לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2011, 05:50
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sharonbh שמתחילה ב "צילום שיגור לוין של נאס"א ממטוס נוסעים בזמן טיסה"

שרון שלום
יש כמה דברים צורמים באשכול שפתחת:
1. שיגורים אזרחיים של נאסא אינם חלק מהפורום הזה (אע"פ שיש מקרים מסויימים שזה כן נוגע ואפשר להשאיר את זה, יכולת להתייעץ עם המנהלים לפני כן - במקרה הזה נשאיר).
2. הכותרת היתה מטעה, אני הייתי בטוח (כמו רבים אחרים בפורום) שזה נעשה מתוך אוטובוס וזה לא, לכן ערכתי אותה בהתאם.
3. פירסמת לוגו מסחרי וזה אסור, לכן נימחק (באותה מידה כל האשכול יכול היה להמחק + חסימה).
4. אתה מוזמן להמשיך ולשתף אותנו בזווית המיוחדת שלך בדברים הקשורים לפורום ובמגבלות הנהלים.
5. נא תשומת ליבך, תודה!

בכדי שהדברים יהיו מובנים למי שנכנס וראה את כל האשכול הזה אחרי כל התיקונים.
הכותרת איתה נפתח האשכול הייתה: "שיגור לווין של נאס"א ממעוף אוטובוס"
וההודעה נחתמה עם לוגו מסחרי כלשהוא שאין לי כל כוונה לחזור עליו.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 17-09-2011 בשעה 14:00. סיבה: החזרת האשכול לפסים הרצויים והראויים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2011, 16:05
צלמית המשתמש של sharonbh
  sharonbh sharonbh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "שרון שלום יש כמה דברים צורמים..."

היי FANG,
לפני שאתייחס להערות שלך, אתייחס לשאר ההערות וזאת על מנת לא לפתוח מספר הודעות. עיקרו של הפוסט היה כמובן לשתף את החברים בתמונות שצילמתי אתמול מהשיגור של נאס"א. אולי בדיעבד הוספת גרשיים למילה אוטובוס הייתה מבהירה לחברים כאן שזה לא בא מתוך זלזול אלא ככינוי חיבה למטוס/קריצה ידידות/הומור קל.
עכשיו אתייחס להערותיך שנאמרו בטון בוגר, רציני ואחראי וכך צריך שיהיה:
1. שיגורים אזרחיים של נאסא אינם חלק מהפורום הזה (אע"פ שיש מקרים מסויימים שזה כן נוגע ואפשר להשאיר את זה, יכולת להתייעץ עם המנהלים לפני כן - במקרה הזה נשאיר) - אחלה, לקחתי לתשומת ליבי להבא.
2. הכותרת היתה מטעה, אני הייתי בטוח (כמו רבים אחרים בפורום) שזה נעשה מתוך אוטובוס וזה לא, לכן ערכתי אותה בהתאם.
בסדר גמור, כמו שאמרתי מקודם, אולי הייתי צריך לשים גרשיים במילה אוטובוס ואז דברים היו אולי יותר ברורים.
3. פירסמת לוגו מסחרי וזה אסור, לכן נימחק (באותה מידה כל האשכול יכול היה להמחק + חסימה) - לקחתי לתשומת ליבי, תודה על הסבלנות ולא יקרה שוב. אני פשוט נוהג לסמן את התמונות שאני מעלה לאחר שקרו כמה מקרים בעבר, לא בפורום הזה, שראיתי אותן במקומות אחרים עם קרדיט למישהו אחר.
4. אתה מוזמן להמשיך ולשתף אותנו בזווית המיוחדת שלך בדברים הקשורים לפורום ובמגבלות הנהלים. יבוצע

שבוע טוב לכולם

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 17-09-2011 בשעה 13:59. סיבה: החזרת האשכול לפסים הרצויים והראויים
ישן 11-09-2011, 16:39
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי sharonbh שמתחילה ב "היי FANG, לפני שאתייחס להערות..."

שרון
ברור לך שההערה על שינוי הכותרת מאוטובוס למטוס היא בגלל שהכותרת צריכה להיות עניינית.
לנו אין בעיה איך אתה קורא למטוס שלך.

ההערה על הסרת הלוגו היא רלוונטית רק לחתימה שלך בסוף ההודעה, את התמונות אתה יכול להחתים איך שאתה רוצה כמו שרבים אחרים עושים על מנת לשמור על זכויות יוצרים (ההחתמה הנוכחית היא בסדר גמור).

נשמח לקבל ממך עוד דברים מעניינים כמו התמונות הניפלאות האלה.
(אם יש ספק לגבי הרלוונטיות אתה מוזמן לשלוח לאחד המנהלים - תשובה מובטחת).

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 11-09-2011 בשעה 16:41.
ישן 17-09-2011, 23:41
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי fritz2 שמתחילה ב "לעניות דעתי תת הדיון שהתפתח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fritz2
לעניות דעתי תת הדיון שהתפתח באשכול המקורי דווקא היה מרתק, ושקול לאשכול אחר שנפתח כאן בפורום בעבר (לא מוצא כרגע), בו דנו האם לקרוא לאויב "מחבל", "לוחם", "חייל", "חמאסניק", "חזבאללונר" וכו' נחשב זלזול, או דווקא מתן כבוד.
כל הגלישה לניתוחים פסיכולוגיים של החברים הדנים נעשתה כנראה בגלל קשר אישי לנושא. חבל, נראה לי שפספסנו דיון מאוד מרתק עם המון דעות.

לפותח האשכול - תמונות מרתקות גם כן, אנא המשך להביא תמונות מעניינות ומקוריות מכסא הנהג אי שם מעל אדמת הדוד סאם.

מסכים, אבל לא היה לזה מקום בשרשור הזה וזה סתם הרס (לוקח את האחריות).
אולי נפתח באשכול אחר מתישהו משהו יותר סולידי בשאיפה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:34

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר