לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2011, 18:04
  DeusX DeusX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.11
טופס 55/מעבר חיל ובסיס (בסדיר)

שלום

אני בעוד שבוע וקצת יהיה שנה בשירות ובערך 5+ חודשים בסדיר
אני משרת כרגע בצריפין בתפקיד פקידותי בלי שעברתי שום קורס

הפרופיל שלי הוא 45 ויש לי פטור לעבודות משרדיות/עיוניות קבוע (יכול לעשות שמירה בלבד) בעקבות בעיה רפואית אורטופדית שקרתה בזמן השירות

הבעיה שלי מקשה עלי רוב שעות היום והיא גורמת לי לכאבים גם בלי מאמץ מיוחד או עבודה פיזית
כל מי שמשרת בצריפין יודע שזה גם ככה סיוט להגיע לשם עם כל האוטובוסים ו/או ההליכות אז זה עוד יותר מקשה עלי להגיע לשם ואני לא יכול לעשות בסיס סגור מסיבות בבית

השאלה שלי - אני מעוניין לעבור לבסיס חיל הים באשדוד (אני כרגע בחיל ירוק) או אולי לבסיס אחר יותר קרוב לאשדוד - באיזה דרך אני יכול לעבור? והאם זה בכלל אפשרי או סביר שיתנו לי לעבור?

האם הגשת טופס 55 עם המלצות מכמה מפקדים שונים (גם קצינים וגם נגד) יכול להעלאות את הסיכויים שיאשרו את זה? האם אני יכול בכלל לבקש לעבור ספציפית לבסיס מסויים וכתצואה מזה לחיל אחר? והאם יכול להיות שיחליטו להעביר אותי אבל יכולים לשים אותי לדוגמא בבסיס אחר שרחוק בכלל מהבית שלי ולהגיד לי תסגור חמשושים?

האם בעיה רפואית שמבקשים לעבור בגללה עוזרת כשמגישים טופס 55?

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2011, 22:06
  Pop_Bite Pop_Bite אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DeusX שמתחילה ב "מישהו?"

תראה, ככל שאתה רוצה לעשות שינוי גדול יותר (לדוגמה לעבור ממקום למקום בחטיבות ובגדודים זה כלום, באוגדות זה הופך למסובך יותר, בפיקוד שאתה נמצא בו עוד יותר, כשאתה רוצה לעבור לפיקוד/אגף אחד, לדוגמה מפיקוד דרום ליחידה של אכ"א, זה הופך למסורבל והשיא באמת זה לעבור מירוק לאוויר/ים) ככה שאל תבנה על חיל הים.

אם אחת הסיבות לזה שאתה רוצה לעבור לבסיס שקרוב יותר לבית היא רפואית שווה שתביא גם המלצה מרופא היחידה או רופא מומחה, וכמה שיותר המלצות ממפקדים זה יותר טוב.

אם תבקש להגיע לבסיס שקרוב יותר למקום מגוריך אז אם יאשרו את זה, אז זה יהיה למקום שקרוב יותר מצריפין. אם אין לך הת"ש ואתה מוכן להסתכן בלהגיע ליחידה סגורה זאת החלטה שלך, רק שתדע שאח"כ אתה לא יכול להתחרט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:13

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר