לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2011, 17:20
  pimsin pimsin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MichaelCohen שמתחילה ב "שאלה | מעבר לחיל קרבי"

הסיכוי שיאפשרו להנדסאי (ואפילו לסתם בוגר מגמה מקצועית בתיכון) לשרת ביחידה שאינה התנדבותית, ועל אחת כמה וכמה בחטיבת חי"ר כמו גבעתי שהביקוש אליה גבוה יחסית, נמוך מאוד (ובמיוחד לאחר שכבר התגייס). בעיקרון, הנדסאי יכול להתנדב ליחידה התנדבותית כמו צנחנים, אך עדיף לעשות זאת לפני הגיוס. כעת זה עשוי להיות בעייתי עבורך (צריך לעבור גיבוש כמובן והמתין לגיוס המחזור).

הדרך לבקש העברה ליחידה אחרת היא להגיש טופס 55. יש לגשת למש"קית ת"ש לשם כך. כדאי לשוחח קודם לכן עם המפקד שלך (קצין) שמוסיף את עמדתו לטופס ולשכנע אותו במוטיבציה הגבוהה שלך לשירות קרבי משמעותי.

בהצלחה!

נ.ב. אנצל הזדמנות זאת להזהיר מלש"בים שלא להמשיך ללימודי י"ג-י"ד שהם בזבוז זמן וכסף מוחלטים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2011, 17:41
  MichaelCohen MichaelCohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.11
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי pimsin שמתחילה ב "הסיכוי שיאפשרו להנדסאי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pimsin
הסיכוי שיאפשרו להנדסאי (ואפילו לסתם בוגר מגמה מקצועית בתיכון) לשרת ביחידה שאינה התנדבותית, ועל אחת כמה וכמה בחטיבת חי"ר כמו גבעתי שהביקוש אליה גבוה יחסית, נמוך מאוד (ובמיוחד לאחר שכבר התגייס). בעיקרון, הנדסאי יכול להתנדב ליחידה התנדבותית כמו צנחנים, אך עדיף לעשות זאת לפני הגיוס. כעת זה עשוי להיות בעייתי עבורך (צריך לעבור גיבוש כמובן והמתין לגיוס המחזור).

הדרך לבקש העברה ליחידה אחרת היא להגיש טופס 55. יש לגשת למש"קית ת"ש לשם כך. כדאי לשוחח קודם לכן עם המפקד שלך (קצין) שמוסיף את עמדתו לטופס ולשכנע אותו במוטיבציה הגבוהה שלך לשירות קרבי משמעותי.

בהצלחה!

נ.ב. אנצל הזדמנות זאת להזהיר מלש"בים שלא להמשיך ללימודי י"ג-י"ד שהם בזבוז זמן וכסף מוחלטים.

המפקדת קורס שלי סיפרה לי על 2 חניכים שלה שביקשו העברה,
שלחו פקסים, קיבלו גיבושים, עברו אותם והיום אחד משרת בגולני והשני במג"ב..

אם אני יבקש גבעתי אני גם יצטרך לעבור גיבוש, או שזה רק בצנחנים?
ולצנחנים יש לי סיכוי גבוה יותר להגיע בגלל שזה התנדבותי?
וחובה לעבור את הגיבוש כדי להיתקבל לשמה נכון?
ישן 30-07-2011, 17:49
  MichaelCohen MichaelCohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MichaelCohen שמתחילה ב "שאלה | מעבר לחיל קרבי"

הבעיה שלי היא שהחלטתי לעשות זאת קצת מאוחר מידי,
מסיבה פשוטה שהייתי אמור להיכנס למערך המבצעי בבסיס הכי מסווג בחיל האוויר, טירונות 05,
שירות מאוד מעניין כולל כנפ"צ, עברתי את כל המיונים, כולל סיווג בטחוני וירפ"א א',
ופשוט יום אחד התקשרו אליי אמרו לי שאני מופיע אצלם ברשימת רזרבה והסיכוי שנאי יכנס הוא שואף לאפס,
ואחרי הרבה מאוד חפירות התקשרו אליי מלשכת הגיוס והודיעו לי שאני מתגייס בעוד שבועיים [מאותו יום שהתקשרו, כלומר ב22.5]..
ככה שלא רק שקיבלתי את הגיוס בבום ולא מוכן, פשוט ירד לי כל המוטיבציה,
כי התאמנתי במיוחד לקראת הגיוס לאותה יחידה, ובגלל שלא התקבלתי מאז לא התאמנתי בכלל וזה הסיבה שנאי קצת חושש מגיבוש צנחנים, כי הסיכויים לא כלכך גבוהים לעבור בגלל שאין לי כלכך זמן להתאמן,
ואם אני לא עובר ידפקו אותי בטכני איזה חצי שנה..
ובגלל זה אני לא ממהר לפסול מקצוע..

קצינים וגל שלישים בגולני יכולים לעזור לי במשהו? אולי למשוך אותי לשמה?
כי יש לי חבר שמשרת שמה שמכיר כמה..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר