לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2011, 22:29
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
"דפני אל תיכנעי" מאמר של יורם קניוק

דפני ליף לא צריכה להתנצל ולהתייחס להאשמות הימין על כך שלא התגייסה. יורם קניוק סבור כי ליף הרימה מפעל עצום וקורא: "מה שהתחלת ינצח, גם אם ייקח זמן להבין שלאיים מותר גם לטובים"

חברתי מנתניהו, דבר שאינו יכול לתת. מפריעה לי הכניעה למפקד הסטודנטים שרוצה "מהפכת מיקי מאוס", לבקש נדבות במקום לומר "בחירות עכשיו" ולעשות הפיכה של ממש. ואף על פי כן, דפני היא משהו מיוחד. היא חכמה. היא, סתיו שפיר ואחרים עושים ימים כלילות בשביל לא לתת לרוח החזקה שהפריחו לגווע. אני מקווה שיצליחו.

לי, כזקן בגן הילדים, אין יסוד להניח שאהיה כאן כאשר יקומו יורשיה של דפני, שיהיו צעירים כמו שהיא היום. הם ירימו על נס גבוה את המרד שהיא הרימה, אך טעתה בתחנוניה בפני הפריץ, ואז יאמרו לממשלה כמו זאת של נתניהו ללכת הביתה. הם יקראו למהפכה על שם דפני, ויאמרו: הרסתם מספיק. הוניתם את העם שמחזיק אתכם ומשלם את מיסיכם כדי שתוכלו לבנות עוד דירות בהר חומה.

http://news.walla.co.il/?w=/2901/1856447

אני יודע שהאשכולות האלו בפורומים של סקופים ואקטואליה מתחילים להידמות לאשכולות פארודיה במה שבראש מרוב הצפה, אבל את זה רציתי להעלות בכל זאת..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2011, 22:33
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
והנה עוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב ""דפני אל תיכנעי" מאמר של יורם קניוק"

"

אבל דפני היא נערת קודש בוערת, עצובה ויודעת לצחוק, והעברית שבפיה זכה, טהורה ויפה, וכך גם סתיו ואחרים נפלאים שאת שמותיהם אינני יודע. דפני אל תיכנעי. גם אם תובסו עכשיו מול מכונת הפלא של נתניהו, שגורסת אותנו, שמטריפה את חיינו, שאינה מאפשרת לנו מחייה ראויה על עבודתנו, ועל המיסים שאנו משלמים, ועל בנינו הנהרגים במילואים, ולא באוהליה של תורה. אבל מה שלא יהיה, אל תיראי מהמנוולים האלה שמצאו במה להכניס לך מסמר חלוד בפרצוף. אני בארץ הזאת 81 שנים, ואני אומר לך בביטחון: מה שהתחלת בו ינצח, גם אם ייקח זמן להבין שלאיים מותר גם לטובים."

ממש דפני אביב העמים..

ישן 03-09-2011, 10:11
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
והערה קטנה על ישיבות ההסדר.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב ""דפני אל תיכנעי" מאמר של יורם קניוק"

אני חותם בשתי ידיים שהציבור החילוני ישרת אותה תקופה שמשרתים ישיבות ההסדר,

(בלי להתייחס לעובדה שהרבה מהם המשרתים ביחידות תובעניות יותר צריכים להאריך את השירות)

בתנאי שגם הוא יפגין את אחוז הקרביות \תומכי לחימה הגבוהים שלהם, והמוטיבציה במהלך השירות.

ובעיקר את השיעורים הגבוהים של הממשיכים במילואים, חלק הארי של חובת השירות.

לעומת הנשירה והחלקיות של החילוניים בחובת המילואים.(ולא מתייחס לשמאל הקיצוני שאצלם

עם כל הכבוד לאופנהיימר וכבל הרוב המוחלט אומר שלום למדים אחרי הסדיר)

מר קניוק היקר, השירות בצה"ל אינו שנתיים ואינו שלוש שנים,

הוא נמשך לאורך כ-,25 ,20 שנה.

הסדיר זה רק טירונות,

ההתגוללות על חיילי ההסדר מראה כמה האיש הזה הפך להיות ביגוט מרושע ומטופש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר