לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2011, 12:02
  שרונוש שרונוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.06
בעיה בהארד דיסק

טוב יש לי בעיה עם ההארד דיסק.. לדעתי היא נובעת ממערכת ההפעלה שלי..
אני משתמשת כרגע במחשב חדש אבל כל המסמכים החשובים שלי נמצאים בהרד דיסק השני עם הבעיה..
הבעיה היא כזאת.

כשאני מדליקה את המחשב הקודם שלי הוא מגיע למצב שהוא כמעט מעלה את ה'ויסטה' אבל ממש לפני שהוא מעלה את המסך פתיחה הוא עושה 'רסטרט' למחשב..
ניסיתי לחבר את ההארד דיסק הזה למחשב החדש לראות אולי הבעיה המחשב.. עשה לי את אותו הדבר..
וכשניסיתי להשתמש ב2 הארד-דיסקים גם של המחשב הישן וגם של החדש למקרה שאולי הוא יפעיל את המערכת הפעלה העכשוית שלי (שאגב היא XP) אבל כשהגעתי לשלב של הboot זה עשה לי שגיאה..

חשבתי אולי להתקין של ההארד-דיסק הישן שלי מערכת הפעלה חדשה אבל אני לא רוצה לנסות בלי להתייעץ קודם.. פתרונות יתקבלו בברכה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2011, 23:39
  רמי ד רמי ד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שרונוש שמתחילה ב "1.ניסיתי לחבר למחשב החדש את..."

1. זה לא אמור לעבוד. אי אפשר להעלות את מ"ע ההפעלה שהותקנה במחשב אחד, על מחשב אחר, גם אם המערכת תקינה. (אלא במיקרים מיוחדים)
2. כן. לזה התכוונתי...
3. זה תלוי בלוח האם שלך. בדרך כלל, ברגעים הראשונים של הפעלת המחשב, (לפני ה-boot) ניתן ללחוץ על DEL, F-12 או מקש אחר כדי להכנס לביוס. (שוב, זה תלוי בלוח. בניידים למשל יש מקש אחר לפעמים)

בכל מיקרה, ברגע שתכנסי ל-bios, תחפשי שם משהוא עם boot. ושם ניתן לקבוע את הסדר. (ואז עלייך להחליף בין הדיסקים. ולאחר שתצאי מהתפריט המחשב אמור להעלות מהדיסק השני, עם ה-XP)
תוכלי לחפש בגוגל מחרוזות כמו "boot order bios" לקבל מידע והוראות נוספות.

4. ד"א: מתי המחשב עלה לאחרונה? ומה גרם לו לא לעלות?

5. במידה ולא הצלחת לפעול לפי סעיף 3, ניתן להריץ מ"ה מ-DOK או מדיסק.
כדי להעלות מדיסק, את צריכה רק להוריד ISO של איזו מערכת שתרצי, (למשל אובנטו) ולצרוב אותו על דיסק.

להמשך קריאה, תוכלי לקרוא את המאמר של The IceMan: (יש לו שם לינקים למערכות כאלו. בעבר השתמשתי ב-parted magic)
http://www.theiceman.co.il/blog/201...-multiboot-usb/

ושוב, כמובן שאם אין לך DOK (או שאין תמיכה בזה) תמיד תוכלי פשוט לצרוב את ה-ISO על דיסק.

הערה: יש תוכנה שניקראת: erd commander. וגם היא כמו ה- CD live עולה מדיסק. (חיפוש בגוגל עשוי לתת תוצאות רלוונטיות.)
והיא מאפשרת לבצע שיחזור למ"ה. אולי זה יכול לעזור.

נערך לאחרונה ע"י רמי ד בתאריך 08-08-2011 בשעה 23:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר