לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2011, 15:01
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
חשבתי על דרך להתפרנס מהימורים במקום לבזבז זמן על עבודה

שיחקתי עם עצמי בלק ג'ק ושמתי לב לדבר די מובן מאליו: לפעמים אני מפסיד ולפעמים אני מנצח. זה אומר שאחרי כל הפסד אני צריך להמר על סכום כזה שיכול להחזיר לי את כל מה שהפסדתי עד לאותה נקודה בתוספת רווח.

החלק הבא יכול קצת לפוצץ לכם את השכל בגלל כמות המספרים אז תעמדו בקצב:

בואו נגיד שבכל ניצחון שלי הקזינו נותן לי את הסכום שהימרתי עליו. כלומר, הימרתי על 100 ש"ח וניצחתי את הדילר? הקזינו מחזיר לי את ה-100 ש"ח שלי בתוספת של 100 ש"ח משלו (רווח של 100 ש"ח).

עכשיו בואו נראה איך מתמודדים עם הפסדים: נגיד שהימרתי על 100 ש"ח והפסדתי. עכשיו אני במינוס 100 ש"ח ולכן אני צריך להמר על 200 ש"ח ככה שאם אני אנצח אז אני ארוויח 200 ש"ח שיחזירו לי את המינוס 100 ש"ח ויביאו לי רווח של 100 ש"ח.

אבל מה אם הפסדתי שוב? במקרה כזה אני כבר במינוס של 300 ש"ח (כי הפסדתי בפעם הראשונה 100 ובפעה השנייה 200) ולכן אני צריך להמר על 400 ש"ח ככה שאם אני אנצח אז אני ארוויח 400 ש"ח שיחזירו לי את המינוס 300 ש"ח שכבר הפסדתי ויביאו לי רווח של 100 ש"ח.

מה אם הפסדתי שוב? במקרה כזה אני כבר במינוס של 700 ש"ח (כי הפסדתי בפעם הראשונה 100, בפעם השנייה 200 ובפעם השלישית 400) ולכן אני צריך להמר על 800 ש"ח ככה שאם אני אנצח אז אני ארוויח 800 ש"ח שיחזירו לי את המינוס 700 ש"ח שכבר הפסדתי ויביאו לי רווח של 100 ש"ח.

ככה זה ממשיך וממשיך עד שאני מגיע לניצחון. ברגע שיש לי ניצחון שמחזיר לי את כל מה שהפסדתי בתוספת רווח אני חוזר להתחלה ושוב מהמר על 100 ש"ח.

מה אתם אומרים? יכול לעבוד? אני לא רוצה להמשיך לבזבז 8.5 שעות ביום על עבודה

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 19-08-2011 בשעה 15:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2011, 15:17
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אין לך מה להכנס למשחקי קלפים...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=צ'נדלר בינג] [B]ברגע..."

בלי ידע (ברמה מאוד גבוה) בהסתברות, וספירת קלפים.

99.9% מהמהמרים בוגאס הם תיירים, בלי ידע ממשי בספירת קלפים או הסתברות, הם סתם באים בשביל "הכייף".

ומדיי פעם לחלקם יש מזל, והם מרוויחים, אבל רובם מפסידים, ובגלל זה בתי הקזינו רק מרוויחים.

-אבל-

0.1% יודעים לספור קלפים (שאגב יש על זה איסור מוחלט בוגאס, ואם אתה נכנס לבלאק ליסט, אין לך כניסה לאף בית מלון), וגם יודעים לבצע הסתברויות,
ולכן הולך להם מאוד טוב בכל מה שקשור למשחקי קלפים (בלאק ג'ק, פוקר).

שים לב, שבכל שנה יש פחות או יותר את אותם האלופים שמגיעים למשחקי הגמר בפוקר, מה שאומר שצריך יותר ממזל בתחום הזה, ואם יש לך כישורים אתה יכול להצליח בו לא מעט.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-08-2011, 16:28
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "חשבתי על דרך להתפרנס מהימורים במקום לבזבז זמן על עבודה"

הנה כמה נקודות בעיתיות:
1. אתה צריך הרבה מאוד כסף כדי להרוויח מעט מאוד, עלול להיווצר מצב שתצטרך להשקיע מהר מאוד 100,000 ש"ח רק כדי להרוויח 100.
2. אתה יכול להסתכל על זה כהשקעה ולא כהימור, אבל זאת לא השקעה משתלמת, נניח אתה רוצה להרוויח 5,000 שקל, זה אומר שתצטרך לעבור 50 סיבובים מוצלחים כדי להגיע לסכום שהוא לא כזה גבוה.
3. בתי הקזינו לא פראיירים, הם יכולים לזרוק אותך והם לא צריכים לתת לך דין וחשבון, הם גם לא מטומטמים, הם יראו את דרך המשחק שלך ומהר מאוד יבינו את השיטה - הם פשוט יחכו לרגע שתפסיד סכום גדול ואז יזרקו אותך - ככה שתפסיד את כל המעט שהרווחת ואולי אפילו יותר.
4.בהקשר של סעיף 1 - עדיין יש הימור, כמות הכסף שאתה יכול להשקיע היא גבולית, תזכור שאם בשלב הקודם הימרת על 100,000 ש"ח אז בשלב הבא תצטרך להמר על 200,000 לפחות וזה יגדל ביותר בשלב אחרי זה - זאת אומרת שעלול להיגמר לך הכסף ותאבד הכל.

הקשר לספירת קלפים, הרבה יותר קשה לעשות את זה היום מפעם, מה גם שלא מספיק לקרוא ספר על ספירת קלפים - צריך להיות גאון אמיתי.

ישן 19-08-2011, 16:42
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "חשבתי על דרך להתפרנס מהימורים במקום לבזבז זמן על עבודה"

השורה התחתונה היא כזאת - אם יש לך סכום אינסופי של כסף, אתה יכול להרוויח כל סכום נוסף שתרצה בדיוק בצורה שתיארת, משום שאתה יכול להרשות לעצמך לשחק מספר אינסופי של משחקים, ובמספר אינופי של משחקים, בסופו של דבר תנצח בוודאות (וזה בכלל לא משנה אם ההסתברות היא 50%-50% (אין הסתברות כזאת בקזינו) או 55%-45% לטובת הבית (הרבה יותר דומה למציאות)).
הבעיה היא שאין לך (ולא לאף אחד אחר) סכום אינסופי של כסף, ולכן מספר המשחקים שאתה יכול לשחק הוא מוגבל, והתוחלת תמיד תהיה לטובת הקזינו, כך שלא, לא מצאת שיטה לדפוק את המערכת, אבל אתה מוזמן להמשיך לנסות.

ישן 19-08-2011, 17:37
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08

בשנתיים וחצי האחרונות אכלתי לא מעט בקזינואים. (עד שהחארות התחילו לקחת כסף בכניסה)
גם טכנית זה לא נכון.
היחס החזר הוא כמעט 50 אחוז, עם דגש גדול על הכמעט. הסיבה היא שיש 0 כך שהסיכוי לזכות במקרה של אדום שחור שחור הוא 18/37.
הקזינו מגן על עצמו בעוד דרך נוספת יש סכום מינמום וסכום מקסימום. היחס הוא בד"כ 1-300 (מנימום 1מקסימום 300)
אבל החלק החשוב ביותר, במהלך שהותי בבוקרשט נהיו לי חברים שעובדים בקזינואים. (עבריינים) אי אפשר להרוויח. אחד מהם סיפר לי שלפני כמעט 12שנה הוא הוזמן לחופשה בטורקיה. הוא נכנס עם 100 דולר לקזינו יצא עם 30 אלף דולר. עד היום הוא לא יצא מהקזינו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר