לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2011, 00:13
  dj skyline dj skyline אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "אשמח אם תפנה אליי בתור אינדבידואל"

אוקיי
אולי אתה לא חותר ל'הפלת הממשלה' אבל אתה רוצה שתתחלף הממשלה (ואין בזה רע)
אבל כשאני מסתכל במפה הפוליטית אני לא רואה מפלגה היום שתעשה את מה שאתה מציע.

קשה לי להסביר את מה שאני חושב אבל אני אנסה בכל זאת.

אני חושב שמדינת ישראל היא מדינה ייחודית שלה יש איומים רבים יותר מלכל מדינה אחרת (לדעתי).
נניח ותשיג את הדברים שאתה מבקש (והם לגיטימיים) בנוגע ליוקר המחייה ותוזיל את הכל (באופן תיאורטי אני מדבר) ופתאום אותה מפלגה תגרום (או תיגרר נגד רצונה) למלחמה שבה תפסיד ותיכבש מדינת ישראל, אז אתה לא השגת בזה כלום!!! הרי לא תוכל לחיות כאן בכלל.....

קשה לי להסתכל על מפלגה רק מזוית הסתכלות אחת - בשבילי הכל קשור בהכל פוליטי-מדיני-כלכלי-בטחוני

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2011, 00:42
  dj skyline dj skyline אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "אני מבין שאתה דואג לביטחון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי puzpuz
אני לא מבין איך פתרון כלכלי לבעיות הפנים של המדינה ישפיע על הביטחון שלה.

לא אמרתי שפתרון כלכלי לבעיות הפנים של המדינה ישפיע על הביטחון שלה (למרות שיש השפעה - אבל לא דיברתי על זה)
מה שכן, התכוונתי לזה שאותה מפלגה שלדבריך תביא את הפיתרון הכלכלי - היא זאת שתביא לנו הרס טוטאלי מבחינה מדינית/טריטוריאלית.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי puzpuz
שטחים שלא שייכים לנו מבחינה מוסרית או הגיונית

(ראה שורה ראשונה בחתימה שלי) אני דווקא יודע ששיטחי יהודה ושומרון כן שייכים לנו חד משמעית (אני מקווה שזה לא יהפוך לנקודת וויכוח כי לא זה הנושא)

ולא ענית לי על השאלה איזה מפלגה קיימת היום שלדעתך תביא את השינוי שאתה מדבר עליו?

ישן 29-07-2011, 01:03
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי dj skyline שמתחילה ב "[QUOTE=puzpuz]אני לא מבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dj skyline
מה שכן, התכוונתי לזה שאותה מפלגה שלדבריך תביא את הפיתרון הכלכלי - היא זאת שתביא לנו הרס טוטאלי מבחינה מדינית/טריטוריאלית.

ולא ענית לי על השאלה איזה מפלגה קיימת היום שלדעתך תביא את השינוי שאתה מדבר עליו?

א. איפה בדבריי ראית איזכור כלשהו לאיזושהי מפלגה...? אתה מתייג אותי תחת התווית "שמאלני" וזה פותר אותך מהצורך המוסרי להקשיב באמת לדעות שלי, ללא קשר למפלגה או לנטייה פוליטית.

ב. אף מפלגה, או כל מפלגה, כי זה לא תלוי במפלגה אלא בעם. כל עוד העם ישתוק, אף מפלגה לא תביא שינוי. כל עוד העם יגיד את שלו, כל מפלגה יכולה להביא את השינוי. בנושא הספציפי הזה, הכוח הוא בעיקר בידי העם, ולא כל כך נקבע לפי המפלגה.
ישן 29-07-2011, 00:32
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני מוכן להתערב על האשך השמאלי שלי, ש..."

ברור, ובלילה הזקנים שלנו נפגשים בבתי קברות ודנים בתוכנית המרושעת שלנו. אני לא רוצה להגיד כמו מי אתה נשמע. מתחוללת מהומה בעם שלך, מתאגדים אנשים בכל רחבי הארץ במטרה ליצור חברה יותר צודקת שמספקת שירותים בסיסיים לכולם, ומה שאתה עושה זה לצאת נגד האנשים הפעילים וליצור פילוג? אחר כך עוד תגיד שבגלל השמאל שום דבר לא זז. סוף סוף קמים אנשים ועושים מעשה, מעשה שגם אתה אמור להינות מפירותיו, ללא קשר לדעותיך הפוליטיות. אז או שתתמוך בהם, או שתתנגד להם במחאות נגד, אבל אל תשמיץ אותם סתם ותעליל עליהם עלילות. יש אנשים שבאמת מאמינים לדברים האלה.

ודרך אגב, "דרכי נועם - קרי דמוקרטיה קונבנציונאלית" = מחאה והפגנה. תחזור שוב על החומר באזרחות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר