לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2005, 00:32
  __moshe__ __moshe__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
שאלות בנוגע לגיבוש צנחנים

שלום.....
יש לי כמה שאלות לגבי גיבוש צנחנים הקרב ובא (2-3 במאי)...
1. האם יש משהו שמומלץ להביא חוץ מהדברים שהוזכרו במיון?
2.האם שקי החול במקצה "השקים" הם זהים לאלו שהיו ביום סיירות? (אם כן אז חבל מאודד)
3.מה אורך כל ספרינט?
4.האם רצים על חול רך או קשה?
5.האם רצים בעליה או במישור?
6.כמה מקצים יש בסך הכל בגיבוש?
ואחרון איזה טיפים יש לאלו שעברו את הגיבוש?
דבר ראשון תודה לעונים...
ודבר שני אני יודע שיש פה שאלות של צעיר ושאלות מאוד מטופשות... אבל אני מאוד חלש בספרינטים... אם ביום סיירות הייתי בין האחרונים אז אני מתאר לעצמי שעם שק חול אני יהיה גרוע לא פחות גם הפעם.. מה עוד שהפעם לפי הכתוב במאמרים מי שמסיים אחרון עף.... אז יש לי חשש מסוים...
בכל מקרה תודה לכולם...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2005, 00:57
צלמית המשתמש של NightWolf
  NightWolf NightWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי __moshe__ שמתחילה ב "שאלות בנוגע לגיבוש צנחנים"

קודם כל שיהיה לך המון בהצלחה בגיבוש!
דבר שני השאלות שלך בכלל לא מטופשות, הן אפילו מאוד לגיטימיות, וגם אני שאלתי את אותן שאלות בדיוק לפני הגיבוש שלי. אז ככה זה הולך:
1) אם יש משהו שאני ממליץ לך בחום לקחת בנוסף לדברים שרשומים בזימון זה שק שינה! למרות שרשום שאין צורך בו הוא יעזור לך מאוד! המיטות, אם ככה אפשר לקרוא לאלונקות שיש שם, הן מאוד לא נוחות וגם מאוד קר שם, ככה ששק שינה יהיה ממש במקום! עוד דבר שמומלץ ואם קראת את המאמר של Furious_Revenge (שדרך אגב כתב אחלה של מאמר מפורט ומדוייק, אז מומלץ לך לקרוא אותו) אז אתה כבר יודע שכדאי לקחת שעון כדי למדוד זמנים, וזה גם טוב מאוד למשמרות שיהיו בלילה. וזהו אני חושב.
2) קצת קשה לי לענות לשאלה, כי לא הייתי ביום סיירות (מה לעשות אני משקפופר... ), אבל אני יכול להגיד שמדובר בשק ששוקל 20 קילו (לא כיף).
3) לדעתי כל ספרינט הוא באורך של 100-150 מטר, אבל שתדע שאתה לא חייב לרוץ ספרינט! אם קשה לך אז תוריד קצת מהירות! אבל מה שחשוב לא משנה מה אל תעצור! במקצה של השקים זה חשוב מאוד להגיע בין הראשונים, אבל אל תשכח גם לשמור כוחות לשלבים הבאים בגיבוש!
4) הריצה היא על חול קשה, ואדמה יבשה, כך שזה די קשה אבל לא ברמות לא נורמאליות!
5) הריצות הן בעליה, הגיבוש נערך בשטח הררי.

בנוגע לטיפים.... תהיה חזק! תיתן את המקסימום! אל תעצור לא משנה מה! תעזור לאחרים כשאתה יכול! ואל תילחץ! אני באתי עם כושר על הפנים והצלחתי רק בגלל כוח רצון טהור!!!
וזהו לדעתי... אני בטוח שאחרים יוסיפו עוד קצת...
שיהיה לך המון בהצלחה! זאת חוויה בלתי נשכחת, אפילו די מהנה ומספקת!
*עריכה*
הנה קישור ישיר למאמר של Furious_Revenge שהוא כאמור אחלה של מאמר! http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...50&postcount=37
ועוד דבר, אני לא יודע למה אתה מתכוון בזה שמי שמגיע אחרון עף.... אף אחד לא עף מהגיבוש! אם עברת את שלב הבר-אור בהצלחה, אף אחד לא ינסה להעיף אותך יותר! ככה שאם אתה עוזב את הגיבוש זה רק מרצונך החופשי... תהיה חזק גבר! ושוב בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י NightWolf בתאריך 27-04-2005 בשעה 01:11.
ישן 27-04-2005, 04:41
צלמית המשתמש של FuRiOuS_Revenge
  FuRiOuS_Revenge FuRiOuS_Revenge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.04
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי NightWolf שמתחילה ב "קודם כל שיהיה לך המון בהצלחה..."

תודה רבה על המחמאות.
דבר שני
לדעתי האישית השקים בגיבוש צנחנים\דובדבן יותר כבדים מאלה שהיו ביום סיירות (למרות ש Ooree חושב אחרת). השקים בגיבוש צנחנים\דובדבן לא מלאים בחול אלא באדמה קשה ויבשה מה שמקשה מאוד על הסחיבה וגם מידי פעם יכולים להגיד לך להחליף את השק לאחד יותר כבד (כמו שעשו לי) כך שבכל מקרה זה יהיה קשה.
בקשר לשאלות האחרות ידידי מלמעלה סיפק תשובות מספקות אבל בנוסף למה שנאמר אני ממליץ להביא עט (ככל שזה נשמע אידיוטי), גם נייר טואלט אף פעם לא יזיק, בקבוק 2 ליטר של מים ולדאוג
א. שהבקבוק תמיד יהיה מלא
ב. לשתות בתדירות מטורפת (כחצי ליטר כל 40 דקות).
אממ פרט לזה אני מאמין שזהו
בקשר לשאלה 6, היא לא ממש מובנת תסביר למה אתה מתכוון.
ושיהיה המון בהצלחה!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר