לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2011, 18:03
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "זה ברור שאין סיכוי שהם יתנו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FRESHMAKER
זה ברור שאין סיכוי שהם יתנו לאנשי ימין להיות שותפים כמו לפרופסור אומן למשל..נ.ב,לא אמרת פעם שהצבעת למרצ? אתה גם איש שמאל קיצוני(אם אכן הצבעת כפי שזכור לי שכתבת ואם אני טועה,תתקן אותי)

מר"צ לא קיצוניים, הם בעד שתי מדינות לשני עמים. כמו קדימה, כמו מפלגת העבודה וכמו.....הליכוד.
התפיסה הכלכלית של מר"צ שונה. אבל מר"צ בהחלט מפלגה ציונית.
מנהיגי המפלגה הזאת תמיד מילאו את חובתם למדינה, מה שאי אפשר להגיד על ח"כ של ש"ס / אגודה / יהדות התורה / רע"ם / תע"ל וכ"ו.

וכמו שאמרתי פעם בבסיס המחאה אני אפילו מזדהה עם חלק די גדול מהמטרות המוצהרות של המוחים, אבל בין המטרות המוצהרות שלהם לבין המטרות האמיתיות שלהם - יצירת סדר חברתי חדש במדינת ישראל והפיכת מדינת ישראל למדינת כל תושביה - אין דבר וחצי דבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2011, 21:22
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מקור הריאיון כבר ירד מהרשת, אבל קטעים ממנו תוכל למצוא כאן:
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "[QUOTE=efekt]אתה יכול לשמור..."

http://www.srugim.co.il/5088-%D7%94...%AA-%D7%94?di=1

זו כמובן רק דוגמא אחת. בד"כ, אצל רוב אלו המזדקנים וחולים בדמנציה זה לא מגיע לרמות האלה, אבל כנראה ש-אלוני פשוט אוהבת לשבור שיאים...

שוב, אין לי בעיה שתביע את דעותיה (זה לא שאני מת על חרדים וחוקיהם, אני בעצמי אתאיסט) אבל אל תגיד לי שמר"צ היא מפלגה אוהבת ישראל כאשר משורותיה גדל ויצא אדם כזה. "ציוניות" יש (לפחות בעיני) את היכולת להבין גם את הצד של היהודים (גם אם יש להם אף גדול וזקן והם לא מדליקים אור בשבת), ולא רק של הערבים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

נערך לאחרונה ע"י efekt בתאריך 15-08-2011 בשעה 21:25.
ישן 15-08-2011, 19:05

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "זאת מפלגה אנטי ציונית:היא..."

ציטוט:
זאת מפלגה אנטי ציונית:היא תמיד מאשימה את הצד שלנו ולא את האויב הערבי בשום דבר...ועוד דוגמא פשוטה:החרם שהם עושים על ישובים ביהודה ושומרון מוכיח את זה. הם פועלים לפי מה שטוב לאויב. היא אומרת גם שישראל היא מדינת כל אזרחיה ובהיבט המדיני היא בעד נסיגה ממזרח ירושלים וכניסה של כמות מסוימת של מה שהישמעאלים קוראים "פליטים".

גם אולמרט היה בעד נסיגה מיו"ש חלוקת ירושלים (היא מחולקת דה-פאקטו) פתרון בינ"ל באגן הקדוש, וכניסה מסוימת של פליטים. אז מה הוא לא ציוני ? בהתייחס לשאר הדברים שכתבת, אתה יכול לספק דוגמה או שתיים ?
חרם ? זכותם להחרים את מי שהם רוצים על איזה בסיס שהם רוצים, אני מניח שהבסיס לחרמה הזאת - אם הייתה - הוא הנטל הכלכלי שיו"ש מהווה על תושבי מדינת ישראל. וערביי ישראל באמת לא זוכים לשיוויון מלא. חלק מזה בגללם חלק מזה בגללנו.
ישן 16-08-2011, 19:43

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אין בנאדם שפוי שיכול להגדיר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אין בנאדם שפוי שיכול להגדיר עצמו כציוני אם הוא מתנגד לחוק שאוסר על אזרחי ישות עויינת לקבל פה אזרחות. החוק, אגב, גם קובע דבר דומה לאזרחי סוריה, לבנון וכו'. גלאון, אגב, גם טענה שהיא מזדהה עם סרבני מחאה, מה שפעם היה ייהרג ובל יעבור במרצ.
ונעמי חזן היא מאושיות מרצ ואף היא לא שוללת סרבנות שטחים. עוד אושיה הוא דדי צוקר שהיה בבצלם, ארגון ציוני להחריד.

מספיק טוב?

הקריטריון לקבלת אזרחות לא יכול להיות שיוך לגזע זה או אחר.
גלאון לא מייצגת את מר"צ, היא מייצגת בעיקר את עצמה, אותו דבר נעמן חזן ודדי צוקר.
הרקודרד הביטחוני של ח"כ של מר"צ (טוב יותר של חברי מפ"ם) הוא מכובד לכל הדעות.
ושים לב שעד היום לא טרחת להתייחס למצע המפלגה, התייחס להתבטאויות נקודתיות של אנשים שחוץ מאחת כולם חברי המפלגה בעבר.
ישן 17-08-2011, 00:33
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מצע זו העמדה הרשמית של המפלגה
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "נו מה, אתה רציני? מדובר על..."

"מה שאנשים אומרים בפועל"? קודם כל, חשוב יותר מה עושים ולא מה אומרים. שנית, היו התבטאויות כאלו, והיו גם אחרות. מישהו חוץ מימני זוכר כאן את המאמר שיוסי שריד פירסם במהלך מלחמת המפרץ וכותרתו ביחס לפלסטינים הייתה "חפשו אותי"? מישהו זוכר שרבים מחברי המפלגה שירתו בה כלוחמים וקצינים קרביים בסדיר ומילואים, כולל רן כהן ששנתיים לפני שנבחר לכנסת (והוא כבר פעיל שמאל ותיק) שירת כאלוף משנה בתותחנים במלחמת לבנון? שאבשלום וילן היה לוחם בסיירת מטכ"ל וכחבר כנסת היה בורג מרכזי בהובלת חקיקה להבטחת זכויותיהם של המשרתים במילואים? שיוסי שריד אומנם התנגד נחרצות למלחמת לבנון אך בכל זאת התנדב למילואים שם כחלק ממלחמתו בסרבנות? שהוא בנוסף הלך לגור בגבול הצפון וללמד בקריית שמונה כדי לתת דוגמא אישית ולחזק את תושבי המקום בתקופה הקשה של הקטיושות והפיגועים? זאת לא ציונות?
אני כבר לא מדבר על כך שרבים (אם אל הרוב המוחלט) ממצביעי מרץ היו ציונים מסורים (כולל, מסתבר כמה מהכותבים כאן...). האם היינו מצביעים עבורה אילו היינו סבורים שאיננה ציונית?
שים לב שאני מדבר בלשון עבר. לא הצבעתי עבורה מאז שביילין חדר לתוכה ואני לא ממש מכיר את פעילותה הנוכחית לעומק
ישן 16-08-2011, 21:49

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "..."

ציטוט:
http://www.myparty.org.il/aspx/values.pdf

תקרא את הפרק של המדיניות חוץ. אם זה לא שמאל קיצוני,אני לא יודע מה זה שמאל קיצוני.

ידידי, בוא ותסביר לי נקודה נקודה, מה בפרק הזה שונה ממדיניות החוץ של ביבי נתניהו ? הגיע הזמן שתתעורר, המצע של מר"צ בתחום הזה הוא המיין סטרים של הדמוקרטיה הישראלית אצל כולם מקדימה ועד הליכוד (כולל גם ישראל ביתינו שמדבר על שתי מדינות לשני עמים עם חילופי שטחים ואוכלוסיה)
קווי 67 עם תיקוני גבולות - כל העולם ואישתו יודעים שזה יהיה הפיתרון.

למה אתה חושב שזה לא נכון שהמצב שבו ישראל שולטת על כ 2 מיליון תושבים בגדה המערבית, שהם לא אזרחים שווי זכויות בטריטוריה הוא לא תקין ?
ישן 16-08-2011, 22:24
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
אבל למה להיות צבוע?
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "..."

כמו ששרוקי אמר - מצע זה נחמד, אבל מה שבאמת משנה זה מה החברים במפלגה עשו בפועל, ואתה ניסית לפתור מעשים קיצוניים של חברי מפלגה כאילו הם מייצגים את עצמם בלבד למרות שזה לא נכון.

אל תהיה צבוע ותגיד שהערבים צריכים להיות שווי זכויות, כי כמו כל יפי הנפגש, ברגע שישאלו אותם אם הם היו רוצים לחיות תחת שלטון ערבי (אחד מהאספקטים הלא נוחים של שוויון זכויות זה יכולת להצביע), המציאות יוצאת לאור...
בלי קשר, ישראל לא שולטת עליהם, כל המגבלות שיש עליהם הם בגלל הערבים עצמם שעשו פיגועים והוכיחו שוב ושבו שאי אפשר לסמוך עליהם, אז צריך לבדוק אותם כל זמן שהם נכנסים לשטח המדינה בשביל להגן עלינו.
יש להם חופש לעשות מה שהם רוצים בשטחים שלהם, אבל הם מרצון בוחרים להתעסק בטרור ושנאה ולהיות עניים, מאשר להיות יצרניים ולהשקיע את סכומי העתק שהם מקבלים מכל העולם במשהו חיובי כמו רווחת העם שלהם.
ישן 16-08-2011, 09:30
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "טעות - היא "הוליכה שולל" למעלה ממחצית העם"

מאיפה הגעת למסקנה שהם מייצגים חצי עם?
גם אם אני לארג' אתך והיו 300 אלף איש בהפגנה, ויש עוד 300 אלף שהזדהו הרי שמדובר בעשרה אחוזים.
נכון שלעשרה אחוזים האלו יש עיתונים וערוצי טלוויזיה. אבל בדמוקרטיה שאני מכיר זה שאתה חושב שאתה משהו, לא הופך אותך לשווה ליותר מקול אחד.

מר ישראל היפה, אם הדמוקרטיה באמת יקרה ללבך אזי אתה צריך לקוות שנתניהו לא ישב אפילו לא שנייה אחת עם אלו שהחליטו שהם מייצגים את המפגינים.
הם לא נבחרו על ידי אף אחד, לא הוסמכו ולא ראויים.

אבל הדמוקרטיה שאתם מביאים לנו היא כזאת שעוד מעט יהיה בית משפט שנאום הפתיחה של התובע, שיהיה בטח גם השופט יפתח במילים "העם נגד בנימין נתניהו"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:45

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר