לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2011, 08:53
צלמית המשתמש של asx
  משתמש זכר asx asx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי DarkBoy שמתחילה ב "אחחח ערן ערן אתה שולח אותי..."

ישמע קצת קיצוני, אבל מה שיש לך כרגע לא שווה כלום. אתר כזה לא יקודם כמו שצריך (בכלל בעצם) במנועי חיפוש, אתר כזה לא יוצג בצורה תקינה בכל הדפדפנים (או אפילו בכל הרזולוציות), אתר כזה הוא פשוט לא רציני.
אני מציע לך שני דברים, במידה ואתה בונה את האתר לעצמך בגלל שאתה רוצה ללמוד והנושא מעניין אותך, אז תעשה את זה כמו שצריך. או שתלמד html ו css ברמה מספקת, או שתתקין מערכת כלשהי כמו wordpress על שרת ותמשיך משם הלאה (ניתן להוריד למערכת הזאת תבניות מוכנות, תוספים ועוד דברים שלא מצריכים ממך שום ידע בתכנות).

במידה ואתה עובד על האתר בעצמך מסיבות כלכליות - בבקשה תעצור אתה לא רק מבזבז לעצמך זמן (וזמן שווה כסף), אתה גם מבזבז כסף עתידי שהיית יכול להרוויח מהאתר בעתיד (כי אני מאמין שאתר שבנוי טוב גם יביא לך עבודה בעתיד, אחרת מה הטעם באתר). מה שאני אומר בפשטות, במקרה הזה, תפנה לאיש מקצוע או לפחות תעבוד עם אחד כזה יד ביד.

ברור לי שיש פה מושגים שאמרתי שיכול להיות שיהיו לך חדשים, אם הם מעניינים אותך, אל תפחד - תחפש בגוגל ותופתע כמה חומר יש על כל דבר וכמה אפשר להתפתח מכל מושג קטן שאמרתי.

בכל מקרה, בהצלחה! כל שאלה או הכוונה שתצטרך אתה מוזמן להמשיך לפרסם באשכול ואני בטוח שתבל תשובות מספקות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2011, 16:06
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי DarkBoy שמתחילה ב "הביקורת שלך לא הייתה ממש..."

שמע, זה לא נעים לשמוע את זה, אבל זה לא משנה כמה אתה משקיע את האתר
אתה יכול להתאמץ ולהשקיע בלבנות בית במשך שנתיים, אבל אם היסודות לא בנויים טוב ואתה משתמש בקלקר בתור קירות – התוצאה לא משהו.

אם אתה רוצה אתר טוב אתה יכול לבחור אחת מכמה אפשרויות:
  • ללמוד איך עושים זאת כראוי
  • להפקיד את העבודה אצל אדם שיודע איך לעשות זאת
  • להשתמש במערכת ניהול תוכן מוכנה (כמו וורדפרס ש־asx הזכיר)

אם החלטתך תהיה בכל זאת להשקיע יותר בבנייה בכוחות עצמך, אנחנו כאן כדי לעזור לך ללמוד.

ישן 09-08-2011, 08:09
  witchcraft witchcraft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.11
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "שמע, זה לא נעים לשמוע את זה,..."

נרשמתי לאתר לפני דקות ספורות בכדי להגיב לפוסט המעניין הזה ,
לפי דעתי ניסו לעזור לך ובאמת אין לך שם הרבה באתר ,
אני לא חסיד גדול של וורדפרס כי היא לא גמישה ממש ,
מה שעשית באתר אני יכול לעשות תוך שעה עבודה גג ויראה אפילו הרבה יותר מיקצועי תחת מערכת CMS דרופל,
למרות שעבדת קשה ככל הנראה כי לא היו לך כלים מתאימים ידע מוקדם או כל דבר אחר,
אני מציע לך לעשות חיפוש במשך חודש ללמוד את מקצוע בניית האתרים לומר בריפרוף קל , כדי שיהיה לך לפחות התחלה טובה יותר,
אל תחשוב שאני בונה אתרים אבל לפני שבניתי משהו ישבתי על התחת במשך חצי שנה ופשוט חפרתי ברשת כדי לקבל את מירב המידע על בניית אתרים וכוליי, צפיתי ביותר מ-200 שעות ווידאו וקראתי יותר מ30 איבוקים על הנושא,
נכון להיום אני ברמה טובה מאוד של מתחיל ושואף ליותר
ישן 10-08-2011, 06:11
  witchcraft witchcraft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.11
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "נניח ואני כותבת את הJS הכי..."

אין פה וויכוח בכלל כתיבת JS לא נכונה משפיעה גם על השרת !
EXPLOIT תעשי חיפוש בגוגל...

יתרה מכך נניח וכתבת אתר ורצית לעשות אפשרות שתהיה גישה לאדמין נניח עם 4 יוזרים שיוכלו לשנות כמה מאמרים כדי שלא יגעו בBACKEND ...

אז את צריכה MYSQL ואולי גם PHP לוולידציה ...
מניין לך הבטחון שאת כתבת קוד נכון כדי שלא אפרוץ לך למסד נתונים?

MYSQL INJECTION את מוזמנת לחפש גם את זה בגוגל....

הקהילה של מערכת לניהול תוכן כבר חשבה על כל הצעדים האלה , ובכל פעם שמתגלה איזה חור בסקריפט ג'אווה של מודול חדש אז מעדכנים את המודול ספציפית או את כל המערכת בהתאם לבעיה ...
לרוב המקרים העידכונים הם בגלל חורי אבטחה EXPLOIT משמע החורים באים מJS\PHP לא כתוב נכון.

אז מה עושה אותך יותר מוכשרת מקהילה שלמה של מפתחים?

לא בא לזלזל חלילה פשוט לא אוהב שאנשים מסיקים מסקנות שגויות ומעבירים הלאה לאדם שבאמת לא מבין כלום...
בתקווה שאותו פותח אשכול יקרא את המסר הזה ויבין שהחיים שלו יכולים להיות קלים יותר אם רק ישב וילמד קצת לפני שהוא פועל...

להמחשה בלבד
משחק קטן בשורת כתובת :
http://www.mypresent.co.il/results.php?Event
וקיבלתי מסך שאני מאמין שהוא לא רוצה שיגיעו לשם

נערך לאחרונה ע"י witchcraft בתאריך 10-08-2011 בשעה 06:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר