לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2011, 22:36
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי y9998 שמתחילה ב "החזר תשלום לילד שסולק מקייטנה"

אני לא יודע האם זה מותר אבל אני הייתי:
1. מבקש מחברת האשראי לא לקיים את העברת הכספים.
2. הייתי שולח לקייטנה מכתב בדואר רשום שבו אני מפרט שנתתי הוראה לחברת האשראי לא לקיים את העברת הכספים בגלל שהילד סולק ע"י המדריכים לפני מועד תום הקייטנה.
3. הייתי מחשב כמה כסף כן מגיע לקייטנה עבור הימים בהם הילד היה בה ואז רושם צ'ק (עם קרוס ולמוטב בלבד) ומצרף את זה לדואר הרשום.

במידה וההרשמה לקייטנה הייתה כרוכה בחתימה על חוזה אז מומלץ לקרוא אותו על מנת לוודא שלא נקבע שם שהתנהגות לא ראויה מצד הילד מזכה את המדריכים בסילוקו ללא החזר כספי או איזה קשקוש אחר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2011, 23:08
  y9998 y9998 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני לא יודע האם זה מותר אבל..."

ראשית - אני מודה לך מאד על התגובה! כשאדם לחוץ, הידיעה שאחרים מתייחסים אליו מקלה מאד, אפילו אם אי אפשר ממש לעזור לו. כל הסיבה שאני כותב כאן בפורום היא משום שהאחראי בקייטנה דיבר בזלזול ובביטול וסתם קבע שהוא "ידבר אתי פעם כשהקייטנה תסתיים". זה פגע בי.
ברצוני לציין פרט חשוב שהיה עלי להוסיף בהצגת השאלה.
ברור לי שבעלי הקייטנה שמרו מקום לילד, והזמינו עבורו מראש מקום באכסניה, וכן הוא תפס להם מראש מיטה, וכו' וכו'. אלו דברים שהסילוק שלו לא חסך מאומה, כי הם מוזמנים מראש.
ברם; במקרה המיוחד הזה קרה דבר עצוב:
בגלל התקפות הטילים בדרום, פיקוד העורף ציוה על הקייטנה לעבור צפונה. הדבר קרה בדיוק ביום הסילוק! כך שבמידה מסויימת כבר לא שילמו עבורו במקום החדש וכבר לא הוזמן עבורו אוכל במקום החדש וכו' וכו'...
שיהיה ברור שאין כאן כוונה לא לשלם בכלל אלא רק כוונה להתקזז טיפה, כי בכל זאת מדובר כאן בסכום מאד גדול.
אני בהחלט מקבל את הרעיון לצרף צ'ק לבעלי הקייטנה. כמו כן בדקתי את "דף המידע, לילדים הנרשמים, ואין שם איזכור של מקרי סילוק וכיוצ"ב.
אלא שאחזור על השאלה:
האם זכותי לבטל את העיסקה בחברת האשראי ע"מ להכריח את בעלי הקייטנה לדון עימי בקיזוז?
ומה עלי לכתוב בחלונית של "סיבת הבירור": לא סופקה הסחורה?
הערה נוספת ואחרונה:
עם כל הענווה - אני בטבעי ובאורח חיי אדם ישר בענייני כספים, מוסר הכספים שלי הוא באמת גבוה.
בימים אלו אני אפילו מוציא לאור ספר לעילוי נשמת אבי, ששם אני מזכיר את שמירת החוק אצלו ואת מידת האמת והיושר שהיתה למופת.
ישן 24-08-2011, 23:32
  y9998 y9998 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי yuval14 שמתחילה ב "תום לב"

לבית המשפט לא אפנה בשום מקרה, משום שאסור לי לקלקל יחסים עם מנהלי הקייטנה, כי אני אפסיד הרבה יותר מאשר ארויח. מדובר בקשרים חברתיים בקהילה ובמעגלים צדדיים שונים שלא אכנס אליהם.
כל שרציתי היה לעכב את התשלום, ע"מ להכריח אותם לפנות אלי בכלל בסוף הקייטנה.
לגבי השאלה האם מדובר ב"טעמים מוצדקים" או לא - לדעתי לא כל כך מוצדקים, אבל אי אפשר היה להתווכח בכלל.
לגבי "פניה מקדימה" "התראה מנומקת" וכיוצ"ב - הם רצו לזרוק אותו כבר מהיום הראשון ואני התחננתי והתחננתי, אבל בסוף נזרק בכל זאת. לדעתי אפשר היה להחזיק אותו בכל זאת, מותר קצת לסבול חריגים.
הטענה שלי היא שבכל זאת חובה לפצות אותי טיפה שהרי אני לא ביטלתי את העיסקה, ומדובר בסכום גדול. אני מרגיש פגוע מתגובתם המתנשאת שנובעת מכך שהכסף כבר אצלם בכיס. כמובן שזה מלבד הטראומה - כן, טראומה ממש - מעצם זריקתו כמו כלב.
ישן 31-08-2011, 08:50
  y9998 y9998 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי yuval14 שמתחילה ב "נסתכל על זה ככה"

עידכון לאירוע:
אחרי פניה מצדי להנהלה, חזר אלי בסוף איזה בחור צעיר שדיבר בהתנשאות (בסגנון: "אני אסביר לך", "תבין דבר פשוט", "תירגע, תירגע, אתה רוצה לשמוע אותי?", וכיוצ"ב. אלו ביטויים מקובלים אצל מי שהכסף כבר אצלם בכיס, ושאז הם מאד רגועים ומדברים בצורה פילוסופית...)
הוא אמר שאנשים שמבטלים לא מקבלים כלום בחזרה, ואני אמרתי שלא ביטלתי מאומה והיו אלה הם שיזמו את "הביטול", ומותר להם לקחת קצת אחריות, וליטול על עצמם חלק קטן בנזק. גם כשמעביד זורק עובד - ואף כי מטעמים "מוצדקים" - הוא נותן לו איזה פיצוי. בשלב מסויים ראיתי שאנו מתחפרים ואז ביקשתי שיגיד לי בגילוי לב האם בכלל יש לי איזה סיכוי לשכנע אותו, והוא הודה שההוראות קיבל היו "להסביר לי", אבל בשום פנים לא לתת מאומה...
פה נסתיימה השיחה, וכנראה שהכסף הלך סופית...
שוב - תודה למגיבים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר