לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2011, 11:10
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
שגרירת משחקי לונדון 2012 נעצרה במהלך ההתפרעויות

(דתיים - בטרם כניסה עלי להזהירכם בדבר תמונה לא צנועה)

מבוכה: צ'לסי איבס בת ה-18 נתפסה אחרי שאימה צפתה בה משחיתה חנות ומכונית משטרה. האם הסגירה אותה: "אוהבת אותה אך היא צריכה לדעת מה מותר ומה אסור"

הורים למופת. יתכן ובכך, הילדה תקבל זבנג אמיתי, תתעשת ותבין שלהיות ילד חרא זה לא מומלץ ושההורים לא מקבלים הכל.

מעניין כמה הורים ממדינתנו היו טורחים לעשות זאת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2011, 15:42
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני יכול להגיד שמות , אבל הם לא יאמרו לך כלום (גם לי לא, הכרתי אותם רק בשם...)"

זה כבר מעבר למשובת נעורים, הרבה מעבר... זה כבר חולני ברמות של אשפוז פסיכיאטרי בכפייה. אדם שמסוגל לנתק את עצמו מהסבל של בעל חיים שעובר כזה רצח, חסרים לו כמה ברגים במוח :-\

בכל מקרה כפי שהבהרת היטב לישראלה וברווז, אכן גם בקיבוצים יודעים לעשות דברים רעים בהגדרתם (ולא, ידידיי הקפיטליסטים, התחמקות מגיוס לחוחובה [זה הגיוסים שאני עשיתי בכל אופן] לא נכנסת בהגדרה של דברים רעים)....

אני שמח לומר שההורים שלי עשו כמיטב יכולתם ויכולים להיות גאים בעבודתם. אם טעו, הרי זה אנושי. מהבית שלהם בכל מקרה לא יצא פושע או מישהו חולני כמוזכר למעלה (וזה 4 מתוך 4, לא רע בכלל)....

ישן 12-08-2011, 21:35
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, לא עבדו עליי. השמות הם שמות אמיתיים, ולא דימיוניים..."

בתור מי שעבד ברפת של הקיבוץ אני יכול לומר שגם הסיפור עם פיתוי עגלים לינוק איננו אגדה אורבנית, או לפחות הפך לאגדה אורבנית שהגשימה את עצמה. בשנה וקצת לפני שסגרו את הרפת שלנו והעבירו אותה לנגב, עבדתי בתור שומר לילה ברפת כדי למנוע גניבה של עגלים ע"י שכנינו מלוד.... במסגרת התפקיד הייתי מפטרל הרבה מסביב לרפת, סיבוב רגלי שלוקח בערך עשרים דקות ומאפשר לי לבדוק לא רק שאין אנשם באיזור אלא גם שהפרות עצמן בסדר. הנה אני חוזר לאיזור היונקייה בסוף כזה סיבוב פטרול ואני שומע קולות לחשוש עולים ממנה. היד נשלחת אל אקדח הגז מדמיע, היד השנייה על הטלפון, להזעיק את הרב"ש... ואז אני קולט שאין רכב וקולות הלחשוש די חזקים - לא בדיוק סצנריו של גנבים... אז, הסקרנות גוברת על ההיגיון הבריא, אני מתגנב אל היונקייה ומוצא שני בני עשרה מנסים, לשווא, לשכנע עגל לינוק מאברו של אחד מהם... בשעמומם בליל חופש פסח חסר מנוחה הם השיגו בקבוק וודקה, שתו לשוכרה "כמו הגדולים" ואז החליט לבדוק אם עגלים באמת יודעים למצוץ...

אני צעקתי עליהם שם, מה זה צעקתי... מסתבר שדציבלים גבוהים עוזרים בהפגת האלכוהול כיוון שמהר מאוד הם התפכחו ואז אחד מהם החל לבכות מרוב בושה....

מתוך ידיעה שזה יהרוס להם את החיים לנצח (בקיבוץ כמו בקיבוץ, אנשים לא שוכחים) אמרתי להם שלא יעשו יותר צרות ובתמורה אני לא אספר לאף אחד... עד היום, שני הצדדים עומדים במילתם.

ואנקדוטה קטנה למי שלא כל כך מכיר: כוחו המציצה של עגל די גדול ויש לו לסת ושיניים... אם הם היו מצליחים להשחיל איבר לפיו של עגל זה עשוי היה להיות להם דווקא די כואב

ישן 12-08-2011, 16:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ברוך הנמצא. דפני הגיבורה מוחה למען מטרה נאצלת בהרבה מדירה בת"א: היא מוחה נגד ביבי...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ברוך שובך!האם נמלטת מוורסי הבוערת מפני קילשוניה של ליף והותרת אותי לבד מול הגילוטינה?"

האמת היא שיש כ"כ הרבה בולשיט ושקרים סביב סיפור המחאה שלה, שלא מפתיע שעדיין לא קם מישהו
ושאל "איך בדיוק הודעה שאדם אנונימי מעלה בפייסבוק שלו, הופכת לחדשות לאומיות?".

הגברת ניף (הטעות מכוונת) היא דמות קש של אנשים קצת יותר חכמים (והרבה פחות מסטולים - הראיון שלה
בערוץ 2 בשבוע שעבר נראה היה כמו פרסומת ל"אל-סם"...).
המחאה הומצאה כמה ק"מ מעל לראש - ונופחה גם כן במקום אחר. הניסיון להציג אותה ואת הג'ינג'ית בתור
"מנהיגות המחאה", מקביל לניסיון להציג את אחמד, רועה העזים מכיכר תחריר, בתור האיש שהפיל את
מבארכ, רק בגלל שהוא הראשון שהאמאם במסגד שלח לכיכר...

המחאה הזו נועדה להפיל את הממשלה (מבחינת התקשורת), ולקדם את אג'נדת ה"כל אזרחיה/אלעארקיב/
עדאלה ושות (מבחינת ניף). אין בינה לבין יוקר המחיה (בעייה אמיתית שראוי שתטופל - וכנראה שסופסוף
באמת מתחילה להיות מטופלת) ולא כלום. יש מעט אינטרסנטים - והמון גדול של אדיוטים מועילים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר