לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2011, 17:10
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
יפה, אתה מוכן למות למען הדמוקרטיה ו"ערכים נעלים" אך לא למען המדינה שלך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אכן, אני שטוף מוח... שטפו לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אכן, אני שטוף מוח... שטפו לי את המוח על ערכי החופש והדמוקרטיה ואיכשהו אני פשוט לא מוכן לוותר עליהם למען איזו שנאה עיוורת...

אם הבחירה היחידה היא בין דיקטטורה למוות אני מוותר על חיי כאן ועכשיו. אולי יום אחד תתעורר מהפנטזיה שלך, תגלה שלא קיבלת שום תרומה לביטחון המדינה והעם היהודי מכל החוקים הדיקטטוריים אבל מה שכן קיבלת זה שסתמו את הפה לכולם... כולל אותך....

וביום ההוא אני אשב בגן עדן, כנראה, ואצחק עליך

שהיא קודמת לכל...

שכן, אילו היית מוכן למות למען המדינה שלך, אז לוותר על חלק מערכי הדמוקרטיה למען זכות ההגדרה העצמית של המדינה ושמונים אחוז מתושביה - נקל יהיה לך.

אתה תשב בגן העדן? מתי התחלת להאמין... או שאתה ב"הארה רוחנית" עכשיו?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2011, 17:28
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "יפה, אתה מוכן למות למען הדמוקרטיה ו"ערכים נעלים" אך לא למען המדינה שלך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
יפה, אתה מוכן למות למען הדמוקרטיה ו"ערכים נעלים" אך לא למען המדינה שלך

זה שקר וכזב.

ציטוט:
שכן, אילו היית מוכן למות למען המדינה שלך, אז לוותר על חלק מערכי הדמוקרטיה למען זכות ההגדרה העצמית של המדינה ושמונים אחוז מתושביה - נקל יהיה לך.

ואתה באמת חושב שהפיכה לדיקטטורה (וזה מה שהחוקים האלה באמת מובילים אליו) תהיה תציל את המדינה שלך? אמור לי, האם מוסוליני הציל את איטליה, או שמא הוביל אותה אל חורבן איום ונורא?

ציטוט:
אתה תשב בגן העדן? מתי התחלת להאמין... או שאתה ב"הארה רוחנית" עכשיו?

אני מאמין בגן עדן בערך 16 שנים וכמובן שאשב בו...

ישן 27-07-2011, 17:38
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]יפה, אתה מוכן..."

ציטוט:
זה שקר וכזב.

אתה תמיד מוכיח אחרת...

ואתה באמת חושב שהפיכה לדיקטטורה (וזה מה שהחוקים האלה באמת מובילים אליו) תהיה תציל את המדינה שלך? אמור לי, האם מוסוליני הציל את איטליה, או שמא הוביל אותה אל חורבן איום ונורא?

לא, אני לא חושב שצריך שנהפוך לדיקטטורה, אני חושב שצריך לעצור את הפגיעה במדינה או לפחות להוכיח לאלה שרוצים לפגוע, מי פה הרוב ומה הוא רוצה שיהיה ויקרה למען זכותו של הרוב להגדרה עצמית! גם במחיר של מעשים הנוגדים את "ערכי הדמוקרטיה"..

אתה לא אדם אלים כלל (אני משער), אבל אם מישהו יבוא לתקוף את הגברת או סתם יאיים עליה - אתה תשב בצד ולא תנקוט מעשה כי אתה לא אלים?! (אהה שכחתי, הגברת תגן עלייך....)

אני סומך על ההנהגה במדינה (ועל חברי הכנסת) מתי לעצור עם החוקים, כמו שאני סומך על ההנהגה שתשתמש נכונה בכוחנו הגרעיני..

אני מאמין בגן עדן בערך 16 שנים וכמובן שאשב בו...

תשב אתה והשיקסע שלך....

ישן 27-07-2011, 17:13
צלמית המשתמש של רועי AZ

חולק עליך.. לא חושב שיש פה פסים אישיים..
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אזהרה ראשונה ואחרונה לגבי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אזהרה ראשונה ואחרונה לגבי ירידה לפסים אישיים.

יש פה דמגוגיה (נלוזה מאוד), כי זה מה שהוא חושב לגבי דעותיי ולמה שאני מסוגל לדידו - לעשות.

ישן 27-07-2011, 17:42
צלמית המשתמש של רועי AZ

הדיקטטורה ממנה אתה רוצה להמנע, עדיפה בכל צורה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "סליחה, לא דובר פה בפסים..."

ציטוט:
סליחה, לא דובר פה בפסים אישיים. לא קראתי לאף אחד שום דבר. קריאה לביטול הרשות השופטת (שזה מה שההודעה שאליה הגבתי הייתה זה צעד משמעותי בדרך לדיקטטורה שבה, כידוע, מוציאים להרוג את כל מי שלא מסכימים עם דעת השלטון....

מזו הקיימת בפועל במקום אותו אני רוצה לסגור. אבל הכוונה שלי הייתה לשנות את המצב ולהפוך את בית המשפט לבית דין גבוה לצדק - לכל!!

ישן 28-07-2011, 09:23
צלמית המשתמש של רועי AZ

אחותך נבערת...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "אני לא שותה בננות -..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בני לפיד
אני לא שותה בננות - תודה.
היכולת של מדינה הנשלטת ע"י מנגנונים דיקטטורים לעשות רע
היא הרבה יותר גדולה מהיכולת של מדינה הנשלטת ע"י מנגנונים דמוקרטיים לעשות רע
מפחיד שבמאה ה 21 יש אנשים נבערים שלא מבינים את זה.

והיכולת של ארגוני טרור דמויי עדאללה ומוסאווא, לחתור תחת המדינה עם המנגנונים ה"דמוקרטיים" גדולה ומסוכנת הרבה יותר.

אז כל שאני טוען - שיש לבצע פעולות הגנתיות, שמה לעשות - נוגדות את ערכי הדמוקרטיה.

ישן 28-07-2011, 09:40
צלמית המשתמש של רועי AZ

נראה לי שאתה טועה, כל הארגונים שממומנים ע"י תומכיהם באירופה
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "ועל זה נאמר -על ראש הנבער..."

ציטוט:
ועל זה נאמר -על ראש הנבער בוער הכובע.
עדאללה ועבדאללה ביחד, לא מהווים סיכון לקיומה של הדמוקרטיה הישראלית.
חוקים אנטי דמוקרטים מהווים סיכון הרבה יותר גדול.
אתה רוצה דוגמא לטמטום ? חוק החרם, ולמה חוק החרם ? כי למדינת ישראל היה עדיף לו היו מחוקקים חוק שהיה אוסר על קבלת תרומות מארגונים בעלי זהות פוליטית בחו"ל שסכומם עולה על 20 אלף דולר במסע בחירות (יענו פעם ב4 שנים) זה היה עושה סוף לעדאללה ועבדאללה ביחד (רק אני לא בטוח שביבי יסכים לוותר על המעות של שלדון)
מה עשו במקום זה ? חוק החרם
טמבלים כבר אמרתי ?

מקבלים את התרומות רק בזמן מסע בחירות? לא מדובר פה על מימון שוטף?

אתה צודק שצריך לחוקק חוק שאווסר על קבלת תרומות מחו"ל. אבל גם צריך לסרס (נוכלייביץ' זה בשבילך) כל יכולת של שלושת האחוזים לבצע את זממם.

ישן 28-07-2011, 11:20
צלמית המשתמש של רועי AZ

יופי, הצלחת לכתוב משפט פשוט, מבלי להסתבך ולהעמיס במילים.
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "ידידי הנבער, אני בעד להגביל..."

ציטוט:
ידידי הנבער, אני בעד להגביל את כספי התרומות מחו"ל ל 20 אלף דולר פעם ב 4 שנים, יש מבין ?
הבעיה עם חקיקה כזאת היא בעיקר הפוליטיקאים היהודים, הייתה הצעת חוק דומה, היא נפלה - ביבי שלך לא תמך בה.
ה 3 אחוז מגיע להם לדבר, וכמו שאומרים באמריקה, אני חושב שהם טועים אבל אני אגן על הזכות שלהם להגיד את מה שהם אומרים.

הבעיה היא, שאם אתה מגביל תרומות מחו"ל, אז תתעורר הטענה שיש להגביל גם תרומות של ארגונים יהודיים בחו"ל לארגונים יהודיים בארץ.

לכן יש להוציא אל מחוץ לחוק את אותם ארגונים שחותרים תחת המדינה באמצעות הדמוקרטיה. לסגור את משרדיהם ולהצר את צעדיהם - או שהכי פשוט, לפזר את הכלי המרכזי שלהם לכל הרוחות ולכונן במקומו בית משפט שעושה צדק! צריך שיהיה צדק בתוך ביהמ"ש הגבוה לצדק!

זו המשמעות של דמוקרטיה מתגוננת.

ישן 28-07-2011, 18:05
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "יופי, הצלחת לכתוב משפט פשוט, מבלי להסתבך ולהעמיס במילים."

אתה מתכוון שאתה הצלחת להבין סוף כל סוף אחרי הרבה הסברים למה התכוון המשורר.
ודאי הדמוקרטיה מחייבת חוק אחיד לכולם, ערבים ויהודים, דרוזים וצ'רקסים ושאר בני מיעוטים.

אני בעד למלא את בג"צ באנשי שלומינו, כשהימין בשילטון ואנשי שלומו ישרתו בבג"צ, השמאלנים ילכו חפויי ראש, וכשהשמאל בשילטון ואנשי שלומו ישרתו בבג"צ הימין ירצח ראש ממשלה, מפגיני הימין יזרקו רימונים על מפגיני השמאל.

אופס רגע זה כבר קרה כל זה לא ?
בקיצור החוק חייב להיות אחיד וחסר נטיה פוליטית.
אם מדינת ישראל לא תצליח להתמודד חברתית עם 3% עדאללה ועבדאללה
ועוד 15% מתנחלים סהרורים, אז פשוט אין לה זכות קיום, וסופה אם תרצה או לא יגיע.
חבל שאתה לא מבין את זה.
ישן 27-07-2011, 16:14
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל לא רק שהם אנטישמיים אלא גם תומכי אויב...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "לא הייתי קורא לבג"ץ אנטישמי"

בג"ץ אסר על שימוש במתקן טיהור שפכים שנבנה על אדמה פלסטינית

נשיאת בית המשפט העליון, דורית ביניש, והשופטים עוזי פוגלמן ועדנה ארבל קבעו כי אין להשתמש במתקן לטיהור שפכים שנמצא סמוך להתנחלות עפרה שבבנימין, כיוון שנבנה באופן בלתי חוקי על אדמות פלסטיניות פרטיות.

השופטים ביקרו את המדינה על בניית המתקן, ואף הורו לה ולמועצה האזורית בנימין לשלם כ-20 אלף שקלים על הוצאות המשפט. העתירה בנושא הוגשה לבג"ץ לפני כשנה וחצי באמצעות ארגון "יש דין".

מקור - מבזקוני YNET..

ישן 27-07-2011, 16:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה מתכוון לטהר את הזיהום באמצעות זה..
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "עוד דוגמה לפסיקה אנטישמית של בג"צ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ArmouredDov_D9
מועצת עפרה צריכה לאגור את השפכים שלא יטוהרו במתקן במיכלית, לנסוע איתם לבית המשפט העליון ופשוט להשפריץ על המבנה. כי שם נמצא הסירחון האמיתי.

אני בעד..

ישן 27-07-2011, 21:56
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אקרא גם אקרא, כשיהיה לי הזמן...אסור להגיב בינתיים?
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "אתה חושב שצריך לקרוא את כל..."

אז לפחות לעניין התקדים הציטוט שלך מבהיר את הנקודה: התביעה נגד תדי כ"ץ התבררה בבית המשפט המחוזי ולכן פסיקה שם לא אמורה להשפיע על החלטת בית המשפט העליון. אציין גם שטעיתי ובית המשפט לא הכריע בעניין כ"ץ אלא כ"ץ הסכים להתנצל ולפצות כשהתברר לו שהוא הולך להפסיד. אבל, עצם זה שהסכים להתפשר מחשש להפסד מוכיח שבית המשפט לא קיבל טענה לפיה הנתבעים לא יכולים להוכיח שנפגעו אישית ולכן אין להם מקום לתבוע. מעניין גם שבית המשפט העליון דחה את עירעורו של כ"ץ על הסדר הפשרה, אבל היות ואינני יודע מה היו טיעוניו של כ"ץ, אינני יודע גם אם היה תקדים של דחיית הטענה הספציפית ביחס לסעיף 4 בחוק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:54

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר