לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2011, 17:59
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אני נוטה לחוות את דעתי, אבל לא בפרהסיה לא בהטפה ובהסתייגות הראויה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אתה נוטה לחוות את דעתך עך..."

אני בוודאי לא אבוא לאמריקאי, נורווגי או הוטנטוט ואסביר להם איך לנהל את ענייניהם, ובוודאי שלא אתיימר להסביר להם את התרבות והפוליטיקה שלהם עצמם. אין לי את היוהרה להטיף לאנשים מה לעשות בתוך הבית שלהם כאשר אני יודע שלא אני אשלם את המחיר, ובעיקר משום שברור לי שאני לא מכיר ולא מבין את כל התמונה. גלן בק, כמו מקביליו מהשמאל בחו"ל אינם מבינים דבר וחצי דבר בתרבות או בנקודת הראיה הישראלית, ההתערבות שלהם היא פטרונית, חצופה ומזיקה בין אם הם מימין או משמאל. להביע תמיכה זה נהדר, להביע ביקורת על הבטים מסויימים בצניעות הראויה זה גם בסדר, אבל התערבות גסה ובוטה זה מעבר למה שאני מקבל. אמרתי את זה לקהל בכנס של הקרן החדשה לגבי ההתערבות שלה בענייניה הפנימיים של ישראל, ואני אומר את זה באותה מידה לגלן בק ואוהדיו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2011, 21:59
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "כאילו שהוא קורא את זה . תראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
כאילו שהוא קורא את זה.

הוא לא. אבל ההפקה שלו כן. איך אתה חושב שהוא מקבל את התגובות? יש לנו אנשים שקוראים את כל מה ששולחים לו

ציטוט:
תראה אני מאוד אוהב אותו, אבל אני עדיין לא מסכים עם ההשקפה הכלכלית שלו שהיא קפיטליסטית טהורה . זה אולי מתאים לחברה האמריקנית אבל לא לחברה היהודית הישראלית שתלויה אחד בשני כדי לשרוד שהם חייבים להיות ערבים זה לזה כפי שאני רואה את את הדברים

אתה ואני מסכימים על כל הנקודות - הן החיבה אליו והן חוסר ההתאמה של קפיטליזם אמריקני (לא טהור) לישראל. והן על הצורך בלכידות חברתית.

ישן 15-08-2011, 22:03
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "סבבה אבל בשביל שהממשלה תוכל..."

ציטוט:
רכבת תחתית בכל דן, בתי חולים, תיירות ועוד מלא תוחומים שהיו יכולים ליצור שוויון הזדמנויות לכולם.

אתה חולם... אבל אתה יודע משהו... גם הרצל היה חולם. תראה לאן זה הביא אותנו.
יותר חשוב מכל שלושת הדברים שהזכרת ביחד - חינוך, חינוך ועוד פעם חינוך. הניצחון שלנו במלחמת השחרור, הפרחת הארץ כנגד כל הסיכויים, הפיכה למדינה מתקדמת מדרגה ראשונה, הניצחון בששת הימים - כל אלו היו תוצרים של הראש היהודי. לערבים יש נפט, לאיטלקים יש יין, לצרפתים יש תסביך נחיתות ולנו יש את הראש היהודי. החינוך חייב לחזור למקום גבוה בסדר העדיפויות שלנו.

ישן 15-08-2011, 22:31
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=TIMON the mongoose]..."

צודק, אני הייתי מתמקד בשני דברים שמאוד חשובים לי : חינוך ורכבת תחתית בכל גוש דן.

חינוך- כמו שכתבת- הראש היהודי יינצח את הכל.
רכבת תחתית- בבכל גוש דן- פתרון כזה מושלם לאזור כל כך צפוף עם חשיבות כלכלית כה עצומה למדינה תאר לך כמה אפשר לחסוך בזיהום אוויר, תאונות דרכים, נגישות למקומות עבודה, זרימה מהירה וגדולה של אנשים בתוך הגוש שיכולה לגרום לתנופה כלכלית עצומה . אדם קם בבוקר ברחובות או בראשון יורד לתחנה הקרובה אליו לבית מתחת לאדמה ותוך 1 5 דקות מגיע לתחנת אלנבי פינת משהו , בלי פקקים בלי עצבים., סופ היום עולה באותה תחנה וחוזר הבייתה למשפחה . תאר לך חבורת נערים בגירים\חייילים\צעירים בשנות העשרים שרוצים לצאת לעיר הגדולה להנות ולהפרק , במקום לריב על מי לא שותה ונוהג או להבדיל לוקחים את הסיכון והנהג גם שותה, עולים בתחנת אם המושבות בלב פתח תקווה , מגיעים תחנת הרכבת התחתית רידינג ויוצאים לבלות בנמל וחוזרים הפוכים הבייתה אך שלמים. תאר לך יום שבו אין ענן פיח ענק מעל תל אביב ב6 בבוקר. הרכבת התחתית יוצרת את ההזדמנות לילדים, נשים ,גברים , נכים וחסרי רישיון או עם רישיון להגיע לכל מקום בגוש דן בלי להרגיש שהם פחות או יותר ושום דבר לא יכול להגביל אותם. במקום זה עושים רפורמה באוטובוסים שרק דפקה יותר . בדימיון שלי אני רואה רכבת כזו מרעננה עד רחובות . אני הבנתי את כל זה כשתארחתי אצל בן דוד שלי בארצות הברית בניו גרזי ולא האמנתי שאפשר לגור מעבר לנהר ההדסון ועדיין לעבוד במנהטן ועוד להגיע מהר לעבודה. ועוד לא דיברתי על חיילים וסטודנטים שבכלל זה יעזור להם.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 15-08-2011 בשעה 22:53.
ישן 16-08-2011, 14:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא לתומך, דן. חשבת כך כי יש לך דיעה קדומה נגד בעלי מבטא רוסי, שמזוהים עם הימין...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מושפעים מברית המועצות"

האנשים שאשכרה הזדהו עם בריה"מ, נמצאים דווקא במחנה הפוליטי שלך, ורובם מצביעים לאותן מפלגות
ממש, בהן אתה תומך (אתה יודע, אגב, שהאינטלקטואל המובהק שלך עזמי, רכש השכלתו בדמוקרטיה
העממית המפוארת, מזרח גרמניה?).

כלכלית אתה אמנם לא קומוניסט (אמנם בשבועות האחרונים, לאור "המחאה", אתה מקלדתך זועקת נגד
הקפיטליזם החזירי - אבל יש כאן רצף של פוסטים שלך לאורך השנים, שממקמים אותך כמה ק"מ ימינה לממשלה הנוכחית, ואפילו ימינה לאט"ד, בכל הנוגע לתמיכה בטייקון באשר הוא טייקון...), אבל בכל הנוגע
לעמדות מדיניות, אתה והג'ינג'ית הצווחנית שמאשימה את ביבי בתכנון מלחמה, נמצאים די קרוב האחד לשנייה...
ישן 17-08-2011, 07:16
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
עליית יהודי אתיופיה - עליה מצויינת
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "עליית יהודי אתיופיה. לפני..."

הבעייה מתחילה ונגמרת ביהדות האורטודוקסית, העושה ככל יכולתה על מנת למוע השתלבותם. ספק יהדותם (למי זה באמת חשוב) ואלו שמתקבלים - מוקצים בצורה גזענית שפלה.

גם למדינה יש חלק, שהתייחסה אליהם כ"שווים" ולא לצרכיהם האמיתיים. מי שאינו יודע, המעבר מאתיופיה לישראל "מקפיץ" את האתיופים אלפי שנים קדימה במהלך של 5 שעות טיסה.
הם בכפריהם, לא ידעו מהו רמזור, מהו בנקט (או בכלל חשבון בנק), מהי דירה של 3-4-5 חדרים כול מטבח ושרותים צמודים ולא ידעו מהו מעביד וכיצד מחפשים עבודה. שלא לדבר על דרך הלימוד והיקפו, שרק מעטים מהתלמידים זכו לימוד בתיכון או באוניברסיטה.
צריך להשקיע בהם בצורה אינטנסיבית על מנת ליצור רמה הדומה לאוכלוסיה הממוצעת בישראל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:45

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר