לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2011, 19:44
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
אני מצטרף לדעתך ומקווה שאירופה תדע להיתגונן נגד המיעוטים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "בתום מלחה"ע ה-2, הגרמנים איבדו את יכולתם להתגונן בפני מיעוטים"

שצריך להתמודד נגדם, מי שלא מאיים על אירופה לא צריך לפחד (כמו יהודים ובני לאומים אחרים שאינם קוראים לאיסלאמיזציה של אירופה). אם יידעו להפריד בין רדיפה סתמית של מיעוטים כגון 2000 שנות שנאה מיותרות של יהודים על בסיס דתי ולא על בסיס סכנה קיומית לבין הילחמות במיעוטים שמנסים לשנות את אופי המדינה ודרכו את אופיו החופשי של העולם , אני מאוד אשמח לראות פעולות בנושא.

אני אישית סבור שיש לגרש מוסלמים קיצוניים מאירופה וכל מי שינסה לפגוע בדמוקרטיה ועקרונות החופש. יהודים לרוב אינם נכללים ככאלה ולכן אין להם סיבה לחשוש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2011, 21:51
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "היהודים נחשבו כאיום כלכלי..."

היהודים אכן היו מושא לקנאה מצד המון העם, בשל הצלחתם הכלכלית.
האצילים מימנו את חייהם הבזבזניים באמצעותם של היהודים מיסים או הלוואות או שניהם יחד. והם בהחלט חיפשו דרכים להיפטר מחובותיהם או לנצל את היהודים כמקור לסחיטה כלכלית.
המימסד הנוצרי ראה ביהודים איום תרבותי ודתי וההצלחה שלהם סתרה את הדוגמה הקתולית, ואת יכולת ההשפעה שלהם על צאן מרעיתם.
כאשר קמו גורמים יהודים ששלטו בכלכלת העולם והתערבו בתהליכים מדיניים בית מנדס למשל, היו מי שלא יכלו לקבל זאת בשום אופן.

בהחלט נכון לומר שהיו גורמים מסוימים שהחשיבו את היהודים כאיום כלכלי ותרבותי.

הנ"ל בצירוף של קצת בערות קורטוב של אכזריות אנושית טבעית והבדלנות היהודית הובילו לתוצאות היסטוריות עגומות לאורך הדורות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:46

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר