לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2011, 19:01
  ohadbx ohadbx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.04
אני גם שוקל לקנות טאבלט, ללימודי הנדסה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Thedarkdragon שמתחילה ב "ללמוד עם טאבלט?"

מהסיבה הפשוטה שגם לפטופים וגם נטבוקים שוקלים יותר ותופסים יותר מקום, אז פחות נוח להסתובב איתם.
העניין הוא שכמעט כל הטאבלטים היום מריצים אנדרואיד, מה שאומר שיהיה בעייתי להריץ תוכנות "רגילות" (למשל מהדר לכתיבת תוכנות, וגם הזיפ והאופיס באנדרואיד לא עומדים ברמה).
וההיצע של טאבלטים עם ווינדוס הוא קטן, ולא ברור עד כמה נוח השילוב של ווינדוס עם טאץ'.

וכן, אם אני הולך על טאבלט זה יהיה כזה עם תחנת עגינה שהיא גם מקלדת. כרגע המועמד המוביל מבחינתי הוא ICONIA TAB W500 של ACER. (אל תתבלבל עם A500 שמריץ אנדרואיד).

עריכה: שכחתי לציין עוד חסרונות מבחינתי לטאבלט אנדרואיד- חוסר יציבות וקריסות (בהשוואה לווינדוס 7 ו iOS) וחוסר יכולת להיות HOST USB, כלומר אי אפשר לחבר אליו דיסק און קי או אביזרי USB אחרים- בעיה שהבתי שתפטר בגרסא הבאה, אנדרואיד 4).

נערך לאחרונה ע"י ohadbx בתאריך 02-09-2011 בשעה 19:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2011, 16:55
  ohadbx ohadbx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.04
זאת לא המטרה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לימודי הנדסה?! אתה חושב..."

השימושים הלימודיים שלו יהיו:
*גישה ניידת וזמינה לאינטרנט (רוב העבודות וההסברים הם באינטרנט) וקריאת PDFים.-> השימוש הכי חשוב. (ולהכניס משוואה לוולפרם אלפה אני יכול אפילו מהסלולר, אז בטח שבטאבלט).

*פלטפורמה ניידת שאני יכול לקחת לקבוצת למידה/תרגול/שותף ללימודים ועליה יהיו כל הסיכומים והעבודה.
*מעבד תמלילים- אומנם אין יותר מדי עבודות הגשה לא מתמטיות, אני מתכוון בעיקר לכתיבת תוכניות בכתבן (ואם זה יהיה מחשב עם ווינדוס אז ישר לקומפיילר).

*הקלטת הרצאות (רק קול או גם וידאו) כדי שאני אוכל להתרכז בלהקשיב ולא רק להעתיק.
אם יהיה מסך סביר ואפשרות לעט סטיילוס- אז גם הערות בזמן הרצאה וכו'

כלומר אני בקושי מתכנן להשתמש בו בזמן הרצאות, יותר בשביל הלימודים והמטלות בזמן החופשי.
וכמובן שימושים לא לימודיים כמו מדיה ומשחקים כדי לשרוף נסיעה באוטובוס וכו'.
ישן 03-09-2011, 19:57
צלמית המשתמש של Thedarkdragon
  משתמש זכר Thedarkdragon Thedarkdragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Thedarkdragon שלח הודעה דרך MSN אל Thedarkdragon
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Thedarkdragon שמתחילה ב "ללמוד עם טאבלט?"

וואוו תודה רבה על כל הדעות!

אני חושב ששכחתם (או שלא שמתי לב) לציין את הפלוס הכי גדול לדעתי של טאבלטים על פני הלפטופים והנטבוקים: חיי סוללה הרבה יותר טובים. הASUS טרנספורמר למשל מחזיק עד 9 וחצי שעות. מחשב נייד עם סוללה כזאת עולה הון יחסית למחיר של הטאבלט הזה.
תקנו אותי אם אני טועה?

חבל רק שאין תמיכה כמו שצריך בכתיבה עם סטיילוס. שמעתי שHTC מוציאים עוד מעט טאבלט חדש עם מסך 10.1 (שיתחרה בגלאקסי טאב 10.1) נקרא PUCCINI.ומה שמיוחד בו זה שכמו בFLYER שלהם יש לו עט לכתיבה!! אני מציע לכל מי שפה לבדוק על זה קצת. אני מקווה רק שהם שיפרו את הטכנולוגיה שלהם כי עם הFLYER אי אפשר באמת לכתוב נורמלי.

ומישהו פה אמר משהו על תמיכה בUSB HOST? לפי מה שאני יודע לאט לאט מוצאים לזה פיתרונות אחרים מלבד לחכות לגירסה הבאה של אנדרויד. אני יודע שבגלקסי טאב 10.1 כבר פחות או יותר סידרו את זה. רק אי אפשר לחבר הארדיסקים חיצוניים כי זה לא מצליח לספק מתח של 5V כמו שצריך. אז רק דיסק און קיי.

בכל מקרה, יש פה מישהו בהתכלס ניסה להשתמש בטאבלט בהרצאות ובלימודים?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר