשה את מה שמורגן ספרלוק עשה - חודש שלם רק מקדונלדס - בארץ, עדיין יחלה ויגיע למצב של התדרדרות בריאותית קשה מאוד.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
ולדעתי גם האמבורגר טעים יותר (הייתי בארה"ב 4 חודשים, ואכלתי שם פעם או פעמיים במקדונלדס וברגר קינג, ונגעלתי בכל פעם).

מי שאוכל במקדונלדס ונגעל - מגיע לו.
מי שאוכל בברגר קינג ונגעל - מגיע גם לו אם כי פחות.

תאכל בוונדיז, Jack in the box או אין-אנד-אאוט, תגלה המבורגרים מזן שונה לגמרי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
מה שכן, יש שם איזה רשת דיינרס, בשם "וונדיז" ולפני שטסתי בחזרה לארץ, אכלתי שם את האמבורגר הכי טוב של החיים שלי.

אם מישהו יהיה זכיין של הרשת הזו בארץ, הוא תוך שנה גורם לבלאק, אגדיר, ומוזס לפשוט את הרגל.

וונדיז אכן טובה יחסית למקגועל וברגר קינג אבל אתה יודע משהו? היא כבר הייתה פה ונכשלה.

כן כן, לא תאמין אבל וונדיז הייתה פה לפני מקדונלדס... בשנות השמונים... היא הקדימה את זמנה בארץ ונכשלה, אבל את ההמבורגר הראשון שאי פעם טעמתי, אכלתי בסניף של וונדיז ליד קולנוע רב-חן בתל-אביב ולנצח אזכור לה חסד נעורים.

אבל מה, ידידי, אפילו הייתה מנסה לעשות קאמבק, ההמבורבגר של וונדיז לא יגיע לארץ איתה מכיוון שאיננו כשר ותהליך ההכשרה יהפוך אותו לפלסטיק בדומה למקגועל...

ישן 27-07-2011, 14:41
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "כל הסופרסייז מי הוכח כקשקוש..."

אתם טועים בפירוש המטרה של הסרט. המטרה הייתה להוכיח שמקדונלדס משקרת בטענה שלה שהיא מספקת תפריט בריא. נכון, הוא בלס 5000 קלוריות ביום וזה אכן טירוף מוחלט... אבל הטירוף המוחלט הזה היה הקצנה של מצב רווח בארה"ב... כנס למזללה, כל מזללה, ותגלה אנשים שדוחסים אל פיהם מזון בצורה מוכנית, כמו טרקטורים, בלי אפילו לחוש בטעם (או לפחות כך נדמה לי) ולא עושים שום פעילות ספורטיבית....

מורגן ספרלוק עשה לעצמו בחודש את מה שאמריקנים רבים עושים במשך שלוש-ארבע שנים. נכון, אצלו זה היה מהיר ורצחני אבל התוצאות לא שונות אצל אמריקאים רבים שאכילה במזללות היא נורמלית לחלוטין אצלם, רק לוקח להן יותר זמן להופיע.

לזה תוסיף עוד דבר - ספרלוק השתמש במקדונלדס כדוגמא לכל רשתות המזון המהיר ובאופן כללי לתרבות האכילה בארה"ב. הערך של הסרט הוא לא במתקפה על מקדונלדס אלא במה שהוא מספר לך על איך שהאמריקנים בולסים את דרכם לקבר.
ובאופן משעשע תמיד נדמה שכל אלו שתוקפים אותו (אני לא מדבר עליך אלא על אמריקנים) הם בבירור (ובאופן מאוד נראה לעין ובעל משקל) כאלה שאוכלים יותר מדי במזללות... בדיוק האנשים עליהם הסרט מדבר.

גילוי נאות: יצא לי להכיר את מורגן ספרלוק אישית במהלך העבודה שלו על הסרט "המרדף אחרי בין-לאדן" ואני מכבד ומוקיר אותו. זה כדי שתוכלו לבטל את טענותיי בתואנה שאני משוחד

ישן 27-07-2011, 12:28
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

אם אוכלים פעם ב... לא קורה כלום.
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "מציע לכולם להתרחק ממפעל..."

יש לי חבר טוב שנחשב לאחד הרצים הכי טובים בארץ (טס כל שנה למקצים של טריאלטונים בכל העולם) וכנראה שהוא גם יהיה באולימפיאדה, והוא כל איזה שבוע וחצי-שבועיים הולך עם חברה שלו למקדונלדס.

אז נכון, שהוא עושה המון פעילות ספורטיבית, אבל בתכלס הנקודה שלי זה, שאם אתה נגיד מתפנק במקדולנדס, ואוכל שם ארוחה של 1200 קלוריות (דאבל מקרויאל עם שתייה וצ'יפס) שמחזיקה אותך לפחות לחצי יום.

אתה עדיין יכול לאכול עוד כמות של 400 קלוריות (נניח קערת קורנפלקס) וזה ייצא לך 1600 קלוריות, שזה מעולה.

ותחשוב שאם נגיד אתה מתאמן גם (אירובי ואנאירובי) אתה יכול לאכול אפילו עוד 600-700 קלוריות, ועדיין אתה לא תעלה במשקל, ואוליי אפילו תוריד.

האנשים שמשמינים הם אלה שדופקים את הדאבלמקרואיל, ואח"כ הולכים הבייתה לראות משחקי הכס בקולנע הבייתי, מתפקנים בפופקורן, ואז הולכים לישון.

סה"כ כל הקטע של העלייה והורדה במשקל הוא דיי פשוט.

יש לך כמות מסויימת של קלוריות שמותר לך להכניס לגוף בכל יום, ברגע שאתה חוצה את הרף, אתה מתחיל להשמין, ברגע שאתה יורד מהרף, אתה מתחיל להרזות.

ישן 27-07-2011, 15:11
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אם אתה פעיל ספורטיבית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אגב לידעתך:

לוחמים בשייטת 13 (ושאר יחידות העילית) אוכלים כל יום כמויות מפחידות של בשר (אדום ועוף), ועובדה שהם סופר בריאים.

אז נכון-אי אפשר להשוות את זה לג'אנק שמוכרים לנו בM, אבל הנקודה שלי היא שאם אתה עובד הרבה עם הגוף, אתה יכול להרשות לעצמך לאכול יותר, במיוחד בכל הקשור לבשר.

גם מרימי משקולות אוכלים הרבה בשר, למשל גבר עם 90 ק"ג יכול בקלות להגיע ל 180 גרם חלבון, ואתה בטח מבין בזה יותר ממני. מה ש,אגב, לא אומר, שהם בריאים, הם חזקים, זה נכון.
לוחמי השייטת הם צעירים, אחרי 45 - 50 כבר אי אפשר לשחק ככה עם הגוף. בגיל 20 - 30 אין השפעה חזקה כל כך של אכילת בשר על גוף פחות או יותר בריא.

ישן 27-07-2011, 15:33
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

אני לא באדי בילדר...
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]אגב..."

אני מתאמן בחדר כושר על קבוצות שריר ייעודיות שיש לו צורך בהן, ורוב הזמן אני בכלל על קארדיו.
אבל אני מכיר לא מעט באדי בילדרים,
ואכן חלקם לא ממש מקפידים על דיאטה נכונה.

אז נוצר מצב שאומנם הם מגודלים ויש להם אחלה מסת שריר, והם דוחקים איזה 100 ק"ג כמו כלום.

אבל מצד שני יש להם כרס, ואני מתאר לעצמי שאפילו % שומן דיי גדול.

מנגד, יש כאלה שהם ממש קיצוניים בקטע הזה אותם חבר'ה דיי מקפידים על דיאטה, הם לא נוגעים באוכל עתיר שומן, אוכלים בעיקר בשר עוף, וזהו.

לחבר'ה מהיחידות עילית יש צורך לאכול בשר אדום בכמויות, כי הם חייבים לשרוף אנרגיה, והם צריכים כוח.

הם שומרים על כשירות מבצעית ברמה מאוד גבוהה, ולכן התפריט הזה הכרחי עבורם.

אגב, זו גם הסיבה שבצבא מגישים לטירונים הקרביים מנות עתירות בפחמימות (המון ספגטי, ואורז).

ישן 27-07-2011, 17:19
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני לא באדי בילדר..."

עשית סלט קטן
וגם המתאמנים עושים סלט

מי שמגדיל מסת שריר ללא תזונה נאותה ונהיה חזק אבל שמן נקרא - פאוור ליפטר
גם אם הוא חושב שהוא משהו אחר.
מי שמפתח גוף - ומכאן בודי בילדר - כן מקפיד על תזונה וכן יודע בדיוק מה הוא אוכל. ושואף לאחוז שומן נכון (הקוביות בבטן מופיעות מאחוז שומן מסוים ומטה, בילדרים מחפשים אותן, פאורליפטרים לא מענין אותם)
זה שמגישים לטירונים פחמימות והרבה לא בהכרח עושה את זה נכון.

מי שאוכל בשר אדום, או בשר בכמויות, לא עושה את זה בשביל אנרגיה, אלא בשביל חלבון ובאיכות גבוהה וכמות גדולה.
זה שבדרך הגוף יודע לייצר מזה אנרגיה זה לא מה שהתכוונת.

פחמימות בגדול זה רע, צריך לדעת כמה לצרוך, וזה כמה שפחות בהתאם לפעילות שלך.

בשר זה לא רע, כמובן במידה הנכונה.
שומן רווי זה גם לא רע, הכל במידה.

אפילו כולסטרול זה לא רע, בתנאי שיש ערכים נכונים ומאוזנים של HDL ו LDL.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 27-07-2011, 17:54
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "עשית סלט קטן וגם המתאמנים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
פחמימות בגדול זה רע, צריך לדעת כמה לצרוך, וזה כמה שפחות בהתאם לפעילות שלך.

בשר זה לא רע, כמובן במידה הנכונה.
שומן רווי זה גם לא רע, הכל במידה.

אפילו כולסטרול זה לא רע, בתנאי שיש ערכים נכונים ומאוזנים של HDL ו LDL.

ובקטן? חלבונים בגדול זה גם רע, כי מעבר לזה, שגם הם יכולים להפוך לשומן, הם גם לא בריאים לכליות, אם לוקחים אותם יותר מדי(נגיד 2.5 ויותר לק"ג, או יותר).
שומן זה גם רע, אם לא יודעים איך לצרוך אותו.
הנקודה שלי, שהחלק הראשון של המשפט שרשמת הוא מוטעה לחלוטין.

ישן 27-07-2011, 20:13
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "בלי פחמימות לא קשה לחיות הכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
בלי פחמימות לא קשה לחיות הכל הרגלים, והרגלים רעים
פחמימות ודגנים בכלל זה לא משהו שצריכים לצרוך יותר מדי
סוכר הוא האויב, ואיפה שאוכלים יותר פחמימות יש יותר מחלות לב וסוכרת וכו'
איפה שאוכלים אוכל דל שומן יש מחלות לב
אין מה לעשות, המידה שצריך מפחמימה היא פחותה עד מיותרת, תסתדר עם 100-200 גרם ליום ?

תפוחים, אפרסקים, אבטיחים, לחם, ועוד הרבה דברים מהסוג הזה - לא קשה לך בלעדיהם? אתה מודע לזה, שפחממות יש גם באוכל שלא מתאפיין בתור פחממה?
200 - 100? האמת, אף פעם לא ספרתי... ואיך זה מעלה את הסיכון לחלות במחלת לב?

ישן 28-07-2011, 14:05
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]לחם לבן- די..."

אתה מתעקש כי אתה אוהב לחם, זה מובן.
אבל
לחם זה רע
פחמימות זה רע
תפוחים זה טוב (אחד ליום)
אל תזלזל בעליות וירידות הסוכר, סכרת זאת מגפה ושלא יספרו לך אחרת
כל מי שמספר לך אחרת ומציג מחקרים תומכי פחמימות יש לו אינטרס באוכל דל שומן, יש לו אינטרס במכירות פחמימות או דגנים.
אמרת כולסטרול ? יש לו אינטרס במכירת תרופות (מ-י-ו-ת-ר-ו-ת) להורדת כולסטרול. כולסטרול זה הורמון מאד חשוב ומאד חיוני לגוף, אסור לקבוע אותו כמטרה להורדת הערך שלו. התוצאה היא מה שקורה היום. השומן הרווי בחוץ, הכולסטרול אויב, הפחמימות חבר, החלבון מוזנח, והתקפי הלב עולים.
מחקרים מוכיחים באופן חד משמעי - יותר פחמימות - יותר התקפי לב
מחקרים מוכיחים באופן חד משמעי - מלחמה בכולסטרול - יותר התקפי לב
מחקרים מוכיחים באופן חד משמעי - יותר שומן רווי - פחות התקפי לב (יותר נכון להגיד מלחמה בשומן רווי יותר התקפי לב אבל ההפך נגזר מזה)
תפוח לעולם לא יהיה לחם, לחם מקמח מלא רע קצת פחות מקמח לבן וביחד שניהם מיותרים.
תסתכל כיצד העולם נראה ותניח את המגמות באוכל ותראה את צדקת דברי (שמבוססת מחקרים מן הסתם). אחוזי השומן עולים, התקפי השומן עולים, הכולסטרול עולה, כל זאת ביחד עם אכילת פחמימות, צריכת סטטינים (מיותר מיותר מיותר, במיוחד לנשים) והמנעות מאוכל עם שומן רווי והדבקות לדל שומן.
תאכל בשר, תאכל ביצים, תאכל קטניות ותראה חתיך וחטוב (ובריא), גם אם אתה לא בודי בילדר.

john reese

ישן 28-07-2011, 14:49
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה מתעקש כי אתה אוהב לחם, זה..."

ציטוט:
אתה מתעקש כי אתה אוהב לחם, זה מובן.

היית חייב להכניס את השטות הזאת? אני יכול לאהוב משהו בלי לתמוך בו, ולהיפך. אנשים מעשנים לא בהכרח תומכים בעישון. טוב שזה מובן לך, אבל אתה טועה.
אנשים לאורך כל ההיסטוריה אכלו לחם. יש מקומות בהם לחם זה חלק מתרבות אכילה. לחם זה הבסיס של האוכל. לחם ומים.

פחממות זה רע - מגוחך מזה, זה רק להגיד ששמעון פרס הוא במקור אתיופי ורק עם השנים הלבין.
מצטער, אתה לא יודע מה זה פחממות, אם כך.
תפוחים זה גם פחממות, ועליית סוכר אצל דיאבטי עקב אכילתו יכולה להיות משמעותית.
אפשר לאכול גם שניים.

סכרת בראש ובראשונה קשורה בהשמנה(בטנית) ותורשה. אכילת סוכר לא הוכחה כמובילה לסכרת.

לא צריך לתמוך לא בפחממות ולא בשומן או חלבון, צריך לתמוך באכילה מאוזנת, ככה שזה יספק את הגוף, בתלות בגורמים רבים. כ 55 אחוז מקלוריות צריכות להגיע מהפחממות - מורכבות יותר, מורכבות פחות.

ציטוט:
אמרת כולסטרול ? יש לו אינטרס במכירת תרופות (מ-י-ו-ת-ר-ו-ת) להורדת כולסטרול.כולסטרול זה הורמון מאד חשוב ומאד חיוני לגוף, אסור לקבוע אותו כמטרה להורדת הערך שלו.

אף רופא נורמלי לא יבקש להוריד אותו לערכים נמוכים בצורה קריטית, אבל כשיש לאדם 240, עם LDL 180 וHDL 35, יהיה צורך בהורדה לערכים תקינים יותר, למשל LDL 130 ופחות, תלוי בשאר גורמי סיכון. זה יתבצע או בעזרת דיאטה(סיכוי לא גבוה) או בעזרת הסטטינים, שהוכחו כיעילים לא רק בהורדת השומנים, אלא בהורדת אחוזי התקפי לב וצנטורים.
לא נתווכח על זה, שכולסטרול זה מרכיב חשוב בגוף. כך גם החלבון, הפחממה והשומן.

העולם נראה כך, משום שאנשים אוכלים כמו חזירים, וצורכים גם פחממות מעבר לרצוי, וגם שומנים, ואפילו חלבונים(אין צורך לאדם לקבל 2 גרם חלבון לקילו משקל, אם הוא כל היום יושב במשרד וחותם על מסמכים).

אני אוכל הכל, מה הלאה - אלוהים גדול.

ישן 28-07-2011, 17:02
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "התזונה משפיעה בערך 15-20%..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
התזונה משפיעה בערך 15-20% מרמת הכולסטרול. פעילות גופנית יכולה להוריד את הכולסטרול גם כן. רק אם כלו כל הקיצין אמורים לקחת תרופות.

ואתה חושב, שזה כל כך נדיר, שמגיעים למצב ששינוי אורח החיים לא עוזר? זה בכלל לא נדיר, במיוחד אחרי גיל 50. יש, כמובן, את אלה, שישר יקפצו על תרופה, אבל הרבה אנשים פשוט לא מצליחים להוריד את הכולסטרול לרמות הנדרשות. שלא לדבר על זה, שאם קרה כבר התקף לב, הרופא כמעט על עיוור ירשום סטאטינים.

ישן 28-07-2011, 19:11
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]התזונה משפיעה..."

זה נשמע לפעמים קונספירטיבי מדי אבל על מזבח חברות התרופות מוקרבת בריאות הציבור בצורה מאד בוטה
המחקרים כולם מראים שצריך לקחת סטטינים
לא מעט אנשים חיים על סטטינים, חלקם עשו תופעות לוואי חמורות אבל סלחו להם
ההמלצה היא לאכול דל שומן, על ידי מי ? על ידי חברות הדל שומן
ובינתיים אחוזי מחלות הלב רק עולים באופן חד, סכרת זאת ממש מגפה
העיקר שיהיה למי למכור תרופות
המחקרים פשוט לא נכונים, או מוטים או איך שתקרא לזה
תחזור להודעה הזו אחרי שתצפה בסרט

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:48

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר