לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2011, 21:39
  פרופסור רוס גלר פרופסור רוס גלר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.11
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "נראה לי שכשתחזור לסרט בעתיד,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
נראה לי שכשתחזור לסרט בעתיד, בעוד כמה וכמה שנים טובות, אתה תראה אותו בעיניים אחרות (למרות שאני לא אומר שאיך שאתה רואה את הדברים היא שגויה). יש שם פשוט אוסף של אנשים לא מאושרים שבסופו של דבר רק רוצים להיות מאושרים והמסר שאני ספגתי מכל הסיפור הזה הוא שלחיות לפי התבנית שמוכתבת ע"י החברה ולא לפי האמת הפנימית שלך והרצונות האמיתיים שלך יכול להוביל אותך למקום לא טוב מבחינתך - מקום שבו כלפי חוץ אתה נראה בסדר אבל מת בפנים.

יש שאומרים שזה בדיוק הפוך , מכיוון שלסטר בסוף מת. ואפילו בנאום הסיום שלו הוא אומר "יש כל כך הרבה יופי בעולם....אני לא מרגיש שום דבר חוץ מהכרת תודה על כל שנייה מהחיים האומללים והטיפשיים שלי."

אז יכול להיות שהמסר של הסרט הוא שאנחנו לא יכולים לברוח מזה? שאחרי הכל - החיים הבורגנים הם החיים הטובים ביותר? האם החלום האמריקאי בעצם נכון ועדיף?

זה בדיוק אותו סיפור עם מועדון קרב - הסרט יורק למעריצים שלו בפנים. לפי דעתם של אחרים , לא שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-09-2011, 21:51
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי פרופסור רוס גלר שמתחילה ב "[QUOTE=צ'נדלר בינג]נראה לי..."

המשפט שהוא אומר יכול לצאת בכנות רק מאדם מאושר. רק מישהו שהגיע לנקודה שבה הוא מסופק מהחיים שלו או מהנקודה שבה הוא נמצא יכול להסתכל אחורה על כל הסבל שעבר בתחושה של השלמה ולא בתחושה של מרירות וחרטה. כשאדם סובל אז החיים נראים לו כמו נטל מתמשך וכשהוא מאושר אז גם החוויות הקשות שעבר פתאום מתגמדות לכדי מצב שבו הן נתפסות פשוט כחלק בלתי נפרד מניסיון החיים שעבר עליו.

תוספת אחרי עריכה:

זה שהוא מת בסוף זה שולי. הדגש הוא לא על זה שהוא מת אלא על זה שהוא זכה למות לאחר שהגיע למצב של סיפוק ואושר. הסוף הוא טוב.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 07-09-2011 בשעה 21:54.
ישן 07-09-2011, 21:58
  פרופסור רוס גלר פרופסור רוס גלר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.11
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "המשפט שהוא אומר יכול לצאת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
המשפט שהוא אומר יכול לצאת בכנות רק מאדם מאושר. רק מישהו שהגיע לנקודה שבה הוא מסופק מהחיים שלו או מהנקודה שבה הוא נמצא יכול להסתכל אחורה על כל הסבל שעבר בתחושה של השלמה ולא בתחושה של מרירות וחרטה. כשאדם סובל אז החיים נראים לו כמו נטל מתמשך וכשהוא מאושר אז גם החוויות הקשות שעבר פתאום מתגמדות לכדי מצב שבו הן נתפסות פשוט כחלק בלתי נפרד מניסיון החיים שעבר עליו.

תוספת אחרי עריכה:

זה שהוא מת בסוף זה שולי. הדגש הוא לא על זה שהוא מת אלא על זה שהוא זכה למות לאחר שהגיע למצב של סיפוק ואושר. הסוף הוא טוב.

הסוף הוא לא כל כך טוב , בעיקר בגלל המשפט האחרון שהוא אמר - "אני בטוח שאין לכם מושג על מה אני מדבר. אבל אל תדאגו , אתם תבינו."
אחחחח עשה לי צמרמורת , זה ישר מכוון לפרצוף של הנערים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:57

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר