לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2011, 10:57
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
סקר רפי סמית בגלובס סביב מחאת הרוטשילדים:עליה ב2 מנדטים לגוש ימין חרדים ל67 מושבים

קדימה עבודה מגיעות יחדיו ל41 מושבים ומרצ-ערבים ל14 מושבים.

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000669926

בסקר - ירידה של מושב לליכוד ו3 מושבים לקדימה, 2 מושבים לעבודה.

ניתוח הסקר עוסק בפלפולי פלפולים בכדי לשוות לתוצאות מראה של מהפך תודעתי כלשהו [ומי יודע איזו בוכלטריה נעשתה בכדי להגיע אף לתוצאות הללו].

עם זאת, לא הייתי מציע לנתניהו לשמוח. - סוקר שנותן לדפני ליף 20 מנדטים [דמות קיקיונית, שמאל שולי ועילג למדי שאינה נושאת בחובה בשורה מעבר לילדותיות של "אחלה-וודסטוק-אני-יוצרת-ביבי-פיפי--כפר שמריהו"] מעיד יותר על העדר בקרה עצמית של עורכו.יש הרבה עפרונות לא מחודדים בקלמר אבל ליחס 20 מנדטים לסטלני רוטשילד? מקסימום 20 אשכולות בפרש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-08-2011, 11:17
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "סקר רפי סמית בגלובס סביב מחאת הרוטשילדים:עליה ב2 מנדטים לגוש ימין חרדים ל67 מושבים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
עם זאת, לא הייתי מציע לנתניהו לשמוח. - סוקר שנותן לדפני ליף 20 מנדטים [דמות קיקיונית, שמאל שולי ועילג למדי שאינה נושאת בחובה בשורה מעבר לילדותיות של "אחלה-וודסטוק-אני-יוצרת-ביבי-פיפי--כפר שמריהו"] מעיד יותר על העדר בקרה עצמית של עורכו.יש הרבה עפרונות לא מחודדים בקלמר אבל ליחס 20 מנדטים לסטלני רוטשילד? מקסימום 20 אשכולות בפרש...

דווקא ממך לא ציפיתי לכזה עיוורון הסטורי... להזכירך לפני שתי מערכות בחירות בסה"כ מפלגת פיפי-קקי-דרכו-של-אריק-המגרש זכתה בשלושים ומשהו מנדטים יש מאין. באותה מערכת בחירות מפלגה קיקיונית עוד יותר עם הרבה פחות יח"צ - הגמלאים - מקבלת 7 מנדטים....

עם ישראל מצביע בטמטום וזו בעיה ידועה. למה אתה חושב שלמפלגת סטלני רוטשילד כדבריך עם הגב התקשורתי שלה, לא יהיו עשרים מנדטים?

זה קצת טפשי לפסול על הסף סקר רק כי אתה לא אוהב את תוצאותיו...

ישן 03-08-2011, 12:43
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני מקווה שאיני חשוד ולא בקמצוץ חיבה לשרון אבל אין מקום להשוואת קדימה לרוטשיליף.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=.ישראלה היפהפיה] עם..."

שרון פרש מהליכוד במהלך מאורגן ומתוכנן. הוא עשה זאת עם בסיס כלכלי ['חוג ידידי החוה'] וארגוני [סניפי ליכוד] וצרף אליו שועלים פוליטיים מנוסים כפרס. כמעט כל אנשיו היו נבחרי ציבור או מוכרים לצבור מהעבר. כל אחד כזה מביא עימו מטען ארגוני כפעילים ועיתונאים המחוייבים לו. אתה יכול להשוות את המהלך תאורטית לזה של הקמת ד"ש. מהצדדים 'למרכז'.

הצבעות 'מחאה' בעבר השיגו פחות מ10 מנדטים ותמיד מיקמו עצמן כ'מרכזיות ציוניות לא מזיקות' צומת והגמלאים הם הדוגמאות הקלסיות. במרכז שתיהן עמדה דמות מבוגרת [וגם אם רפי איתן לא היה מוכר מאוד הרי ברור שזכה לגבוי תקשורתי-שרוני כ'מלכודת פתאים' לבוחר בשליחותה של קדימה].

שרון זינק 'למרכז' [לכאורה כמובן] כשהוא מיטיב למהול יוצאי ליכוד ויוצאי עבודה וכשהוא מגובה בתקשורת מוטה המבוססת על כרישי המדיה והרבה קריצות של אילי הון השולטים בעיתונות [עם כל הכבוד שאין לי לכתבי הבראנז'ה של וואלה ודומיהם - לשרון היה בכיס הרבה יותר מזה].

סטלני רוטשילד משמשים היטב את הפישמנים-מוזסים כרגע אך אין סכוי שהם יעניקו כח לאנשים לא מוכרים ולא צפויים שאינם שלובי אינטרסים עימם מעבר לרצון לסלק את הנבל שקיצץ ברווחיו של תשובה וסרב למנוע פגיעה במונופול העיתונות שלהם..

לNIF מנגנון שהוא חתרני באופיו [בעיקר עמותות 'צדקה' המוליכות לאג'נדת 'מדינת כל אזרחיה+אזרחי סודן" ועמותות משפטיות המשחקות במגרש הביתי של בג"צ]. במגרש 'הבחירות' של המפלגות הגדולות בו נאלצים גם טייקונים להתמודד עם הדבר המשונה הזה של 'מה העם חושב באמת' - צריך הרבה יותר מזה.

צריך חשיפה ישירה וממושכת [מה שבניגוד לאופיו של הNIF], צריך הצגת קו ברור יחסית ושיראה ריאלי גם למי שאינו סטודנט מפונק לקולנוע [מה שבניגוד לרמת ההכרה של תופסי הראש הטוב מהשדרה]. צריך להראות מידה של בגרות ורצינות אפילו במחוזותינו.

אני ארחיק ואומר שאפילו למהפכן כורסא כסגמני או שונא ביבי כאילי המככבים באשכולות 'פרש' - אני נותן קרדיט ומניח כי לא יעניקו קולם למקבץ דמויות לא מיינסטרימיות כדפני ליף ואפילו לא ל'אלדד יניב שקר כלשהו'. בשביל מי שרווצה שיעבדו עליו כבר המציאו הרי את 'קדימה', לא?

נ.ב

אני דווקא כן אמור לאהוב את תוצאות הסקר. הרי הגוש 'שלי' גדל בשני מנדטים. דפני ליף אם תעשה משהו לא תאכל מהלוף אלא מהלפלפים - קצת ממרצ, קצת מקדימה, טיפה מהעבודה וקמצוץ מעלה ירוק. אבל תנוח דעתך - היא לא.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 03-08-2011 בשעה 12:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:09

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר