לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2011, 15:36
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לפול סיימון שלא ראה אותי בהופעה :("

ישבנו אני, חברה שלי וחברה שלה מהלימודים (נקרא לה א') במסעדה.
לאחרונה אני מנסה לא לבזבז יותר מדיי כך שלקחתי מנה יחסית זולה של 30 שקל. א' לקחה 3 מנות בשבילה בסכום של 80 שקל וחברה שלי לקחה מנה לעצמה ב70 .
כשהזמנו חשבון, אני שידעתי כמה אני צריכה לשלם התחלתי להוציא כסף, א' לקחה את החשבון ועשתה לעצמה איזשהו חישוב בסלולרי
ואמרה "טוב, אז לחלק ל - 3 את החשבון- כל אחת שמה 60 שקל". הייתי מופתעת ממה שהיא אמרה
אבל עשיתי את עצמי כלא שומעת וחברה שלי שהייתה עסוקה בתיק שלה לא שמה לב.
כשהמלצרית הגיעה וא' שמה 60 שקל ואני שמתי 30 שקל, א' שאלה אותי למה אני שמה "רק 30" אז שאלתי אותה "למה אני צריכה לשים יותר?"
היא אמרה שזה כי " אנחנו מחלקות את החשבון ל3 וכל אחת שמה את החלק שלה". הסתכלתי עליה כאילו היא נפלה מהמאדים...
למזלי חברה שלי שמעה הפעם מה היא אמרה, והיא אמרה שמה פתאום ושהיא לא נותנת לי לשים כל כך הרבה כשלקחתי את המנה הכי זולה...
ואני אומרת "למזלי"- לא כי באמת התכוונתי לשים כפול ממה שאני צריכה, אלא כי אני לא אוהבת את ההתווכחות הזו על הכסף... זה מיותר ומעצבן.
אני אף פעם לא מתחשבנת על כמה שקלים לפה וכמה שקלים לשם, ואני בכיף משלמת קצת על חברות, אבל לשלם כפול על המנה שלי כי ההיא קנתה לעצמה 3 מנות?!
ועוד כשלקחתי מנה קטנה יותר שלא השביעה לגמרי כי לא רציתי להוציא כסף כי אני מנסה להצטמצם?!?! אעאעאע.

(יצא ארוך משחשבתי. סורי.)

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2011, 22:39
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לפול סיימון שלא ראה אותי בהופעה :("

אז אתמול הייתי אמורה להגיע לראיון עבודה בת"א, לאיזושהי משרה בקרן מלגות שלי. כשאני כבר בדרך נמיר, כ-20 דקות לפני הראיון, אני שמה לב שהמחוג של חום המנוע מטפס לו די במהירות למקסימום. אני מוצאת לי נישה (כניסה לרחוב, שהיתה חסומה, כך שלא הפרעתי לאיש) ועוצרת. בגלל שנותרו לי 20 דקות, נתתי לאוטו 10 דקות להתקרר והבאתי מים שהיו באוטו. בשניה שהתחלתי לסובב (לאט לאט ובזהירות!) את הפקק- המים העיפו את הפקק לאמצע הכביש, כשהפקק מתפרק לגורמים. בנוסף, כל יד ימין שלי עם כוויה אחת גדולה משורש היד עד כמעט המרפק.

מיותר לציין שזה כואב, אדום ונפוח היום הייתי אצל הרופא שהורה לחבוש עם משחה מיוחדת לסירוגין. אני לא יכולה להיות בשמש דקה.

אנקדוטה נוספת מאותה אפיזודה עצובה- שניות אחרי שנכוויתי, כשאני כולי בוכה, קלטתי בזווית העין טפטפות שפעלו בגינת בנין. הנחתי את היד שלי ליד הטפטפת כדי שתשפריץ לי מים על הכוויה כדי להקל. לא עברו 2 דקות ויצא אלי שומר הבניין בצעקות שמה אני עושה ושאלך משם, גם אחרי שהראיתי לו את הכוויה והסברתי.

מקסים. אגב, אף לא איש אחד עצר לרגע לשאול אם הכל בסדר, גם כשסילון המים השפריץ וכולי נכוויתי.

ישן 31-07-2011, 20:25
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
וואו איזה נאחס..

בקיצר המחשב מתכבה לי ככה סתם כמה פעמים, בדקתי טמפ' ואני רואה מאה מעלות בCPU!!
יש לי דז'ה וו מלפני 3 שנים, אותה תקלה בדיוק!!! (גוף הקירור לא קירר והייתי צריכה לקנות מאוורר חדש )
והקטע הוא שזה בכלל לא הגיוני שהתקלה הזו תחזור על עצמה ב10 שנים הקרובות! סעמק.
קיצר יצאתי לחנות, ו-פ-א-ק איזה חום!!!!!!!!! כולי נוטפת זיעה נגעלת מעצמי,
הקנייה בחנות היתה כל כך מהירה שהתבאסתי כי לשם שינוי היה לי קצת קר
טוב, ניחמתי את עצמי וקניתי כמה חולצות (ו-וניל עוגיות כמובן!)
באתי הביתה וצריך להרכיב את זה בחזרה לצערי
שונאת להתעסק על הרכיבים של המחשב, אני מרגישה שכל הידיים שלי דקירות מרוב ה20 אלף
ניסיונות להכניס את הגוף קירור כמו שצריך (יש לו סגירה מציקה בטירוף!!!!)
עד שהצלחתי, שמתי לב שזה הפוך (נו, מה אני אעשה אני מתעסקת עם הבפנוכו של המחשב רק פעם ב3 שנים, מסתבר..)
ואז שמתי לב ששמתי יותר מדי משחה תרמית! כוסומו! הכל יצא לצדדים של המעבד המסכן,
ניסיתי לנקות כמה שיכלתי (מסתבר שזה בסדר, כי עכשיו אני כותבת את ההודעה הזו..)
וכל זה עוד מבלי לדבר על כמות האבק שהייתה שם, כמעט נחנקתי ומתתי (לצערכם, זה לא קרה..)

בקיצר (או שלא.. חפרתי) כל האצבעות שלי כואבוווווווווות, אני לא בנויה לדברים האלו

אה, עריכה:
נקודות אור:
-וניל עוגיות
-חולצות חדשות
-והמחשב עובד טוב לעת עתה! 40 מעלות זה סבבי.

עריכה # 2:
למישהו יש מושג כמה הפאן ספיד אמור להיות? זה כותב לי 1,600-700 וזה לא נראה לי הרבה, פעם זכרתי שזה היה לי 2000+.. אבל המעבד עובד, זה במעקב :\

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 31-07-2011 בשעה 20:32.
ישן 01-08-2011, 07:59
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
והנה הגיע הנאחס...

הבוסית שלי לא נמצאת פה השבוע, היא בחופש...
וכל תחילת חודש היא שולחת למפעל אצלנו את הדפיקת שעון נוכחות שלנו.

עכשיו, אני נאלצת לעשות את זה הפעם, אז עברתי על כל הכרטיסים ונזכרתי שיום מסויים גם הנהלת חשבונות וגם הבוסית שלי לא היו, והנהלת חשבונות רשמה באותו היום כאילו היא הייתה מ8 עד 5...
אז אמרתי לה - תקשיבי, באותו היום גם את וגם ___ לא הייתן, אין לך אף אחת מההחתמות. והיא התחילה לצעוק עליי - אל תתערבי לי, אני יודעת מה אני עושה, אני יודעת איפה הייתי... אמרתי לה - אני זוכרת במאה אחוז שלא היית פה.
היא התחילה להגיד לי - כן ?? אז למה יש פה 5 החתמות באותו השבוע. אמרתי לה -את חושבת שאני מטומטמת? תסתכלי ליד 2 ההחתמות האחרונות- אותו התאריך.
היא אמרה לי - אל תגעי לי בכרטיס אף פעם !! גם הבוסית שלך לא נוגעת לי בכרטיס ! את תשלחי את זה כמו שאני אמרתי וזהו זה.

פשוט מגעיל לראות את ההנהלת חשבונות גונבת יום עבודה ועוד צועקת עליי... אני שונאת שקרנים, ולהגיד שהיית בעבודה כשבמאה אחוז לא היית ? זה פשוט דוחה.
השאלה - לפנות למישהו לגבי זה או לא ?...
בסוף שלחתי את זה ריק, שהיא תתמודד עם השאלות. ברור לי שהבנות מהמפעל יתקשרו אלייה והיא תגיד שאני עשיתי טעות ומחקתי ושהיא הייתה באותו יום מ8 עד 5...זה עוד יותר מגעיל בעיניי.

איכס. פשוט איכס.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-08-2011, 13:09
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
המשך קורותי...

היום נסעתי לת"א לראיון שנדחה בעקבות אפיזודת הכוויה.

החלטתי לנסוע בתחב"צ. עם ההגעה לתחנה המרכזית בת"א- מישהי נכנסה בי ונפתחה לי כל הכוויה. מיהרתי לסופר פארם לקנות עזרים רפואיים וחבשתי לי את הכוויה. בעת התשלום בסופר פארם גיליתי ששכחתי את האשראי בבית- מה שהותיר לי 30 ש"ח ותו לא.

הלכתי ברגל לראיון (מתחנה מרכזית לרחוב קרליבך), אחרי הראיון צעדתי לעזריאלי ומשם תפסתי רכבת צפונה לבנימינה.

מייד כשהגעתי ליקנעם נסעתי למרפאה, שם חבשו לי מחדש ומרחו משחה ונתנו אנטיביוטיקה.

אסור לי להגיע לת"א, זו עיר נאחס

ישן 01-08-2011, 17:27
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
יום נאחס בכלליות

בעיה במזגן במשרד גורמת לי להרגיש בסאונה,הטכנאי יגיע רק ביום חמישי מה שאומר שאני חייב לקחת יומיים חופש והבוס לא ממהר לאשר...
חוץ מזה משרד התחבורה מבקש ממני 415 שקלים על חידוש רשיון
לא הגזימו? במקום להנפיק חדש,תשימו עליו מדבקה שהוארך לו התוקף,סגרנו עניין ואצטרך לשלם פחות בהרבה..
וידידה (לשעבר, בגלל השטות שעשתה ושתתואר בהמשך) הזכירה לי שהחודש ט"(פ)ו באב ושאלה אם יש לי תוכניות (ולא, לא בקטע של טיזינג או הצעה להכיר מישהי אלא כדי להתלהב שהיא ובן זוג(נ)ה יוצאים לצימר 100מם והם כולה שבוע ביחד ורק לפני שבועיים אני גיששתי אצלה כדי לדעת אם יש מצב להציע לה בעצמי..
ושיא השיאים.... טלפון שחיכיתי לו כל היום מגיע בדיוק כשאני בישיבה דחופה וכמובן לא מספיק לענות ונסיון חיוג כשהתפניתי לא צלח כי הם כנראה סיימו לעבוד)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:03

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר