לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2011, 23:30
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
העם דורש צדק חברתי: תמונות אישיות מהפגנת הענק בתל אביב

עוד לא הספקתי לראות את הדיווחים מהעצרת. התרשמות אישית, בתל אביב היו לפחות 220 אלף איש.

זה כלל:
1. עצרת ענקית ברחוב קפלן, שחולק ל4 אזורים מרכזיים. הבמה היתה ממוקמת בקצה בשער הכניסה הראשון לקריה ובכל צומת נוסף מוקמו מסכי ענק ששידרו ישירות מהבמה המרכזית. הרחוב כולו היה מפוצץ באנשים.

2. כתוצאה מהתארגנות המשטרה, נחסם הרחוב בקטע שבין מגדלי עזריאלי לבמה וכל המפגינים נאלצו ללכת - או דרך שאול המלך או דרך מגדלי המילניום כדי להגיע למרכז האירוע. במילים אחרות - הרבה מהמפגינים היו ברחובות הסובבים לקריה.

3. רחוב אבן גבירול גם כן היה מלא במפגינים ושלטים.

חשוב לציין: היו המון המון אנשי ימין. חולצות של אם תרצו כמעט בכל מקום וגם של ישראל שלי, השומר הצעיר ובני עקיבא.

להלן תמונות שצילמתי בלב ההפגנה וברחוב המקשר בין קפלן לשאול המלך. התמונות צולמו על ידי הפלאפון, כך שהאיכות לא משהו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2011, 17:12
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ואם אני סבור שצריך למחות ותומך בחלק ממה שקורה במחאה הזאת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "רק לפני כמה שעות אמרת שאתה בכלל תומך במחאה"

בעוד שאני מסתייג הן מהמארגנים (למעט התאחדות הסטודנטים) והן מחלק מהמטרות המופרזות - זה הופך אותך ל "עם" ? לא כל העם היה שם . אני לא הייתי שם בגלל ההסתייגויות שלי שהתחזקו היום בגלל מה שקרה עם התאחדות הסטודנטים (אם זה אכן קרה) ואחרים לא היו שם בגלל שהם מתנגדים לחלוטין למחאה - זכותי וזכותם וגם אנחנו "העם " ואתה יודע מה? אפילו שכבות הביניים. לא כולם צריכים להאמין במה שאתה מאמין בו ולא כולם צריכים להגיד אמן אחרי דפני ליף .

ישן 07-08-2011, 00:14
צלמית המשתמש של Segmany

אתה יודע מה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "אתה מודע לעובדה שאפילו המשטרה..."

1. לא בזבזתי זמן על ספירה ואני בספק אם המשטרה העמידה אנשים משלה שספרו כמה באמת אנשים היו.

2. אני יכול לחיות עם 150K, למרות שאני חושב שהיו הרבה יותר. לדעתי לא לקחו בחשבון את כל אלו שהיו מסביב לרחוב קפלן ולא יכלו בכלל להכנס לרחוב מכמות האנשים הרבה.

3. העובדה שבכל שבוע מצליחים המארגנים להעלות עצרת שכזו למאבק חברתי בישראל, זה הישג שלא היה כדוגמתו - זה למשנה אם זה 150K בתל אביב + 50K במקומות אחרים, או 250K בתל אביב ועוד 100K במקומות אחרים. המשמעות היא שיש כמות אדירה של אנשים שמאמינים במאבק הזה, מספיק כדי להגיע ולהפגין נגד מדיניות הממשלה.

4. על כל מפגין שהגיע אישית להפגנה, יש לפחות עוד 4 שמזדהים עם המאבק - אבל לא כדי לבוא ולהפגין וזה מה שחשוב באמת.

ישן 07-08-2011, 06:37
צלמית המשתמש של Segmany

תודה, אני ממש משתדל
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "וואו, אתה בהחלט שמאלן לתפארת,..."

ציטוט:
יש כעת יותר אנשים מהמפגן הקודם. הקודם היה בערך 85 אלף בכל הארץ (כחצי מההערכות), כעת מדברים על 400 אלף, כלומר יש אולי מאה וקצת בכל הארץ. נתחשב בזה שיש גם אחלה הופעות, וגם בזה שערבבו שם את גלעד שליט והבדואים בנגב, ונגלה שאין באמת כל כך הרבה מפגינים בנושא שלכבודו אתה חושב שהתכנסת. הרבה אנשים כן, לא כולם מאותה הסיבה.

ללא ספק כלכלן לתפארת. בחלק הראשון של התיאור שלך אתה אומר שבפעם הקודמת היו 85K שזה חצי מהערכות ושעכשיו מדברים על 400K ולכן האנלוגיה זה אולי מאה וקצת. אני אשמח לראות לפי איזה פעמון גאוס אתה עושה את החישוב.

מה שאתה בעצם אומר זה שהיו בהפגנה כמות אדירה של אנשי ימין, שבעצם מתנגדים למחאה הזו, אבל כנראה שאין להם עקרונות כי הם באו לשמוע את שלמה ארצי ויהודית רביץ.

נשמע לי הגיוני.

אין ספק שאם אני הייתי תומך בהתנתקות והיו מביאים לעצרת את שלום חנוך, הייתי מוותר על כל העקרונות שלי בשביל לשמוע את "בלי לומר מילה". למעשה, גם אם היתה עצרת של אנטישמים באירופה נגד היהודים בדיוק כשהייתי שם והיתה פתאום הופעה של בון ג'ובי - הייתי רץ לשם.

זה רק מראה כמה אתם חושבים שהעם בישראל הוא חסר עמוד שדרה - ועוד כאלו שאמורים להיות "לא תומכים" במחאה.

ישן 07-08-2011, 09:26
צלמית המשתמש של Segmany

כמובן שהיו
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אה, ידוע שהגזמות עולות בקצב..."

יותר מזה. אני חושב שגם היו כאלו שהגיעו לאיזור רק במקרה, כאלו שהגיעו רק כדי לסקר את האירוע, כאלה שהלכו לבלות בעזריאלי ואמרו שזו הזדמנות מצויינת לראות את ההפנינג וסתם תיירים שרצו לתעד את עצמם בעוד אטרקציה במדינת ישראל.

הבעיה היא שזה נכון לגבי כל הפגנה. אפשר לומר את זה גם על ה300 איש שהגיעו בקרית שמונה. אפשר לומר את זה גם על ההפגנה נגד ההתנתקות ב2005. ולכן אני גם לא מתווכח אם היו שם 400K או 220K או 150K או 100K. המספר מבחינתי לא רלוונטי, כל עוד ברור שלא מדובר בקומץ של אנשים. העובדה היא שקפלן היה מלא, אבן גבירול היה מלא, כל הרחובות הסובבים היו מלאים ואף אחד מאיתנו לא יכול לדעת כמה מהם באמת תומכים במאבק בכל ליבם וכמה מהם הגיעו בשביל לשמוע את הרב בני לאו בהופעה, בדיוק כמו שאף אחד מאיתנו לא יכול לדעת כמה תומכי מאבק או מזדהים ויתרו על להגיע לעצרת אתמול ונשארו בבית.

בשביל זה יש סקרי דעת קהל ואם זה לא מספיק - אפשר גם לעשות משאל עם.

לפי התגובות בכנסת - נראה שזה כן מספיק

ישן 07-08-2011, 06:58
צלמית המשתמש של Segmany

תמונות נוספות
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "רחוב קפלן אתמול - צילום AP"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/13062011/3371744/3hh.jpg]

צילום: מוטי קמחי
(שימו לב למרחק בין כמות האנשים לבמה שממוקמת לא רחוק ממגדלי עזריאלי)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.mako.co.il/2011/08/06/189826.jpg]

צילום: AP
(רק שתבינו - הבמה נמצאת בכלל קרוב לעזריאלי - התמונה הזו מצומת קפלן - אבן גבירול)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.mako.co.il/2011/08/06/189836.jpg]

צילום: ערוץ 2

ישן 07-08-2011, 19:48
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "מה בדיוק תירוץ?!?! מה אני..."

overclock אתה פשוט טיפוס לא הגיוני.
אתה ממש מצפה לתשובות. אתה פשוט אהבל.
לא שמת לב שהחל מלפני שבועיים אנשי התקשורת איבדו את התכונה החשובה ביותר בשביל המקצוע שלהם, את הסקרנות.
כל אחד שטיפה סקרן הוא קפיטליסט תאב בצע שמקבל תשלום ישירות מביבי נתניהו.

אני התייאשתי, גם כאן בפורום כולם מלאים בהתרגשות מהעם הנפלא שנעמד על רגליו ומגן על זכותנו הבסיסית לאכול ארוחת בוקר ב 49.90 בבית קפה.
ומאחר והם ניצחו, לא נותר לנו אלא לתת את השיר הבא שריטה ארצי יחדשו לנו.

אם אתם תוהים לגבי איך בדיוק יראה הסדר החדש. אז זה הניתוח שלי.
אם אתה דפני, סתיו, אלדד או ארצי אזי אתה בחוג הפנימי.
לכל השאר אני מאחל בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 07-08-2011 בשעה 20:17.
ישן 07-08-2011, 22:13
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "overclock אתה פשוט טיפוס לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
אם אתם תוהים לגבי איך בדיוק יראה הסדר החדש. אז זה הניתוח שלי.
אם אתה דפני, סתיו, אלדד או ארצי אזי אתה בחוג הפנימי.
לכל השאר אני מאחל בהצלחה.

אני חושב שאתה חוזה תחזית אופטימית מדי בשביל דפני ושות'. לדעתי הם לא ממש בחוג הפנימי - גם הם סוג של כלי, אמנם עם תפקיד חשוב יותר - אבל עדיין כלי - בידיים של כוחות חזקים הרבה יותר.
כישבוא הזמן ו"מארגני המחאה" יתפכחו, הם מן הסתם ימהרו להתעופף מהמדינה. את שלהם הם עשו...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 07-08-2011, 10:58
צלמית המשתמש של Segmany

תשמע
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ירון, אפשר מילה או שתיים על איך מסתדר 'צדק חברתי' עם השרות צבאי של דפני וסתיו?"

ראשית, אני רוצה לומר שזוהי דעתי האישית והיא מסתמכת על מה שאני מרגיש ומה ששמעתי ממי שאני מכיר בלבד. לא מדובר בדעה כללית.

אף אחד מאיתנו לא הולך לבחור בדפני או בסתיו לראשות הממשלה או לכנסת. אף אחד מאיתנו לא בונה עליהן לתפקידי שר בממשלה, לא במשרד הרווחה ולא במשרד הביטחון. לכן, עבור המאבק הנוכחי, וזה לפחות מנקודת ראותי - הרקע החברתי/צבאי שלהן לא רלוונטי. הן לא "מנהיגות" המהפיכה. הן רק מובילות אותה.

אם הדברים בעולם הזה היו כל כך פשוטים, עד כדי כך שציבור שלם של עשרות אלפים היה יכול להתכנס בצורה מסודרת ולבחור את מנהיגי המאבק - לא בטוח שהן היו נבחרות. מה שאני כן יודע, זה שהן התחילו אותו וזה מה שהפך אותן למוכרות.

אני לא הייתי במחאה הזו מראשיתה. מעולם לא לחצתי על ה"לייק" בפייסבוק כשקיבלתי את הלינק. אין לי אוהל ברוטשילד וגם לא בפתח תקווה ברחוב העצמאות. אתמול היתה ההפגנה הראשונה במחאה הזו שהלכתי אליה ובכלל לא בטוח שאלך לבאות. אני לא עושה את זה בשביל דפני וסתיו אלא בשבילי. יותר מזה, אני לא עושה את זה בגלל דפני וסתיו - אני עושה את זה על אף דפני וסתיו. כי המטרה, לטעמי, הרבה יותר חשובה מהתפאורה שמסביב.

ישן 07-08-2011, 14:11
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "בלי קשר למטרות המחאה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
מרגש לראות כ"כ הרבה אנשים שהם לאו דווקא מציבורים מאוד אידאולוגיים - יוצאים לרחובות להפגין ומראים אכפתיות.
תסלחו לי על ההשתפכות אבל אני מקווה שמההפגנות האלו יצמח דור חדש שיראה התעניינות גם במה שקורה מסביבו ולא יתעסק רק ב"אני אני אני".
כשהסתיים אתמול השידור החי בynet הרגשתי שהיתה לי את הזכות לצפות ברגע היסטורי.

בדיוק בגלל זה זה מצליח להם.
למרות השקרים, ההטיה התקשורתית, חצאי העובדות וכו'.
כי אנשים מתרגשים להיות חלק ממשהו גדול.
אין שום דבר גדול בהפיכה שנשענת על שקרים.
וההפיכה הזאת חורטת על דגלה את ה "אני אני אני" שכל כך מפריע לך.

ישן 07-08-2011, 17:33
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
קצת לגבי "ספירת המשתתפים"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "העם דורש צדק חברתי: תמונות אישיות מהפגנת הענק בתל אביב"

באירועים מהסוג הזה, המשטרה מרימה "צפלין" או מסוק המצוייד במצלמה בעלת כושר הפרדה (רזולוצייה) גבוהה מאד.
מאחר וידוע השטח "שמאוכלס" ע"י משתתפי העצרת, ומאחר וידוע השטח הנדרש לכמות מסויימת של משתתפים (למשל עשרה צפופים), קל להגיע להערכה די קרובה, תוך לקיחה בחשבון של משתנים כגון חדרי מדרגות. מרפסות, צפיפות משתנה (לפי הצילומים) ועוד, אל תשכחו שמדובר בהערכה ולא מספר מדוייק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:05

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר