לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2011, 20:45
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כלכליסט העלה בתוך 25 דקות את מספר המפגינים מ150000 ל240000

http://www.calcalist.co.il/local/ar...3527107,00.html

השלטים במפגן הא-פוליטי/בלתי מפלגתי: "שטייניץ - אם אין לחם תאכל קממבר", "התקבלות ל-OECD פירושה גם אזרחים מרוצים", ו"ביבי - רצית OECD, דפקת את העם".

למה? לפחות סידר לחבר'ה הופעה של שלמה ארצי בחינם...

רועי נוימן, דובר הגופים המוחים, אמר מוקדם יותר ל"כלכליסט": "בנימין נתניהו הצליח להשניא את עצמו על הציבור בשבועות האחרונים. מדובר בערבים, יהודים, שמאלנים וימנים שהשבוע הביעו אי שביעות רצון מדרכו של ביבי.

כבר לא צריך בחירות. מספיק כסף של טייקונים, 6 כלי תקשורת בשת"פ, כמה זמרי צמרת בלתי פרולטריונים בעליל, אנרכיסטים שמסבים לשבועיים את המלחמה שלהם בישראל למלחמה לכאורה בקפיטליזם, אוטובוסים ואישורי הורים של תנועות הנוער - ואופס 'העם אמר את דברו'.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 06-08-2011 בשעה 21:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2011, 20:56
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
אני חייב להבין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כלכליסט העלה בתוך 25 דקות את מספר המפגינים מ150000 ל240000"

למה לתקשורת ובתוכה בעיקר ynet וידיעות אחרונות יש אינטרס כל כך גדול להפיל את ממשלת ביבי ולהתנכל אישית לביבי עצמו? הרי אותם טייקונים ששולטים בתקשורת לא רוצים מדינת רווחה סוציאליסטית שלא תהייה מניבת כספים ודורסנית (לא שאני חושב שזה כרגע עכשיו). בכל הפאנלים הללו בתוך השדרה לא ראינו שאלות חוקרות כמו נגיד :האם יש להפגנה מטרות ברורות, למה רביעיית ההנהגה מורכבת רק מפעילי שמאל ,חלקם קיצוני. למה הפעם היחידה שראו קול קצת שונה זה היה בתכנית הינשופים שאבישי עיברי התארח (כמובן קול יחיד נגד גרבוז ושאר ירקות).

אני כבר לא יודע, האם התקשורת מסקרת את המחאה או מתדלקת אותה?

לפי מה שאני יודע , תפקיד התקשורת הוא להביא לנו את האמת, לא משהו אחר.

ישן 06-08-2011, 21:04

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני חייב להבין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
למה לתקשורת ובתוכה בעיקר ynet וידיעות אחרונות יש אינטרס כל כך גדול להפיל את ממשלת ביבי ולהתנכל אישית לביבי עצמו? הרי אותם טייקונים ששולטים בתקשורת לא רוצים מדינת רווחה סוציאליסטית שלא תהייה מניבת כספים ודורסנית .

כי רוב הטייקונים מחוברים באופן מסורתי יותר לעטיני השלטון הבלתי ליכודניקי. חלקם צאצאי הכלכלה המפא"יניקית וחלקם למדו כמה טוב יכול להיות באוירת השחיתות של קדימה.
למוזס עצמו יש עוד שתי סיבות טובות - גיסו שרוצה להפיל את נתניהו [ושכעמט מוטט את כלכלת ישראל בקדנציה הקצרה והזוועתית שלו כשר אוצר] ואי נכונותו של נתניהו לסלק את אדלסון מהבמה.

ציטוט:

אני כבר לא יודע, האם התקשורת מסקרת את המחאה או מתדלקת אותה?
.

מתדלקת יוזמת ומשתתפת. אלא מה?

ציטוט:

לפי מה שאני יודע , תפקיד התקשורת הוא להביא לנו את האמת, לא משהו אחר.

ללא ספק, יש לך חוש הומור משובח
ישן 06-08-2011, 21:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה מדבר על תפקיד התקשורת באוטופיה. במציאות, התקשורת היא עסק כלכלי כמו כל עסק אחר
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני חייב להבין"

מטרתה של התקשורת היא להעשיר את הטייקון הבעלים. למרבה הגיחוך, האדיוטים השימושיים שמפגינים, לא
מבינים שביבי הוא ראה"מ הגרוע ביותר שהיה לטייקונים ב18 שנים האחרונות. הוא הביא את וועדת ששינסקי,
הוא יצר את הוועדה לטיפול בריכוזיות, והוא האיש שבשעתו כופף את האחים עופר, מול החשכ"ל זליכה.

המחאה שרצה כרגע, אומרת דברים נכונים (אין סיבה אמיתית לבועת הנדל"ן, אין סיבה אמיתית לכך שהמיסוי
העקיף עצום והמיסוי הישיר מרמות מסויימות נעשה נמוך) - אבל התכלית שלשמה משתמשים בשימושיים, היא
כמובן לא מה שהשימושיים חושבים - ולכן בסוף המאבק, הם שוב יהיו נורא מאוכזבים (ולפחות את חלקם תצליח
התקשורת לשכנע שגם הפעם ביבי אשם...).
ישן 06-08-2011, 21:51
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה מדבר על תפקיד התקשורת באוטופיה. במציאות, התקשורת היא עסק כלכלי כמו כל עסק אחר"

למה אתה מתכוון במילה שימושיים? אני מודע לכך שהתקשורת היא עסק כלכלי לכל דבר , אבל בשביל לקרוא דעות אני הולך לחלק הפובליציסטיקה ווקורא את מי שאני רוצה לשמוע את דעתו. למה בחלקים החדשותיים בעיתונים אני צריך לקרוא את האג'נדות של כל כתב כאילו הוא מציל אותי בכך שהוא כותב את דעתו הבן האדם שהכי מייצג את התנהגות הוא רביב דרוקר שכבר מזמן לא מפרש את המהלכים הפוליטיים של כל פוליטיקאי אלא מהנדס לנו את מה שהוא רוצה שנדע ואיך לחשוב., איך הגענו למצב שהוא אומר בגלי צה"ל שלא כייף לו עם ביבי ולכן המחאה היא צודקת. אין לי בעיה , שיהיו להם דעות אבל שלא יישבו כמפרשנים שמנתחים בצורה יבשה את מה שקורה ויגידו לי מה לחשוב. מילא היה איזון בדבר הייתי יכול להגיד , בסדר שתי דעות שונות , נאזן את זה. לא כך היא המציאות.

אני התחלתי לראות ערוץ 1 הרבה יותר בזכות ששם יש קצת יותר ייצוג של דעות בתכניות שונות כמו שנתנו לפרשן של ישראל היום דרור אידר להגיד דברים שלא הייתי רואה בערוץ 10 ו2. חוץ מיזה שגם יש תכניות מקור נחמדות ולא רק תכניות ריאלטי.

ישן 06-08-2011, 21:09
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
על כל שאלה תשובה.

בנוגע לשאלתך לגבי "ידיעות אחרונות" ו "ynet",

שלפי דברי גידי וייץ, התחקירן המוביל של "הארץ" ואושיית שמאל, "לקחו חסות על המחאה".

ישנן 2 אסכולות עיקריות:

1. האסכולה העיקרית (והמשעממת משהו), שבתוכה גם אני נכלל, רואה את "ידיעות אחרונות",

כ שריד והמבצר ה אחרון לשבט האדונים שלא מסוגל לוותר על שליטתו במוקדי הכח,

וזאת, ביחד עם אינטרס כלכלי ממשי שנובע מאבדן עצום של מנויים וקוראים ל"ישראל היום" של

אנשי נתניהו, יוצרים שילוב קלאסי של פוליטיקה -כלכלה.

2. האסכולה השנייה, הרבה יותר מענינת וחמודה, שלצערי אינני שייך לאנשיה,

טוענת שאשתו של סילבן שלום, ג'ודי מוזס, ממריצה את משפחתה להפיל את נתניהו בכל העוצמה

על מנת שהתכשיט שלה יהיה המלך, ובכך היא תהפוך אוטומטית למלכה.

אני מקווה שעניתי על שאלותייך,

(אופס... ראיתי שטובים ממני הקדימו אותי.)

נערך לאחרונה ע"י hayal pashot בתאריך 06-08-2011 בשעה 21:24.
ישן 06-08-2011, 22:16

לא ראיתי כי אין לי טלויזיה :)
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. בחייך, דיי עם החישוב הזה...."

45000 מ"ר זה כולל הרחובות הסובבים יחד עם גדרות בטיחות, מזרקה ואנדרטה...

מספרים מעצם זה שמשתמשים בהם ככלי תעמולתי הם דבר חשוב ואם הם חורגים מהריאלי אז משהו בעייתי בהם. צפיפות של מעל 4 בני אדם למ"ר אינה סבירה.

גם 180,000 זהו מספר מרשים להפגנה גם אם היא כוללת עשרות אלפי בני נוער שלא ממש מבינים בכלכלה, עשרות אלפי שבעים שבאים עם עה פוליטית ולא דעה כלכלית וכו'.

עם זאת, מבחינתי גם 400,000 הם עדיין פחות מהרוב הדרוש לשנוי מדיניות כלכלית ב180' או להוליך להתפטרות של ממשלה נבחרת. אני פשוט מאמין יותר בהליך המשונה הקרוי בחירות מאשר בספירת הפלאפונים של ערוץ 2 והערכת האולפן של אושרת קוטלר.

טלפונים סלולרים זהו כלי בעייתי לאומדן. האם האיכון מדוייק דיו כדי להפריד בין כל הפלאפונים הסלולרים בבתים שבמרחק מאות מטרים בכיכר? [שהרי בכל בית יש כמה כאלו]. האם לא נוהגים חלק מהמפגינים להסתובב עם יותר מאחד כזה או האם לא גונבה תאורטית לאוזני השיות התמימים מארגוני האנרכיסטים שיטת המדידה של ערוץ 2 [שאין לו כל קשר או שיתוף פעולה כמובן עימם] ויצאה בת קול הקוראה להביא מספר סלולרים לנפש?
ישן 06-08-2011, 22:31

רוב מעמד הביניים מתכנן כעת את שנתו לקראת יום העבודה השגרתי מחר.
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "זה כבר לא משנה, הם..."

מעמד הביניים לא נמצא בכיכר. מעמד הביניים גם בחלקו ששונא את נתניהו או מאמין בכלכלה סוציאליסטית עדיין דואג למחר, חושש מאינפלציה או מערעור כלכלת המדינה ומקום העבודה.

אם תקזז מהמספר האמיתי של הנוכחים במקום סטודנטים ותיכוניסטים תשאר עם 50,000 אנשי מעמד ביניים [עשירונים 4-7?] שברובם מלכתחילה היו תומכי שמאל ובחלקם יקבלו בחילות מחולצות אנרכיסטים ומהדגלים האדומים שסביבם. אם מעמד הביניים מונה נאמר -1,500,000 1,200,000 אנשים הרי שרובו לא הגיע הערב להאזין לפרולטר שלמה ארצי.

אפילו עיני שהסתייג בתחילה מהאנרכיסטים ובאמצע השבוע אחרי שחטף הפקיד עצמו לכאורה בידי 'דפני היא המנהיגה' - לא באמת העביר לה את ההגה. יש לו יותר מהמשותף עם אילן לוין מאשר עם סתיו שפיר וטוב שכך.

לנתניהו ולפישר אין הרי באמת כוונה לשלב את דפני בדיונים אודות החוב הלאומי, מדיניות המס, ריבית בנק ישראל ושאר ירקות. דפני גם לא תוכל להכנס לישיבות כי אסור לעשן במקומות ציבוריים.

המע"מ ירד קצת, מספר מוצרים יכנסו לפיקוח ואם יהיה לו שכל אז בעוד חודשיים הוא יכניס לטייקונים שגיבו את דפני וחבריה פיקוח על הגבלים עיסקיים וניפוץ מונופולים שיגרמו להם לעשות תספורת של חגי מטר בצבעי ברדה.

גם אילו היו נערכות הבחירות מחר בבוקר לא היו האנרכיסטים משתלטים על קולות מעמד הביניים וספק אם הימין היה נפגע מהמהומה ברגע האמת בקלפי. קל וחומר שהבחירות תלויות בעיקר במרובע ליכוד-ליברמן-ש"ס-עצמאות שעם כל הרעש נראה כי מודע היטב שאין כל סיבה לצאת החוצה במזג אויר שכזה.

* אני יודע שאתה מציג עצמך כאיש שמאל אבל עדיין לא צריך להמהר כל כך להכנע. אפילו לא לדפני
ישן 06-08-2011, 23:01
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אכן. ברוכים הבאים לכוכב האדום : ישראל.
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "זה כבר לא משנה, הם..."

גם לדעתי הם ניצחו ובכלל לא משנה אם בכיכר היו שליש מיליון איש או רק 220,000 ואם הם באו בגלל ההופעה של ארצי או בגלל המחאה של דפני, מה שמשנה זו התודעה ובקרב על התודעה הם ניצחו. מעמד הביניים יתן להן להוביל, נכון שזה יהיה מיעוט מתוך מעמד הביניים אבל המיעוט הפעלתני תמיד הוביל את הרוב האדיש. והרוב הזה עומד להיות מובל. נתניהו יעשה שינוים כלכליים מזיקים ומרחיקי לכת או שמישהו אחר יעשה את זה במקומו והשינוים האלה יפרצו את מסגרת התקציב וישראל תלווה יותר כסף בחו"ל עד שגם דרוג האשראי שלה ירד וכשזה יקרה - זה לא יהיה לאזור של a אלא יותר לאזור c, כי אנחנו לא ארצות הברית.

הערב הזה עשה אותי פסימי, כל ההתקדמות הכלכלית של השנים האחרונות עומדת לרדת לטימיון.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-08-2011, 07:20

אם השלט יהיה על חשבון ולו דגל אדום אחד - דייני....
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "חיפשת אותי?"

פעם, לפני מאה שנים, הדגלים שהיו סביבך סימלו דם פועלים שנשפך בעבור חרותם והרבה תקווה.

היום, אחרי נסיון עגום של מאה שנים הדגלים תחתם הסתופפת מסמלים בעיקר את דם הפועלים שנוצלו ונטבחו בידי הקמצוניזם. הם מסמלים ניוון כלכלי, עוני ושחיתות הגדולים מכל אשר ייצר הקפיטליזם. הם מסמלים תרבות של שקר ותקשורת מגוייסת ובמקומותינו הם מסמלים גם התנגדות עזה לציונות עם ניחוחות של שנאת ישראל..

די ברור לי שאתה שלא כמו פעילי חד"ש המובילים אותך - אינך חפץ במאומה מאלה.

לא היה סכוי שתמצא אותי בהפגנה שבה דגלי כהנא חי במינון הדגלים האדומים שנראה בתמונה באשכול זה. גם אם הכותרת הייתה 'מאבק שיוזמים הפעילים החברתיים טירן ואיתמר'.
אז כן. אם מה שיפחית את מינון הדגלים האדומים זה שלט בכחול לבן: "עם ישראלה חי" - לך על זה!
ישן 07-08-2011, 07:58
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בוא נעשה סדר
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "הי רגע, מה הקשר לנתניהו? הרי זו בכלל לא מחאה פוליטית :)"

המחאה היא לא מחאה פוליטית, כי היא לא נתמכת על ידי צד אחד בלבד של המפה הפוליטית, אלא בעיה שקיימת ומקובלת על ציבור שלם ממעמד הביניים מכל גווני הקשת הפוליטית.

הבעיה נובעת ממדיניות ממשלות ישראל בעבר - גם ממדיניות קדימה וגם ממדיניות הליכוד.

כרגע הממשלה בישראל היא ממשלתו של בנימין נתניהו. אם היתה ציפי לבני בראשות הממשלה, היינו דורשים אותו דבר גם ממנה. כרגע, לאף אחד לא איכפת מה קרה בעבר - איכפת מי אשם בהווה ועל מי האחריות לתקן את מה שנעשה. היום, מה לעשות, זה בנימין נתניהו.

יש הבדל משמעותי בין שלמה ארצי לכל דוגמא אחרת שנתת. ההבדל המהותי הוא ששלמה ארצי הוא מותרות. החיים שלי, אינם תלויים בהופעה של שלמה ארצי בקיסריה. לעומת זאת, אני לא יכול לחיות ללא קורת גג, לא יכול לחיות ללא חינוך, לא יכול לחיות ללא אוכל ולא יכול לחיות ללא בריאות ומקומות תעסוקה.

אם לא הצלחת להבין את ההבדל - אתה בבעיה.

ישן 07-08-2011, 10:42

לא שאלתי מדוע אינך הולך להופעות של שלמה ארצי אלא מדוע בחרתם דווקא בו כמושך קהל?
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "בוא נעשה סדר"

מה, לעני לא מגיע תרבות? אם היה לוקח 'חצי' לא היה מספיק עשיר?

השתמשת במישהו שיכול להיות סמל לקפיטליזם כדי לקדם סוציאליזם?

אני חושב שאני חי מספיק בצניעות בשביל להבין את מה שאתה אומר יותר מהרבה ילדי מגיע לי מפונקים [חלקם מימין] שרטנו כאן בתחילת הקמפיין. ציינת לא מכבר שיש לך מנוי לקאמרי ולהבימה. זה בסדר וזה אפילו מצויין [הקאמרי, לא הבימה!]. כשפנו אלי לא מכבר לרכוש שוב מנוי - נאלצתי לסרב ללא קשר לוישינסקים. בדקתי מה אפשר ומה לא. גם מדינה צריכה לבדוק מה אפשר ומה לא.

בריאות וחינוך מסופקים במידה סבירה ע"י המדינה גם למי שאינו עובד או משתכר כלל. כולל ילדי הפולשים מאפריקה שביום רגיל סתיו דווקא נלחמת בעבור השארותם בארץ על גבי מערכות החינוך והבריאות ותוך שהוריהם שחדרו ארצה לעיתים באופן לא חוקי מתגוררים בת"א בדירות שיכלו לשמש את אותם סטודנטים על גבם דפני מנהלת את המאבק.

תמיד יכול להיות טוב יותר ותמיד יש לכך השלכה על הקופה הציבורית.

אם הייתה ההפגנה עוסקת ב[1] שדרוג סל התרופות [2] הארכת יום הלימודים והפסקת הפליפלופים בין ספרי לימוד יקרים - לא היינו מתווכחים כאן.

ההפגנה ו'הדרישות' עסקו בכל מכל ובעיקר במה שאילי ראה בה - הפלת הממשלה שמלכתחילה לא נבחרה ע"י מארגני ההפגנה.

ללא קשר להתיקרות הסחורות - הרי הפיקוח על הקוטג' הוסר במשמרת של לבני-אולמרט ועצירת הבניה התרחשה בדיוק באותן שנים. מדוע לא התרחשה ההפגנה אז?
ישן 07-08-2011, 11:11
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
קודם כל כדאי שנבהיר משהו
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "לא שאלתי מדוע אינך הולך להופעות של שלמה ארצי אלא מדוע בחרתם דווקא בו כמושך קהל?"

אני לא בחרתי באף אחד. אין לי שום קשר למחאה הזו, למעט זה שאני תומך בה.

ולעצם העניין - אני לא יודע על מה אתה מלין. אף אחד לא "בחר" בשלמה ארצי כמושך קהל. שלמה ארצי התנדב לעניין על פי אמונתו, בדיוק כמו יהודית רביץ וריטה.

כשמקיימים עצרת ומביאים אנשים, צריך גם לקחת בחשבון שאנשים לא באים בשביל להסתכל על השמיים ולהביט על הירח. הם באים כדי לשמוע ולהשמיע. ישנם דרכים שונות לעורר את הקהל. דרך אחת - שמאוד נפוצה בעצרות מהסוג הזה, זה להביא פוליטיקאים. כל פוליטיקאי סוג ז' שמעוניין להגיע לקהל כל כך גדול ותציע לו לבוא יקפוץ על כך בשמחה. יש אפילו כאלו שיתחננו. הדרך הנכונה יותר, היא להביא אנשי תרבות - אנשים מגוונים שונים וזה בדיוק מה שהיה אתמול - היה רב, היה סופר ערבי והיה זמר.

אתה יודע שהטענה שההפגנה היא פוליטית משום שהיא מכוונת נגד הממשלה זה די משעשע. הבאת כאן שני נושאים חשובים - אחד עוסק בסל התרופות והשני עוסק בהארכת יום הלימודים. אשמח לקבל הבהרות, כיצד אפשר להפגין למען שני הנושאים הללו מבלי לתקוף את הממשלה? הרי הממשלה היא זו שקובעת את חלוקת המשאבים.

המחאה שלפנינו עוסקת בעיקר בנושא הדיור ועליה רכבו כל מיני נושאים נוספים - כל אחד חשוב בפני עצמו. גם סל התרופות חשוב, אבל זה לא המאבק למען סל התרופות. היה אפשר לשאול את השאלה הזו גם כשהפגינו כנגד ההתנתקות - למה לא נאבקים גם למען סל התרופות? במקרה הזה זה נראה לך ברור מאליו - אם תחשוב על כך, תגיע למסקנה שזה ברור מאליו גם עבור מחאת הדיור.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:45

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר