לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2011, 17:03
  931 שחם 931 שחם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.09
שלום ,מבקש יעוץ לגבי שדרוג המעבד

היי,
רכשתי מחשב לפני כמה שנים ששירת אותי מצוין ,אני לא משחק הרבה במחשב ,אבל מידי פעם אני רוצה להינות ממשחקים טובים.
בתקופה האחרונה המחשב שלי התקשה להריץ משחקים גדולים וכבדים ,זאת אומרת שהם היו עובדים אבל רק אם מורידים את כל הנתונים הגרפיים ל-LOW וגם אז לא תמיד באופן חלק.
הבנתי שהבעיה המרכזית היא המעבד החלש שיש לי:
IntelPentium(R) Dual-Core CPU E6300 @2.80GHz, 2799 MHz

כרטיס המסך שלי הוא: NVIDIA GeForce GTS 250
ויש לי 4GB של זכרון פנימי.

כעת אני מעוניין להחליף מעבד והלכתי טיפה לאיבוד עם כל הסוגים.
האם כל מעבד שהוא נניח מסדרת i5 של אינטל יהיה יותר טוב מכל מעבד שהוא i3?
האם כדאי ויש צורך במעבד יקר מסדרת הi7? כי אני לא גיימר מטורף וגם לא אכפת לי אם משחקים ירוצו אצלי על LOW ,אבל שזה יהיה חלק ובלי תקיעות ,לכן כמו שציינתי אני צריך המלצה למעבד חזק ,אבל לא מהטופ של הטופ ,משהו סביר שיחזיק משחקים לשנה-שנתיים הקרובות וכמובן לא יקר במיוחד.
אין לי כרגע תקציב מסויים ,אני מוכן להשקיע במעבד שבאמת שווה את המחיר שלו.

תודה ושבוע טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2011, 18:18

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "אתה עושה את החישוב בכיוון הלא..."

הראל שלום,

דבר ראשון תודה על התשובה.
התכוונתי לכך שאין לי בעיה להשקיע גם 1000 ש"ח כדי להגיע לתוצאה הרצויה ,אבל אם אתה חושב שגם נניח ב700 שקלים אפשר לרכוש מעבד שיענה לצרכים שלי ,אז אעדיף אותו.
בוא נגיד שהמקסימום שאני מוכן להשקיע זה 1000 ,אבל אם אתה חושב שיש אופציה שהיא זולה יותר ועדיין תענה לצרכיי ,אז אשמח לשמוע עליה.
אני מעלה תמונה של המפרט שלי ,אם תוכל להמליץ לי על מעבד (ושאר התוספות שזה יגרור) שיענו על הדרישות שלי ,אודה לך מאוד.

תודה רבה,
ניקו.

המפרט:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://up353.siz.co.il/up1/qwlxwznwyimn.jpg]

ישן 19-09-2011, 15:52

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 931 שחם שמתחילה ב "שלום ,מבקש יעוץ לגבי שדרוג המעבד"

call of juarez :the cartel נדמה לי שזה שמו המלא של המשחק.

איננו עבד אצלי גם על האפשרויות הנמוכות ביותר. המשחק מתחיל ונתקע עד כדי כך שלא ניתן לשחק ,המשחק הינו מקורי שחבר הביא לי במתנה והוא לא עבד ,בדקתי אותו אצל המוכר בחנות ועבד אצלו מעולה ,ניסיתי לפנות לאתר שבודק את תאימות המחשב שלי למשחקים (system requirements lab) ולפיהם המעבד שלי הוא הבעיה.

GTA IV עבד אצלי ,אבל היהמלא בתקיעות וכל עוד הסתובבתי בעולם פתוח ,או שהיו יריות מעורבות בעיניין אי אפשר היה לשחק. ושוב התייעצות קלה עם חבר שאיננו מבין גדול ,אבל שיער שהמעבד הדבר היחיד שיכול לגרום לכך שמשחק כזה לא ירוץ אצלי גם על LOW וגם על רזוולוציה נמוכה.

עוד לא נתקלתי ביותר מדי משחקים שעשו לי בעיות כאלה חוץ מהשניים האלה ,אבל מצד שני השניים האלה מהווים בערך 25% מכלל המשחקים ששיחקתי בהם בשנה האחרונה נגיד (כמו שציינתי אינני משחק הרבה).

אם אתה חושב שיש שיפור שיענה על הצרכים שלי (אני משער שזה לא צריך להיות שיפור דרסטי) ויהיה שווה את המחיר אז אשמח לשמוע עליו.
כמו שכבר אמרתי בתנאי שזה שיפור עד 1000 ש"ח ,אם זה מעבר ,אז אני לא יכול להרשות לעצמי.

תודה רבה

ישן 21-09-2011, 09:39
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי 931 שחם שמתחילה ב "[font=Verdana]האמת שלצערי אין..."

הבעיה שלי עם הטיעון הזה הוא המחשב שלי, שעד לא מזמן עבד עם E4500 (שעובד בתדר נמוך יותר מהמעבד שלך) ועם HD 2900 PRO (שהוא כרטיס חלש יותר משלך) ובכל זאת הצליח להריץ את GTA IV על הגדרות בינוניות.

מה שאפשר לעשות עם 1000 ש"ח אם מוציאים אותם על שדרוג מעבד הוא זה:
מעבד:
[..] INTEL CORE i3 S1155 3.1GHz 2100 - BOX - זמין במלאי ₪553

לוח אם:
[..] ASROCK H61M/U3S3 - זמין במלאי ₪365

זיכרון:
[..] KINGSTON 2048MB DDR3 1333MHZ - זמין במלאי ₪80
כמות:2

הרכבת מחשב:
[..] הזמנת חלקים בלבד - ללא הרכבה ₪0

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪1078

מפרט זה הורכב באתר: www.IQPC.co.il

למשלמים במזומן\שיק אחד, הפקדה - 3% הנחה!
עד 5 תשלומים בשיקים ללא ריבית - שיק ראשון לתאריך הקניה

זה פחות או יותר המינימום וגם כאן חרגתי קצת מהתקציב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר