לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2005, 08:35
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
הרב אמנון יצחק מואשם בבימ"ש בשימוש בתוכנה גנובה בכדי לחדור למכשירי מירס

בגלובס פורסם כי "מירס" טענה בפני ביהמ"ש :

"הוא מדריך את הציבור כיצד לעקוף את 'עיקור' המכשירים לחרדים, בטענה שהונתה את הרבנים"
בית המשפט המחוזי בתל-אביב אסר זמנית על שורה של גורמים חרדיים לפרסם הדרכה ומידע בדבר האפשרות לחדור שלא כדין לתוכנת מכשירי הסלולר של מירס. את הצו הוציאה השופטת ורדה אלשיך לבקשת מירס ובעלת השליטה בה, מוטורולה. הצו הוצא נגד וובדיזיין ומנהליה עופר אבנרי, אייל פיינגולד ויצחק קורן; יצחק נחשוני, העורך הראשי של הביטאון "ארבע כנפות"; חיים כפיר, העורך האחראי של הביטאון; חברת שופר ניוז, המו"ל של הביטאון; והרב אמנון יצחק, בעלי שופר ניוז.

אבל בפועל האתר ממשיך להפיץ את שנאסר עליו להפצה , באתר ממשיכה להופיע ההתייחסות לתוכנה ועדיין קיים הסרטון המדריך

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 27-04-2005 בשעה 08:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2005, 09:40
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
ראיתי את הסרטון
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "אני מרשה לך להעביר ת'לינקים לשם :-)"

ומה לעשות - הרב צודק.

חוצמזה, מישהו מזהה את שם התוכנה? לא קלטתי אותו..

ובקשר לחתימה שלי - מצטער, לא אוכל למלא את בקשתך, אבל אוכל לספר לך סיפור נחמד.

לפני כשבוע הוספתי באנר קטנטן לחתימה הקודמת שלי.

כזה קטנטן
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.nezeq.co.il/images/138x35/138_35_2.gif]

תוך שעות ספורות נמחקה לי החתימה על חוסר התאמה וללא אזהרה מוקדמת.

חוסר התאמה היתה כאן? חשב אתה ותגיד לי אם ואיפה.

יש הרבה חתימות שמפירות את החוקים, אבל המנהלים בוחרים סלקטיבית כלפי מי להפעיל את מערכת האכיפה.

ומשום, שמחקו לי את כל החתימה הקודמת תוך שעות ספורות וללא אזהרה, ומשום שאף אחד לא טרח להסביר לי איפה החריגה, ומשום שראיתי שזה לא היה צעד גורף מול כל חברי הפורום אלא מולי סלקטיבית, החלטתי לשנות את החתימה כדי שתתאים לחוקים.

עכשיו נראה אותך לא מצדיק אותי

ישן 27-04-2005, 10:57
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
נו, באמת. אין דבר כזה מכשיר שלא ניתן לפרוץ אותו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "הרב אמנון יצחק מואשם בבימ"ש בשימוש בתוכנה גנובה בכדי לחדור למכשירי מירס"

כאשר מחברים את המכשיר למחשב, ניתן לעשות בו ככל העולה על רוחנו בתנאי שיש אתהתוכנה המתאימה.
כך לדוגמא ניתן להסיר הגבלת SIMLOCK ממכשירים אשר מחייבת אותך להשתמש בכרטיס SIM של חברה מסויימת, להוסיף גראפיקה וצילצולים כרצוננו ללא תשלום על ההעברה, להוסיף או להוריד שפות מהטלפון, וכלה בשדרוגי התוכנה הפנימית של הטלפון.

אני לא יודע באיזו תוכנה הם השתמשו, אבל לרוב התחום הזה מתחלק ל-2 חלקים:
א. תוכנה רשמית של יצרנית המכשיר או של חברת הסלולרי המשתמשת במכשיר אשר נועדה לשימוש פנימי בלבד ודלפה לה את העולם החופשי.
ב. תוכנה שנכתבה באופן עצמאי ע"י מישהו שהצליח לחקור (לרוב בעזרת התוכנה הרשמית שהגיעה לידו) כיצד ניתן להשתמש בכבל התקשורת על מנת לבצע פעולות שלא היית אמור לבצע אותן.

אם הם רוצים מכשיר תקשורת בלתי ניתן לפריצה, הם מוזמנים להשתמש בגביעי לבן המחוברים בינהם בחוט. דרכם הם לא יצליחו לגלוש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר