לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2011, 23:29
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
המלצה "SHRIMPS HOUSE" חיפה - מקום שקל אבל אסור לפספס.........

יום שלישי השבוע...
חיפה...
מסיימים ביקור לוהט במיוחד במוזיאון חיל הים...
השעה כבר כמעט אחת ויש לנו שתי אפשרויות:
1. מניעים ונוסעים חזרה למרכז ואולי עוצרים היכן שהוא לאכול.
2. מחפשים את מסעדת פירות הים המומלצת שאמורה להמצא "איפה שהוא ממש בכניסה לחיפה"
(ואת שמה כמובן איננו זוכרים).....

די ברור שהלכנו על אופציה מס' 2, מה, לא?.....

ומה זה המקום הזה בכלל?...
אז על פניו, מדובר במסעדה שמתמחה בפירות ים ובכל מה שבא מהים באופן כללי שהמלצה לגביה קראנו באחד מאתרי האוכל שברשת שם נכתב כי המנות בה מצויינות וגדולות, המחירים סבירים בהחלט והכל ללא שום פוזה ושואו אוף....
הבטחנו לעצמינו שכשנגיע לחיפה נבקר במסעדה הזו והנה הגיעה שעת קיום ההבטחה .

ועכשיו יש בעייה קטנה...
"בכניסה לחיפה" זה נחמד, אבל איזו כניסה בדיוק?.....
ואיך לעזאזל קוראים בכלל למסעדה הזאת?.....

אז החלטנו לנסות מהפחות ליותר סביר, נסיעה "במגמת חיפוש וסריקה" לכוון כללי נשר, חולפים את בית המשפט ומטה המשטרה החדש ואיפה שהוא באזור מוזיאון הרכבת אני מבין שמכאן הסיכוי למצא מסעדה "בכניסה לחיפה" הוא נמוך ואני פונה שמאלה לרחוב העמצאות כשהכוונה היא לסרוק גם אותו מכוון צפון ועד ליציאה לכוון ת"א, יהיה מה שיהיה.

אנחנו נוסעים ומביטים לצדדים ונאדה, גורנישט, שום דבר שנראה לנו כמו מסעדת פירות ים שיכולה לענות לתיאור, חולפים (שוב) מול מוזיאון חיל הים וממשיכים לכוון שקמונה...
לכאורה הסיכוי הולך ופוחת ואז...................... בינגו !!!
כחצי קילומטר לפני שאני חולף מול שקמונה אני מבחין בכמה בתים ישנים בודדים משמאלי (בנתיב הנגדי מכוון דרום לצפון) כשהבית האמצעי כולל גם את המסעדה שבשנייה נזכרנו גם בשמה הכל כך "בנאלי" יש לומר..... "שרימפס האוס", איך לא?...

וכך זה נראה (מצטער על זוית הצילום אך עוד טיפה שמאלה והייתי מוצא את עצמי דבוק לפרונט של אחד האוטובוסים ששועטים לכוון העיר חיפה).....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני ממשיך בנסיעהמבצע פניית פרסה בצומת הראשונה ונוסע עד למקום אלא שאז אני מגלה שמגרש או יותר נכון "מגרשון" החנייה שצמוד למסעדה מלא בחמש מכוניות, מה עושים?...
זוגתי נגשת למסעדה ושבה תוך דקה כשאחד מהעובדים מסמן לי וקורא "תחנה כאן מאחורי האוטו הלבן ותחסום, זה בסדר"...
חניתי וחסמתי! הרי הוא אמר.....

אנחנו נכנסים למסעדה שמתגלה כבינונית בגדלה, מעוצבת בפשטות יחסית (בעיקר מוטיבים הקשורים לים ע"ע דגמי אניות מפרש מעץ וכו') ובהחלט נאה לעין ונקיה.....
משהו במקו משדר "תכלס" .....

מראה כללי של החלל הפנימי:

נחמד, לא?...

מיד לאחר שהתישבנו הגיע המלצר והניח לפנינו שני תפריטים, אני פותח ומעיין ומגלה שלא רק המקום משדר "תכלס" אלא גם המנות המוגשות בו!
התפריט חושף בפנינו מגוון עשיר מאוד של שלל מאכלי ים בשלל וריאציות, תפריט מפורט אך פשוט וברור להפליא שלרוב לא מותיר יותר מדי שאלות....
מה שאהבתי במיוחד הוא שכאן אין יותר מדי פרט ל.... מאכלי ים!
"תכלס", כבר אמרנו?....

דבר נוסף שמשך את תשומת ליבי היו כמובן המחירים...
למרות שמדובר במאכלי ים, המחירים ב"שרימפס האוס" בהחלט סבירים והוגנים (זאת גילינו בהמשך) !
מחיר מנה ממוצעת הוא סביב השישים שקלים, יש כמובן גם ביותר... ויש גם בפחות...

הנה תראו:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בעוד אנו מעינים בתפריטים הוגשו לשולחן מספר מנות פתיחה שמיד סיקרנו אותנו...
אז נכון, היה שם חומוס שהיה בסדר גמור, והיתה טחינה טובה אבל היו כמה דברים בהחלט מקוריים דוגמת סלט חצילים מטוגנים וחתוכים לקוביות בלווי גרגרי חומוס שטעמו היה נהדר והזכיר לשנינו טעם "מעושן" משהו.....
סלט שהמלצר כינה "סלט סרטנים" אשר היה מבוסס על סורימי חתוך דק דק עם מעט מיונז ושמיר ותיבול עדין...
אני, כאחד שממש לא אוהב את טעמו של השמיר, חייב להודות שהסלט הזה היה לי ממש טעים ועדין בטעמו, השמיר לא השתלט עליו לשמחתי.....
כרוב מוחמץ מתובל במה שהזכיר לנו תיבול אסיתי עם דגש על רוטב צ'ילי חמוץ מתוק, סלט נפלא ועדין כל כך.....
וכן, רצועות גזר וסלט תפוחי אדמה מהם טעמנו וסה"כ גם הם היו בסדר גמור.

בקיצר, אמנם לא הפציצו לנו את השולחן בעשרות מזטים וצלוחיות אבל המעט יחסית שהוגש, היה פשוט ו.... מצויין!
וכמובן...סלסלה ובה פיתות שעברו קליה על הגריל.

תמונת צלחות מנות הפתיחה, סלט החצילים הנהדר וסלט ה"סרטנים"/סורימי העדין והטעים...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בעוד אנו נהנים ממנות הפתיחה ניגש אלינו המלצר כדי לקחת הזמנה של מנות עקריות....
אני מחליט ללכת על מה שנראה לי כמנת הבית ולו על פי שמה "שרימפס האוס", מנה של שרימפס ברוטב שנשמע לי מאוד מעניין הכולל, שמנת, חלב קוקוס, קרמל, צ'ילי וחרדל דיז'ון....
מודה, יצר הסקרנות גבר עלי...

זוגתי החליטה להזמין שיפודי קלמארי על הגריל...

המתנה (תוך כדי נשנוש מנות הפתיחה כמובן) ולאחר זמן סביר מגיעות שתי המנות.
מנת השרימפס כללה 14 שרימפסים בינוניים בצלחת אליפטית טובלים ברוטב סמיך בעל גוון צהבהב בהיר שריחו נפלא....
אני טועם את הראשון וחווה טעם שלא טעמתי עד כה בחיי!......
נ ה ד ר !!!
הטעם העיקרי של הרוטב הוא מתקתק אך לו מצטרפים גוונים נוספים של שאר מרכיביו מה שגורם לו להיות כל כך טעים ו...... מעניין בעיני....

וכך זה נראה:

מנת הקלמארי הצלויים על הגריל הוגשה כשהם משופדים על שיפודי עץ בלווי ירקות, מנה נדיבה שהיתה טעימה בהחלט (למעט קלמארי אחד שהיה ראוי לצלותו מעט יותר על הגריל).....

אכלנו ובהחלט נהנינו !

אני חייב לציין שבמהלך הסעודה חלף לידינו המלצר שהגיש לשאר השולחנות כשבידיו מנות מני מנות שונות ומשונות של דגים ופירות ים וכולן נראו כל כך יפות....
בחיי...

חשבון:

על הארוחה המדוברת (כולל שלוש פחיות קולה) שילמנו כ 150 שקלים, לדעתי מחיר הוגן בהחלט.

ולסיכום"

"SRIMPS HOUSE" חיפה, מסעדה עניינית של מאכלי ים שבהחלט סביר שנשוב לבקר בה !

ובכניסה לחיפה מכוון דרום, תתחילו להאט ולחפש מימינכם אחרי שחלפתם את שקמונה...
שלא תפספסו.

"שרימפס האוס"
048520896
שד' ההגנה 105 חיפה.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 28-07-2011 בשעה 23:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2011, 21:47
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
ביקור נוסף ממש מהיום....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב ""SHRIMPS HOUSE" חיפה - מקום שקל אבל אסור לפספס........."

שבת מקסימה שכזו של תחילת הסתיו (כך לפחות החזאים טוענים)...
לאחר ביקור משפחתי בגנים הבאהים המרהיבים של חיפה ומאחר וכולנו בסה"כ נחשבים לחובבי מאכלי ים, החלטנו שיהיה נחמד בהחלט לסעוד שוב ב SRIMPS HOUSE ...
בטרם הגעתינו דאגנו להזמין מקום (7 סועדים) ובסביבות השעה 13:00 הגענו וחנינו ממש בסמוך.

התקבלנו באדיבות וחיוך והונחינו לכוון השולחן השמור לנו. לאחר שהתישבנו והונחו לפנינו התפריטים הוגשו לשולחן מספר מנות פתיחה אשר היו בחלקן שונות מהמנות שהוגשו בביקור הקודם, פרט לסלט הסורימי והחומוס שהיו טעימים מאוד, הוגשה לנו מנה של חצילים בטחינה, סלט טורקי, סלט חצילים בעגבניות (שלעיתים יש המכנים אותו "חציל רומני") ו...צלחת ובה קוביות אבוקדו עם בצל לבן....
אין מה לומר פרט לכך שכל, אבל כל המנות פתיחה היו פשוט מ צ ו י י נ ו ת !
איכות החמרים, טריות, טעם....הכל !
נפלא!

לא אלאה אתכם בתיאורי המנות אשר היו זהות למנות שהוזמנו בביקורינו הקודם ואתמקד במנות החדשות לנו שהיו:

- שרימפס רוז'ה - היות וגם אני וגם אבי בחרנו במנה הנקראת "שרימפס האוס" אשר טעמה בעל גוון קוקוס מתקתק, המליצה לי המלצרית לנסות את המנה הזאת אשר גם היא בעלת טעם מתקתק אך הוא מבוסס על דבש ומרכיבים שונים....
לא צילמתי את המנה, אך היא היתה מאוד דומה במראה ובגדל למנה אשר הוזמנה על ידי בביקור הקודם וטעמה....... מעולה ! השרימפסים נחו להם טבולים בכמות יפה ונדיבה של רוטב שמנתי סמיך במידה הנכונה ובעל טעם מתקתק מעניין וניחוח נ ה ד ר ! יופי של מנה.

- מנה מעורבת של קלמארי עם שרימפס מצופה בסומסום - מנה יפה בה הונחה כמות מכובדת בהחלט של פירות ים בעלי גוון זהוב של טיגון, לא זהוב מדי, לא פחות מדי...פשוט נכון ! הטעם היה מצויין והמנה לא סבלה מעודף של שמן והוגשה בלווי צלוחית של רוטב צ'ילי חמוץ מתוק מהסוג המוכר..... טוב מאוד !

- לברק בגריל - יופי של מנה!... דג גדול, בשרני ועסיסי מאוד (מה שמעיד על צלייה במידה המדוייקת), מתובל במתינות.... ממש יפה ומכובד!

- מנת שניצל ילדים - מנה זו היא אחת משלושת "מנות הפתרון" המוצעות במסעדה עבור ילדים שלהם טעם פירות הים עשוי להיות בעייתי ולהוריהם לא ממש בא להוציא סכום של חמישים - שישים שקלים עבור מי שלא יודע עדיין להעריך.... , בסה"כ מנה סטנדרטית המרכבת משני נתחי חזה עוף בלווי צ'יפס... מנת ילדים מכובדת כשגם השניצל וגם הצ'יפס היו ממש בסדר גמור.
תשאול מהיר של כלל הסועדים העלה כי בסה"כ כולם נהנו מהמנות ולכולם היה בהחלט טעים.

פרט למנות העיקריות הוזמנו הפעם גם קינוחים שכללו שתי מנות מלבי, עוגת גבינה וקפה......

המלבי הוגש בצלוחית עמוקה שהכילה כמות יפה ממנו, המרקם היה נעים וטעמו מצויין. עוגת הגבינה היתה טובה וטעימה אם כי יש מבינינו שטענו שהיא מעט מתוקה מדי....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בסה"כ אם אסכם את ביקורינו השני ב SRIMPS HOUSE אוכל לומר בוודאות כי רמת המנות נשמרה והן פשוט מצויינות, השירות אדיב ונעים כשהיה וכך גם המחירים ואפילו נקיון השירותים שבקומה העליונה.....
אין ספק שכשנגיע שוב לסביבה נשוב לכאן בשלישית...וברביעית...ואם הכל יהיה כשורה גם הלאה.....

סה"כ חשבון לשעתינו (כולל שתייה לכולם כמובן) כ 530 ש"ח.

כאמור - מומלץ ביותר לחובבי הז'אנר !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר