לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2011, 09:13
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
UFC 134 ספויילרים!

מאחר והפורום הולך ומתמקד הצעות למקומות לימוד ופחות בדיונים על אומנויות לחימה, אני אשמח לפתוח דיון על אירוע הUFC המצוין שקרה לאחרונה.
כמובן שהאשכול יכיל ספויילרים.

באירועים המרכזיים של הערב היו שלושה קרבות- אנדרסון סילבה נגד יושין אוקאמי, בראנדון שאב נגד מינוטאורו נוגיירה ופורסט גריפין נגד שוגון.
על הקרבות של סילבה ושל גריפין יש לי כמה שאלות לחובבי הסטרייקינג שבפורום:
1. איזה מכות בדיוק גריפין ניסה לבצע? זה נראה כאילו הוא כל הזמן מנסה לבצע אוברהאנד ימנית וזה משאיר אותו חשוף לגמרי, עד לנוקאאוט. מה הוא ניסה לעשות?
2. איך לעזאזל, סילבה מצליח להישאר עם ידיים למטה ולא לחטוף בראש כמעט בכלל? גם מול סטרייקרים מאוד מדויקים? האם הכל תלוי בתנועות ראש, או שיש עוד אלמנטים?
3. איך סילבה מצליח לתת נוקאאוט ממצב של עמידה פשוטה עם ידיים למטה, עם ג'אב יש לפנים? הרי ג'אב שמגיע מעמידה במקום הוא בדר"כ ג'אב חלש, ואנדרסון הוא לא הסטרייקר הכי חזק במשקל שלו - איך זה כל הזמן עובד לו?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 31-08-2011, 14:09
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי חרוב 04 שמתחילה ב "1. ההרגשה שלי הייתה שאיפלו..."

1. מיצה את עצמו זו אמירה קצת קיצונית. הקרב האחרון שלו מול טיטו אורטיז היה מצויין. אני חושב שפורסט פשוט מסתמך יותר מדי על היכולת שלו לספוג, ועל האופי שלו בתור BROWLER על חשבון הדיוק הטכני.
2-3. אני לא אוהב את האמירות (בעיקר של סונן) שאומרות שהוא היחיד שבאמת נלחם מולו. ריצ' פרנקלין הוא לוחם מעולה, והוא הפסיד לו פעמיים. דן הנדרסון, מתאבק טוב בהרבה מסונן, הפסיד לו.
אני בטוח ששניהם לא שיקשקו מפחד מול סילבה.
לסונן היו שני דברים שעזרו לו מאוד מול סילבה- הצלחה בקרב האגרוף הקצר בתחילת הקרב, ושמירה על מרחק צמוד ע"י ההאבקות, במקום לתת לסילבה את המרחב שלו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר