לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2011, 20:14
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
כל הליצנים שחושבים שהמחאה היא לא פוליטית, מוזמנים להכנס:

עכשיו בשידור ישיר בערוץ 10 (21:00) ניר דבורי מעביר דיווח מהמושבה הגרמנית בחיפה, והוא אומר שמספר אזרחים שרצו להגיע עם שלטים בתמיכת ביבי, הוכו בצורה קשה ע"י מפגינים במחאה.

בנוסף, 2 דקות לאחר מכן הוא מראיין את עמרם מצנע, ומצנע אומר שאותו דווקא קיבלו בברכה, ואפילו עם נשיקות וחיבוקים.

להזכירכם:

עמרם מצנע הוא שמאלני מובהק, שהולך להתמודד בפריימריז לראשות המפלגה, ובעתיד אוליי גם לראשות הממשלה.

כל מי שבאמת חושב שהמחאה הזאת לא פוליטית, חי בסרט.

לי כואב הלב על האנשים שבאמת מאמינים ברעיון המחאה (יוקר המחייה, ומעמד הביניים) והם לא מבינים שבעצם משתמשים בהם בתור כלי להפלת הממשלה, ותו לא.

המחאה הזו מלכתחילה הונעה ע"י השמאל,
היא מתוחזקת ע"י השמאל וגורמים אנטי-ציונים, ומנהגיה הם אנשי שמאל מובהקים.

שאזרחי המדינה שלנו יתעוררו כבר.

נ.ב

עריכה:

עכשיו נזכרתי, כשראיינו את מנהיגת המחאה בב"ש (בערך בשעה 20:50 בערוץ 10) היא אמרה שאמורים להגיע בערך 100 אוטובוסים, ויהיו 300 אלף מפגינים.

אחרי כמה שניות היא תיקנה את עצמה ל30 אלף (עוד מספר דמיוני).

אבל כמובן שבתקשורת (השמאלנית שלנו) ידאגו לנפח כמה שיותר את המספרים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 13-08-2011 בשעה 20:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2011, 21:08
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "כל הליצנים שחושבים שהמחאה היא לא פוליטית, מוזמנים להכנס:"

הסיכוי של מצנע להפוך לראש הממשלה הבא שווה ערך לסיכוי שלי לזכות בלוטו פעמיים ברצף ובהתחשב בזה שאני לא ממלא לוטו אתה מבין שזה לא סביר.

אני לא מבין למה אתה לא מוכן לעשות הפרדה בין התוכן של המחאה לבין כל האלמנטים הבעייתיים שבה. בוא נגיד שהכל יוזמה של ארגון שמאל ותקשורת שמאלנית שחברו יחדיו. הם לא היו יכולים להצית את המחאה יש מאין. זה מבוסס על משהו אמיתי. באמת יקר פה.

לי לא אכפת מי יזם את המחאה אלא האם יש לה הצדקה. זה שיש שם כאלה שרוצים לראות את ביבי נופל... הם יכולים לרצות. אין שום סיבה למה לא לתת לו ולממשלה לתקן את מה שצריך לתקן.

בקיצור, אני מסכים עם המסר שיקר פה ויש בעיות דיור אבל לא אוהב את זה שמנסים למנף את זה להפלת הממשלה. צריך להפריד.

ישן 13-08-2011, 21:24
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני גם מסכים עם המסר..."

אני לא יודע מה באמת הלך שם אבל אם זה נכון שהתנהגו באלימות כלפי תומכים של ביבי אז ברור שזה לא בסדר והיה נחמד אם מי שאמור לטפל בדברים כאלה יעשה את העבודה שלו. גם ברור שאם המצב היה הפוך אז התקשורת הייתה חופרת על "האלימות של אנשי ימין" אבל כשזה אנשי שמאל אז זה סבבה מבחינתם.

סה"כ זה טוב שאנשים פה לא עיוורים ומבינים שמתחת לפני השטח של המחאה הזו יש פה מעורבות של גורמים שיש להם אינטרס מלוכלך. אני מקווה שש"ס לא תתגלה כחוליה החלשה שתפיל את הקואליציה. בזמן האחרון אלי ישי עושה קולות של "תחזיקו אותי" ולך תדע האם זה בגלל שהמחאה באמת נוגעת לו ללב (לא נראה לי) או בגלל שהוא חושש מכניסה עתידית של דרעי לזירה הפוליטית והוא רוצה ללכת לבחירות לפני שדרעי יספיק להתארגן.

ישן 14-08-2011, 07:52
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אז אתה משתתף במחאה או לא?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "הסיכוי של מצנע להפוך לראש..."

אין ספק שיש סיבה טובה למחאה, אבל אם המטרה של הנהגת המחאה היא להפיל את הממשלה, הרי שהיא תסכל כל פתרון שיוצע. במצב זה אם המחאה הציבורית תגבר, הלחץ על המערכת הפוליטית יהיה כה גדול שנפילת הממשלה תהיה בלתי נמנעת. אם אתה סבור שממשלה בראשות הימין יכולה לבצע שינויים שייטיבו עם מעמד הביניים, אזי המחאה הופכת ברגע מסויים למזיקה, משום שהיא מטילה את המערכת הפוליטית לחוסר יציבות ובחירות ומונעת פתרון (חלקי ככל שיהיה) בטווח הנראה לעין. בעצם כל מי שתומך בעיקרי המאבק אבל סבור שהממשלה הנוכחית צריכה להוביל את השינוי, ייצטרך בשלב מסויים לאמר - קולי נשמע, הממשלה הבינה את המסר ועכשיו אני יושב על הגדר ונותן לה הזדמנות לפעול.
ישן 13-08-2011, 23:00
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בודאי שאתה ימני/מה שתרצה להיות. אבל - אם אתה לא פסול בהליכה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "גם אם המחאה הזאת פוליטית אני..."

אחרי ובדרכם של פעילי חד"ש - אז אתם תמים למדי.

אם אני רוצה לשכנע את ועד הבית לסייד את הגג ביוני במקום ביולי ולהוריד את דמי הועד ב10% ואיני רואה פסול בעמידה עם שלט מחוייך בנושא זה כשאני ניצב מאחרי חבורת גובי פרוטקשן התוקפת אותו או סתם כנופיית אלכוהוליסטים שמשתינים ברגיל בחצר ושביום יום רבים גם איתי אבל עם הועד יש להם חשבון גדול יותר - אז יש לי בעיה.

אתה כ'ימני' מוכן להפקיד את עתיד המדינה בידי ידידי אש"פ, תומכי פלישת המוסלמים מסודן, מקללי צה"ל בבילעין ובעולם, וחסרי כל נסיון כלכלי מוכח או תאורטי למעט הרס כלכלת ישראל בעבר רק בכדי להחזיק ביד הבטחה כי יוזילו לך את הקוטג' ואת שכר הדירה שבלאו הכי לא נמכרים/מושכרים ע"י הממשלה?

האויב של האויב שלי הוא לא תמיד הידיד שלי. במקרה הזה ובמיוחד אם אתה ימני - נתניהו הוא לא האויב שלך אבל חד"ש הם בהחלט כן. וזו לא 'מחאה' - זה מופע יחיד שלהם וכל מעבי המספרים הם רק סטטיסטים שבויים.

ואם אתה ימני אתה מן הסתם מניח שיש עוד מספר שיקולים לרוה"מ בניהול מדינה חוץ משכ"ד לסטודנטים בת"א ואם אתה ימני ואדם חושב למרות הלחץ החברתי תקשורתי הרי שאתה איש שבודק נתונים ויכול בעזרת מקלדתך לגלות שהגביה הישירה והעקיפה היו גבוהות יותר לפני עשור ושיעדן של מחאות צרכנים אמור להיות המשווק/מוכר ולא המדינה.

אגב, איש מחברי הימניים או קרובי משפחתי הימניים לא הלך לשום הפגנה כך שאנו מאזנים זה את זה סטטיסטית. שלושת ההולכים האחרים מחברי שבשמאל - בלאו הכי היו הולכים לכל מיצג סטנדרטי של מרצ.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 13-08-2011 בשעה 23:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר