לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2011, 20:40
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
ברק עשה לפחות חלק גדול מהונו באופן לגיטימי לחלוטין
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "יש לך הוכחות לכך שהשיג את..."

משכורת ופנסיה של קצין בכיר הם לא קטנות כלל. כנ"ל לגבי שר וראש ממשלה. לכך אפשר להוסיף את הכסף הרב עד מאוד שאישים כמו ברק ונתניהו מקבלים על כל הרצאה שהם נותנים. בייחוד בחו"ל. ויחד עם זאת, בין לבין, ובעיקר לאחר הפסדו בבחירות לנתניהו, הוא פנה ל"עסקים פרטיים" וכאן, לפחות במה שנוגע להעברת הבעלות על עסקיו עם שובו לפעילות פוליטית היו "פגמים" ופעולותיו "לא עלו בקנה אחד עם הנורמות המצופות משר". כך על פי ויקיפידה שגם נותנת הפניה. מעבר לכך, יש לא מעט בעייתיות (נוסח כשר אך מסריח) עם זה שמי שפורש זמנית מתפקידים בכירים הופך "יועץ" ו"מקדם מכירות" של חברות פרטיות. יש כאן ניצול של קשרים שנוצרו במסגרת התפקיד הממלכתי וחמור מכך, פוטנציאלית גם הגעה לעיסאות עם מי שמקווה כי בזכות כך יהיה מקורב לשילטון ויזכה בטובות הנאה כאשר האישיות תחזור לעמדת השפעה ממלכתית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2011, 20:52
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ברק עשה לפחות חלק גדול מהונו באופן לגיטימי לחלוטין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
משכורת ופנסיה של קצין בכיר הם לא קטנות כלל. כנ"ל לגבי שר וראש ממשלה. לכך אפשר להוסיף את הכסף הרב עד מאוד שאישים כמו ברק ונתניהו מקבלים על כל הרצאה שהם נותנים. בייחוד בחו"ל. ויחד עם זאת, בין לבין, ובעיקר לאחר הפסדו בבחירות לנתניהו, הוא פנה ל"עסקים פרטיים" וכאן, לפחות במה שנוגע להעברת הבעלות על עסקיו עם שובו לפעילות פוליטית היו "פגמים" ופעולותיו "לא עלו בקנה אחד עם הנורמות המצופות משר". כך על פי ויקיפידה שגם נותנת הפניה. מעבר לכך, יש לא מעט בעייתיות (נוסח כשר אך מסריח) עם זה שמי שפורש זמנית מתפקידים בכירים הופך "יועץ" ו"מקדם מכירות" של חברות פרטיות. יש כאן ניצול של קשרים שנוצרו במסגרת התפקיד הממלכתי וחמור מכך, פוטנציאלית גם הגעה לעיסאות עם מי שמקווה כי בזכות כך יהיה מקורב לשילטון ויזכה בטובות הנאה כאשר האישיות תחזור לעמדת השפעה ממלכתית.

רק כדי להבהיר- אני לא פוסל ולא מקבל- פשוט כי אני לא יודע, אבל כשאני לא יודע אני לא יוצא בהכרזות והאשמות פרועות (אני יודע שזה לא היית אתה...).

יכול להיות שהיו עניינים "מסריחים", מכאן ועד לטעון שהוא עשה את כונו בדרך של ניצול ורמאות יש שנות אור (וכנראה עוד הרבה מאוד, מאוד, אנשים שייפלו בהגדרות הרבה פחות אפורות...)

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 09-08-2011, 16:02
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]בנען לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בני לפיד
משכירים גם משכירים, חפש באתר יד שניה.

לא. אתה חפש. אתה מביא טענה, גבה אותה. אם אתה לא מסוגל לגבות אותה, הרי היא לא מעוגנת במציאות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בני לפיד
שנית חברי נען קנו 243 דונם מקק"ל, אבל נען יושבים היום על שטח של 7500 דונם. 750 דונם זה רק הישוב 6500 חקלאות, 50 דונם תעשיה, ו 200 דונם שונות.
אני מניח שלא קיבלתם מהכפר הערבי נענע את האדמות, ולאדמות אין שיעור גידול טבעי, עד כמה שאני זוכר, כך שרוב הקיבוץ כולל הבריכה וחדר האוכל, יושב על אדמות מדינה.

ממש לא נכון. כל השטח של נען בתוך הגדר הוא שטח שנרכש מערביי נענה. השטחים החקלאיים מסביב הם עניין אחר אבל אותם איננו משכירים ומנהל מקרקעי ישראל לא מאפשר שינוי בהגדרתם... נען לא יושב על אדמות מדינה. צא מהפיקציה של הקרן המזרחית.

ישן 09-08-2011, 20:03
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כן, אבל אח"כ אי אפשר לקבל תעודת יושר מהמשטרה אם רוצים לעבוד כמאבטחים :)
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "לא..."

ובהערה לא מחייבת: מגדלי אקירוב הם הוכחה מזעזעת לכמות הכסף שאנשים מוכנים להוציא על מגורים בתוך פגם אסטטי רק כדי להוכיח שיש להם מספיק כסף כדי לבזבז אותו על מגורים בתוך פגם אסטטי.

מה זה הכיעור הזה? המרפסות הלא שימושיות? חזות של בנין משרדים שנותנת לך הרגשה לא נעימה בתוך הסלון שלך לשתות קפה אם הוא לא הוכן ע"י המזכירה ומונעת ממך לשוחח עם אשתך אם אין בינכם שולחן ישיבות.

בית אמור לשמש ל'מגורים'. למקום בו מסירים מסיכות ובמקום זאת אנשים משלמים הון בכדי לגור בתוך מסיכה.

[שלא לדבר על כך שמן הסתם כל נסיעה במעלית היא מבחן איתנות פיננסית ותחרות פאסון: אה, אתם הזוג מקומה השמינית? כן... נחמד... לא אין לי שום דבר נגד דיירים מהקומה העשירית ומטה - אפילו הצעתי להקים ארגון סיוע הומינטרי למענכם בישיבת הועד האחרונה. דווקא ראיתי אנשים כמוכם בחדשות. תגידו, אתם פלשתינאים או סתם פליטים מסודן?...]
ישן 10-08-2011, 13:51
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
מר ברק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "ברק: "המחאה מרגשת, אבל אנחנו לא בשוויץ""

אהלן
כרגע אינך בצבא ואף אחד לא חייב לעמוד דם לפקודתך. אתה יכול לדבר בסגנון קצת יותר מעודן ובטח בסגנון חכם יותר כי אינך טיפש כל כך.
לידיעתך, החרדים כבר מזמן נמצאים בעדיפות עליונה על יתר אזרחי המדינה, זה כנראה חלק מהמחיר שביבי שילם להם להקמת הקואליציה ומעל לכל הוא שם את ליצמן כבעל הבית על חלוקת הכספים .
והכספים מאיין ? לא ממעמד הביניים ? מדוע כל מספר חודשים נבחרי העם חייבים לקבל תוספת או הטבה ומצד שני למה אזרחי המדינה חייבים לממן זאת ?
4000 שקל שקיבלתם לסעיפון הביגוד שלכם, שמת לב שזה בערך שכר המינימום ? מה חסר לכם ? עדיין לא ראיתי נבחר עם אחד לובש בגדים קרועים ומטולאים .
צמצמו אצלכם באירגון שנקרא ממשלה ואז לא יצטרכו לקצץ בביטחון או בחינוך .
שלום המפקד
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:39

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר