לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2011, 12:51
  נור השמן נור השמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי!"

איזה יום נחמד עובר עליי!
על הבוקר הסתמסתי עם מישהי חמודה.
אח"כ נסעתי לצריפין, לקחת מהבית מרקחת את החברים הקטנים הכתומים שלי.
התברברתי שם קצת עם האוטובוסים (והייתי צריך לשלם על קו 6 כי הייתי על אזרחי ), והחר"פ הוא בצד השני, בשער ירושלים, כשאני נכנסתי משער ראשון.
הגעתי לבית מרקחת, רק מהמחשבה על כמויות הלודן, מינס ופמינט שעפות שם כל יום כבר צמחו לי שדיים.
הרגיז אותי לחשוב על כל הדרך חזרה שאני צריך לעשות, אז לקחתי חבר קטן כתום והתחלתי ללכת ברגל.
בלי שהרגשתי חציתי את כל צריפין ברגל.
אח"כ המשכתי במסעי הרגלי ונפגשתי עם חבר, עשינו סיבוב סידורים בעיר וקניתי בגדים לחתונה של אחותי השנייה.
סה"כ יצא 400 שקל, אבל היה לי גיפט קארד של 300 אז יצא ששילמתי רק 100
והפעם ממש השקעתי! בדר"כ אפשר למצוא אותי עם טי-שירט-יצורים-של-פול-אנד-בר, וסנדלים, אבל עכשיו קניתי מכנס וחולצה ממש אלגנטיים ומכובדים ויפים |זוהר|
שתינו שייק פירות כי הרגשנו שזה סיבוב מטרוסקסואלי, ואם כבר מטרוסקסואליות אז הולכים עד הסוף - וחזרנו הבייתה שמחים וטובי לבב!

נערך לאחרונה ע"י נור השמן בתאריך 08-09-2011 בשעה 13:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2011, 19:00
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "השבוע ניתן פסק דין בתיק..."

פיייי, יפה. אתה בטח מבסוט לאללה. אחרי הפטירה של אבא שלי הוגשה נגדי תביעה ע"י מי שטענה שהיא הידועה בציבור שלו. העורך דין כתב את הטיוטה הבסיסית של כתב ההגנה ואני ערכתי לו את הצורה עד שהיה מלוטש כמו יהלום. לשמחתי הסיפור הסתיים אחרי הקדם משפט. תמיד שאלתי את עצמי האם כתב ההגנה שלי היה אחד השיקולים שהובילו את הצד השני למשוך את התביעה.

מאז יצא לי לקחת חלק בעוד כמה הליכים משפטיים כשבחלקם הייתי מעורב לעומק בכתיבת כתבי ההגנה/כתבי התביעה וזה תמיד מספק לצאת הצד המנצח. הדבר הכי מתסכל זה שכל משפט מתפרס על פני פרק זמן חסר היגיון. ההפסקה בין כל דיון היא מטורפת. זה לא צדק - זה להוציא לאנשים את הנשמה.

ישן 08-09-2011, 18:32
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי!"

אתמול בבוקר שלחתי לבוס שלי אסמאס שאני לא מרגיש טוב וככה עשיתי לעצמי יום חופש שהייתי צריך אותו בצורה מטורפת. הרגשתי שחוק לגמרי מהעבודה וזה פשוט הרים אותי מהרצפה. עשיתי יום עם עצמי: שחקתי בפלייסטיישן, ראיתי טלוויזיה, עשיתי קניות וקניתי גלידה מטורפת בטעם בננה עם פצפוצי שוקולד (אכלתי איזה רבע מהקופסה). אפילו עשיתי כביסה בכיף.

היום אחרי העבודה סוף סוף הלכתי לאסוף את המשקפיים החדשות שלי שנראות יותר טוב ממה שזכרתי (רייבן בלי מסגרת - שקסי כזה ), הספקתי לעשות כמה סידורים שתכננתי לעשות מחר ככה שזה פינה לי זמן ועשיתי עצירה בפיצרייה (אוכל אותה עכשיו עם RC קרה ).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:56

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר