לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2011, 17:34
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShitHead שמתחילה ב "2 רשתות אלחוטיות"

תלוי במערכת ההפעלה, בעיקר.

בלינוקס למשל אפשר לעשות round-robin לחיבור TCP יוצאים, שינותבו שווה בשווה (או בכל יחס אחוזים שתבחר בהתאם לטיב החיבורים...), ככה שרוחב הפס המשולב הזמין למחשב, יהיה גבוה יותר (אך עדיין בחיבור TCP בודד תהיה מוגבל למהירות החיבור לאינטרנט שעליו נפתח חיבור ה TCP הזה)

בחלונות העסק הזה קצת יותר מסובך. אני לא יודע אם יש חלוקת חיבורים הוגנת באמצעות איזה קסם סודי (אבל אני לא שולל את האפשרות... פשוט חלונות לא נועדה מעולם לעשות דברים... מתוחכמים...), אבל אולי תוכל לעשות קומבינה סטטיטית יותר, כמו למשל לכסות חלק מהרשת (נניח כתובות שמתחילות ב 128 ומעלה), ואותו לנתב דרך ה GW שאינו GW ברירת המחדל, באמצעות פקודת route פשוטה. כמובן שלא יהיה לך ניצול טוב כמו שיש בפתיחת כל חיבור וחיבור בצורה מבוזרת שוויונית בין חיבורים - ומול אתר בודד, זה לא יעשה כלום, כי שוב, תצא רק דרך אחד החיבורים...

אגב, זה לא DOK - זה לא דיסק. לא כל מה שמתחבר ל USB והוא מלבן הוא DOK...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2011, 21:01

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. ניתוב זה קצת יותר מורכב..."

1. מציאת מסלול? O_o אנחנו מדברים עכשיו על פעולות לוגיות בסיסיות על ה IP-ים שעל המכונה וה netmask שלהם, ביחס ל... טבלה עם שתי עמודות? (שגם עליהן עושים את זה?)

על איזה מסלול לכל הרוחות אתה מדבר? למערכת הפעלה איכפת רק מי ה next hop שלה, לא ממש מעניין לה את הסבתא מה יקרה לפאקט אחרי שהיא דוחפת אותו ל next hop... שילך לפח. מה זה, אתה חושב שהאינטרנט זו תוכנת ניווט? o_O

3. מה, גם פה אני צריך להביא צילומי מסך להוכחות? זה לא קשה לי למצוא כאלה, אני הרי מדבר מנסיון, בדיוק כמו ה server application error, "בעיית המתכנתים", ולא "זבל של סביבה"... תעשה לי אתה טובה.

4. נזכרתי שהדף שלך כן עלה עכשיו. קראתי אותו, ואת הרפרנסים שם אל Technet. כנראה כבודו לא שם לב שמדובר שם על... NetBIOS, ואילו ה OP שאל על... גלישה באינטרנט. נו, לא נורא. מה זה חשוב באמת... שאילתות NetBIOS, גלישה באינטרנט... אני משער שכל אחד שקצת מכיר את חלונות היה יכול להסיק את זה גם מבלי לקרוא בכלל את התיעוד, בהתחשב בזה שהנתיב במפתחות הרג'יסטרי כולל את המילה המוכרת NetBT (ואם אתה לא, אז זה קיצור של NetBIOS over TCP/IP...), אבל כבר סיכמנו שמה אני כבר מבין... ימשיך כבודו.

ישן 24-08-2011, 21:31

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. אבל כתבתי שהם הוסיפו..."

1. אז לא נראה שזה עובד, אחשלו. שוב, עיין בדברי ה OP. וגם בדבריי (אפילו שאתה חושב שאני מדבר שטויות. בכל זאת, תמיכה במשתמשים זה משהו שאני עושה לא מעט ב 15 שנה האחרונות. יש לי קצת מושג...)

3. זו לא אנקדוטה. קוד ה networking מויסטה וצפונה, הוא זוועת עולם שאני לא מבין מה עבר להם בראש! ולכן אני מאוד התפלאתי לשמוע על טענה ששיפרו כאן משהו, בעוד כל מה שאני רואה, וחלק ניכר מהתלונות שאני מקבל על ויסטה וצפונה, הן דווקא בענייני networking! שוב, תאמין או לא, זו המציאות.

4. חבל שאתה מביא לינקים בלי לקרוא מה כתוב בהם...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר