לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2011, 02:28
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "ומה?"

אני מוצא את המכתב הזה די מטופש.

החלק הראשון - הצגת הבעיה. רובנו יודעים מה מצבנו כאן במדינה. הם לא מחדשים כאן דבר.
בחלק השני יש הצעות לפתרון "המשבר", הצעות לפעולות גרנדיוזיות:
ציטוט:
חותמי המכתב מונים כמה צעדים לטיפול בבעיית הריכוזיות, שלדבריהם הולמים את המסקנות שהציג בנק ישראל ב 2009, ועשויים בנוסף לטפל ביוקר המחיה. ראשית, הם חוזרים על הקריאה להפריד לחלוטין בין אחזקה במוסדות פיננסיים לבין שליטה בתאגידים הריאליים "ללא סייגים, ללא חריגים וללא פשרות"; שנית, הם מציעים לשקם את הממשל התאגידי (דרך ניהולן של חברות ציבוריות באמצעות הדירקטוריון), תוך נקיטת צעדים להגברת האחריות והעצמאות של דירקטורים ומיתון התלות של דירקטורים בבעלי השליטה, הנושאת לדבריהם "פוטנציאל הרסני".

עוד ממליצים החותמים לפעול לפירוק המבנה הפירמידלי הקיים במשק "אחת ולתמיד". לדבריהם, "המבנה הפירמידלי של ההחזקות והשליטה של מספר מצומצם של קבוצות עסקיות ומשפחות בהון הציבור, הביאנו למצב לא יעיל ומעל לכל - מסוכן!" (ההדגשה במקור). הם מדגישים ש"אזרחי מדינת ישראל ראויים למשק יציב, בריא וחף מסיכונים ככל האפשר. יתרה מכך, אזרחי מדינת ישראל ראויים לחיות במדינה ללא מיעוט השולט במרבית כספם ובאמצעי התקשורת, וכתוצאה מכך לא רק שולט בהון הציבור אלא גם בעל יכולת ממשית לנתב את השיח הציבורי ולפגום דה-פקטו בדמוקרטיה עצמה", לשון המכתב.

להזכירך, חתומים במכתב זה טייסים:
ציטוט:
אנו, טייסים, לוחמים ביחידות מובחרות וקצינים במילואים...

על סמך מה לעזאזל הם מציעים את ההצעות האלה?! אתם טובים בלטוס, תטוסו! תשאירו את הטיפול ב"משבר" למישהו שמבין, או אפילו לכאורה מבין..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2011, 02:01
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "כן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי deltaforce
אבל השאלה היא מה זה יתן?
הם רוצים להתפקד למחאה, או אפילו להצטרף ל"הנהגת המחאה" בכיף, זכותם.
לא הבנתי מה הרעיון של מכתב שכזה, יש מאות ואלפי קצינים יוצאי טיס,חובלים, יחידות מובחרות, אף אחד לא ביקש מהם לחוות דעה מסויימת בנושא, וזה נשמע קצת פופליסטי שהם מצטרפים עכשיו למחאה הזאתי.
בנוסף, חיפשתי רשימה של אותם 100, סך הכל אין להם מה להסתתר ולא מצאתי(בניגוד למכתב הסרבנים שפורסם מי חתם עליו).

לא הבנתי מה אתה אומר..אז מה לדעתך המניע שלהם?
אין לי ספק שזו פשוט דעתם..אין להם מה להרוויח, הם לא מקבלים כסף מהקרן החדשה, רובם לוחמים שלאו דווקא עושים מה ש in עכשיו בתל אביב , הם לא יושבים בבתי קפה והם יודעים לענות היטב אם ישאלו אותם איפה הם שירתו בצבא....
לא רואה כאן שום מניע ושום קונספירציה מעבר למה שהם בדיוק כתבו במכתב עצמו, כל טענה הפוכה צריכה לפחות לבוא עם איזה סימוכין או מניע הגיוני לפעולתם.
לא שהמניע הטהור הופך את דעתם לנכונה, וודאי שלא ויתכן בהחלט שהם טועים, אבל הרמיזות המטופשות כאן שהולכות סחור סחור במקום לדון בטיעונים עצמן הן נמוכות.

ישן 31-08-2011, 02:15
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=deltaforce]אבל השאלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
לא הבנתי מה אתה אומר..אז מה לדעתך המניע שלהם?
אין לי ספק שזו פשוט דעתם..אין להם מה להרוויח, הם לא מקבלים כסף מהקרן החדשה, רובם לוחמים שלאו דווקא עושים מה ש in עכשיו בתל אביב , הם לא יושבים בבתי קפה והם יודעים לענות היטב אם ישאלו אותם איפה הם שירתו בצבא....
לא רואה כאן שום מניע ושום קונספירציה מעבר למה שהם בדיוק כתבו במכתב עצמו, כל טענה הפוכה צריכה לפחות לבוא עם איזה סימוכין או מניע הגיוני לפעולתם.
לא שהמניע הטהור הופך את דעתם לנכונה, וודאי שלא ויתכן בהחלט שהם טועים, אבל הרמיזות המטופשות כאן שהולכות סחור סחור במקום לדון בטיעונים עצמן הן נמוכות.

הם לא מקבלים כסף מהקרן החדשה??
את/ה בטוח/ה?
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 31-08-2011, 02:41

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "[QUOTE=emile-a]לא מבין אם זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
חבל על הזמן

אנחנו לא יודעים מי הם ומי מממן אותם.
ואת/ה קובע/ת שהם לא מקבלים מימון מ NIF?

תשמע, הדף האינטרנטי סובל הכל..ובודדאי שזכותך לכתוב מה שאתה רוצה..
אבל מי שחושב שיותר ממאה טייסים ולוחמי יחידות מובחרות (מיל) קיבלו משהו מאיזו קרן כדי לכתוב את המכתב הזה מקומו בבית משוגעים, לא מדובר כאן על מכתב סרבנות שחתומים עליו בקושי תריסר אנשים (שגם להם לפחות בזמן המכתב לא היה כלל קשר לאיזושהיא קרן) מדובר ביותר ממאה אנשים ששמם הועבר לעיתונות יחד עם המכתב (כך לפחות לפי העיתונאי).
אנחנו גם לא יודעים מי מממן את הפורום ואותך..ולבוא בהאשמות אפשר תמיד..אבל הרמיזות שלך תלושות מהמציאות והזויות.
יש מספיק טיעונים רציניים נגד הדעות שמציגה הקבוצה הזו מבלי שיש צורך לגלוש למדע בדיוני..ממליץ פשוט להשאיר את הדיון שםבמקרה הזה כי אתה פשוט עושה מעצמך צחוק.

ישן 31-08-2011, 07:50
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
[1] הם צודקים כמובן. יש לפעול כנגד הריכוזיות, כלומר סביר שהם תומכי נתניהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "100 טייסי מילואים ויוצאי יחידות קרביות: "פעלו לפירוק מבנה הפירמידה במשק אחת ולתמיד""

שהרי התומכים בריכוזיות יש לצפות שיצביעו למפלגות השמאל הסוציאליסטי ואלה המתעלמים מריח השחיתות שנלווית לריכוזיות יש לצפות כי יצביעו לקדימה.

[2] מה קשורה טייסותם, האם זה נבון להעביר רשימה שמית של טייסים לגוף חיצוני ומדוע לא לצרף לרשימה סתם נווטים, טכנאים מוטסים, מהנדסים, אנשי צוות קרקע ועוד יצורים תבוניים המסוגלים לקרוא מדורי כלכלה ולגבש דעה? טוב כמובן שיש לוחמי חי"ר ברשימה כי מישהו הרי צריך להיות עם רגליים על הקרקע [לא ברצינות אמיל , סתם תסכולים שלי כמי שלא מסוגל לעמוד בG וחושד אפילו ברכבל של ראש הנקרה ]

[3] קצת מפליא שכטייסים, לוחמים ומפקדים האמורים לדעת לזהות אוייב - מתגלגלת פנייתם דווקא לידי כלכליסט שהשליטה בו היא אות ומופת לריכוזיות תקשורתית ולעיוות כלכלי.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 31-08-2011 בשעה 07:53.
ישן 31-08-2011, 08:12
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
חח.. :)
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[1] הם צודקים כמובן. יש לפעול כנגד הריכוזיות, כלומר סביר שהם תומכי נתניהו"

לא רואה בעיה מיוחדת בכותבי המכתב. ממש לא רואה שום בעיה אם החברה האלה יצטרפו למחאה. למה, אסור להם? גם לא איכפת לי אם המחאה הגדולה גוררת מחאות קטנות מכל מין וסוג שהוא למרות שהבסיס למחאה מגיע מהשמאל. (כבר ציינתי סיבה או שתיים למה הימין אינו יכול למחות.. או לפחות להשתתף ב"מלוא אונו" במחאה) אני מניח שגם לך לא איכפת אם "יפעלו לפירוק מבנה הפירמידה במשק..".
(יתכן שיצטרפו אליהם גם חלק מאנשי המקצוע ה"תבוניים" כפי שכתבת)
בינתיים הסטודנטים הצליחו להוריד ב20% ממחירם של 30 מוצרים שונים ברשת השופרסל.. למרות שיתכן וזה היה קורה בלאו הכי בשל החגים הממשמשים ובאים.
הכל לטובה!

ישן 31-08-2011, 11:12

להפך - כמו שריף גודמן בזמנו: אני שואף שיפעלו לפרוק הפירמידה הריכוזית במשק,
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "חח.. :)"

אני רוצה שיפעלו לפרוק הפירמידה הריכוזית במשק,

אני משתוקק שיפעלו לפרוק הפירמידה הריכוזית במשק,

אני מלא תקווה שיפעלו לפרוק הפירמידה הריכוזית במשק,

היכן שהמשפחות העשירות מרוויחות לחמן וקוויארן ביושר - שיבושם להם
היכן שזה נעשה בעזרת קשרים נטו ומונופולים - שם צריך להגביל אותן
צריך להגביר תחרותיות במשק ולהגביר שקיפות בשוק
צריך להלחם בנפוטיזם במגזר הציבורי ובאקדמיה
צריך להגדיל את כוחו של הפרלמנט בבקרה, באישור תקציבים ובמנוי שופטים

צריך...

הענין הוא שכשאני מביט בליבת המחאה, באלה שנטלו לעצמם את פיות המעמד הבינוני [עד אמצע אוגוסט ועונת חו"ל ומתחילת ספטמבר] או הנמוך [בזמן חופשת חו"ל של היתר] - אני רואה בדיוק את צאצאי הקליקה הישנה. אם המשפחות העשירות משולות לדוכסים של ריכוזיות הרי שעושי הרעש אינם יותר מברונטים שחיים על אותו הון לא טהור [לפיד, גאון] או מלוכנים נאמנים של הקומוניזם והריכוזיות.

לכן המחאה הזו לא תוליך לשום מקום טוב.

אם לנתניהו אומץ ושכל - הוא צריך למנף את הרעש שכוון נגדו - ולהמשיך ואף להרחיב באשר עשה וחפץ מלכתחילה: ביטול מונופולים, הגברת תחרותיות, מלחמה בנפוטיזם, הפרטת האקדמיה וקידום עפ"י כישורים ולא לפי קשרים, הורדת מסוי וקידום יזמות, הגברת כוח הכנסת במנוי שופטים ןאישור תקציבים, פתיחת שווקים ליבוא [עם סייג השמירה על החקלאות במגבלות ההגיון וההגינות לצרכן - כלומר כן לתת יתרון לכוורני ישראל ביצור אך לא לתת להם יתרון ביבוא כי חקלאות היא חלק ממלחמתנו על אדמות הארץ], פתיחת פלונטרים במנהל מקרקעי ישראל, הגדלת התחרות בשוק התקשורת, הגנת הצרכן ע"י חקיקה והקפדה על אמת בפרסום, שקיפות לגבי כספים הנכנסים ארצה ממקורות זרים [קשור בהחלט כי לכסף זר יש אינטרס ולא רק מדיני אלא גם כלכלי] ועוד ארוכה הרשימה שלא תערב לבולשיוויקים של היום וליושבים על דשן הסוציאליזם של פעם.
ישן 31-08-2011, 16:53
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

בעצם, מה איכפת לנו (לכולנו) שהשמאל עושה את העבודה עבורנו?
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "להפך - כמו שריף גודמן בזמנו: אני שואף שיפעלו לפרוק הפירמידה הריכוזית במשק,"

זוכר את הסלוגן "רק הליכוד יכול"? (נכון, הכוונה היתה שונה בזמנו, אבל שאול שאלתי את הסלוגן לצורך הענין)
אז זהו, חבל, אבל לצערי הליכוד במתכונתו הנוכחית כבר לא יכול.
הלוואי ומר נתניהו היה ממנף את המחאה, אבל משום מה הוא לא.
נתניהו גם אינו יכול (משום מה) למנף את הפיגוע האחרון בכביש 12 או את ירי הרקטות מזה למעלה משנתיים.
הבטחות אין ספור בבחירות.. אבל כנראה כמו שאריק שרון אמר: "דברים שרואים מכאן לא רואים משם".
אריק שרון אמר: איפוק זה כח" ואני אומר שמדובר בחארטבונה למעט מקרים של היגיון צרוף או חוסר ברירה.
הזיגזגים של אדון נתניהו בנושאים השונים גרמו לזילות מה בהערכתי אליו, למרות שאני עדין מצפה שיתעשת.
לאחרונה, התחלתי להרהר במר ליברמן. קיים חשש אמיתי שליברמן לקראת הבחירות הבאות יעמוד למשפט ואני משוכנע שהליכוד יעשה כל שלאל ידו לעשות ע"מ להיפרע מהאיש כי בחירות הן בחירות..
אני מהרהר ביני לבין עצמי: לו מר ליברמן היה "צח כשלג" (לצורך הענין כמובן.. למרות שאין דבר כזה) יתכן והייתי זז ימינה מהליכוד.
בינתיים אני ממש לא מפסוט מתיפקודו של מר נתניהו.

ישן 31-08-2011, 18:13

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "להפך - כמו שריף גודמן בזמנו: אני שואף שיפעלו לפרוק הפירמידה הריכוזית במשק,"

אני חש שזה לא ככה...אם מחברים זאת למכתב הטייסים/לוחמים- רוב האנשים שמפגינים (אני לא בינהם דרך אגב, מכל מיני סיבות) לא מעניין מי הם אעלק מנהיגי המחאה...עם "המנהיגים" הללו מתעסקים בעיקר התקשורת וכאן בפורום...את שאר האנשים המפגינים זה בכלל לא מעניין, מענינים האישיוז.
גם ועדת טכרטנברג נתנה למנהיגי המחאה רק זמן מסוים מזמנה והקשיבה לדעות של רבים אחרים/ אנשי מקצוע וכו'.
אני חושב שבהיבט הזה יש נתק בין התקשורת, הפורום ומה שקורה בחוץ..ולכן החיבור שאתה עושה בין האליטות הישנות לבין המחאה הוא שגוי לגמרי לדעתי, המחאה, עם כל הבעיות שלה מנותקת לגמרי מהאליטות הישנות גם אם דפני ליף היא בכלל הבת של שרי אריסון ומקבלת את משכורתה מהקרן החדשה..זה כבר הרבה מאוד זמן לא קשור לדפני ליף.
מסכים עם הרגשתך הכללית שלא ברור לאן תוביל המחאה הזאת, יש לה הרבה בעיות ובהחלט יתכן שאת הדברים החשובים שציינת שצריך לתקן היא לא תעשה. אני עדיין מקוה שכן כמובן, אבל בהחלט יתכן שלא..

ישן 31-08-2011, 22:49

הבעיה/התחכום ב'מחאה' היא שעולים בה רעיונות לא מגובשים ואפילו סותרים
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "אני חש שזה לא ככה...אם מחברים..."

מנקודת מבטי זה קרה מאחר ולכח המניע העיקרי שמאחרי המחאה לא היה יעד חברתי אמיתי אלא רצון ליצור רעש וניגוח הממשלה בעזרתו בכדי לקטוף רווחים פוליטיים. בליל הסיסמאות נשמע לאוזני בערך כמו לעמוד באמצע גן ילדים ולשאול: מי רוצה ארטיק!! [כשיש לך רק ארטיק אחד וגם ממנו כבר אכלת חצי].

הליבה של 'המחאה' אשר מקיימת את הטנגו של התקשורת - כלל אינה מתענינת בפתרונות, באנשים המפגינים או בהסברים של הצד שמנגד. העיקר הוא הרעש [וחיפוש מהיר גילה לי ש'מנהיגי הסטודנטים' שהיו בעיני הצד המתון בסיפור הם למעשה יצרני רעש ותיקים ולא פותרי בעיות]. לתפיסתי - 'האליטות הישנות' המאוימות ע"י השלטון הבלתי קביל בעינהן של הליכוד-ש"ס-ליברמן ודור ההמשך שלהם הם חלק מליבת 'המחאה' או ממושכי החוטים הסמוכים לה.

המעטפת של המחאה [והפעם בלי מרכאות] מורכבת כמובן מאנשים שאין קשר בינם לבין ליפ, או הNIF [כמשל] ובפיהם טענות סותרות זו לזו שחלקן מוצדקות, חלקן לא מוצדקות וחלקן מוצדקות ולא ישימות. ברור שלכל אחד מ5+ מיליוני האזרחים השונים בארץ השקפת עולם כלכלית שונה, נקודת מבט משלו, דרישות משלו ובקורת משלו.

טוב שהועדה האזינה לאנשים ללא מדרג הרעש התקשורתי שלהם. בשורה התחתונה - תאלץ הועדה להציג לא רק רשימת דרישות אלא גם לדון בהשלכות של ישום הדרישות ובמקורות כספיים. במילים אחרות - 'סדרי עדיפויות ותכנון משק' והרי בדיוק בשביל זה נבחרו אנשים מסויימים ברוב קולות ומונו פקידים מסויימים לניהול האוצר.

קריניצי נהג לומר [במילים אחרות] כי כל אשר תעשה יהיה תמיד מי שיאמר שמעשיך שגויים ולכן מוטב שתעשה את מה ש'אתה' חושב שצריך לעשות. אם כבר ביקורת - לפחות שהדרך המועדפת עליך תכריע...

כולי תקווה שנתניהו קרא את מה שקריניצי כתב.

אני חושב שהיעד שצריך להיות הוא ברור - שבירת מונופולים ומתן הזדמנויות קידום ויזמות לכלל האוכלוסיה ככתוב מעלה + שמירת רף קיום סביר לנושרים בדרך [שהם לא חלק מתוכנן ב'מחאה' אבל אני מניח שהמחסור בבני מעמד בינוני שישרפו שלוש שבתות על הצטופפות בהופעות חינם - יוליך את 'המארגנים' לפנות גם לעשירונים הלא בינוניים].

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 31-08-2011 בשעה 22:54.
ישן 01-09-2011, 04:53

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "הבעיה/התחכום ב'מחאה' היא שעולים בה רעיונות לא מגובשים ואפילו סותרים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
מנקודת מבטי זה קרה מאחר ולכח המניע העיקרי שמאחרי המחאה לא היה יעד חברתי אמיתי אלא רצון ליצור רעש וניגוח הממשלה בעזרתו בכדי לקטוף רווחים פוליטיים. בליל הסיסמאות נשמע לאוזני בערך כמו לעמוד באמצע גן ילדים ולשאול: מי רוצה ארטיק!! [כשיש לך רק ארטיק אחד וגם ממנו כבר אכלת חצי].

הליבה של 'המחאה' אשר מקיימת את הטנגו של התקשורת - כלל אינה מתענינת בפתרונות, באנשים המפגינים או בהסברים של הצד שמנגד. העיקר הוא הרעש [וחיפוש מהיר גילה לי ש'מנהיגי הסטודנטים' שהיו בעיני הצד המתון בסיפור הם למעשה יצרני רעש ותיקים ולא פותרי בעיות]. לתפיסתי - 'האליטות הישנות' המאוימות ע"י השלטון הבלתי קביל בעינהן של הליכוד-ש"ס-ליברמן ודור ההמשך שלהם הם חלק מליבת 'המחאה' או ממושכי החוטים הסמוכים לה.

המעטפת של המחאה [והפעם בלי מרכאות] מורכבת כמובן מאנשים שאין קשר בינם לבין ליפ, או הNIF [כמשל] ובפיהם טענות סותרות זו לזו שחלקן מוצדקות, חלקן לא מוצדקות וחלקן מוצדקות ולא ישימות. ברור שלכל אחד מ5+ מיליוני האזרחים השונים בארץ השקפת עולם כלכלית שונה, נקודת מבט משלו, דרישות משלו ובקורת משלו.

טוב שהועדה האזינה לאנשים ללא מדרג הרעש התקשורתי שלהם. בשורה התחתונה - תאלץ הועדה להציג לא רק רשימת דרישות אלא גם לדון בהשלכות של ישום הדרישות ובמקורות כספיים. במילים אחרות - 'סדרי עדיפויות ותכנון משק' והרי בדיוק בשביל זה נבחרו אנשים מסויימים ברוב קולות ומונו פקידים מסויימים לניהול האוצר.

קריניצי נהג לומר [במילים אחרות] כי כל אשר תעשה יהיה תמיד מי שיאמר שמעשיך שגויים ולכן מוטב שתעשה את מה ש'אתה' חושב שצריך לעשות. אם כבר ביקורת - לפחות שהדרך המועדפת עליך תכריע...

כולי תקווה שנתניהו קרא את מה שקריניצי כתב.

אני חושב שהיעד שצריך להיות הוא ברור - שבירת מונופולים ומתן הזדמנויות קידום ויזמות לכלל האוכלוסיה ככתוב מעלה + שמירת רף קיום סביר לנושרים בדרך [שהם לא חלק מתוכנן ב'מחאה' אבל אני מניח שהמחסור בבני מעמד בינוני שישרפו שלוש שבתות על הצטופפות בהופעות חינם - יוליך את 'המארגנים' לפנות גם לעשירונים הלא בינוניים].

אני מסכים, אישית לא ראיתי יותר מהנחות והשערות לגבי המניעים של מנהיגי המחאה הראשונים...
אבל גם אם הם נכונות ,כפי שכתבתי אני חושב שזה כבר לא ממש רלוונטי פרט לרכילות כאן בפורום ובשער של לאשה...לשאר האנשים זה לא ממש איכפת.
מעבר לכך אני מסכים עם כל מה שכתבת, נקוה שבסוף יוציאו מזה את הטוב.

ישן 01-09-2011, 05:45

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "אני עוד לא שמעתי על מחאה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בני לפיד
אני עוד לא שמעתי על מחאה חברתית הדורשת צדק חברתי המונהגת ע"י הגולש looklook
לכן הפאנצ' ליין שלך בהתייחס לשרותו הלא קרבי - ממנו נגזר שהוא שירת ומילא את חובתו האזרחית, היא לא יותר מניסיון נבזי סטייל גיא מרוז לתקוע לו.
דפני ליף לעומת זה מתיימרת להנהיג מחאה חברתית.

הגולש looklook להבדיל משאר הגולשים כאן בחר בעצמו לחשוף את זהותו ואת דעותיו, הוא החליט לשים קישור לפרופיל שלו ולבלוג שלו, כל ההבדל בינו לבין דפני ליף הוא שהיא הצליחה להנהיג אחרים ולעורר גל של מחאות ומאיר לא הצליח (לא שזה מעיד על צדקת הדרך או הטענות, אבל זו עובדה)..
להשתמש בטיעון שמאיר אינו מנהיג חברתי ודפני ליף כן זה מזכיר קצת את הטיעון של הפלשתינים על זה שאנחנו הרגנו להם אלף בעופרת יצוקה והם הרגו לנו "רק" 10...מה שנקרא..סליחה שאתם גרועים ואנחנו ניצחנו..
זה שאחרי דפני הולכים רבים ואחרי מאיר לא זה לא טיעון, כאמור, להבדיל מגולשים אחרים בפורום הוא זה שביקש לחשוף אותנו לזהותו לבלוג שלו, לא אנחנו עשינו לו אאוטינג..

ישן 01-09-2011, 06:27

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "תשמע בדמגוגיה אתה 10. מזל שלא..."

ציטוט:
תשמע בדמגוגיה אתה 10. מזל שלא הכנסת את רצח רבין ואת הנאצים לשיחה שלנו, אלא רק את הסכסוך הישראלי פלסטיני.
וענינית לתגובתך, מה הקשר בין מחט לתחת ?

חשבתי באמת ובתמים שהסברתי...הדוגמה של הפלשתינים לא באה כמובן להשוות בין חומרת המקרים, אלא רק להעלות את הטיעון שהצלחה לא מוכיחה שיש הבדל בינו לבין דפני, כמו שזה שאנחנו הצלחנו והרגנו להם אלף לא אומר שאנחנו פושעי מלחמה, רק אומר שאנחנו יותר טובים. להבדיל מכל שאר הגולשים בפורום מאיר בחר להכניס עצמו לתחום הזה ולחשוף את עצמו, זה שדפני הצליחה לגרור אחריה יותר אנשים לא אומר שאת אותה ביקורת שהוא מעביר עליה אי אפשר להעביר עליו.. זה שהיא הצליחה והוא לא זה ההבדל היחיד בינהם. וזה שונה לחלוטין משאר גולשי הפורום שבחרו להישאר אנונינים.
הבחור ביצע פעולות וירטואליות דומות סה"כ לאלו של דפני, אחריה הלכו ואחריו לא. הוא זה שפתח את הנושא של שירותה הצבאי והוא זה שבחר לחשוף אותנו לפרופיל שלו ולבלוג שלו. אז מה הטיעון שלך, שרק אם הוא היה מקבל 100000 לייקים הייתי יכול להתחיל לשאול את השאלות לגבי שירותו הצבאי? לא ולא..זה עניין תוצאתי בלבד...אני שואל את השאלות לפני כל הלייקים...

ישן 01-09-2011, 06:37

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "ואני חושב שאתה באמת ובתמים..."

ציטוט:
ואני חושב שאתה באמת ובתמים דמגוג
בהתייחס להשוואה - הנמוכה משהו - שאתה עושה בין גולש בפורום ששירת כחוק, ותרם את תרומתו לחברה בה הוא חי - לבין דפני ליף, אני עוד לא מבין איך אתה משווה בין הדברים.
מבחינת החוק האחד תרם את תרומתו, אולי לא כפי שאתה חושב שהוא היה צריך, אבל עדיין תרם את תרומתו, השניה לא ממש. אם אתה רואה הקבלה בין השניים שיבושם לך.
כאחד שקורא את הדברים, אתה נשמע כמו גיא מרוז.
אם כך אתה רוצה להישמע, אני מבטיח לא להפריע לך.

אז תן לי להבהיר..ברגע שיראו שדפני לא שירתה כחוק אני אסכים לגמרי עם מה שאתה אומר.
אבל לא הביאו כאן בדל הוכחה לכך! קופצים עליה בהיבט הזה לעושים עליה עליהום..מהסיבה היחידה שלא הראו שום נתון רציני שמעיד על כך שהיא עשתה משהו לא בסדר..ובוודאי שלא הראו דברים יותר מחשידים מטיול בספארי עם תיק על הגב...נראה לי מתאים בדיוק לשריון או לתותחנים.
אני מתכוון לכך בשיא הרצינות, צר לי אם לא הצלחתי להעביר את הנקודה שלי..האמן לי שאני מאמין במה שאני אומר ובמה שמפריע לי.
לא שזה הדבר הכי חשוב בעולם..אבל זה סך הכל פורום להעביר את הזמן..לא יותר.

ישן 01-09-2011, 06:49
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=בני לפיד]ואני חושב..."

ידידי אם מישהו משתין עליך בקשת, ואתה רוצה לחשוב שזה גשם...גם בזה אני לא אפריע לך.
מישהו אמר לי פעם שמזל, זה היכולת להביא את סה"כ הכישורים שיש לאדם לשניה נתונה אחת, אני אתן לך לנחש מי אמר את זה, אתה אמור להכיר את מורשתו.
אם אתה חושב לשניה, שדפני ליף הצליחה 'לארגן' מחאה ספונטנית בכוחות עצמה, אתה הרבה יותר תמים ממה שחשבתי. הדברים גלויים וידועים אתה רק צריך לרצות להסתכל.
דפני ליף היא ממש לא האישיו פה, ככל איש ציבור היא נבדקת לחומרא ולא לקולא, (והיא הפכה את עצמה לכזאת) הראיונות המביכים שהיא נתנה בתקשורת מעידים - נסיבתית - שמשהו מסריח בסביבה שלה.
אתה כמובן ראשי להסתכל על הנושא ולהגיע למסקנות משלך, אני אתהה בקול אם אתה מבחין בין גשם לשתן.

נערך לאחרונה ע"י בני לפיד בתאריך 01-09-2011 בשעה 06:52.
ישן 01-09-2011, 16:12

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "ידידי אם מישהו משתין עליך..."

ציטוט:
ידידי אם מישהו משתין עליך בקשת, ואתה רוצה לחשוב שזה גשם...גם בזה אני לא אפריע לך.
מישהו אמר לי פעם שמזל, זה היכולת להביא את סה"כ הכישורים שיש לאדם לשניה נתונה אחת, אני אתן לך לנחש מי אמר את זה, אתה אמור להכיר את מורשתו.
אם אתה חושב לשניה, שדפני ליף הצליחה 'לארגן' מחאה ספונטנית בכוחות עצמה, אתה הרבה יותר תמים ממה שחשבתי. הדברים גלויים וידועים אתה רק צריך לרצות להסתכל.
דפני ליף היא ממש לא האישיו פה, ככל איש ציבור היא נבדקת לחומרא ולא לקולא, (והיא הפכה את עצמה לכזאת) הראיונות המביכים שהיא נתנה בתקשורת מעידים - נסיבתית - שמשהו מסריח בסביבה שלה.
אתה כמובן ראשי להסתכל על הנושא ולהגיע למסקנות משלך, אני אתהה בקול אם אתה מבחין בין גשם לשתן.

לא הובנתי בהיבט ההיתיחסות שלי "להצלחה" של דפני.
הסברתי זאת בתגובה למטה, לכן אני חושב שהתגובה הזאת לא רלוונטית אבל כאמור זה כנראה בגלל ההסבר הלקוי שלי.

ישן 01-09-2011, 06:38

דפני לא 'הצליחה'. דפני היא כלי לא מלוטש במהומה תקשורתית מתוכננת.
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=בני לפיד]תשמע בדמגוגיה..."

חגי מטר וסתיו שפיר הם לא אנשים ניטרלים בתקשורת. מישהו שלח אותם לשם. פעילי חד"ש כמו השלטים במחסני קדימה - לא 'הצטרפו' לדפני אלא מילאו את תפקידם המתוכנן והמוקפד במהלך שלעניות דעתי ראשיתו א' זה בית וסופו ס' זה ספטמבר.

ה60,000-70,000 שנדחסו לקפלן הם רק סטטיסטים בהצגה ועדות לכוח מונופול [פוליטי אך גם כלכלי] של 3 עיתונים ו2ערוצי טלויזיה.

תן לי 3 עיתונים ו2 ערוצים לחודש של קיץ + שטח ציבורי להופעה ואיש עשיר כמו שלמה ארצי שתורם ערב ואני ממלא לך את קפלן או את החוף ב60000-70000 מפגינים נרגשים נגד ציד לוויתנים [מטרה ראויה אגב]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 01-09-2011 בשעה 06:41.
ישן 01-09-2011, 06:41

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "דפני לא 'הצליחה'. דפני היא כלי לא מלוטש במהומה תקשורתית מתוכננת."

ציטוט:
חגי מטר וסתיו שפיר הם לא אנשים ניטרלים בתקשורת. מישהו שלח אותם לשם. פעילי חד"ש כמו השלטים במחסני קדימה - לא 'הצטרפו' לדפני אלא מילאו את תפקידם המתוכנן והמוקפד במהלך שלעניות דעתי ראשיתו א' זה בית וסופו ס' זה ספטמבר.

ה60,000-70,000 שנדחסו לקפלן הם רק סטטיסטים בהצגה ועדות לכוח מונופול [פוליטי אך גם כלכלי] של 3 עיתונים ו2ערוצי טלויזיה.

יכול להיות שאתה צודק בהחלט, זה לא שייך, כל מה שזה מוכיח זה שהם עשו עבודה טובה בקידום האג'נדה שלהם, בעיתית ככל שתהיה.
הצד השני היה עושה (ועשה בעבר) את אותו הדבר בדיוק, ומאיר היה מוציא X אלפי אנשים לרחוב לקידום האגנד'ה שלו אם היה יכול.

ישן 01-09-2011, 15:03
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "כל עוד הם לא אומרים למסעודה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שפני
כל עוד הם לא אומרים למסעודה משדרות, כשהם תורמים לה כסף, שאותם תורמים מייחלים למלחמת גוג ומגוג, שבה הנכדים שלה יצטרכו להילחם, ולאחר מכן כל המשפחה תצטרך להתנצר - אז זה גרוע משקר, זאת אג׳נדה נסתרת וסיבוב בכחש.

בוא נתחיל מהעובדה שהברווז לא דיבר על זה. הוא דיבר על מחאה שנעשית בשם דבר אחד אך בעלת אג'נדה נסתרת, בלי קשר לתורמים. חוץ מזה, אם כבר נכנסנו למטרות התורמים, הרי שאין מטרתם שונה ממטרת הימנים שהם תומכים בהם, פשוט המטרות האלה הן הקדמה מבחינתם.

נ.ב- גם כשיגיע ישו אני לא אתנצר וגם לא אתאסלם כשיבוא המהדי וגם לא אחזור בתשובה כשיגיע משיח על חמור לבן.

וכאן נשאלת השאלה- למה?
ישן 01-09-2011, 14:36
  משתמש זכר שפני שפני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני יודע להשתמש בעוד כמה..."

לא הבנתי מה לא רלוונטי, או מה הופך את הדוגמא שלך לכן רלוונטית ואת הדוגמא שלי ללא כזאת.

במאמר מוסגר,
אם אתה מתכוון להפלת הממשלה - אז אני ממש נגד.
1. אני בעד יציבות שלטונית.
2. אני חושב שאם נתניהו באמת רוצה למסמס את המחאה אז מבחינתו הליכה לבחירות זה הדבר הכי טוב - זה פשוט יקפיא את המחאה (דרך אגב, זה לפי דעתי מה שהטייקונים רוצים, למסמס לו את וועדת הריכוזיות) ויש לו גם סיכוי רב לנצח שוב + קדימה מוחלשת.
3. אני מקווה שהוא יקדם באמת את המהלכים החיוביים שהוא החל (שישינסקי, ועדת הריכוזיות, כל עניין הדיור ועוד) ושהבחירות תתקיימנה במועדן כל אחד יצביע לפי מצפונו.

אני לא רואה דבר טוב מנפילת הממשלה, בשיא הכנות, ואני ממש לא מתומכיו.
ישן 01-09-2011, 15:15

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כמו שכבר כתבתי, זה לא רלוונטי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
כמו שכבר כתבתי, זה לא רלוונטי כי אני דיברתי על מחאות שיש להן אג'נדות נסתרות ואתה דיברת על תורמים.
מחאה בעלת מניעים נסתרים או תרומה כנ"ל - שתיהן כלים להשפעה על דעת הקהל ואני לא מפריד בינהן, אם אינך חושב כך, זאת אומרת שמבחינתך פעילות הקרן החדשה ע"י מימון אירגונים כאלו ואחרים גם לא רלווניטית לדיון בשיח פוליטי (למשל כאן בפורום).

ציטוט:
בכל מקרה יש מספיק טענות דיי מבוססות שמוכיחות לדעתי שלמחאה הזו יש אג'נדה
נוספת וניסתרת - הפלת הממשלה.
השאלה הרלוונטית היא מה האג'נדה של אותם ההמונים התומכים בה ומה הנכונות שלהם למהלכים כאלו ואחרים - פחות של קבוצת "המנהיגים".

ציטוט:
או לפחות ערעור האמון בה ברמה כזו שנתניהו לא יבחר שוב בבחירות הבאות.
אני לפחות תומך בערעור השיטה הכלכלית-חברתית הקיימת כאן ב-25 שנים האחרונות, פחות מעניינת אותי הבובה (ליכוד, קדימה, עבודה) אלא מה שמניע אותה (כלומר, השיטה).

נערך לאחרונה ע"י שפני בתאריך 01-09-2011 בשעה 15:17.
ישן 01-09-2011, 15:36
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]כמו שכבר..."

ציטוט:
מחאה בעלת מניעים נסתרים או תרומה כנ"ל - שתיהן כלים להשפעה על דעת הקהל ואני לא מפריד בינהן, אם אינך חושב כך, זאת אומרת שמבחינתך פעילות הקרן החדשה ע"י מימון אירגונים כאלו ואחרים גם לא רלווניטית לדיון בשיח פוליטי (למשל כאן בפורום).

יש עוד עשרות דרכים להשפיע על דעת הקהל, זה לא אומר שכולן אותו דבר או אפילו שיש קשר ביניהן. לפי השיטה שלך אין הבדל (או הפרדה כמו שקראת לזה) בין ג'וק לבן אדם כי שניהם נושמים. גם אם יש משהו משותף לשני דברים זה לא הופך אותם בהכרח לאותו הדבר. חוץ מזה שיהיה נחמד מאד אם לא תקבע לי מה אני חושב ומה דברים אומרים לגבי, אני יודע להביע את דעתי לבד.

ציטוט:
השאלה הרלוונטית היא מה האג'נדה של אותם ההמונים התומכים בה ומה הנכונות שלהם למהלכים כאלו ואחרים - פחות של קבוצת "המנהיגים".

(גם) פה אני לא מסכים איתך. מה שקובע בהתנהגות של גופים גדולים זה דעתם ורצונם של המנהיגים/מנהלים/בעלים או איך שלא תקרא לזה. קח לדוגמה התנהלות של מדינה, בכל מדינה יש עשרות דעות לכאן ולכאן ובסופו של דבר מי שמחליט מה עושים זה ראש המדינה (נשיא/רה"מ). אחרי הבחירות זה לא משנה שהאזרח השש מיליון חושב שרה"מ טועה ושצריך לעשות משהו בדרך שונה. אותו הדבר קורה גם עם המחאה הזו, אתה אולי חושב הפוך מדפני ליף, אבל אתה לא יכול להשפיע על ההתנהלות שלה או של שאר המנהיגים של הדבר הזה.

ציטוט:
אני לפחות תומך בערעור השיטה הכלכלית-חברתית הקיימת כאן ב-25 שנים האחרונות, פחות מעניינת אותי הבובה (ליכוד, קדימה, עבודה) אלא מה שמניע אותה (כלומר, השיטה)

השיטה הזו קיימת פה הרבה יותר מעשרים וחמש שנה, הבסיס של הטייקונים וחוסר התחרותיות נוצר עוד בתקופת קום המדינה, בימי מפא"י העליזים. בכל מקרה אני לא חושב שהמטרה מצדיקה את האמצעים ויש דרכים לעשות את השינוי גם בלי לערב פוליטיקה בעניין.

ישן 01-09-2011, 16:02

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "[QUOTE]מחאה בעלת מניעים..."

ציטוט:
יש עוד עשרות דרכים להשפיע על דעת הקהל, זה לא אומר שכולן אותו דבר או אפילו שיש קשר ביניהן. לפי השיטה שלך אין הבדל (או הפרדה כמו שקראת לזה) בין ג'וק לבן אדם כי שניהם נושמים. גם אם יש משהו משותף לשני דברים זה לא הופך אותם בהכרח לאותו הדבר. חוץ מזה שיהיה נחמד מאד אם לא תקבע לי מה אני חושב ומה דברים אומרים לגבי, אני יודע להביע את דעתי לבד.
נסכים לא להסכים.
לא קבעתי לך דבר, זה משתמע מהלוגיקה של דברייך, ממש לא סתרת את זה עם הדוגמא של הג'וק.

ציטוט:
(גם) פה אני לא מסכים איתך. מה שקובע בהתנהגות של גופים גדולים זה דעתם ורצונם של המנהיגים/מנהלים/בעלים או איך שלא תקרא לזה. קח לדוגמה התנהלות של מדינה, בכל מדינה יש עשרות דעות לכאן ולכאן ובסופו של דבר מי שמחליט מה עושים זה ראש המדינה (נשיא/רה"מ). אחרי הבחירות זה לא משנה שהאזרח השש מיליון חושב שרה"מ טועה ושצריך לעשות משהו בדרך שונה. אותו הדבר קורה גם עם המחאה הזו, אתה אולי חושב הפוך מדפני ליף, אבל אתה לא יכול להשפיע על ההתנהלות שלה או של שאר המנהיגים של הדבר הזה.
דפני ליף\"ההנהגה", לא ריבונית לשום דבר ולא יכולה להחליט החלטות שמשפיעים על כולנו כמו ממשלה נבחרת במדינה ריבונית - הכוח שלך זהה לשלה, לא יותר ולא פחות - כך שההשוואה מגוכחת.

ציטוט:
השיטה הזו קיימת פה הרבה יותר מעשרים וחמש שנה, הבסיס של הטייקונים וחוסר התחרותיות נוצר עוד בתקופת קום המדינה, בימי מפא"י העליזים. בכל מקרה אני לא חושב שהמטרה מצדיקה את האמצעים ויש דרכים לעשות את השינוי גם בלי לערב פוליטיקה בעניין.
זה שמונופולים ממשלתיים הפכו להיות מונופוליים בידיים פרטיות - זה שונה ודומה, אך זו נבלה וזו טרפה.
זה שהרבה שרותים לאזרח שניתנו ע"י הממשלה בוטלו או הופרטו - זה קרה בדור האחרון, שלא תתבלבל.

לגבי האמצעים - זה מה יש כרגע, אני לא פיינשמקר, הברירה כרגע היא או זה או כלום.
למה שלא תריץ מהלך לשינוי בעל אופי אחר בעצמך? להיות קיביצער ולעקם את האף לא בריא לעור הפנים.
ישן 02-09-2011, 10:33

בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]יש עוד..."

ציטוט:
לא קבעתי לך דבר, זה משתמע מהלוגיקה של דברייך, ממש לא סתרת את זה עם הדוגמא של הג'וק.

זה לא משתמע מהלוגיקה של הדברים שלי זה מה שאתה הבנת מהדברים שלי ואתה, כמו כל אחד אחר, יכול לטעות. במקרה הזה טעית ובמקום לשאול למה התכוונתי החלטת להכניס לי מילים לפה ולהחליט בשבילי מה אני חושב.

ציטוט:
דפני ליף\"ההנהגה", לא ריבונית לשום דבר ולא יכולה להחליט החלטות שמשפיעים על כולנו כמו ממשלה נבחרת במדינה ריבונית - הכוח שלך זהה לשלה, לא יותר ולא פחות - כך שההשוואה מגוכחת.

הכוח של ליף זהה לכוח שלך? היא (ושאר חברי "ההנהגה") מחליטה הכל: החל מאיזה דוברים יעלו על הבמה בהפגנות, עבור בהאם לקבל את הצעות הממשלה לפתרון והם גם יחליטו האם ומתי כל הקירקס בשדרה יסתיים. כשגורמים רשמיים רוצים לדבר עם נציגי המחאה הם פונים אליה ואל החברים שלה, ולא אליך, וזה מה שנותן לה את הכוח והופך אותה למנהיגה. אם אתה חושב שיש לך כוח לקבל החלטות בקשר למחאה הזו כמו שלה ולחברים שלה יש אתה או תמים או פראייר.

ציטוט:
לגבי האמצעים - זה מה יש כרגע, אני לא פיינשמקר, הברירה כרגע היא או זה או כלום.
למה שלא תריץ מהלך לשינוי בעל אופי אחר בעצמך? להיות קיביצער ולעקם את האף לא בריא לעור הפנים

אני חוזר ואומר מבחינתי המטרה לא מקדשת את האמצעים. אם אתה לא פיינשמקר אז אם מחר קבוצה של פדופילים תתאגד ותפגין למען מטרה צודקת וחוקית תצטרף אליהם גם? (לכל המתקשים: אני לא משווה את "מנהיגי" המחאה הזו לפדופילים, ההקצנה נועדה להעביר את הפואנטה שלי). אני לא מוכן לקחת חלק במחאה שהמארגנים שלה משקרים לי ושיש לה אג'נדה נוספת ונסתרת גם אם האג'נדה הראשית צודקת ביותר. אני לא מוכן לעמוד בהפגנה כשלמפגינים שלידי יש שלטים של מפלגות שמאל קיצוניות שמקשרים בין המחאה הזו לסכסוך הישראלי פלסטיני. אם זה הופך אותי לפיינשמקר אז שיהיה, כבר קראו לי בשמות יותר גרועים בפורום למה אני לא אארגן מהלך לשינוי בעצמי? כי בניגוד לגברת ליף ההורים שלי לא גרים בכפר שמריהו ואני צריך לעבוד כדי לממן את עצמי, אין לי זמן ליהיות צ'ה גווארה דה לה שמטה (מה שכמובן מעלה את השאלה מי באמת מממן את המחאה הז ולמה...).

ישן 02-09-2011, 11:48

בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הכוח שלהם ושלי לא זהה, אני..."

ציטוט:
הכוח שלהם ושלי לא זהה, אני אזרח פרטי ומאחוריהם עומד אירגון, או אירגונים כל שהם (ולא משנה כרגע אם זה NIF או כל ארגון אחר). רוב האנשים הפרטיים לא יכולים לקנות עשרות/מאות אוהלים ולחלק אותם בחינם, רוב האנשים הפרטיים לא יכולים לממן הגברה, תאורה ואת שאר הציוד שהשתמשו בו בהפגנה מול הקריה וכו'.
זה מה שנקרא היכולת לסחוף אחרייך המונים ואנשים שתורמים ועוזרים, הכוח כרגע הוא פועל יוצא של אותו הדבר שיש לכולם יכולת שווה להניע אותו - היא הניעה והצטרפו אליה\סביבה\איתה אגודת הסטודנטים, ההסתדרות, תנועות נוער וכך ממשיכים מחאה - הפואנטה זה לאגד כוחות ולכל אחד מאיתנו יש אפשרות לעשות את זה - אף אחד לא חסם לך את האינטרנט, את הטלפון או הגביל את חופש הדיבור או התנועה שלך.

אמרתי לך, תתחיל מאבק, אולי יצטרפו אלייך ותוכל לאגד אנשים למטרות שאתה רוצה לקדם.

נערך לאחרונה ע"י שפני בתאריך 02-09-2011 בשעה 12:04.
ישן 02-09-2011, 15:49

בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "אתה זה שהבאת יותר משניים וחצי..."

אני עדיין לא מצליח להבין מה הקשר אלי ולמה כמעט כל תגובה שלך בדיונים האחרונים שלנו מנסה לנגח אותי באופן אישי. גברת ליף לא עשתה פה שום דבר בעצמה, הכל תוכנן ע"י אנשים אחרים (וזה הוכח כבר לפחות פעם אחת), אורגן ע"י אנשים אחרים וסביר שגם הוצא לפועל ע"י אנשים אחרים. את ההצלחה שאתה מייחס לליף אני מייחס לארגון שעומד מאחוריה ולתקשורת שלא סיקרה את המחאה הזו אלא פירסמה אותה כמו שמפרסמים המבורגר חדש של מקדונלדס. בעצם שאני חושב על זה הם פירסמו את המחאה הרבה יותר ממה שמפרסמים המבורגרים או כל מוצר צריכה אחר. כשכל התקשורת בעדך אתה לא יכול שלא להצליח וזה בדיוק מה שקרה פה, עובדה שמאבקים אחרים שמאחוריהם לא עמדו אירגונים, או שעמדו מאחוריהם אירגונים בלי כוח, לא הצליחו כמו המאבק הזה. ד"א המרכאות ששמת על המילה עילגת מיותרות, העילגות שלה הוכחה בלא מעט ראיונות אצל התקשורת המחבקת.

ישן 01-09-2011, 10:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
נו, באמת. היא "הצליחה"? אתה ברצינות חושב שזה מהלך שלה?
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=בני לפיד]אני עוד לא..."

דפני ליף היא לא מנהיגת ציבור אמיתית במובן של דמות שיוזמת מהלכים - אבל היא בהחלט מנהיגת ציבור
בכך שאלה שאומרים לה מה לעשות, הציבו את הדמות שלה בפרונט - ועשו זאת באישורה המלא.

מרגע שהיא הסכימה להיות מוצבת בפרונט, אין לה על מה להלין. יחסית לכמות החמאה שמרוחה לה על
הראש, הגברת זכתה ליחס עדין שבעדינים (כאן זה בערך המקום היחיד בישראל שאנשים טרחו להתייחס
לבולשיט שמכרה על "ההתנדבות" שלה, ולא שאלו למה לא עשתה זאת במסגרת של שירות לאומי...).

באשר לעניין ההצלחה שלה בהשוואה למאיר, או לכל אדם אחר בעולם שכותב את דעתו באינטרנט: ישראלה
כבר כתב שאם יעמידו מאחורי כל אדם את המנגנון שעמד מאחורי דפני (צ"ל, כמובן, המנגנון שהמציא את
דפני...), הרי שיצליח לייצר בדיוק את באזז שדפני ייצרה. ישראלה אמר שיצליח להביא רבבות להפגנה נגד
ציד לוויתנים, ואני מודיע לך, שבעזרת גיוס האמנים הנכונים, אני יכול להביא את אותה כמות גם להפגנה
שתומכת בציד לוויתנים, ואפילו קוראת להריגתם של גורי כלבים בשביל הכיף. מה לעשות - אנשים אוהבים
הופעות חינם...

ולסייפא - לא לעניין להתייחס למאיר עצמו, גם אם הוא חשף את זהותו בלינקים. מעבר לעובדה, שכאמור,
הרקע האישי שלו בכלל לא דומה לזה של דפני (שירות צבאי מלא כקצין בצה"ל), הרי שהוא לא דמות
ציבורית - ולא בחר להציג עצמו כמנהיג של מחאה. ביום שיוצג ככזה או יציג עצמו ככזה - יהיה ראוי
להתמקד בו וברקע האישי שלו (שאגב, שונה לחלוטין מזה שלה).

באשר לנושא הראשי - עם רוב הנאמר במכתב הזה, אני מסכים לגמרי. החיבור שלו ל"מחאה" עושה נזק
גדול גם לאופן שבו נתפש המכתב (שלא ע"י התקשורת), וגם למטרה שלו ("המחאה" היא ממש לא עויינת
לטייקונים באמת - לו הייתה בעייתית להם, התקשורת הלא-ציבורית, לא הייתה מעלה על דעתה לקדם
אותה בכזו היסטריה).
ישן 01-09-2011, 05:23
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

שירתתי בצה"ל. על פי חוק.
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=looklook][/QUOTE] אני..."

זה לגיטימי לחלוטין לא לשרת בקרבי, כל עוד אתה משרת בצה"ל. אין חובה חוקית לשרת בקרבי והצבא צריך גם חיילים לא קרביים, אם כל הצבא היה חיילים קרביים הוא לא היה מתפקד. דפני ליף לא שירתה בצה"ל, דפני ליף לא שירתה בשירות לאומי ולמרות זאת היא דורשת מאיתנו "צדק חברתי"? איפה הצדק בזה? בזמן שאני השתכרתי שכר מינימלי וחויבתי לעשות בשלושת השנים האלה כל מה שהמפקד שלי דרש ממני, דפני הייתה חופשייה לעשות כרצונה.

בלי קשר, אתה עושה אאוטינג, אבל כבר למדנו שאתה משתין פה מהמקפצה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-09-2011, 05:54

בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שירתתי בצה"ל. על פי חוק."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
זה לגיטימי לחלוטין לא לשרת בקרבי, כל עוד אתה משרת בצה"ל. אין חובה חוקית לשרת בקרבי והצבא צריך גם חיילים לא קרביים, אם כל הצבא היה חיילים קרביים הוא לא היה מתפקד. דפני ליף לא שירתה בצה"ל, דפני ליף לא שירתה בשירות לאומי ולמרות זאת היא דורשת מאיתנו "צדק חברתי"? איפה הצדק בזה? בזמן שאני השתכרתי שכר מינימלי וחויבתי לעשות בשלושת השנים האלה כל מה שהמפקד שלי דרש ממני, דפני הייתה חופשייה לעשות כרצונה.

בלי קשר, אתה עושה אאוטינג, אבל כבר למדנו שאתה משתין פה מהמקפצה.

בעיני זה לא לגיטימי..הסיפורים שלך לא מענינים אותי, אני לא עשיתי לך אאוטינג, אתה בחרת לחשוף אותנו לפרופיל שלך ולבלוג שלך, מעולם לא הייתי עובר על חוקי הפורום ומעולם לא הייתי חושף אף אחד...אתה הוא זה ששמת את האיקון של פייסבוק ואת הקישור לבלוג שלך..
לגופו של עניין זה פשוט מאוד, תחליט מה השיטה, או שרופאי צה"ל משחחרים כפי שכתבת "באופן חוקי" (במקרה שלך החליטו שאתה ג'ובניק ובמקרה של דפני החליטו לשחררה לגמרי יש לה כנראה בעיה קשה יותר) או שאין כאן עניין של חוק אלא מה שבא לנו הגולשים לכתוב, אם זה המצב אז את אותו סימן שאלה גדול שאתה בוחר לשים ללא עובדה אחת על דפני ליף (שלא מענינית אותי כהוא זה דרך אגב) אני בוחר לשים עליך, אתה זה שפירסמת תמונות גלויות לכל שלך בפיסבוק מטייל בספארי בארה"ב עם תיק כבד על הגב..אבל להיות בשריון לא יכולת?
אני יודע..רופא שיחרר אותך כחוק מלהיות קרבי..כן, אני מכיר אותו, זה אותו רופא ששיחרר את דפני ליף...
או שמתעסקים ברעיונות, או בבעלי הרעיונות (גם המצליחים שבהם וגם אלו שפחות..)
דרך אגב, גם רופא שיחרר אותי משרות ועדיין התעקשתי להיות קרבי, כולנו היינו בצה"ל ואנחנו יודעים שפרט לבעיות מאוד קשות (כאלה שלא מאפשרות ספארי בארה"ב עם תיק על הגב) כמעט תמיד אפשר להילחם ולהיות קרבי במידה כזאת או אחרת....
כל ההתעסקות הזו במי שירת איפה היא לא רלוונטית לדעתי..וודאי עד שיש הוכחות או חשד סביר למעבר על החוק, אבל אתה אתה החלטת לפתוח את דלת האורווה, אז לא תבוא בטענות שהסוסים בורחים...

נערך לאחרונה ע"י emile-a בתאריך 01-09-2011 בשעה 06:04.
ישן 01-09-2011, 16:10

בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זאת שטות גמורה. איך אתה יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
זאת שטות גמורה.
איך אתה יכול להשוות בין מי ששרת לבין מי שלא, ואפילו לא טרח ללכת לשירות לאומי כי לא רצה להתנדב במסגרת המדינה (ממש כמו הערבים שחושבים ששירות לאומי הוא בגידה)?
מי שדורש צדק חברתי, שבו כלול גם שוויון בנטל, לא יכול שלא לשאת בנטל. ולגבי זה שהחוק לא מחייב אותה להתגייס ולהתנדב לשירות לאומי, זה נכון גם לחרדים, שפטורים משירות באופן חוקי ולא הולכים לשירות לאומי. אז האם אתה מגן על החרדים?

מה שאתה כותב זאת שטות גמורה לדעתי..
מי שכותב את מה שמאיר דורש (ראה הבלוג שלו) מן הראוי לעניות דעתי שיהיה חייל קרבי בצה"ל.
למה אתה חושב שזכותך לחלק בין אלו ששירתו כחוק לבין אלו ששוחררו כחוק..אם דפני היתה על כסא גלגלים הרי לא היית פותח את הפה, אז מה? אפילפסיה זה לא מספיק טוב בשבילך? אתה רופא?..
אם יראו שהיא שיקרה בעניין, אני רוצה אותה בכלא. לא פחות. כל עוד אין הוכחות או חשד סביר לכך נושא שירותה הצבאי אינו רלוונטי, אם אנשים כמאיר פותחים את הנושא ללא הוכחות, רק כדי לנגח זה נמוך מאוד, תביאו מעט הוכחות ואני איתכם בעניין הזה ב 100%.
כאמור, לעלות סימני שאלה ללא הוכחות זה קל מאוד, כפי שהוכח עם מאיר..
בכל מקרה אני מסכים שהוא לא הנושא אז אני אפסיק להתייחס אליו בהיבט שירשור זה, זה סתם לקח את השרשור למקום לא רלוונטי, בזה אני מסכים (לא שזה מאוד שונה מההתעסקות האובססיבית בדפני, כאמור אני חושב שלמרות שהיא "מנהיגה" בתקשורת, את רוב האלפים בציבור זה לא מעניין..ולכן ההתעסקות בה במקום בנושאים היא מוגזמת מאוד).
שיהיה סופ"ש נעים.

ישן 01-09-2011, 23:52
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]זאת שטות..."

אם תמשיך את המדרג הזה יבוא לפה לוחם שייטת ויגיד לך שאתה בחרת בחיים הטובים של לשחק בג'ויסטיק כמו בפלייסטיישן בזמן שהוא קרע את התחת, שריונר יבוא ויגיד ללוחם השייטת שבזמן שבין מבצע למבצע הוא מתאמן או נח, השריונר מגרז, עומד במחסומים ועולה על מטענים, החי"רניק יגיד לשריונר שבזמן שהוא נהנה ממזגן שמחובר לו ישר לביצים במרכבה הוא מזיע כמו סוס עם הקרמי עליו וזה לא ייגמר.

ההבחנה היא בין מי שנשא בנטל לבין מי שלא. מי שלא נשא בנטל כלל וכלל, שלא ידבר איתי על צדק חברתי. במיוחד, אגב, כשאין שום סיבה שלא יישא בנטל, היות ובזמנו הפנוי דווקא ידע להתנדב היכן שמתאים לו. לא מדובר פה בנכה על כיסא גלגלים (למרות שגם כאלו ראיתי בשירות לאומי ואפילו בצבא, אבל מילא.

ישן 02-09-2011, 06:37

בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם תמשיך את המדרג הזה יבוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki

ההבחנה היא בין מי שנשא בנטל לבין מי שלא. מי שלא נשא בנטל כלל וכלל, שלא ידבר איתי על צדק חברתי. במיוחד, אגב, כשאין שום סיבה שלא יישא בנטל, היות ובזמנו הפנוי דווקא ידע להתנדב היכן שמתאים לו. לא מדובר פה בנכה על כיסא גלגלים (למרות שגם כאלו ראיתי בשירות לאומי ואפילו בצבא, אבל מילא.

זאת לא ההבחנה, זאת ההבחנה שאתה רוצה לקדם.
ההבחנה במדינה היא בין מי ששומר חוק ומי שלא שומר חוק ואינו נורמטיבי, מי שעל כסא גלגלים לדוגמה ואינו משרת הינו אזרח כמוך וכמוני למרות שתרמנו יותר.
ומי מחליט מי יכול לשרת ומי לא (כי לא כל הבעיות הן כסא גלגלים)..? רופאי צה"ל..והם כנראה קבעו שדפני צריכה לא לשרת.
שוב, תראו שהיא לא שוחררה בצדק, שהיא שיקרה וכו'..ואני תומך בזה שהיא תשב בכלא, לא פחות.
אם כל מה שיקרה כאן זה שיזרקו השערות והשמצות לאויר אז זה בדיוק מה שזה יהיה, השערות והשמצות.

ישן 02-09-2011, 07:57

האם עד שלא יורשע בפלילים אין לבקר דרכו ומעשיו של איש ציבור?
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=shruki] ההבחנה היא..."

זה בעייתי.

איש ציבור צריך להיות מבוקר בכל הליכותיו ובמיוחד באלה הנוגעים לתחום בו הוא מתיימר לפעול.
אם אני ח"כ 'ירוק' ונוסע ברכב זולל דיזל - זו לא עבירה פלילית אך זה בהחלט נושא לדיון ולניגוח.
אם אני שר חינוך ונוהג לנבל את פי - כנ"ל וכך גם ראויים היו משה ארנס ושימעון פרס הנכבדים להידון בהתמודדותם על תפקיד שר הבטחון למרות שלא שרתו יחד עם בני גילם.

זה שהדבר נידון - אינו חורץ את גורל איש הציבור ואינו מונע את התמודדותו אך בהחלט הופך מנוי שלאחר שיח ציבורי אמיתי לנקי יותר.

תאמר מן הסתם 'דפני אינה איש ציבור' ובכך נהיה חלוקים. אני סבור שדפני היא חלק מתסריט כתוב מראש ושאין כל תום, תמימות וספונטניות בליבת ה'מחאה'. סביר כי גם בכך אנו חלוקים.

עם זאת, דפני עצמה נטלה עליה את תפקיד 'מנהיגת המחאה'. היא מתיימרת להוביל גוף שרואה עצמו בעזרת התקשורת שווה לממשלה הנבחרת [בזכויות ובדרישות, לא בחובות ובאחריות כמובן]. היא מציבה תנאים לרוה"מ הנבחר, דוחה הצעות שיכולות לעלות מאות מיליונים למדינה ומקבלת בהתמכרות לא מבוטלת את חיבוק התקשורת המגמתית. היא מוקפת באנשים פוליטיים שחלקם גם משמשים כ'עיתונאים' [שפיר, מטר], היא עטופה בתקציב ענק שטרם הובהר מקורו שהרי כל ההפקה הזו אינה חינמית, היא פועלת לפי יעוץ 'מומחים' ששיוכם ואינטרסיהם הפוליטיים הינם הרחק מ- והרחק מעבר ל- עניני כלכלה ועמדתם הממשית היא מדינית-בטחונית קיצונית והיא חלק ממארג אינטרסים של ח"כים ובעלי הון. כלומר הציבוריות שלה וכוחה הנוכחי עולים עשרות מונים על זו של ח"כ ממוצע ולא בעל כורחה או תוך פסיביות שלה. אי לכך - מבחינתי דפני היא אשת ציבור וכמו עמדותיה כך גם מעשיה והתבטאויות עבר שלה ראויים להחשף ולהידון.

בין אם היא בובה על חוט ובין אם יש לה השפעה כלשהי במערכת ה'מחאה' - אי אפשר לעמוד בראש מפלגת צללים חוץ פרלמנטרית עם דרישות בעלות השלכה על כל אזרח ואזרח ולאו דווקא לטובה, לפעול כנגד 'סדרי העדיפויות' כפי שהוכרעו במערכת הבחירות האחרונה, להנות מרוח גבית של בעלי אינטרסים מובהקים ולטעון במקביל לחזקת 'הזכות לפרטיות האזרח הקטן'.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 02-09-2011 בשעה 08:12.
ישן 02-09-2011, 13:57

בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "אני מסכים איתך באופן כללי, רק..."

בהתייחס לדפני, תסתכל על העובדות שידועות בציבור:
1. היא חתמה על מכתב השמיניסטים שקורא לסרוב
2. היא שוחררה מצה"ל כיוון שהיא אפילפטית
3. היא לא זוכרת אם היא חתמה על מכתב השמינסטים
4. היא מנהלת בכמה חודשים האחרונים אורח חיים שהיה גורם לחולה אפילפסיה ליותר מהתקף אחד

עכשיו, לי אין אנרגיה (או זה לא חשוב לי מספיק) בשביל להשקיע וללכת למצוא מי הרופא שחתום על ההמלצה לשחרורה של דפני - אני מניח שהרופא המומחה שלה כתב מכתב המלצה לרופא הצבאי. נסיבתית זה מסריח עד השמיים, ואתה לא תמים במיוחד נכון ?

האם לאור הדברים, ולאור העובדה יש מקום לדרוש ממנה הבהרות ? בהחלט כן. האם נסיבתית הוכח שהיא משקרת ? לא אבל יש יסוד סביר להניח שכן.
ישן 02-09-2011, 14:08

בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "בהתייחס לדפני, תסתכל על..."

ציטוט:
בהתייחס לדפני, תסתכל על העובדות שידועות בציבור:
1. היא חתמה על מכתב השמיניסטים שקורא לסרוב
2. היא שוחררה מצה"ל כיוון שהיא אפילפטית
3. היא לא זוכרת אם היא חתמה על מכתב השמינסטים
4. היא מנהלת בכמה חודשים האחרונים אורח חיים שהיה גורם לחולה אפילפסיה ליותר מהתקף אחד.
אתה לא באמת יודע כמה התקפים היו לה בחודשיים האחרונים, נכון?

ציטוט:
- אני מניח שהרופא המומחה שלה כתב מכתב המלצה לרופא הצבאי. נסיבתית זה מסריח עד השמיים, ואתה לא תמים במיוחד נכון ?
אני לא תמים וגם הצבא לא.
יש לצבא מספיק רופאים מומחים שהוא יכול לזמן ע"מ שיבחנו מטעמו את מצבה.
מי ששיחרר אותה מהצבא זו וועדה רפואית מטעם הצבא ולא רופא פרטי זה או אחר. (הרמיזות שלך לא נכונות ולא הוגנות).

ציטוט:
- האם לאור הדברים, ולאור העובדה יש מקום לדרוש ממנה הבהרות ? בהחלט כן. האם נסיבתית הוכח שהיא משקרת ? לא אבל יש יסוד סביר להניח שכן.
יצאתי נגד ההתגוללות המבחילה עליה, לא על העלאת סברה זו או אחרת, התגוללות שחזרה למישהו כבומרנג.
ישן 02-09-2011, 14:27

בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "[QUOTE=בני לפיד]בהתייחס..."

תגיד שפן אוהב גזר ?
בחייך, אתה חי במדינת ישראל, אתה יודע כמה קל לארגן שחרור מהצבא עם כמה מסמכים רפואיים, ואם אתה לא יודע (או שאתה מתעקש לעצום את העיניים) אז הנה:http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=718073, וזה http://www.takdin.co.il/searchg/%D7...Q7Hj R000.html
ואם רק תרצה יש עוד.

מההכרות עם המערכת, המערכת מתבססת במידה רבה על חוות דעת רפאוית שמוצגות לו, ואם אין למערכת חשד סביר שהניירת שהוצגה לה מזוייפת, היא תקבל אותה כלשונה.
עכשיו לך תמצא מי הרופא שאישר שהיא חולת אפילפסיה, תבקש ממנה לעבור בדיקות נוספות.
אתה חושב שהיא תסכים ? רוצה להתערב על תוצאות הבדיקה הנוספת ?

כמה אתה רוצה להתערב, שהסרבנית לבית ליף פשוט לא רצתה לשלם את מחיר הסרבנות, מצאה רופא נוח, וכל השאר הסטוריה ?
ישן 02-09-2011, 08:14

בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "האם עד שלא יורשע בפלילים אין לבקר דרכו ומעשיו של איש ציבור?"

ציטוט:
זה בעייתי.

איש ציבור צריך להיות מבוקר בכל הליכותיו ובמיוחד באלה הנוגעים לתחום בו הוא מתיימר לפעול.
אם אני ח"כ 'ירוק' ונוסע ברכב זולל דיזל - זו לא עבירה פלילית אך זה בהחלט נושא לדיון ולניגוח.
אם אני שר חינוך ונוהג לבל את פי - כנ"ל וכך גם ראויים היו דוד לוי ושימעון פרס הנכבדים להידון בהתמודדותם על תפקיד שר הבטחון למרות שלא שרתו יחד עם בני גילם.

זה דבר נידון - אינו חורץ את גורל איש הציבור ואינו מונע את התמודדותו אך בהחלט הופך מנוי שלאחר דיון אמיתי לנקי יותר.

תאמר מן הסתם 'דפני אינה איש ציבור' ובכך נהיה חלוקים. אני סבור שדפני היא חלק מתסריט כתוב מראש ושאין כל תום, תמימות וספונטניות בליבת ה'מחאה'. סביר כי גם בכך אנו חלוקים. עם זאת, דפני עצמה נטלה עליה את תפקיד 'מנהיגת המחאה'. היא מתיימרת להוביל גוף שרואה עצמו בעזרת התקשורת שווה לממשלה הנבחרת [בזכויות ובדרישות, לא בחובות ובאחריות כמובן]. היא מציבה תנאים לרוה"מ הנבחר, דוחה הצעות שיכולות לעלות מאות מיליונים למדינה ומקבלת בהתמכרות לא מבוטלת את התקשורת המגמתית. היא מוקפת באנשים פוליטיים שחלקם עיתונאים ]שפיר, מטר], היא עטופה בתקציב ענק שטרם הובהר מקורו שהרי כל ההפקה הזו אינה חינמית, היא פועלת לפי יעוץ 'מומחים' ששיוכם ואינטרסיהם הפוליטיים הינם הרחק מ והרחק מעבר לעניני כלכלה ועמדתם הממשית היא מדינית-בטחונית קיצונית והיא חלק ממארג אינטרסים של ח"כים ובעלי הון. כלומר הציבוריות שלה וכוחה הנוכחי עולים עשרות מונים על זו של ח"כ ממוצע ולא בעל כורחה או תוך פסיביות שלה. אי לכך - מבחינתי דפני היא אשת ציבור וכמו עמדותיה כך גם מעשיה והתבטאויות עבר שלה ראויים להחשף ולהידון.

בין אם היא בובה על חוט ובין אם יש לה השפעה כלשהי במערכת ה'מחאה' - אי אפשר לעמוד בראש מפלגת צללים חוץ פרלמנטרית עם דרישות בעלות השלכה על כל אזרח ואזרח ולטעון לחזקת 'הזכות לפרטיות האזרח הקטן'

נכון, בין זה לבין מסע רדיפה וטענות שעדיין אין להן בדל של הוכחה שהיא משקרת יש הבדל.
יש מקום לביקורת לגביה, גם בתחום האישי עד גבול מסוים.
הביקורת שלי (במקרה זה) היא על רמת הביקורת, היו כאן יותר מרמיזות עבות שהיא בעצם משקרת ושיקרה לצה"ל בלא שהביאו אפילו מעט הוכחות לעניין. זה נמוך וזה לא מגיע אפילו לאיש ציבור או לחבר כנסת.
מישהו חושב שהיא משקרת בעניין צה"ל, בבקשה..מעט הוכחות..אחרת אין לרמה העלובה הזאת סוף ולך תוכיח שאין לך אחות...
ראה דרך אגב את השרשור הנ"ל..
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=549590
בינתיים יש הרבה יותר עדויות להתנהגות של שרה שרה נתניהו מאשר לשקרים של דפני לגבי שירותה הצבאי...ושיהיה ברור, אני תומך לחלוטין באלו שמזלזים בפרסומים הללו שמשמיצים את שרה נתניהו היא בדיוק צריכה עכשיו להסביר שאין לה אחות רק בגלל (אולי) שאיזה עובדת ממורמרת כלפיה..
אני מתנגד לחלוטין לפרסומים העיתונאים הירודים הללו ללא תחקיר מקיף ורציני ועם הוכחות מאוד רציניות לפני הפרסום..בודאי לא כמו שהוצג בכתבה העלובה כאן שלא ראויה לפרסום.
בדיוק ליחס הזה דפני היתה צריכה לזכות כאן, כן ,בדיוק ככה היו צריכים אתם ולא רק אני לענות למי שהעלה נגדה טענות שהיא בעצם משקרת..גם אם היא בצד השני של המפה הפוליטית וגם אם היא טיפוס בעיתי..לפחות עד שמישהו לא יפרסם איזה מסמך או יביא איזה עדות מאנשים שמכירים אותה או כל עבודה עיתונאית/ חוקרת רצינית אחרת בעניין שלה לגבי השירות הצבאי..
בדיוק כמו שאני לא מצביע לנתניהו ולא מחבב את שרה ועדיין יודע להגיד שלהשמיץ בן אדם ללא הוכחות, גם אם הוא מפוקפק בעיני בדעותיו והתנהגותו זה לא משהו שעושים. זאת דיבה וגם אם אינה פלילית אנשי ציבור זכאים לפחות לזה שכשאנו מאשימים אותם במשהו זה מגובה ביותר מרחשי לב.
כאן היו רק רחשי לב, לפחות בינתיים, כאמור אם יביאו הוכחות אני רוצה לראות אותה בכלא, כמו כל אחד ששיקר לצה"ל בכדי לא להתגייס.

ישן 02-09-2011, 08:32
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 128 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]זה ממש לא נכון...."

אולי די עם "השקר של דפני"? לא מדברים על האם שיקרה או לא (למרות שכמאמר מוסגר זה לא יפליא אותי), מדברים על למה לא התנדבה לשירות לאומי ונשאה בנטל לפני שהיא מדברת על צדק חברתי, שוויון וכו'. זה נכון גם לחרדי שלא הלך לצבא מסיבות חוקיות(!) אך לא רצה להתנדב לשירות לאומי והעדיף להתנדב היכן שבא לו. למה לא נראה לי ששפני ואתה היית מסנגרים כך גם על חרדים?

ושים לב שלא דיברו על החרדי ממחאת הקוטג' למרות שהוא לכאורה באותו הסטטוס- מכיוון שהוא לא דיבר על צדק חברתי ושוויון! הוא דיבר על המזון היקר.

ישן 01-09-2011, 17:08
צלמית המשתמש של looklook

יא, איזה שוק! פעילת שמאל קיצוני שמנסה למנף מצוקה חברתית כדי להזיק למדינה היא..
בתגובה להודעה מספר 130 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "דרך אגב..מסתבר שאנשים מגלים..."

סרבנית! אחת שלא רצתה לשרת! וכשהתאים לה , גילתה שהיא חולת אפילפסיה ושוחררה בסרבנית אפורה. זו ממש הפתעה גדולה, עד שלא ראינו את מנשר "מכתב השמיניסטים" מי היה מעלה תסריט מופרך כזה על דעתו?

ואגב, מעניין מה ההסבר של אלה ידעיה (עוד אחת ממנהיגות המחאה) לכך שגם היא לא שירתה בצה"ל? אולי גם היא חולת אפילפסיה? מאוד חולים החבר'ה. יש איזו מגיפה שמדביקה רק אנשי שמאל קיצוני? מקבלים את זה מנשיקות לזקן של אבנרי?

ישן 01-09-2011, 17:09
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

אמיל
בתגובה להודעה מספר 130 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "דרך אגב..מסתבר שאנשים מגלים..."

דפני היא שמאלנית קיצונית.
המחאה ממומנת גם על ידי הקרן החדשה.
היא לא שירתה בצבא כנראה בשל "בעיות מצפון" וכפי שכתבת, יתכן גם בשל מחלת הנפילה שממנה היא סובלת.. לפחות כך היא גורסת.

מחאה גוררת מחאה ואין ספק שלו כותבי המכתב היקרים האלה היו בודקים את הרקע, היו מוחים רק מטעם עצמם, אבל הנושא חשוב ואני מתעלם מה"רעש שמסביב" לטובת המדינה, כך לפחות אני מאמין.
כך או כך, אני בדעה שדפני "עשתה את זה", צריך למחות לצערי על הרבה נושאים לא מטופלים מזה עשרות שנים והגיעה העת, לכן לי אישית לא ממש איכפת מאיפה מגיעה המחאה, למרות שהרקע הלא ידוע, מצנן גם את התלהבותי.

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 01-09-2011 בשעה 17:15.
ישן 01-09-2011, 17:15

בתגובה להודעה מספר 132 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אמיל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looopy
דפני היא שמאלנית קיצונית.
המחאה ממומנת גם על ידי הקרן החדשה.
היא לא שירתה בצבא כנראה בשל "בעיות מצפון" וכפי שכתבת, יתכן גם בשל מחלת הנפילה שממנה היא סובלת.. לפחות כך היא גורסת.

מחאה גוררת מחאה ואין ספק שלו כותבי המכתב היקרים האלה היו בודקים את הרקע, היו מוחים רק מטעם עצמם, אבל הנושא חשוב ואני מתעלם מה"רעש שמסביב" לטובת המדינה, כך לפחות אני מאמין..
כך או כך, אני בדעה שדפני "עשתה את זה", צריך למחות לצערי על הרבה נושאים לא מטופלים מזה עשרות שנים והגיעה העת, לכן לי אישית לא ממש איכפת מאיפה מגיעה המחאה, למרות שהרקע הלא ידוע, מצנן גם את התלהבותי.

מסכים במאה אחוז..
לא נתחיל להתווכך על הגדרות "שמאלנית קיצונית" והקרן החדשה..אבל אני מקבל את רוב דבריך ומסכים איתם.

ישן 01-09-2011, 16:50
צלמית המשתמש של looklook

אז תגיד שמדובר בהזיותיך האישיות
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]זה לגיטימי..."

בעיניך שירות שאינו קרבי אינו לגיטימי? יופי, יש בטח גם אנשים הסבורים ששירות במבצר מעופף איננו קרבי, מרבית הציבור עם זאת, והחוק וצה"ל לצידם, סבורים ששירות צבאי כלשהו הוא לגיטימי, הוא עונה על הדרישה לשיוויון אזרחי.

העיסוק שלך בי, והנבירה האובססיבית (זו לא הפעם הראשונה ) בפרופיל הפייסבוק, הוא בעייה אישית שאתה צריך לפתור אצל מומחה ואסור לך לשתף בה את הפורום, בדיוק כפי שאתה לא יכול לשתף את הפורום בהזיותיך על רופא ששחרר אותי או לא שחרר אותי. הפרופיל שלי היה בסדר גמור ונסיבות השירות שלי היו מיוחדות בלי שום קשר לבעייה רפואית כזו או אחרת.

לו הייתי דמות ציבורית המובילה מחאה המתיימרת להשיג שיוויון וצדק חברתי, הייתי עושה זאת במצפון שקט מכיוון שחוץ מבעיני תומך חד"ש ומוחמד בארכה עם הזיות, השירות הצבאי שלי מעיד על כך שמילאתי את חובתי לחברה כמו כולם. את אותו דבר אי אפשר להגיד על הגברת ליף, שהיום הסתבר שחתמה על מכתב הסרבנים השמיניסטים מה שמחזק את התהיות שהיו לגביה על האפילפסיה העד כדי כך קשה בה לקתה אך לא מנעה ממנה מלישון בתנאי לחץ , לככב כל היום במצלמות ולהנהיג מחאה.

ישן 01-09-2011, 17:12
צלמית המשתמש של looklook

היא הזמינה את זה ברגע שדרשה שיוויון זכויות כלכלי.
בתגובה להודעה מספר 136 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]העיסוק שלך..."

אתה לא יכול לדרוש שיוויון זכויות כאשר אתה לא עומד בחובתך כאזרח. זו לא נבירה בקרביים , זה א' ב' של עיתונות לספר לנו מיהם מנהיגי המחאה. את מה שעשו גולשים בפורומים תוך כדי שיטוט בגוגל הייתה צריכה התקשורת לעשות כבר מזמן, אבל התקשורת העדיפה להתחנף וכשעיתונאי אחד סוף סוף עשה את עבודתו וצעק שהנערה היא עירומה , עשו בו שפטים.

למרות שהדיון לא עוסק בי אלא במנהיגי המחאה הדוחים, לי אין שום דבר בעברי שאני מתבייש בו בהקשר של תרומה לחבר'ה ולכן לו הייתי אדם עם פרופיל שכזה היה ראוי שהתקשורת תשאל אותי אם שירתתי בצה"ל והתשובה הגאה הייתה : כן.

בכל חודש או חודשיים, לפעמים גם בצדק, מעוררים אנשי התקשורת שלנו את העובדה שהחרדים זוללים תקציבים אך לא מוכנים לשרת בצה"ל. אבל פתאום, כשמדובר באנשי תקשורת/שמאל קיצוני.. לא לשרת בצה"ל ולדרוש מהמדינה כל מיני דברים , זה כבר בסדר. הם מגעילים אותי יותר מליף

ישן 02-09-2011, 08:24

בתגובה להודעה מספר 141 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אז רגע, עכשיו רק ליוצאי קרבי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אז רגע, עכשיו רק ליוצאי קרבי מותר לקרוא למדינה להגן על אזרחיה? והאם למשה ארנס שלא שרת בצה"ל אסור היה כשר ביטחון לשלוח חיילים למותם? ושמעון פרס?
האם למי ששרת בחי"ר אסור לקרוא לחיל האוויר להפציץ? האם לטייס אסור לקרוא לביצוע מעצרים על ידי גדוד חי"ר?

נו באמת.

מעולם לא נטען מה שאתה כותב..
זה כמו שאני אכתוב שאתה טיען שרק מי שלא שירת ראוי לביקורת..לא זה ולא זה נכונים..מותר לא לשרת ועדיין לקרוא למדינה להגן על אזרחיה..ובאותה מידה מותר לאנשים להעביר על האדם ביקורת שהוא צבוע ופחדן...זה עדיין לא אומר שהמדינה לא צריכה להגן על אזרחיה, הביקורת לא היתה על המדינה במקרה זה..היא על האדם הצבוע שיכול היה לשרת בקרבי ובחר שלא.

ישן 01-09-2011, 17:08

בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אז תגיד שמדובר בהזיותיך האישיות"

ציטוט:
בעיניך שירות שאינו קרבי אינו לגיטימי? יופי, יש בטח גם אנשים הסבורים ששירות במבצר מעופף איננו קרבי, מרבית הציבור עם זאת, והחוק וצה"ל לצידם, סבורים ששירות צבאי כלשהו הוא לגיטימי, הוא עונה על הדרישה לשיוויון אזרחי.
.

אתה מכניס לי מילים לפה ואני אמנע לרדת לרמתך. רק אציין שאין לי דבר וחצי דבר נגד שירות שאינו קרבי, ואם היית טורח לקרוא את הודעותי מן העבר (כן, בדיוק הדבר שאתה בא בטענות אלי לגביו...וכמה שזה מצחיק, הרי אם לא היית רוצה שניכנס לפרופיל שלך ונקרא את הבלוג שלך לא היית שם קישור, אז אני משתמש בקישור שלך ואתה בא אלי בהאשמות? קצת מצחיק..) היית רואה את הערכה הרבה שיש לי לתומכי הלחימה ולתפקידי המטה ובכלל, לכל מי שתורם.
הטענה שלי היתה ספציפית (לא כללית כפי שאתה מציין בצורה שקרית)..ס-פ-צ-י-פ-י-ת, כלפי מישהו שבא בטענות לענין שירות אדם אחר בעוד הוא לא תלית שכולה תכלת באותה עניין. זה הכל.
אתה מספר על הבעיות היחודיית שלך שלא להיות חייל קרבי, אבל מתעלם מאלו של אחרים ובא אליהם בטענות.
זאת צביעות וזה הכל.
כאמור, גם לי יש נסיבות מיוחדות מאוד מדוע לא לשרת בצה"ל ובוודאי להיות חייל לא קרבי עם פרופיל רפואי מאוד נמוך, אבל בחרתי לעשות אחרת.
אתה לא בחרת ועוד בא בטענות לאחרים, זה הכל.

ישן 02-09-2011, 06:33

בתגובה להודעה מספר 148 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני שירתתי בצה"ל ואיני תובע צדק חלוקתי. היא לא שירתה בצה"ל"

ציטוט:
והניסיון שלך להגן עליה על ידי חשיפת פרטים עליי בדיון לא רלוונטי, נובע מכך שהיא פעילת שמאל קיצוני ואתה מחבב אותם. סה טו.

אפס הוכחות כרגיל, היא לא מענינית אותי, פשוט לא היה ולא נברא.
האגנד'ה שלי כיום מתמקדת בגובניק'ים שהיו יכולים לשרת בקרבי ובזמנם הפנוי עוד מחרחרים מלחמה (שהם לא יאלצו להשתתף בה כמובן) באיזה בלוג.
זה המניע היחיד שלי לכתיבה בשרשור הזה.
אני כותב לך חד משמעית, אני ממש לא תומך במאבק הנוכחי כמאבק להפלת הממשלה. אפס תמיכה ממני בעניין הזה, אני מקוה שהממשלה הנוכחית תתקן את הדברים שצריך (ושאותם ציינו רבים כאן) לכן, ההנפצה שלך לגבי היא מנותקת לחלוטין מהמציאות (כרגיל).
קשה לך פשוט לקבל שמעצבן אותי שהתחמקת מלהיות חייל קרבי ואתה עוד מעז לעסוק בשירות של אחרים זה הכל, דפני ליף מענינת אותי כקליפת השום ואני לא תומך במחאה כמחאה להפלת הממשלה, אתה מוזמן לבדוק אות הודעותי בנושא ומוזמן גם לצטט אותי.

ישן 02-09-2011, 11:26
צלמית המשתמש של looklook

ממי שמכר נשמתו לשטן והצביע לבארכה, אני לא מצפה למוסר או הוגנות.
בתגובה להודעה מספר 149 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]והניסיון שלך..."

אני מתייחס אליך כמו למפלצת במשחק מחשב אלקטרוני, ייצור נטול מוסר, או ערכים שנזקו מוגבל למשחק עצמו ותו לו.

למען הקוראים שסקרנים לדעת למה לא שירתתי בקרבי, הסיבה היא פשוטה, אפילו כתבתי אותה פה בעבר (בפורום אחר) - מכיוון שהייתי יתום מאם ועם אבא מאוד חולה בבית נאלצתי לטפל בו יחד עם אחותי שכבר הייתה נשואה ומטופלת בילדים. זה לא אפשר את המצאותי היומיומית מחוץ לבית. ההפך, לא פעם לקחתי חופשה משפחתית ונשארנו איתו בבית החולים מסביב לשעון. כל זה לא מעניין ונכתב רק כתגובה להזיית הרופא ששחרר אותי. הלכתי לעתודה מתוך ידיעה שהמסלול יאפשר לי להשאר יותר בבית.

הטיול שראית בארצות הברית, היה לאחר מותו של אבי ממחלת הסרטן שנמשכה שנים ארוכות. זה מה שעשיתי כשאתה שיחקת בסטיק והצגת בפורום תמונה שלך על מטוס צה"לי.

דפני ליף לא שירתה בצה"ל כלל, גם לא בשירות לאומי, למעשה דפני ליף לא שירתה באף מסגרת של המדינה למרות שיכלה לעשות כך. כשהייתה שמיניסטית חתמה דפני על מכתב השמיניסטים , מה שאומר שהיא לא התכוונה להתגייס בכל מקרה, כן מחלת הנפילה או לא מחלת הנפילה. גרוע מכך, הם נתנו פומבי והטיפו גם לאחרים לא לעשות כך תוך שהם מאשימים את ישראל בעינוים, פשעי מלחמה והוצאות להורג. היא לא התכוונה בכל מקרה למלא אחר חובותיה האזרחיות והיום היא תובעת מהמדינה צדק חברתי? צורה לה וצורה לתומכיה.

ישן 02-09-2011, 17:16

בתגובה להודעה מספר 150 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ממי שמכר נשמתו לשטן והצביע לבארכה, אני לא מצפה למוסר או הוגנות."

ציטוט:
אני מתייחס אליך כמו למפלצת במשחק מחשב אלקטרוני, ייצור נטול מוסר, או ערכים שנזקו מוגבל למשחק עצמו ותו לו.

למען הקוראים שסקרנים לדעת למה לא שירתתי בקרבי, הסיבה היא פשוטה, אפילו כתבתי אותה פה בעבר (בפורום אחר) - מכיוון שהייתי יתום מאם ועם אבא מאוד חולה בבית נאלצתי לטפל בו יחד עם אחותי שכבר הייתה נשואה ומטופלת בילדים. זה לא אפשר את המצאותי היומיומית מחוץ לבית. ההפך, לא פעם לקחתי חופשה משפחתית ונשארנו איתו בבית החולים מסביב לשעון. כל זה לא מעניין ונכתב רק כתגובה להזיית הרופא ששחרר אותי. הלכתי לעתודה מתוך ידיעה שהמסלול יאפשר לי להשאר יותר בבית.

הטיול שראית בארצות הברית, היה לאחר מותו של אבי ממחלת הסרטן שנמשכה שנים ארוכות. זה מה שעשיתי כשאתה שיחקת בסטיק והצגת בפורום תמונה שלך על מטוס צה"לי.

דפני ליף לא שירתה בצה"ל כלל, גם לא בשירות לאומי, למעשה דפני ליף לא שירתה באף מסגרת של המדינה למרות שיכלה לעשות כך. כשהייתה שמיניסטית חתמה דפני על מכתב השמיניסטים , מה שאומר שהיא לא התכוונה להתגייס בכל מקרה, כן מחלת הנפילה או לא מחלת הנפילה. גרוע מכך, הם נתנו פומבי והטיפו גם לאחרים לא לעשות כך תוך שהם מאשימים את ישראל בעינוים, פשעי מלחמה והוצאות להורג. היא לא התכוונה בכל מקרה למלא אחר חובותיה האזרחיות והיום היא תובעת מהמדינה צדק חברתי? צורה לה וצורה לתומכיה.

תן לי לציין כמה עובדות על עצמי..
גם אני התגייסתי יתום, גם לי הורה חולה סרטן....
מעבר לכך לי יש פרופיל שמשחרר אותי משירות בצה"ל...ומה עשיתי עם כל זה ? התגייסתי לקרבי..
או כפי שאתה קורא לזה..."שיחקתי בסטיק"...
אתה מגוחך, גם בא בטענות לאחרים שלא מתגייסים, וגם משמיץ את אלה שבאותם נתונים כמו שלך התגייסו להיות לוחמים.
אתה איש צבוע ודוחה, בחרת שלא לשרת את המדינה כפי שיכולת, בחרת להסתתר בעורף וכיום אתה עוד מעז (ראה תגובותיך האחרות בעניני צבא וביטחון) להשמיץ ללא הפסק את אלו ששומרים עליך ושבחרו להיות לוחמים.
יש לכך הסברים פסיכולוגיים די ברורים- אשמה, קנאה וכו'.
מכיון שאין לי כוונה להמשיך את הדיון איתך כי מיצינו בריבוע ומכיוון שהאשכול הזה בטח ינעל בקרוב תן לי רק לסכם במילותיו של יהודי יקר אחר את הסיטואציה הפאטתית בינינו ידידי, דבריו המאוד מפורסמים של אל"מ גספ מהמארינס מסכמים זאת היטב:
I have neither the time nor the inclination to explain myself to a man who rises and sleeps under the blanket of the very freedom that I provide, and then questions the manner in which I provide it. I would rather you just said thank you, and went on your way, Otherwise, I suggest you pick up a weapon, and stand a post. Either way, I don't give a damn what you think you are entitled to.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:09

הדף נוצר ב 0.36 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר