לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2011, 14:26
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ashoichet שמתחילה ב "הבנת? ביבי הוא דרעק כי יש..."

רובנו מגבשים דעה, לגבי כל מיני נושאים, מבלי באמת לדעת נתונים או מבלי באמת להתבסס על משהו למעט תחושה כללית.

כשאני מדבר עם מישהו אני מנסה להבין האם הוא בעד/נגד משהו בהתבסס על תחושה כללית או בהתבסס על דברים נקודתיים ועובדתיים.

גם אני לא תמיד מבסס דעה רק בהתבסס על הכרת כל שבב מידע שקשור לעניין כי בסופו של דבר אי אפשר לדעת הכל על הכל.

אני גם משתדל לא לנגח את מי שחושב אחרת ממני כי אני תמיד מקווה שאו שאני אשפיע עליו ו"אעביר אותו למחנה שלי" או שהוא ישפיע עלי וישכיל אותי באיזשהו אופן (כמו שעשה עכשיו sheep בפרטי בזה שהוא הראה לי נאום של שלי יחימוביץ' שלמרות הסלידה שלי ממנה גרם לי לחשוב על כמה דברים).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2011, 18:40
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
המושפעים ממשבי רוח התקשורת ה כבר הצביעו בשבילה בבחירות הקודמות.את המאגר הזה היא מיצתה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "לבני היא אולי ההוכחה..."

נראה לך שבחלוף ההאנג אובר מצביעי שמאל מסורתיים עדיין יחשבו שצחי הנגבי, בראון ומופז מייצגים אותם?

משב הרוח הנוכחי אולי יתלוש מספר נוצות מתסרוקת נתניהו לטובת ש"ס וליברמן ובמרב הנזק יעביר צעירים ימניים כלשהם שאין להם בסיס להשוואה לעבר והם שוכנעו כי 'פיית המתנות' נחטפה ע"י ביבי וכי פעם סטודנטים נהגו לאמר 'מגיע לי' ומיד הורד להם השכ"ד - להצביע בעבור מפלגת-מרכז-שקר-כלשהו שתקום.

אבל עיקר הסערה תפגע בקדימה ותעביר קולות ממנה ל'מרצ' ומה שיותר ישמח אותי - ל'עבודה'.
ישן 06-08-2011, 18:50
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "המושפעים ממשבי רוח התקשורת ה כבר הצביעו בשבילה בבחירות הקודמות.את המאגר הזה היא מיצתה"

הסתובבתי לפני כמה ימים ברוטשילד בכדי לשמוע קצת את קולות המוחים הצעירים, רבים מהם הצביעו לביבי משום שאין להם תפיסה פוליטית ואינם מכירים את ההיסטוריה- והיום הם מצטערים על שהצביעו לביבי וטוענים שהיו צריכים להצביע ללבני, שהיא תומכת במחאה שלהם ותעשה שינוי.

שאלתי אחד מהצעירים למה הוא הצביע לביבי מההתחלה, הוא אמר לי שעשה זאת משום שהוא ימני.
אבל מסתבר שהוא לא הכיר את פועלו של ביבי בתחום הרווחה והאוצר בקדנציה הקודמת שלו.
אז מסתבר שבבחירות הבאות, שמאל או ימין כבר לא יהווה פקטור בשביל בוחרים צעירים שהשתתפו במחאה, הם רק נושאים עיניהם להבטחות של פוליטיקאים שקרנים שמוכנים לקנות את הקולות שלהם בכל מחיר, פוליטיקאים שיבטיחו מדינת רווחה ו"צדק חברתי", הם אפילו לא יצטרכו להסביר לצעירים הללו מה הם- ימין או שמאל. לא משנה אם זה יהיה ליברמן שיציע להם גאולה או אם זה יהיה אחמד טיבי.
ישן 06-08-2011, 19:24
  סיילו סיילו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.08
אני לא מייצג פה צד. אבל אני רוצה להוסיף נתון שאף אחד לא העלה פה ולשמוע מה דעתכם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "לבני מודל 2008: ציפי לבני: "לא מתפקידה של המדינה לסבסד דירות לצעירים בת"א""

חלק מהקמפיין של ציפי לבני היה משהו בסגנון "לא להיכנע לסחטנות", חלק מההתחייבויות שלה היו לא להיכנע לסחטנות של מפלגות דתיות.

עם כל הכבוד לידע הנרחב של ביבי ולהצלחות הכלכליות שהוביל, הוא עושה עוול גדול לראיית העולם הקפיטליסטית שלו בכך שהוא משלם דמי שוחד מקופת המדינה למפלגות דתיות, זאת כדי לתחזק קואליציה מתפקדת כמובן.
דמי השוחד שותים כמות מכובדת מתקציב המדינה ואפילו עושים נזק כפול בכך שמתחזקים ומעודדים עוני, אבטלה ושיעורי ילודה ברמה של מדינה תת מפותחת.

ציפי ליבני רצתה קואליציה שאיננה תלויה במפלגות דתיות, ייתכן שגישה כזאת היתה מתקנת את הקפיטליזם המקולקל שיש פה ?
ישן 06-08-2011, 19:47
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ככל שזכור לי - ציפי לבני הייתה נדיבה מאוד כלפי החרדים בשעת מעשה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "אני לא מייצג פה צד. אבל אני רוצה להוסיף נתון שאף אחד לא העלה פה ולשמוע מה דעתכם."

והתאוריה אודות שמירת הקופה הציבורית באה לאחר כישלונה לקומם ממשלה.

לבני כשלה בשל יהירותה של לבני שהיתה בטוחה בנצחונה בבחירות ובשל התעקשותה של ש"ס על כך שלבני תתחייב שירושלים לא תעלה למו"מ [מה שציפי לא יכלה לעשות שהרי כבר ויתרה עליה זה מכבר].

מה שש"ס זכתה בו מנתניהו היה העלאת קצבאות הילדים השני, שלישי ורביעי בכל בית אב ב93 ש"ח לילד במהלך שהתפרס על פני 3 שנים. גם אני נהנה מזה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 06-08-2011 בשעה 19:52.
ישן 06-08-2011, 20:48
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "אני לא מייצג פה צד. אבל אני רוצה להוסיף נתון שאף אחד לא העלה פה ולשמוע מה דעתכם."

מעניין לדעת כמה כסף באמת מוקצה לעניינים שחשובים לש"ס.

בהתבסס על אתר התקציב הפתוח (רפרפתי קצת בתקציב 2011) אלו חלק מהסכומים:

העברות למוסדות תורניים: 1,074,758,000 ש"ח (יוצא מתוך תקציב משרד החינוך)
שירותי דת: 373,326,000 ש"ח (יוצא מתוך תקציב משרד ראש הממשלה)

לא מצאתי בתקציב המוסד לביטוח לאומי (29,754,706,000 ש"ח) את קצבאות הילדים עליהם סוכם בהסכם הקואליציוני של שנת 2009 אבל בוא סתם נשתמש בסכום 600,000,000 ש"ח כי זה הסכום שסוכם בזמנו עם אהוד ברק כשהיה ראש הממשלה (לפי ויקיפדיה).

לסיכום: 2,048,084,000 ש"ח.

בקיצור, בשביל לקנות את התמיכה של ש"ס צריך להוציא כ-2 מיליארד ש"ח מתוך תקציב של כ- 380 מיליארד ש"ח. עסקה רעה? עסקה טובה לקואליציה אבל רעה לחברה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר