לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2011, 15:30
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
שאלה התייעצות בנוגע לציוד שאני לוקח איתי לפרו

אהלן,

אני טס לפרו בעוד שבוע וחצי. אני אבלה שם חודש ואז אמשיך למרכז אמריקה.
החבר שטס איתי קנה פליז soft shell, מכנס מטיילים ומתכנן על עוד ציוד רציני כזה, בעוד שאני יותר חשבתי על מכנס זרוק וטרנינג רגיל
אני לא מטייל אקסטרים ולא כלום. נעשה שם כמה טרקים אולי וזהו פחות או יותר. גם במרכז אמריקה, חוץ מטרק פה ושם רוב הזמן נבלה בפעילויות אחרות, חופים, מסיבות.. אין לי צורך בציוד הארד קור כזה בארץ- לטיולים בצפון אני לא באמת אשקיע 500 שקל על פליז..

קיצר, השאלה היא אם יש טעם באמת להשקיע על ציוד איכותי כזה לפרו או שזה בסדר גמור גם אם אני אסע עם בגדים רגילים..

תודה רבה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2011, 20:15
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "התייעצות בנוגע לציוד שאני לוקח איתי לפרו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Spawn
אהלן,

אני טס לפרו בעוד שבוע וחצי. אני אבלה שם חודש ואז אמשיך למרכז אמריקה.
החבר שטס איתי קנה פליז soft shell, מכנס מטיילים ומתכנן על עוד ציוד רציני כזה, בעוד שאני יותר חשבתי על מכנס זרוק וטרנינג רגיל
אני לא מטייל אקסטרים ולא כלום. נעשה שם כמה טרקים אולי וזהו פחות או יותר. גם במרכז אמריקה, חוץ מטרק פה ושם רוב הזמן נבלה בפעילויות אחרות, חופים, מסיבות.. אין לי צורך בציוד הארד קור כזה בארץ- לטיולים בצפון אני לא באמת אשקיע 500 שקל על פליז..

קיצר, השאלה היא אם יש טעם באמת להשקיע על ציוד איכותי כזה לפרו או שזה בסדר גמור גם אם אני אסע עם בגדים רגילים..

תודה רבה

תראה, שאלת הציוד היא לדעתי שאלת מליון הדולר (תרתי משמע)
לפי דעתי ויתכן ואחרים לא יסכימו איתי, צריך לא להתקמצן וכן לקנות ציוד. הכוונה לביגוד איכותי ויקר, לפנסים, ציוד חירום, וכו וכו. אז נכון שאתה מתכנן טיול אתה מדמיין את עצמך זרוק באיזה חוף או באיזה ג'ונגל כמו בסרטים, אבל בחיים האמיתיים זה לא ככה.
אם הבעיה היא כסף אז תחסוך בכרטיס טיסה ותתוס למקום יותר זול וישאר לך יותר כסף לציוד. אם הבעיה היא משקל, אז תקנה ציוד ששוקל פחות ותופס פחות מקום.
אני אתן לך דוגמא מעצמי. לטיול אופניים של יומיים וחצי בישראל הוצאתי מעל 1000ש"ח רק על ציוד. ציוד כמו פנס ראש, שק"ש, מגבת קומפקטית ועוד דברים.
אקיצר, זו דעתי אבל אני מציע לך לחכות לשמוע עוד דעות.
בהצלחה.
ישן 30-07-2011, 10:32
  High Hopes High Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "התייעצות בנוגע לציוד שאני לוקח איתי לפרו"

אני חושב שאלי מייצג את הקיצון השני, ואין צורך להגזין בהוצאות, אבל אכן הדרך בה אתה מדמיין את הטיול היא לא מה שיקרה שם בפועל.
מי שיוצא לטרקים בלי ציוד וחושב שהכל יהיה בסדר, ימצא את עצמו חוטף היפוטרמיה באמצע סופת שלגים שהפתיע ביום שהתחיל עם שמש קיצית

אתה לא חייב לקנות שום דבר יקר
א - אפשר לקנות דברים פחות ממותגים, ואפשר לקנות בחנויות עודפים,
אין סיבה לקנות פליז שעולה יותר מ 200 שקל (אנחנו גם בקיץ, אז אולי יש מבצעי סוף עונה)
ב - את כל הציוד אפשר להשיג בפרו, בשווקים - פשוט תקנה שם מה שצריך
יש גם מקורי וגם מזוייף, והמחירים זולים יותר מאשר פה בארץ, או שווים במקרה הגרוע.

אם אתה מתכנן רק חופים ומסיבות בפרו אגב, הייתי ממליץ לך להשאר בארץ, חבל על הכסף
דעתי האישית היא שאם נוסעים כל כך רחוק ומוציאים כל כך הרבה כסף, עדיף ללראות ולעשות דברים שלא חווים בד"כ
בארץ יש מסיבות לא פחות טובות מאשר שם
והחופים בארץ בודאות טובים יותר מאשר החופים בפרו
סתם ככה, נקודה למחשבה

אנחנו אוהבים אותך!

www.nirgeiger.com

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר