לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2005, 20:54
  liron_co liron_co אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.03
אתה אומר
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי RedHunter שמתחילה ב "[i][b]זו הייתה בקשה בשביל לא..."

שערכת למישהו תמונה, בניגוד לרצונו. אז אני לא היחיד שחושב שלערוך למישהו תמונה בלי שרצה הוא דבר לא אתי.
ועכשיו אתה אומר שאתה רוצה שכל אחד ירשום בחתימה שהוא לא רוצה שיפרו את זכויות היוצרים שלו.

לא יותר פשוט שתשאל מישהו אם הוא רוצה שתיגע לו בתמונה, לפני שאתה באמת עושה את זה ?

ונקודה טכנית - עריכה של תמונה לאחר שכבר נערכה היא דבר בעייתי ביותר. עריכה נורמלית אפשר לבצע רק על המקור. בנוסף לקשיים בכיוון הצבעים והחדות, התמונה עוברת גם כיווץ פעמיים. בכל מקרה בגודל כזה התמונה לא עוברת להדפסה. אני הייתי מציע שקודם כל הביקורת תהיה אמנותית, רעיונית, לנסות להבין את הרעיון שמאחורי התצלום. אם יש בעיה טכנית אפשר גם להגיד במילים, האם ה WB לא מכויל, האם יש בעיית חדות, קומפוזיציה, וכולי.
לפעמים דברים כמו גרסת שחל"ב יכולה להעביר בצורה אחרת את הרעיון, ואז כדאי להציע זאת.

אני חס וחלילה לא מנסה לפגוע במישהו, אלא רק ליצור דיון פורה בנושא הזה, משום שעריכה ללא רשות (לי אישית לא קרה מקרה כזה), היא הפרת זכויות יוצרים, ולא נהוגה בשום פורום צילום שאני לפחות מכיר (ויש כמה).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר