לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2011, 11:28
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אתמול פגשתי את אם כל המחאות בצומת יוקנעם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אם כל המחאות: לפחות 150 אלף בני אדם בהפגנות למען הצדק החברתי"

בצד מונח אוהל אפור סטנדרטי חשוד כמתנת הNIF והאיחוד הארופאי לשוטים היעילים שחפצים להוביל את ישראל למצב הכלכלי של יוון תחת חסותם של סוציאליסטים ידועים כתשובה ופישמן שככל הנראה גילו שדלת רוה"מ אינה פתוחה בעבורם כבימים ימימה.

50 אנשים חגיגיים עם דגלי ישראל חדשים בידיהם. די מזכיר בהתנהלות את האופן הספונטאני בו השתלטו על בנין ברחוב רוטשילד אנשי התנועה הצמודה לחד"ש ושסירחון פוסט ציוני נידף ממנה המכנה עצמה בשם הערמומי 'השמאל הלאומי' ובראשה שתקן חקירות מנוסה.

פוליטרוק בשנות העשרים המאוחרות עם מגאפון חדש ויעיל עמד וקשקש בצד בהדרך בזמן שהעבריינים חסמו את הכביש ללא שום שוטר או אזיק לרפואה. להלן פנינים נבחרים: "מה שהממשלות הרסו בארץ ב60 שנים לא נתקן ב120 שנים" "הצטרפו למחאה כולכם! לא חשוב אם יש לכם כבר דירה או שתיים או מרצדס או שניים - מה שחשוב זה אם ילדים יהיה!"

את המגאפון מי מימן? אני מניח שלא חלילה מפלגה כלשהי או טייקון כחשהו אלא פשוט עמלים מהסוג שלו ליקטו פרוטה לפרוטה ובמקום קוטג' קנו מגאפון.

הנהגים עמדו בברובם באדישות. מעת לעת אמר הפוליטרוק [שכל העובדים הממושמעים שלו, אופס 'המוחים' צייתו בשניות לכל הוראה שלו כולל לרדת ולעלות לכביש] שיש לצפור לאות הזדהות עם המחאה. בתחילה הופתעתי לשמוע צפירות. לא הופתעתי מכך שכל הצפירות בקעו מאותו מיקום מצד הדרך בסמוך לרמזור שממערב לצומת, היו זהות בצלילן, במקצבן ונשמעו באופן מופתי להוראות של נציג הטייקונים בצומת.

האם יש למי שעיניו בראשו ספק בכך שיד מכוונת וכסף רע מנסים לייצר מחאה יש מאין? התאום בין העיתונים, זהות מטבעות הלשון והציוד, הטוקבקים המשוכפלים במספר אתרים, העיתוי, העקבות ברשת - מראים שמישהו ממש כועס על כך שלא הצליח בבחירות סטנדרטיות להשאיר את אנשי שלומו ליד שולחן קבלת ההחלטות.

מי זה? מי אלה? קטונתי... יש לי הרגשה שבאשר יהיהו הם ממש לא רחוקים מאלה שחוששים מחקירת מקורות המימון של ארגוני השמאל הקיצון.

נו טופ, כבר ראיתי אנשים שיניהם בראשם שבטוחים שגרציה מכפר שמריהו מובילה אותם למאבק חברתי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2011, 11:38
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אתמול פגשתי את אם כל המחאות בצומת יוקנעם"

דווקא בנוגע למחאה ביקנעם אני יכולה להגיב בלב שלם.

אין שום גורם שעומד מאחורי המחאה הזו, מלבד מס' חבר'ה בני 25-30 שהחליטו שנמאס להם. רובם, אגב, בעלי דיעות פוליטיות המתאימות לליכוד וימינה. אני מכירה היטב את מי שהרים את המחאה כאן, ואין להם קשר קלוש לשום גוף שקשור לשמאל.

מה שלא ראית עוד, זה את המאהל שהקימו בתוך יקנעם באחת הכיכרות המרכזיות- צעירים ילידי יקנעם שמאוד רוצים להמשיך לגדל את משפחתם ולגור כאן, אך עקב עליית הביקוש ואיתו עליית המחירים- פשוט לא יכולים להרשות זאת לעצמם.

** אגב, בנוגע לסטנדרט האוהלים- לכל מי שישן פעם בכנרת וקנה אוהל ב10 שנים האחרונות לצורך לינות כאלה יש אותו אוהל שנקנה באייס או בהום סנטר- הם זהים, רובם ככולם אפורים ומדגם איגלו.

ישן 31-07-2011, 11:53

דעות ימניות והצבעה לליכוד הם לא בהכרח סגולה לחוכמה או להמנעות מהפגנה בשכר
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "דווקא בנוגע למחאה ביקנעם אני..."

קיוותי מאוד שאת לא נמצאת בצומת ההיא.

בכל אופן מה שראיתי שם נראה מאורגן, מבויים היטב וללא קמצוץ ספונטניות.הצפצופים בקעו ממקור אחד והיו מוקלטים בברור. עמדתי בסמוך די זמן לקלוט זאת.

תמהתני אם את מכירה את העבריין שאחז במגאפון כי אם כן הייתי מציע שתסייעי לו בניסוח מסרים קצת פחות מטופשים להעיר בעזרתם את הנמים במכוניתנו.
כמוך לא גדלתי באחוזות בכפר שמריהו וישנתי מספיק במאהלים בכדי לדעת שיש עוד דגם או שניים בצבע טיפה שונה מהדגם ה'ניפי' שמככב בהפגנות. יש לי שניים באדום וכחול באוטו. ולא - אני לא קונה את ההטיה הסטטיסטית הזו בכך שכל האוהלים נראים אותו דבר ושכל 'הצעירים הליכודניקים' התעוררו למחאה 'לא פוליטית' בהובלת יניב אלדד ובחסות פישמן ומוזס באותו חודש.

אני עדיין תמה מדוע הצעירים המוחים הללו מוחים דווקא כנגד הממשלה שמקדמת את הבניה מעלייתו לשלטון ומדוע הם [ושולחיהם] לא מסוגלים לנסח הצעות מנומקות מעבר לרעש מתואם.

מצטער סיון - אבל התזמורת המכוונת היטב הזאת מזכירה לי היטב את זו שפעלה בכדי למנוע כל דעה אחרת בימי אוסלו הלא עליזים.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 31-07-2011 בשעה 12:02.
ישן 31-07-2011, 19:33
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
תגידו, איפה אתם חיים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אם כל המחאות: לפחות 150 אלף בני אדם בהפגנות למען הצדק החברתי"

תפתחו טלויזיה ותראו את התמונות - מישהו פה באמת תקוע בטריפ כזה חזק וחושב שכל זה מבויים? שכל האלפים (ואני עדין עם המספרים) ברחובות סתם יצאו כי משעמם להם בבית? אתם באמת מאמינים מעומק הלב שהמדינה במצב מצויין, ושכל ההפגנות האלה הם סתם הפקה מתוזמרת מראש של סטודנטים משועממים?

ישראלה, תגיד את האמת בלי לחרטט: איך אתה גומר את החודש?
פסטן, תהיה אמיתי פעם בחיים ותענה בלי דמגוגיה: כמה אתה משלם שכר דירה?
Segmany - תזכיר לי כמה עולה לך דלק כל חודש, וכמה זה בולע לך מהמשכורת?

חבר'ה, תצאו מהסרט: כל התירוצים והקונספירציות הילדותיות שמעיפים פה באוויר פשוט לא מציאותיים. הפעם זה אמיתי

ישן 31-07-2011, 19:42

אני לא 'מחרטט'. אני עובד ומחשב ושוקל וחוסך ומתכנן.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "תגידו, איפה אתם חיים?"

וכן - אני חושב שיש במאים ויש שחקנים. חלקם בתשלום, חלקם מנאיביות וחלקם מפינוק. אני גם בטוח שיש גם מפיקים שמחייכים מהצד ובונים על רווחים מידיים ועתידיים.

פתאום עכשיו בחודש אחד קשה לך ולפני שלוש שנים או חמש שנים היה לך קל?

לסטודנט לפני עשרים שנים היה קל לשכור דירה ולך קשה?

אתה באמת חושב שפישמן ועיתון גלובס או שמשפחת מוזס ועיתון ידיעות או שגרציה מכפר שמריהו - דואגים לך ולעתידך?

סרט/קונספירציות/חרטטן ושאר בטויים - לא יאפשרו לך לגמור את החודש גם אם דפני ליף תהיה רוה"מ ופישמן שר הרוווחה.

מה כן אמיתי בעיניך? מצבו הכלכלי של היווני?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 31-07-2011 בשעה 19:44.
ישן 31-07-2011, 21:10
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אנחנו מנותקים וילדותיים. רק אתה יודע הכל.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "תגידו, איפה אתם חיים?"

אתה הולך כמו עיוור אחרי החלילנים של העיתונות ה"חופשית" וקורא לנו ילדותיים? אתה קורא למפגן התהלוכות מחאה? אתה יודע על מה הם מוחים? חוץ מהפלת הממשלה יש עוד צעד אופרטיבי שה"מוחים" דרשו ואתה רוצה לספר לנו עליו? אתה חושב שאתה צ'ה גווארה בשליחות העם, אבל אתה מקסימום פיון של פישמן, תשובה ודנקנר שמפחדים מזה שביבי יאלץ אותם אשכרה להתחרות במשק. אבל עזוב אותך מתמונה מורכבת של המציאות ,הכי קל זה לצעוד אחרי דפני ליף ילדת המצוקה ולצעוק שביבי זיבי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-07-2011, 19:43
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
לא ברורה לי הקטנוניות של חלק מהגולשים פה

שלא תהיה "אם כל ההפגנות", שלא יהיו 150 אלף אלא רק מאה אלף. מה שקרה אתמול ובחודשים
האחרונים זה שעם ישראל סוף סוף התעורר ומאס מהסחיטה בחסות החוק של המדינה, אם זה במיסים
מטורפים, ביוקר מחייה לא הגיוני, במשכורות זעומות.

מי שטוען שכל מיני ארגוני שמאל אחראיים לדבר הזה, אזי הוא עושה עוול גדול לאלפי האנשים שהגיעו.
הארגונים הקיקיוניים האלה לא באמת יכולים להוציא את הכמות הזאת של אנשים מהבתים, ומי שחושב
כך, מעריך את כוחם יתר על המידה. תמיד יהיו מי שינסו לעשות הון פוליטי על מאבקים מסוג זה, אבל
לתת להם את כל הקרדיט הזה? לא רציני.

מקווה שהממשלה תתחיל להתאפס וכך גם ממשלות עתידיות. בתקווה שהבחירות הבאות יהיו בסימן
הנס החברתי, כי הגיע הזמן שנקבל איכות חיים.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 31-07-2011 בשעה 19:47.
ישן 31-07-2011, 22:07
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ובשנת 73' אבא שלי קנה דונם אדמה בגרושים"

אני אמרתי חוסר התערבות?
קודם כל אתה חייב להבין משהו- הכלכלה נעה במחזורים. ימות העולם, אתה יכול לעמוד על הגג בחולון ולאיים לקפוץ עד שעמיר פרץ יגיע, אבל הכלכלה נעה במחזורים. מחירים שעלו יירדו, מחירים שירדו- יעלו. אם אתה רוצה הסבר טכני- עכשיו חל תיקון אחרי נסיגה של שנים לא מועטות. אתה מביא לי דוגמא משנות -70, אני מדבר איתך על שנת 2000-2007, אתה אפילו לא צריך לדבר על אבא שלך, אתה בטח זוכר שנים אלו בעצמך.

הלאה- התערבות מבחינתי זה לא פיקוח על שכר דירה, התערבות היא למשל הפחחת בירוקרטיה, שיווק קרקעות במחיר מוזל ולא במכרז שמנפח מחירים. יחד עם הריבית שעולה בלי קשר לממשלה, אתה תראה את התיקון לא עוד זמן רב. אנשים מרגיזים אותים כשהם מסיקים מתקופה בת כלום זמן (ושלוש שנים זה כלום זמן) על שנים קדימה.

ישן 31-07-2011, 21:36

לעשות מה מה שמניתי למטה - ודי כבר לכתוב את המילה מיסים
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אז מה אתה מציע בינתיים?"

ובהחלט יש איפה לקצץ בתקציב הביטחון. אף אחד לא דאג במלחמת לבנון השנייה למים, לציוד נדרש
ולהכנה נכונה למילואימניקים, אז די לבלבל אנשים עם עובדות ש"זה יפגע במלחמה" - נפגענו בלי שהיה
קיצוץ, פשוט הייתה ועודנה חלוקת משאבים קלוקלת.

התקציב ב-2006 לא קוצץ, וכאמור, לא היינו מוכנים למלחמה מבחינה לוגיסטית - אז איפה בדיוק הכסף
הזה היה אז? במקומות לא נכונים. הצבא הוא גוף מאסיבי, בירוקרטי ומבוזבז להפליא. יש מיליונים שאפשר
להפנות לייעודים נכונים, ובהחלט אפשר לקצץ. צא מהבועה שכל אגורה הולכת להשקעה נגד איראן
וחיזבאללה, חלק עצום הולך למגדלי כרסים ויושבי מזגנים.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 31-07-2011 בשעה 22:07.
ישן 31-07-2011, 22:24

אני שמעתי בתקשורת שיש רעיונות באוויר
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ועדיין לא ענית.. למה אין רשימת דרישות מהמחאה עצמה.."

לא יודע אם התקיימה פגישה עם ראש הממשלה או שר האוצר (אולי כן). זה שעיני נכנס לתמונה זה
מצד אחד ניסיון לגבות קופון פוליטי (שלא הלך לו, כי התקשורת נכנסה בו) שקוף ומלוכלך, אבל אני
מקווה שהוא יסדר לראשי המחאה (שהבנתי שנפגשו איתו כבר) כיוונים באמת מועילים וצודקים.

ואפשר להירגע, אני לא מגן המחאה ובאמת לא מעניינת אותי גברת דפני ליף - אני בעד המחאה באופן
כללי וחושב שיש עוול וחוסר צדק במדינה. אם היו עושים את זה ללא מחאה, אדרבא, אבל לצערי ולאורך
שנים - ממשלות ישראל לא שוות יריקה. קבוצת רודפי בצע אינטרסנטים, דבוקי כיסאות.

ישן 31-07-2011, 20:42

הכל טוב ויפה, עדיין אין שום סיבה להוצאות של האזרח בישראל
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "צדק זה שם של כוכב כפי בודאי אתה שומע לא מעט בצבא"

יש הרבה איפה לקצץ, יש מיסים לא פרופורציונלים ביחס למשכורות. לא יכול להיות שנשלם מיסים על
דלק או נדל"ן יותר מרוב מדינות אירופה (כשממוצע השכר פה לא יותר גבוה, אם כבר להיפך), לא יכול
להיות שיהיה מס על מס, לא יכול להיות שהממשלה תמציא משרות ל"שרים לענייני שקר כלשהו" במיליוני
שקלים. לא סביר שמישהו שירוויח 5,000 ש"ח ישלם מס הכנסה ע"ס 10% (500 ש"ח ככה ברחו לו מהיד).

לא יכול להיות שהמדינה תיתן לאילי הון הלוואות עתק, ואותם "מסכנים", בעלי אורנג' או דלק קידוחים,
יגידו: "אין לנו, תעשו לנו הנחה" (לך המדינה הייתה מוותרת על שקל?).

ישראלה, בלי להיתמם - יש פה חוסר צדק (במשמעות השנייה והפחות מוכרת שלו) מובהק. יש מה
לעשות, ועדיף עכשיו מאשר לעולם לא. וכן, זאת לא בושה לרצות לקנות דירה במדינה שנולדת בה. זה
שהיום אין זוג צעיר (ולא רק) שמסוגל לקנות דירה (אלא אם הם קרובים של אריסון), זה פשוט לא תקין.
אתה רוצה שהעם "יעריך את איכות החיים שלו" בכל מחיר? זה שתן, ישראלה, לא גשם.

ישן 31-07-2011, 22:11

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מה הקשר לדוגמה שנתת?"

יקירי- אני חייב שתבין זאת, זה מהותי- החברה היא גוף נפרד מבעלי החברה. יש להם אפילו מספר זהות שונה. מה שהחברה חייבת זה לא מה שהבעלים חייב. ממש כמו שאתה ואחיך אנשים נפרדים עם מספרי זהות שונים, ממש כמו שאם אחיך חייב כסף לא יבואו אליך למרות שאתם בני משפחה, גם אם הוא קנה לך רכב (קניית הרכב היא משל למשיכת דיבידנד על ידי הבעלים מרווחי החברה).

לא מעניין אותך מאיפה יוחזר הכסף? אוקי, טוב לדעת. ואם הוא ימשוך את הכסף מפרטנר, ומניית פרטנר תרד ומי שהשקיע בה יפסיד כסף? זה בסדר מבחינתך?

אגב, אם אתה כבר מדבר על לקוח קטן שחייב לאורנג' כסף- במידה ויש לך חברה קטנה וקנית סלולרי על חשבון העסק, כשהעסק יפשוט רגל אורנג' לא יכולים לבוא אליך בטענות שתביא להם כסף ולא מעניין אותם איך, כי מי שחייב זאת החברה.

ישן 01-08-2011, 06:48

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אם המדינה הייתה מטומטמת להלוות לחברה שלא יכולה להחזיר - זה לא מקובל"

לא הבנת אותי כלל.
דיברנו על בן דוב וחברת טאו, שהיא החברה שחייבת את הכסף באג"ח, לא אורנג'. כדי שבן דוב יחזיר את הכסף שהחוק לא מחייב אותו, הוא ייקח למשל כסף מחברת אורנג', שגם היא בשליטתו אבל לא קשורה לטאו. ואז- מי שהשקיע בה- יפסיד. מה אכפת לנחמה מנתניה, המושקעת באורנג', שעמליה השקיעה בטאו?

אתה אומר שמי שהשקיע בבורסה צריך לדעת את הסיכון. נו, ומה אני כתבתי? מי שהשקיע באג"ח של טאו ידע את הסיכון, נכון? מעולה. אז עכשיו הוא מקבל תספורת כי לחברה אין כסף.

ישן 31-07-2011, 20:55
צלמית המשתמש של looklook

יש גם כמה עובדי צה"ל כאלה.
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אנחנו משלמים מספיק מיסים כדי שיהיה במה להשתמש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
מספיק לחזור על הקלישאה השחוקה הזאת "עוד מיסים". לוקחים לנו מספיק מיסים (ליתר דיוק, בישראל
שיעור מיסוי מהגבוהים בעולם), שישתמשו בכספים האלה בתבונה.

לקצץ בתקציב הבטחון שהולך לאלפי אנשי קבע שלא עושים כלום חוץ מלשבת במשרד ממוזג ולדבר בטלפון
(מכיר כמה כאלה), לקצץ מיליונים בתקציבי הממשלה ולהפסיק להמציא משרות לנבחרי ציבור שרוצים להיות
"שר", לחדול ממתן קצבאות למי שלא משרת את המדינה, להוריד את המס על משכורות פחותות מ-10,000
ש"ח (ההפרש שישאר לאזרח ישמש אותו לקניית מוצרים וכך כולם מרוויחים), ועוד ועוד.

מכיר אחד, רזי ברקאי? אה, הוא מדבר ברדיו ולא בטלפון.. יש אבטלה סמויה בכל מקום עבודה ומה שאתה כותב על אנשי הקבע לא הוגן וגובל בדיבה.

וכל מה שאתה כותב זו רשימת דרישות שהמחאה , מה לעשות, טרם העלתה וטרם הצלחת למצוא סיבה טובה לכך ..

ישן 31-07-2011, 21:12

אני לא אסיט את הדיון לגל"צ, אבל אתייחס לנקודה בפסקה
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "יש גם כמה עובדי צה"ל כאלה."

כמו שגל"צ ראוייה לדעתך להיסגר, כך גם רשות השידור, לא? גם תקציבים גדולים מהמדינה, גם אנשי
שמאל כמו יבין ורזי (שניהם בדימוס), קרן נויבך, אריה גולן, גם משדרת תוכניות אקטואליה, גם מביעים
דעות (השם ישמור!), והכל מאיפה? מהאגרה שלך. יאללה, צא בקמפיין גם נגד רשת ב', למה להסתפק
בגל"צ? חוץ מזה, זכותך לדרוש שיסגרו - אין בכך שום פסול.

ולעניין: אז כן יש מה לעשות? קודם כל הם מתחילים לגבש דרישות, אבל אתה צריך להבין שאין פה
קונספירציה של 'שלום עכשיו'. יש פה לכל היותר חבורת אנשים שקמה עם תחושה של "צריך לעשות
שינוי", אבל לא בדיוק יודעים מאיפה להתחיל. מה לעשות, זאת מחאה עממית ולא דרישות של עיני ושל
הגוף הענקי שמאחוריו.

עצם העובדה שהממשלה לחוצה זה מצויין, שתתחיל להזיז את עצמה - כי עד כה, ואני אומר את זה
בצער, הממשלה הנוכחית לא עשתה יותר מדי (גם הקודמות לא, שיהיה ברור). עובדה שכבר מתחילים
לשמוע בממשלה ניסיונות למצוא פתרונות - למה צריך מחאה של ילדודס כדי שיחשבו עלינו? זה לא אמור
להיות תפקידם של נבחרי הציבור גם בלי מחאות של מאה אלף בני אדם?

ישן 31-07-2011, 21:23
צלמית המשתמש של looklook

לזה הייתי יכול להאמין (בקושי) בשבוע הראשון של המחאה.. אבל בחייך..
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני לא אסיט את הדיון לגל"צ, אבל אתייחס לנקודה בפסקה"

אתה יודע שהקרן החדשה לישראל שותפה במימון המחאה, טוב ויפה. אתה טוען שלקרן על שלל אגודותיה ועמותותיה אין מומחה אחד שמסוגל לבנות רשימת דרישות? יצאו 100,000 איש לרחובות (נניח) אין שם אף אחד שמסוגל לדרוש? רק הממשלה ? ואם כבר הם כאלה חבורת נערים מבולבלים שלא מבינים - איך זה שכשנתניהו העלה רשימת הצעות הם פתאום הפכו למבינים גדולים וטענו שזה לא יעזור כלום (חלקם עשו זאת טרם ששמעו) בקיצור - המחאה הזאת היא מחאה של המון לא פוליטי המושפע מעיתונות פוליטית, מבעלי הון פוליטיים ומשמאלנות אכבר פוליטית שמטרתה להפיל את הממשלה . לו הייתה מטרה אחרת, היו משמיעים לנו אותה. לא תצליח לשכנע שאפשר למחות בלי לדעת על מה ולמה..

ישן 31-07-2011, 22:06
צלמית המשתמש של looklook

נ.ב. - לעניין גל"צ שאליו לא התייחסתי.
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני לא אסיט את הדיון לגל"צ, אבל אתייחס לנקודה בפסקה"

אני לא זה שיצא כאן בקמפיין נגד גל"צ , א-ת-ה זה שטען נגד ביזבוזים מיותרים מתקציב הביטחון על אנשים שרק מדברים בחדרים ממוזגים. כלומר, הקמפיין נגד גל"צ הוא כולו שלך. האמת? אני מעדיף עוד קצין ביועכ"ל ואפילו ביוהל"ן על פני עוד שדרני שמאל קיצוני. אנקדוטה: עד לפני שנתיים הייתי בקיא מאוד בשכר עובדי צה"ל. גל"צ היא בין המקומות היחידים בצבא בהם עובדי צה"ל זוכים לחוזה אישי.

למה לא דיברתי על רשת ב'? כי רצית לקצץ דווקא בתקציב הביטחון.

ישן 01-08-2011, 00:06

ומי אומר לי את זה? מי שבדיוק הרגע קרא סלקטיבית מה שבא לו
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "כבר התייחסו לנושא אלף פעם...."

אני כתבתי:
ציטוט:
לקצץ בתקציב הבטחון שהולך לאלפי אנשי קבע שלא עושים כלום חוץ מלשבת במשרד ממוזג ולדבר בטלפון
(מכיר כמה כאלה), לקצץ מיליונים בתקציבי הממשלה ולהפסיק להמציא משרות לנבחרי ציבור שרוצים להיות
"שר", לחדול ממתן קצבאות למי שלא משרת את המדינה, להוריד את המס על משכורות פחותות מ-10,000
ש"ח (ההפרש שישאר לאזרח ישמש אותו לקניית מוצרים וכך כולם מרוויחים), ועוד ועוד.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...365#post4055710

נתתי כמה דוגמאות לאיפה אפשר לחסוך כספים מבוזבזים. ב-"עוד ועוד" אפשר הכניס עוד בזבוז כספים
על "הסמולנים-מניאקים-בוגדים-אוהבי ערבים-גייז" ברשות השידור. דרך לחסוך זה להפריט את רשות
השידור או לצמצם אותה ובכך לחסוך את הכספים הרבים שאימא ואבא שלך משלמים על אגרה. אותו
הדבר בדיוק כמו עם גל"צ, מר "אתה דיברת על מערכת הביטחון".

אם כבר חיסכון, אז כמו שבגל"צ אפשר לחסוך, גם ברשת ב' אפשר לחסוך. ואם נדבר קצת במספרים,
אז תקציב גל"צ ממשרד הביטחון עומד על 25 מיליון ש"ח בשנה. תן לי לנחש שלא בדקת את התקציב
של רשות השידור - 800 מיליון (טיפל'ה יותר גדול).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:41

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר