לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2011, 16:02
  LeafOfLive LeafOfLive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.10
עזרה|דוח הקמת רעש במקום ציבורי (כרמיאל)

אני וחברים שלי יצאנו בסביבות השעה 10 בערב ישבנו ליד השכונה ודיברנו (לא היתה מוזיקה) ובשעה 11:20 הגיעה ניידת משטרה עם 2 פקחים מהעיריה ושוטר בשם , השוטר ביקש תעודות זהות ואני הבאתי לו חבר אחר הלך להביא ת"ז מהבית כשה ניסיתי להסביר לפקחים והשוטר שאני רק רוצה ללכת הביתה ואני יותר לא אשוב לכאן אף אחד לא רצה להקשיב לי והשוטר המשיך לרשום לי את הדוח , חוץ מזה שאני בדיוק בשעה 10 ורבע סיימתי משמרת במשמר האזרחי והייתי עם האפוד של המשטרה הכובע והחולצה עם הכיתוב "משטרת ישראל" השוטר הבחין בכך ושאל אותי "אתה מתנדב ?" אמרתי לו שכן והוא אמר לי "אני אדאג לזה שיגרעו אותך מהתנדבות" , אחרי זה החבר הגיע והוא רשם גם לו דוח מתוך 10 איש +- קיבלתי רק אני והוא דוחות של 350 שקל רק בגלל שהוא ביקש ת"ז והראנו לו,השוטר רשם לי בדוח שצעקתי ואני לא צעקתי הוא הוציא את הדברים מהקשרם,השוטרים והפקחים נסעו מהמקום וחבר'ה נשארו לשבת שמה , אף אחד לא פינה אותם , הביאו לי ולחבר שלי דוח סתם ככה.
תודה , שבת שלום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2011, 09:53
  yuval14 yuval14 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.01
עו"ד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LeafOfLive שמתחילה ב "עזרה|דוח הקמת רעש במקום ציבורי (כרמיאל)"

דבר ראשון לדעתי, עליך לפנות לעו"ד ולהתייעץ איתו. דבר שני, תאסוף פרטים על אותו אינטלגנט. לדעתי האישית אתה מתאר מקרה של קלאסי של הטרדה ואפליה (הרי רק שניים קיבלו את הדו"ח, בעוד ישנה סבירות שהדו"ח היה צריך להינתן לכולם). לעתיד אני מציע שתבדוק טוב טוב באיזה ארגונים אתה מתכנן להתנדב - כי המקרה שחווית על גופך הוא קצהו של קרחון...

http://www.histadrut.org.il/index.php?page_id=2115

http://www.shituf.gov.il/discussion/207

http://yeda.amalnet.k12.il/Sustaina...%91%D7%94.h tm

נערך לאחרונה ע"י yuval14 בתאריך 30-07-2011 בשעה 09:58.
ישן 30-07-2011, 23:02
  LeafOfLive LeafOfLive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yuval14 שמתחילה ב "עו"ד"

יש לי מס' שאלות אליך אם תשיב אליהם אני מאוד אשמח.
1) האם אתה באמת עורך דין?
2)אני קטין כרגע בן 17 וחצי ליתר דיוק ואין באמצעותי לשלם את הדוח (350 ש"ח) ואני רוצה עם באמת שווה לי להערער על הדוח הזה כמו שאמרתי בתחילת הנושא שאני רק הבאתי לו ת"ז ומתוך 10 איש אני ועוד מישהו קיבלנו דוח על זה שהבאנו לו ת"ז , הוא לא הזהיר אותנו ולא אמר כלום לגבי זה שהוא הולך להביא לנו דוח , רק לאחר שמסרנו לו את הת"ז הוא הביא לנו את הדוח..ואם הערער על זה יש סיכוי טוב שאצא זכאי. נ.ב קראתי את כל הקישורים שהבאת לי ואין שום בדוח ראיתי שהוא סימן בעיגול עבירה > צעקה וזה נכון בכלל..ואני אדם שבד"כ לא צועק או עושה רעש..
3)במידה ואשלם על הדוח הזה האם תירשם כנגדי עבירה כל שהיא בתיק אישי או ישאר כל זכר לדוח הזה?או שהוא ימחק לאלתר ?

מצטער על החפירה תודה על התייחסות.
ישן 04-08-2011, 00:39
  yuval14 yuval14 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.01
עו"ד
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי LeafOfLive שמתחילה ב "יש לי מס' שאלות אליך אם תשיב..."

א. אני לא עו"ד (וגם לא רשמתי שכן ).
ב. הדו"ח כבר רשום במקום כזה או אחר. מהי ההשפעה שלו לגבי העתיד תלויה במספר גורמים:
1. העבר הקיים.
2. מה אתה מתכנן לעשות בצבא.
3. השלכות עתידיות לגבי עבירה כזאת או אחרת בעתיד.
4. האם תודה בעבירה\תורשע.
5. האם העבירה תדווח לגורמים אחרים.

ואתן לך הסבר קצר: אם אתה משלם את הדו"ח ללא ערעור עליו, ז"א שאתה מכיר בעובדות. לא ראיתי את הדו"ח ואת סעיפי העבירה וכדומה (מה שגם עדיף להתייעץ עם עו"ד כאמור), אבל תוכל אולי לקרוא על זה באינטרנט (אבל חשוב לטעמי להתייעץ עם עו"ד, כי לא תמיד המידע באינטרנט ברור ו\או מדויק. כמו כן, חשוב לראות אם מדובר בדו"ח משטרתי או של העירייה).
מעבר לזה, פירסמתי מקודם לינק ללשכת ההגנה המשפטית. ישנה סבירות שאם תפנה אליהם תקבל סיוע משפטי בעלות נמוכה (ואולי בגלל שאתה קטין בחינם). שווה לדעתי שיחת טלפון + פגישה..
בכל מקרה, תיגש לעו"ד עם פרטים של עדים שיוכלו להעיד לטובתך...

http://www.justice.gov.il/MOJHeb/SiuaMishpati/

http://www.local.co.il/kfar-saba/85357/article.htm

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר