לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2011, 19:22
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
YNET: פקחי עירית ת"א מצאו כי 68% מהאוהלים ריקים בצהריים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4107160,00.html

"מדי יום בשעה 12:00 עוברים פקחי הסיירת הירוקה של העירייה, ורושמים את מספר האוהלים והאם הם מאוישים. נכון להיום מתברר כי בשדרות רוטשילד יש 850 אוהלים, מספר הקטן ב-71 לעומת כמות האוהלים שהיתה בו אתמול. אגב על פי רישומי הפקחים 68% מהאוהלים שנבדקו בצהריים - ריקים. עם זאת, יש לזכור כי האוהלים נבדקו בשעות הצהריים, בהן רוב שוכני האוהלים שוהים במקומות העבודה."

ההסבר לגבי 'שעות העבודה' הוא כמובן של YNET שהרי הפקחים כמו YNET לא יכולים לדעת זאת [אבל לYNET לא אכיפת להמציא]. האם זה אומר ש32% מהאוהלים הינם של בטלנים שאינם הולכים לעבודה למרות שיעור האבטלה הנמוך היסטורית במשק? והאם אוהל שגרים בו ורק יוצאים ממנו לעבודה אינו משאיר עקבות מחיה כלשהם? ומה מונע מYNET לשלוח כתב ב02:00 למקום?

ומה הסבר שניתן להעניק לבנו של חברי שהלך במוצ"ש יחד עם 'הדודים מת"א' לראות את המאהלים לאחר ההפגנה ומצא שמחלקים שם גלידה בחינם. בישובו ובלוקקו הוא צולם לטלויזיה וכך הונצח ילד חביב מישוב מבוסס [אומנם לא כמו של דפני לשותף בהפגנה]. אביו מעביר אגב על חשבונו דאחקות בשאלה אודות מה הוא מוחה. האם הוא רוצה חדר גדול יותר? בגדים נאים יותר מחו"ל?

הילד שחשק לישון באוהל כחוויה ודודיו התאכזבו לגלות שחלק נכבד מהמאהל ננטש בלילה [רגע, אבל הפקחים אומרים שהוא ריק ביום...!] ואינו מהווה ממש מקום בטוח לילד שמנת חמוד שמחפש ריגושים.

אני לא יודע מה עם מחירי הדירות אבל כולי תקווה ובטחון שמחירי האוהלים לקמפינג ירדו בשבוע הקרוב עם פרוץ עונת חופשות החו"ל.

מחרתיים אגב טסה לחו"ל לחודש חברה טובה שלי שהשתתפה בשתי ההפגנות. בת טובים מבוססת שכשנשאלה איך הולכת 'מחאה' עם חודש בניו יורק הסבירה כי 'מחירי הבגדים בארץ גבוהים' והיא טסה כדי לקנות בגדים בזול לילדה [אני רציני...]

[1] זה לא מייצג את כולם

[2] זה לא אומר שבמסגרת המחאה וסלט הדעות שהועלו בו לא הועלו מספר נקודות ראויות

[3] זה מעיד על מסע של שקר ותעמולה בחסות טייקונים ששולטים בתקשורת. טייקונים גדולים וחזקים שממש ממש אינם חברים של 'ביבי' אלא דווקא עוינים לו ושיש להם אינטרסים לא תמימים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2011, 23:58
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אי אפשר.פורום קונספירציה מלא בגופות של 'קורבנות השלום' מהסיבוב הקודם של תרמית התקשורת
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "להעביר לפורום קונספירציות"

השמות שעומדים בחזית של העבריינות העירונית והפוטש התקשורתי המתוחכם הם טיפוסים שרוב האנשים שבאים מהמעמד הבינוני האמיתי אינם רוצים כל קשר עימם והיו מודאגים מאוד אילו ילדיהם היו חוברים אליהם.

גם אם ברחובות היה מספר נאה של 80,000 אנשים טובים כולל אנשי תנועות הנוער של החולצות הכחולות, בני המעמד הבינוני ובהחלט הבינוני הגבוה והגבוה וסתם חובבי שלמה ארצי - הרי מי שאוחז בהגה 'המחאה' הוא הקובע ודמותם של אלה היא כה חריגה שלא ניתן לפטור זאת במשיכת כתפיים.

'המומחים המייעצים' הם אנשי שמאל קיצון מזוהים שיש להם דעה שהיא דעת מיעוט שולי בהבטי חוץ ובטחון ומשום מה 'מנהיגי המוחים' בחרו דווקא בהם כיועציהם.

לגיליוטינה שהציבו הטינופות האלימות מהשמאל הקיצון ברוטשילד לא יכניסו את ראשי. לפחות לא בשמו של 'המעמד הבינוני'. או במילים של לפני עשור ומחצה: "ניחא להתפוצץ בזמן קניות במחנה יהודה אבל לפחות אל תקראו לי 'קורבן שלום' ואל תעשו עסקאות עם ג'יבריל בזמן ההלוויה שלי"

אני לא הייתי שוקל לגבות זיוף המוני ושקוף של מספרי מפגינים ימניים, לא הייתי מעלים עין מבטויי אלימות של נאמר נערי גבעות אילו היו נעשים בשמי והייתי נזהר כמאש ממי שהיה מציב שורה של נאמר הלל וייסים כיועציו.

כשאדם רודף שלום כמוך רואה מצבור של רדיקלים תומכי זכות שיבה פלסטינית, שומע איומים על לונדוניזציה של ישראל וחוזה בגליוטינה - הייתי מצפה שידע שזו לא עקרת הבית מרחוב אבן גבירול מדברת מגרונם אלא רוח הסטליניזם - וידע להתרחק.

איך אינך מזדעזע מצביעות התקשורת? איך אינך מבין שגם לתקושרת יש טייקונים ולהם אינטרסים ושטובתך אינה בראש מעיניהם?

תאר לך שבאופן תאורטי היו פוליטיקאים מסויימים מביאים ארצה טרוריסטים שהם התחייבו לא לדון עימם ומשתמשים במילה 'קונספירציה' כדי להשתיק אחרים. תאר לך שהפוליטיקאים הללו ש'דמוקרטיה', 'בטחון', 'זכויות אזרח' וכו' אינם מענינים אותם כהוא זה זה אלא רק כמס שפתיים המשייך אותם ל'מחנה הנכון' היו נעזרים בכלי תקשורת שלא מבצעים כל מלאכה עיתונאית אלא משתיקים ומגחיכים דעה אחת ומבליטים כאין בילתה את הבאת המחבלים וחימושם? יותר מזה - תאר לך שטייקונים וסתם מקורבים לאותו שילטון היו דופקים בוכטות במקביל לפיצוץ אזרחים תמימים ברחובות ע"י המחבלים המיובאים?

האם אדם מצפוני כמוך לא היה מזדעזע מכך? האם לא היית מקיא אילו עשור ומחצה אח"כ היו מתעשרים ועשירים מאותה תקופה רצחנית היו משתתפים או מארגנים עצרות מחאה על 'המצב הכלכלי' ו'חלוקה צודקת' כאשר בתום הטקס המגניב הם היו חוזרים עם האנרכיסטים לאחוזות והתמימים שהוסתו חוזרים באוטובוסים [שלשמחתנו לא מתפוצצים בהמוניהם לאחרונה].

מזל שכל זה רק בתאוריה כמובן.
ישן 11-08-2011, 15:46
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אי אפשר.פורום קונספירציה מלא בגופות של 'קורבנות השלום' מהסיבוב הקודם של תרמית התקשורת"

אחי אני מצטער, כתבתי ארוכות ומחקתי.
גם ככה אני מסובך פה עם כמה אדמינים.
סיכום הדברים שלי הוא שביבי אשם.
ששרה לא תוכל להכין פיצות הפעם ליושבי האוהלים.
שביבי יזכור את הלגלוג שלו וקריאות הסושי שלו.
הוא זה שגרם לגורמים העוינים להשתלט על המחאה כדבריך (ולדבריך)
ואני מקווה מאד שהמחאה הזו תתפוצץ לביבי בפנים כך שלעולם לא ישכח ולא יסלח לעצמו שלא הגיב בזמן.
ביבי הביתה ויפה שעה אחת קודם.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 10-08-2011, 20:55
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
80% מהאוהלים ריקים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "YNET: פקחי עירית ת"א מצאו כי 68% מהאוהלים ריקים בצהריים"

כבר כתבתי ואחרים שרובם המכריע של האוהלים ריקים,

ולהבדיל מהפקחים ,אני מסתובב שם גם בשעות הקטנות, עם חיית הלילה שלי (רועה גרמני מעורב)

והמדובר יותר במיצג אומנותי (מעניין ומיוחד, חייבים להודות) מאשר תופעה אמיתית.

כמעט ואין במרכז ת"א אנשים חסרי דיור. (אם כי יש הרבה ששוחטים אותם במחיר).

דפני ליף ופמלייתה אחרי שהתפרסמו ,לא ישנו שם לילה אחד.

ואלו שישנים שם הם בעיקר קהל שבוי (סטודנטים עם אמביציה פוליטית,חולצות כחולות,סמינר לווינסקי).

וחסרי הדיור שלא מת"א, ושכבות העוני האמיתיות, בפינת שדרות הר ציון (הבימה)

שחוסלו והורחקו מהמאבק בישיבה מפורסמת

שהתנהלה בשבוע הראשון (כשראו ש"ידיעות אחרונות" לקח חסותו על המחאה)

ובה כל מי שלא שייך לקו הפוליטי שהתבקש ע"י התקשורת הורחק מהמיקרופונים.

כולל בחור נהדר מאורנית, שהשמיע דעות ימניות .

היחיד שנשאר בצמרת והוא א-פוליטי עמית אדלר הסימפטי , הפך להיות לאיש הקשר עם

התקשורת הזרה. (כי הוא היה היחידי בחבורה ההזוייה שידע לדבר אנגלית כראוי).

ולמזלנו !, כי בפעם היחידה שאשת חד"ש דיברה עם העיתונות הזרה, זה נגמר

בהאשמת רה"מ בתכנון מלחמה אזורית בשביל להסיט את דעת הקהל מהצבע החדש שהיא

צבעה את השיער.

נערך לאחרונה ע"י hayal pashot בתאריך 10-08-2011 בשעה 20:59.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר