לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2011, 15:49
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
עזרה כסף לפני או אחרי התואר?

אהלן,
פתחתי אשכול זהה בפורום 20 פלוס והחלטתי שאני עדיין לא שלם עם ההחלטה שלי.
אשמח לדעתכם לא פחות.

בזמן האחרון אני בלבטים לא קלים. אני טס עוד כמה ימים לכמה חודשים וחוזר ישר ללימודים. לימודים שאותם בהתחלה רציתי לדחות כדי לעבוד ולהרוויח עוד כסף כדי להתחיל אותם בראש שקט. בסוף קיבלתי החלטה שנכון לי להתחיל השנה.
שוב חזרו בי הספקות האלה... אולי עדיף לתת רבעק של עבודה השנה, לסגור את ה-50/60 אלף, ושהכסף הזה ישמש אותי לאחרי התואר, בין אם זה לתואר שני, מגורים, משפחה.. לא יודע מה.
יש האומרים שאת אותו כסף אני יכול לעשות אחרי התואר. ואני אומר שזה קצת שונה- עכשיו אני יכול למלצר, לברמן, לעבוד בחו"ל.. אחרי התואר זה בעייתי יותר כי כשיש לך אותו ביד זה נהיה באמת בזבוז זמן שלא מקדם את הקריירה והשאיפות שלך לשום מקום. רק מנפח את חשבון הבנק.
אני מתחיל את הלימודים עם מעט כסף ואני מתכנן לעבוד בסמסטר השני.. כדי לממן את הלימודים וקצת את עצמי וכך זה ימשיך עד סוף הלימודים, כשבתקווה עם הזמן יהיה לי קל יותר לעבוד ואולי אני גם אצליח לחסוך כמה גרושים.

התואר הוא במשפטים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2011, 20:11
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A מנהל Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "כסף לפני או אחרי התואר?"

כמה דברים:

1. אם תחסוך כסף עכשיו רוב הסיכויים שאתה תבזבז אותו בתקופת הלימודים. זו תקופה לא פשוטה. לא שזו לא מטרה מצויינת, אבל אם כבר ככה אני הייתי חושבת: לעבוד עכשיו שיהיה כסף לתקופת הלימודים.

2. אני אומרת שאם עשית החלטה 0 לך איתה. קה סרה סרה. אל תחשוב עכשיו על איך תרגיש כשתסיים את הלימודים. זה עוד הרבה זמן, הרבה יכול להשתנות, אתה יכול להשתנות, והמציאות יכולה להשתנות: אולי יסתבר לך שאם תעבוד עכשיו שנה תרוויח 50 אלף שקל ושאחרי הלימודיה בעבודה של שנה תרוויח 100 אלף שקל ואז זה יצא לך כבזבוז זמן? הכל יכול להיות. לא הייתי מתעסקת בזה עכשיו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר