לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2011, 08:29
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
"רק אנחנו נקבע מתי תסתיים המהפכה"

נציג אנשי האוהלים, עו"ד אבי הכספי, מסר כי השופטת התורנית החליטה להיעתר לבקשה להעניק צו מניעה, ובכך הקפיאה את הפינוי עד לדיון בנושא. השופטת ספינזי כתבה כי "לאחר שעיינתי בבקשה, בתצהירים התומכים בה ובהודעת הפינוי ראיתי להיעתר לבקשה בתנאים".
השופטת התורנית הסבירה: "בהתחשב בעובדה שהמאהלים עומדים על מקומם כחודש, בכך שניתנה התראה קצרה לפינוי ובטענות המבקשים בדבר אלימות, אני סבורה כי איזון נכון בין האינטרסים מצדיק מתן הצו במעמד צד אחד, וזאת בכדי שהצדדים יוכלו לשטוח טענותיהם בפני בית המשפט". לכן, סיכמה, "אני מעכבת את פינוי המאהלים, עד למתן החלטה אחרת".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4119453,00.html

אני חושש שהמחאה הופכת פניה להפגנה ומשם הדרך קצרה להפגנות אלימות..
שלשום, מר חולדאי שלח פקחים עם ורדים ומינשרים המבקשים את המוחים, שעד ראש השנה יפנו את המאהל ובטרם חלפו 24 שעות, שלח פקחים לפנותם.
לדידי, מדובר בתרגיל הונאה לא חכם וזאת כבר ראינו אתמול.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2011, 09:16
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
גם אינו מתעניין מה בדיוק הפתרון שלהם ואיך
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "כבר נכתב שחלק גדול מהמוחים בעצרות השונות בערים הגדולות ובפריפריות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looopy
אינו בדיוק מתעניין מי עומד מאחורי המחאות.

והאם הפתרון שלהם תהיה שינוי והתקדמות לטובה או נסיגה אחורנית.

פעם כשמפלגת העבוה רצה לבחירות עם הסיסמה "העם רוצה שינוי", הצבעתי על השלט ושאלתי את אחד הפעילים שאלה פשוטה מאוד: האם מציעים שינוי לטובה או לרעה. הוא התחיל לגמגם והתקשה לענות תשובה ברורה. הוא לא היה מוכן לשאלה כזאת דוגרית.

העם רוצה שקיפות ולא גמגומים.

אם טוענים שינוי, רוצים לדעת האם זה שינוי לטובה או לרעה. זה לא מובן מאליו.

גם קדימה חייבת תשובה האם זה התקדמות בכוון הטוב או בכוון הרע.

הפעם היחידה שהיה קמפיין ברור זה היה הסיסמה "נתניהו טוב ליהודים". שם היה הדגש טוב, לא התקדמות ולא שינוי.

כמובן שאם אומרים את המילה טוב, צריכים גם להוכיח ולהסביר איך ולמה. ובמה ואיך זה יהיה יותר טוב מאשר עכשיו, ולמה אפשר לסמוך עליהם.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 08-09-2011 בשעה 09:21.
ישן 08-09-2011, 09:40
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

זה התחיל בקוטג'
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "גם אינו מתעניין מה בדיוק הפתרון שלהם ואיך"

גם היתה מחאת העגלות.. זוכר?
המחאה המדוברת התחילה באוהל אחד קטן בשל שכ"ד יקר מידי. נכון, מי שאין לו, או אינו מסוגל לייצר כסף שיספיק לו לדיור בת"א, שלא יגור בעיר.
אממה, גם אלו שמסוגלים לשלם נחנקים בשל ח-ז-י-ר-ו -ת-ם של בעלי הדירות המעלים את שכ"ד חדשות לבקרים מבלי למצמץ.
בינתיים גם המתמחים מוחים והם צודקים! למה בעצם שלא ניטפל למתמחים שיעזבו את בתי החולים וישאירו את החולים המסכנים לבדם במצוקתם, יעמיסו על הרופאים שעות נוספות עד שגם הם יכרעו מכמות השעות הלא נורמלית (כרגע 30 שעות למשמרת) שנפלה עליהם בשל האחריות והצורך להתפרנס.. לא יוכלו לטפל בכל החולים וברור מאוד מה תהיינה ההשלכות לחולים.
הרבה עוולות במהלך השנים.. יותר מידי והגיעה העת למחות למען עתיד טוב יותר במדינה המטורפת שלנו. (גם לך ולמשפחתך )
דוגמית:
עירית ת"א אוהבת את המצב של מחסור בחניה בעיר, בשל הגרירות והקנסות שמכניסות לקופת העיריה הון עתק!!
על קצה המזלג:
יש מושג שנקרא "כופר חניה". בנית בנין ללא חניה (מאחר ולא ניתנו אישורים לכך) אתה מחויב לשלם כופר חניה בסך של כ8000 $ לדירה. את הכסף הזה העיריה אמורה לקבל ולהשקיע בחניה ציבורית, אבל זה לא ממש קורה, למעט מקומות מסויימים ואני עדין מתפלא למה לא קם אף אחד ומוחה בשיא הרצינות.
לו העיריה לא היתה מתירה לבעלי רכבים פרטיים להכנס למרכז ת"א עם ריכבם הבעיה היתה נפתרת, אבל העיריה לא היתה ס-ו-ח-ט-ת את כספי הקנסות והגרירות ולכן זה לא מתאים לה וזה ברור.
אוקצור, במהלך השנים העוולות גדלו המחירים גבהו והמשכורות לא השתנו מאחר ואיש לא מחה. (אולי בשל ההיבט הביטחוני)
אז זהו, זה נגמר ומעכשיו אני מאמין יבואו התיקונים. הרשתות כבר מורידות מחירים (הרבה לפני החגים) ועוד היד נטוייה.
ישנם הרבה נושאים למה למחות. כל אחד יתחבר למחאה שנוחה לו וזאת זכותו.

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 08-09-2011 בשעה 09:47.
ישן 08-09-2011, 17:37
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "זה התחיל בקוטג'"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looopy
בינתיים גם המתמחים מוחים והם צודקים! למה בעצם שלא ניטפל למתמחים שיעזבו את בתי החולים וישאירו את החולים המסכנים לבדם במצוקתם, יעמיסו על הרופאים שעות נוספות עד שגם הם יכרעו מכמות השעות הלא נורמלית (כרגע 30 שעות למשמרת) שנפלה עליהם בשל האחריות והצורך להתפרנס.. לא יוכלו לטפל בכל החולים וברור מאוד מה תהיינה ההשלכות לחולים.

לא, הם לא צודקים. לא הגיוני שכולם יגיעו להסכם מצוין, ופתאום הם יבואו ויפוצצו את הכל, כי הם מרוויחים 9K בחודש והם לא מסוגלים לסגור אותו...
ציטוט:
הרבה עוולות במהלך השנים.. יותר מידי והגיעה העת למחות למען עתיד טוב יותר במדינה המטורפת שלנו. (גם לך ולמשפחתך )

צודק, הגיע הזמן למחות למע ןעתיד טוב יותר, ולא להרס המדינה היפה שלנו.
ישן 08-09-2011, 17:17
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

המחאה היתה המחאה השקטה ביותר בעולם.. לא ממש קלטו את הסגנון ה"נעים"
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מהפכה? רגע,עד עכשיו זה לא היה "מחאה"?"

כך לפחות היו הכתבות אודותיה בעיתוני העולם. בדרך כלל, זה בא עם אלימות.
ראש העיר הונה את יושבי המאהלים, שלח משאיות ופירק לחלק מהמוחים את ה"בית" כאשר גם חפצים אישיים כמו נישאים וכו' "אבדו" ומכאן הדרך לזריקת ביצים על בנין העיריה וקריאות גנאי היתה קצרה. המשטרה הפעילה כח מוגזם (לדעתי) והעניינים יצאו משליטה.
ידוע שבין המוחים ישנם אנרכיסטים ושמאלנים קיצונים, אבל היו גם הרבה מאוד סטודנטים ואנשים מן הישוב
לא מוצא טעם להתמקד כל העת רק במי עומד מאחורי המחאה או באנרכיסטים למיניהם וממליץ לזכור גם שהגיעה העת למחות על הרבה "עוולות" שהתפתחו בחברה הישראלית.
אני מניח שתם רק הפרק הראשון במחאה. (שלדעתי אין צודקת ממנה) אני מקווה שהעניינים לא יצאו משליטה כאשר הסטודנטים יחברו שוב למחאה ואולי רק תאריך ה20 בספטמבר ידחה אותה.. אבל לא לעד.

ישן 08-09-2011, 17:22
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
הונה?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "המחאה היתה המחאה השקטה ביותר בעולם.. לא ממש קלטו את הסגנון ה"נעים""

זה בערך כמו הכותרת עכשיו בוואלה, -שהיא: "מחטף של חולדאי"..
להזכירך, הם פלשו בלי אישור, לשטח ציבורי, כאשר במשך למעלה מחודש הרשויות התעלמו מזה, למה? אני באמת לא יודע, אבל הפסטיבל הזה היה צריך להיגמר ממזמן.
למה התקשורת מסתירה את כל ההשלכות למאהל הזה? את הלכלוך והרעש וכל מה שנלווה לאותם "פעילי המהפכה"..
מהניסיון שלי(עם אותה סוכה עלובה מול עיריית פ"ת), חייב אישור מהמשטרה, וגם אם תקבל אישור להפגנה, בד"כ לא תקבל אישור לבנייה של מבנה, אוהל הוא תחת הגדרה של מבנה.
אם את אותן "התנחלויות" בשומרון מפנים כי הן אינן חוקיות, אדרבה, יש לפנות גם את התנחלות רוטשילד ולסיים את הסאמרפסט המאוס הזה.
אני רוצה רק להוסיף, שיושבי האוהלים הם אמנם הגרעין המאורגן שהניע וגלגל את המחאה, הוא זה שיזם, ארגן, ולוטף על ידי התקשורת, אבל אני לא חושב שהוא מייצג את ההמון, עשרות האלפים שהגיעו לכיכרות, בניגוד לאותם יושבי אוהלים שהם סתם אנרכיסטים וקיצוניים,אותם עשרות ומאות האלפים לא מייצגים אותם, הם פשוט הלכו כי מכרו להם שהם מפגינים למען משהו מסוים, כי שטיפת המוח, הסיסמאות המשוננות היטב, ומנגנון הפרופגנדה המשומן עבד מצויין.

הם(בתקשורת ובמחאה) טוענים שזה מצויין שרואים בישראל של 2011 שאין אדישות כמו שטוענים.. מצד שני גם רואים שחשיבה אמיתית ובריאה אין וזה לא כזה טוב.

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 08-09-2011 בשעה 17:27.
ישן 08-09-2011, 17:37
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
קטעים חי טוב?
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "תגיד"

אני לפני צבא אז.. המשכורת הנמוכה אמנם שלי, מספיקה לי כי האמת היא שאין לי הרבה הוצאות ואת הכסף שאני מרוויח אני משתדל לחסוך בינתיים.כן אני חי טוב, מקווה שגם יהיה כך בעתיד. מה איתך?
אבל:
זה לא שאני עיוור וטוען שהכל טוב, ברור שלא, אבל לדעתי לראות עשרות אלפי נגררים שצועקים כמו כבשים את סיסמאות המהפכה שהאנרכיסטים והשמאלנים הקיצונים הגו ושמו בפיהם זה פשוט מפחיד.
עשיתי סקר קטן בקרב אנשים שאני מכיר כדי לראות מי הלך למחאה, מי לא, ומה דעתם.
חצי מהאנשים שכן הלכו למחאה, הלכו רק כי כולם הולכים, אין להם דעה מוצקת בעיניין וכשרציתי להיכנס לשיחה יותר עמוקה על כלכלה ושאר ירקות, הם פשוט העדיפו לא לדבר כי "אין להם מושג בשיט", אבל מה, אם בערוץ 22 אומרים שהמצב לא טוב אז זה בטוח ככה לא?

עוד אנשים שאני מכיר שהלכו, הלכו למרות שהם 3 פעמים בשנה בחו"ל, למה הם הלכו? שוב, אין להם מושג אבל אם אפשר להתלונן עוד על המצב, לרצות עוד, ולהרגיש חלק ממשהו אז זה מה שהם יעשו.

וכמובן שיש לי טענות כלפי הממשלה, בעיני, הדבר שיביא לשינוי משמעותי, הוא אם תיהיה מחאה באמת גדולה, של הציבור החילוני, כנגד החרדים. (לא אין לי שום בעיה נגד דת, דתיים ומה שבניהם ואל תתחילו עם זה). לדעתי והמחאה בכלל לא נגעה בזה, אבל היום שבו המדינה תעשה יותר למענינו, וכמובן תגדיל את ההכנסה שלה, הוא ביום שנפסיק לממן אוכלוסייה כה גדולה שלא עושה כלום. לדעתי זו אחת הבעיות האמיתיות.

אני לא חושב שלחזור לסוציאליזם זה מה שיציל אותנו בכל מקרה..

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 08-09-2011 בשעה 17:40.
ישן 08-09-2011, 17:39
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "חי טוב?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי deltaforce
וכמובן שיש לי טענות כלפי הממשלה, בעיני, הדבר שיביא לשינוי משמעותי, הוא אם תיהיה מחאה באמת גדולה, של הציבור החילוני, כנגד החרדים. (לא אין לי שום בעיה נגד דת, דתיים ומה שבניהם ואל תתחילו עם זה). לדעתי והמחאה בכלל לא נגעה בזה, אבל היום שבו המדינה תעשה יותר למענינו, וכמובן תגדיל את ההכנסה שלה, הוא ביום שנפסיק לממן אוכלוסייה כה גדולה שלא עושה כלום. לדעתי זו אחת הבעיות האמיתיות.
אני לא חושב שלחזור לסוציאליזם זה מה שיציל אותנו בכל מקרה..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://outandaboutyukon-okc.com/image_store/uploads/7/5/6/7/1/ar12499964317657.jpg]
ישן 08-09-2011, 18:09
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

הזיגזג המשפטי נמשך: המחוזי בת"א הוציא צו מניעה על פינוי מאהלים בעיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב ""רק אנחנו נקבע מתי תסתיים המהפכה""

בית משפט הוציא הערב (חמישי) צו מניעה על פינוי אוהלים ממאהלי המחאה בכל רחבי הארץ. קודם לכן החלו פקחים של עיריית תל אביב להצמיד דרישות פינוי לאוהלים בשדרות רוטשילד, לאחר שבוטל צו המניעה הזמני שהוציא הלילה בית משפט השלום נגד הפינוי. הצווים מבוססים על חוק העזר העירוני לשימור רחובות. העירייה דורשת מבעלי האוהלים והציוד המצויים בשדרה לפנותם משם בתוך 72 שעות, אחרת תעשה זאת בעצמה.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1241052.html

אני מניח שנמאס לדיירי שד' רוטשילד והרחובות הסמוכים ובצדק.. ואלו גם אני מניח, החברה שהצביעו עבור חולדאי בבחירות לעיריה.
אני גם מניח שלבסוף המאהל יפונה, אני רק תוהה, מה יהיה השלב הבא של המוחים?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:51

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר