לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2011, 10:09
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "בבקשה, אל תיתמם. אתה יודע למה אני מתכוון."

אני מבין שאתה לא רוצה לעשות סימפוזיון אבל נראה לי שהגזמת.

אין לי מידע אישי לגבי תפקידו של בוגי יעלון או של מדינת ישראל בארגון הפגישה בין חליל אל-ואזיר לבתולותיו, אבל זה מסוג הדברים שהמידע אודותיהם מאוד נפוץ החל מעיתונים מכובדים (הארץ ומעריב לדוגמא), עבור בויקיפדיה וכלה ברכילויות מתקופת כהונתו כרמטכ"ל. לא נראה לי שקישור שמו של יעלון לחיסול בהודעה הומוריסטית (לפחות בעיני כותבה) מעל גבי פורום על ידי גולש שאפילו לא מזדהה בשמו מהווה איזה שהיא הודאה רשמית.

ואגב, יעלון הוא דמות ציבורית וביטחונית מספיק כדי להיות מאויים בצווי מעצר בהית'רו והתרעות ממוקדות בארץ גם בלי שום קשר לדברים שמעריכים שעשה בהיותו אל"מ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2011, 22:47
  amitaikl amitaikl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "באופן משעשע, בארה"ב ההפרדה..."

לפעמים אנחנו שוכחים (או לא מודעים לכך) עד כמה ארה"ב היא מדינה דתית - שלא לומר פונדמנטליסטית.
הנשיא הולך לכנסיה כל יום ראשון, ואוי לנשיא שלא יעשה כך.
כמוהו גם מושלי המדינות.
לפי סטטיסטיקות כ40% מהאמריקאים מבקרים בקביעות בכנסיה (או בית כנסת וכו' וכו'....) למרות שיש כאלו שמערערים על הנתון הזה
שמעון אבידן
מפקד חטיבת "גבעתי", תש"ח

ישן 03-08-2011, 13:10
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי yaari שמתחילה ב "[QUOTE=amitaikl]לפעמים אנחנו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yaari
הם הכי מתקדמים בעולם למרות שרובם מאמינים באלוהים
יש בעיה בלעשות את ההקשר הזה, מאחר ומי שמעורב בהתקדמות המדעית והטכנולוגית זו קבוצה מסויימת ולא כלל האוכלוסיה. זה כמו להגיד שהרצים הטובים בעולם הם מאפריקה למרות שחלק גדול מתושבי אפריקה סובלים מרעב.

למעשה, יש הבדל די מובהק בין מידת האמונה בכתבי הקודש כלשונם בקרב האוכלוסיה הכללית בארה"ב לבין אוכלוסיית המדענים.
לא מצאתי מידע עדכני להיום בפרסומים הבאמת רציניים (לא חפרתי יותר מדי, ויש המון פרסומים במסגרות שמאוד מזוהות עם צד זה או אחר) אבל יש כמה דברים מעניינים שכן מצאתי - מחקר בנייצ'ר שמשווה כמה נקודות זמן לאורך כמעט מאה שנים ומוצא מגמה של התרחקות מהדת בקרב אנשי מדע.
ומחקר מאוד מצוטט מסיינטיפיק אמריקן שאין לי לינק לטקסט המלא שלו אבל מציין כי:

"Whereas 90% of the general population has a distinct belief in a personal god and a life after death, only 40% of scientists on the B.S. level favor this belief in religion and merely 10 % of those who are considered 'eminent' scientists believe in a personal god or in an afterlife."

Larson, Edward J., and Witham, Larry. "Scientists and Religion in America." Scientific American 281, no. 88 (1999).
ישן 15-03-2014, 21:57
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
חרא של כתבה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי strong1 שמתחילה ב ""חיילים ריססו בתורות את בן לאדן בכדורים""

מכירים את הכתב הידוע "ynet"? הוא כנראה כה גאה בעבודתו העיתונאית שהוא מסתתר תחת שם עט אנונימי להפליא...

לענייננו: האתר ש-ynet הוא האתר המעולה sofrep.com. האתר סגור למנויים בלבד (יש לי), ומצטיין בעבודה עיתונאית טובה המשולבת עם הבנה מקצועית של עולם המבצעים המיוחדים (כל הכותבים הם יוצאי צבא, רובם בוגרי יחידות מיוחדות). הטענה של ג'ק מרפי - מבעלי האתר ובכירי הכותבים בו - אינה על כך שיחידות מיוחדות מבצעות וידוא הריגה בגופות לוחמי אויב, אלא בכך שביחידת ST6 ואולי יחידות נוספות השתרשה התנהלות שגובלת בהשחתת גופות ע"י ריקון מחסניות שלמות לתוך גופות של אנשים מתים. הסיבה לכך יכולה להיות אחת מתוך כמה - שחיקה גבוהה במיוחד, פוסט טראומה, בעיות משפחתיות ואחרות הנובעות מהעבודה בתחום, אובדן חוש השיפוט מאותה סיבה - אף אחת מהן עדיין לא מצדיקה את הנוהג הזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:10

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר