לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2011, 22:10
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "גלן בק מהלל את הוריקן איירין: "ברכה מאלוהים""

מה יהיה עם וואינט? כמה שקרים אפשר לכתוב?
אם הכתב (השנוי במחלוקת ) היה קורא מה הוא מצטט, היה רואה שהוא לא "מברך על ההוריקן", אלא חוזר על מה שכתב לא פעם, על אפסותו של האדם מול האל, על כמה חשוב להתכונן לימי אסון וטוב שזה קרה עכשיו בהוריקן יחסית חלש ולא כשיקרה אסון אמיתי.

"לדבריו, הוא עצמו ניסה להעביר לציבור מסר דומה כבר לפני שנים. "ההוריקן הזה שמגיע לחוף המזרחי, ולכל מי שנמצא בו ומאזין לי, אני קורא: אגרו מזון, תהיו מוכנים, תהיו מסוגלים לעזור לאחרים. אתם שמעתם אותי אומר את זה במשך שנים". "

"אנשים עושים ממני צחוק, אבל לא אכפת לי. אני אומר לכם, אל תהיו במצב של פאניקה. ההוריקן הוא ברכה. זהו אלוהים שמזכיר לכם - כמו ברעידת האדמה לפני שבוע - שעליכם להיות מוכנים ולסייע לאחרים. כך, כשהאסון יכה, אתם לא תהיו מבוהלים". "

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר