לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2011, 14:34
  Zane Zane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.11
קשר בין משקל למהירות הריצה

שלום. יש לי עוד חודש בערך יום סיירות ואני לא בטוח לגבי משהו. אני 1.80 בערך ושוקל 78 ק"ג, ואני עושה ב-2000 שמונה דקות בערך. הבעיה שלפני שנה הייתי עושה ב-2000 סביבות שבע דקות, אפילו קרוב ל-6:45. שקלתי אז סביבות עשר קילו פחות והייתי יותר חלש מבחינת כוח ופחות בכושר, אבל עדיין הייתי מהיר בהרבה. לא התאמנתי בריצה בכלל באותה תקופה. יש לי סביבות 10-11 אחוזי שומן ואני די "כבד" מבחינת מסת שרירים במיוחד ברגליים. במכון כושר אני עובד על טווח חזרות גבוה יחסית 10-12, אני רץ גם 3 פעמים בשבוע ואני פשוט אוכל די הרבה.
השאלה שלי אם כדאי לי אולי להוריד במשקל וזה יגרום לי להיות מהיר יותר? אני משווה בין עכשיו לבין שנה לפני ואני פשוט לא רואה סיבה שאני אהיה איטי יותר עכשיו חוץ מזה שעליתי במשקל... אני צריך לדעת מה כדאי לי לעשות על מנת לבוא בצורה אופטימלית ליום סיירות ולגיבוש שאחריו במידה ושיהיה בעזרת השם. אשמח לקבל תשובה ממישהו ששירת ביחידה מובחרת או מגבש, אחד שיודע על אילו ממאפייני הכושר כדאי לשים יותר דגש (חרוז), כוח, סיבולת ומהירות. תודה רבה על העזרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2011, 14:41
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce מנהל deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zane שמתחילה ב "קשר בין משקל למהירות הריצה"

לא שירתתי ביחידה מובחרת\מגבש
אבל, הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך הוא לעזוב את חדר הכושר, ולהתחיל לרוץ בים(כלומר על חול ים, כדי לדמות תנאי גיבוש). חבל שנזכרת רק עכשיו חודש לפני אבל עדיף על כלום. אל תעמיס יותר מידי לפני יום השדה, ואל תתאמן יום אחרי יום אלא עם מנוחה של יום בין לבין.
אני חושב שהמשקל שלך הוא בסדר, אבל אני לא רופא\תזונאי, ולדעתי כדאי לך להתייעץ עם אחד מהם כדי לקבל חוות דעת.
באופן כללי, אם אתה שואל על היחס בין כוח למהירות ומה יותר חשוב, אז הדגש בגיבושים הוא פחות על כוח ויותר על סיבולת ומהירות-כלומר, לעשות 100 שכיבות סמיכה פחות יעזור לך, אבל להיות מסוגל לסחוב שק חול במעלה הדיונה ולעשות זאת שוב ושוב, ולהיות מסוגל לסחוב במסעות ובתרגילי ספרינטים שלא נגמרים זה יותר חשוב מהכוח.

לדעתי, באופן כללי, חדר כושר לא יתן לך כלום ליום השדה("סיירות"), לפתח גוף זה נחמד אבל לא יתן לך כלום, ורוב האנשים שאני מכיר אשר התקבלו ליחידות מובחרות בצבא היו נמוכים\קטנים, בלי מסת גוף גדולה או המון שרירים, שפשוט היו מאוד זריזים ועם המון סיבולת וכוח רצון.

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 11-09-2011 בשעה 14:46.
ישן 11-09-2011, 15:02
  Zane Zane אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "היי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי deltaforce
לא שירתתי ביחידה מובחרת\מגבש
אבל, הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך הוא לעזוב את חדר הכושר, ולהתחיל לרוץ בים(כלומר על חול ים, כדי לדמות תנאי גיבוש). חבל שנזכרת רק עכשיו חודש לפני אבל עדיף על כלום. אל תעמיס יותר מידי לפני יום השדה, ואל תתאמן יום אחרי יום אלא עם מנוחה של יום בין לבין.
אני חושב שהמשקל שלך הוא בסדר, אבל אני לא רופא\תזונאי, ולדעתי כדאי לך להתייעץ עם אחד מהם כדי לקבל חוות דעת.
באופן כללי, אם אתה שואל על היחס בין כוח למהירות ומה יותר חשוב, אז הדגש בגיבושים הוא פחות על כוח ויותר על סיבולת ומהירות-כלומר, לעשות 100 שכיבות סמיכה פחות יעזור לך, אבל להיות מסוגל לסחוב שק חול במעלה הדיונה ולעשות זאת שוב ושוב, ולהיות מסוגל לסחוב במסעות ובתרגילי ספרינטים שלא נגמרים זה יותר חשוב מהכוח.

לדעתי, באופן כללי, חדר כושר לא יתן לך כלום ליום השדה("סיירות"), לפתח גוף זה נחמד אבל לא יתן לך כלום, ורוב האנשים שאני מכיר אשר התקבלו ליחידות מובחרות בצבא היו נמוכים\קטנים, בלי מסת גוף גדולה או המון שרירים, שפשוט היו מאוד זריזים ועם המון סיבולת וכוח רצון.

אני מתאמן כבר בוינגייט בדיונות שם אבל רק פעם-פעמיים בשבוע שלא יהיו לי שברי מאמץ...החדר כושר זה היה בנוסף לזה ועוד קצת ריצות שדה. הבעיה פחות הסיבולת אלא יותר המהירות, אני בכושר די טוב פשוט בריצות אני קצת כבד ולוקח לי זמן לסחוב את עצמי. המהירות של הריצה פשוט איטית חחחחח... גם אני מכיר כמה שהתקבלו, אחד נגיד די נמוך (לא שאני ענק, כן?) ושרירי כזה והשני סוס כזה וגבוה. הם לא כמו שאתה מתאר מצד אחד אבל מצד שני אין להם את המבנה גוף שלי...קשה לדעת מה לעשות.. עוד תגובות?
ישן 11-09-2011, 15:51
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04

חס וחלילה לצאת מחדר כושר! תמשיך לבנות שרירים ועצם עד הגיוס, ובמיוחד סיבולת שריר - זה יקטין את הסיכוי לפציעות מאמץ ופציעות בכלל שיוציאו אותך מכלל שימוש, ומהיחידות.
לפי מה שאתה כותב יש לך כושר מספק בהחלט. סיבולת מאוד תעזור, אבל סיבולת זה בעיקר סיבולת של הראש ולא הגוף. הדבר היחיד שאתה צריך לדאוג לו הוא להגיע ללא פציעות ולצאת ללא פציעות - אתה בהחלט עושה את הדבר הנכון. תוודא שאתה לא מעמיס על עצמך יותר מדי, תאכל בצורה מאוזנת ותדאג לישון טוב.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 11-09-2011, 16:21
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce מנהל deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בשביל לשפר סיבולת של הראש
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "חס וחלילה לצאת מחדר כושר!..."

חדר כושר לא יעזור לו, וזאת הייתה הכוונה שלי.
התאמנתי לקראת הצבא למעלה משנתיים בהכנה לצבא, מעין קבוצת "כושר קרבי", וההבדלים לעומת חדר כושר(שגם שם ניסיתי כמה פעמים) הם עצומים. נכון שאפשר לפתח ככה יותר את השריר, אבל השריר מתפתח יופי גם ללא חדר כושר, באמצעות ריצות ואימונים בחוץ(כולל גם אימוני כוח).
אני חושב שאם הוא יתאמן רק בחדר כושר הוא יוותר לעצמו ביום סיירות מהר מאוד, כשהוא יגלה שזה לא כמו במזגן ועם המאמן האישי, אלא חם, קשה, והוא יהיה בשוק בטעימת חול הראשונה שלו(הכוונה ריצה על חול).

*הכותב אינו מומחה לספורט\פיזילוגיה של המאמץ.

ישן 11-09-2011, 18:50
  Zane Zane אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "בשביל לשפר סיבולת של הראש"

ביטיס - מה שאתה אומר נשמע הגיוני. אם אתה באמת מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה כמו שרשום, אתה יודע הרבה יותר טוב ממני מה כדאי ואני לוקח את העצה שלך בחשבון. תודה (: תוספת: מה דעתך לגבי המשקל? אני עושה כרגע שמונה דקות ב-2000 והייתי מאוד רוצה לחזור לפחות לעשות שבע דקות... מה דעתך יש זמן או לוותר על זה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי deltaforce
חדר כושר לא יעזור לו, וזאת הייתה הכוונה שלי.
התאמנתי לקראת הצבא למעלה משנתיים בהכנה לצבא, מעין קבוצת "כושר קרבי", וההבדלים לעומת חדר כושר(שגם שם ניסיתי כמה פעמים) הם עצומים. נכון שאפשר לפתח ככה יותר את השריר, אבל השריר מתפתח יופי גם ללא חדר כושר, באמצעות ריצות ואימונים בחוץ(כולל גם אימוני כוח).
אני חושב שאם הוא יתאמן רק בחדר כושר הוא יוותר לעצמו ביום סיירות מהר מאוד, כשהוא יגלה שזה לא כמו במזגן ועם המאמן האישי, אלא חם, קשה, והוא יהיה בשוק בטעימת חול הראשונה שלו(הכוונה ריצה על חול).

*הכותב אינו מומחה לספורט\פיזילוגיה של המאמץ.

אחי אבל אמרתי כמה פעמים שאני לא מתאמן "רק" בחדר כושר... כבר שנה בערך אני עושה שלוש אימוני ריצות בשבוע כולל אימון אחד ולפעמים שניים בחול של וינגייט, והריצות אני מדגיש לא בחדר כושר (משעמם טילים על ההליכון וזה לא מציאותי בגרוש). מקווה שהבהרתי את עצמי עכשיו, אם בילבלתי אותך אני מצטער כי אני די דפ"ר בחיבור...נ.ב. אצלנו המאמן אישי בעיקר מתחיל עם כל עצם נקבי שנכנס למכון חחחח הוא לא באמת מאמן מישהו...

נערך לאחרונה ע"י Zane בתאריך 11-09-2011 בשעה 18:54.
ישן 11-09-2011, 23:21
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zane שמתחילה ב "ביטיס - מה שאתה אומר נשמע..."

אל תתעסקה עם זה, אתה לא רץ תחרותי. המטרה שלך היא להתכונן לשירות, ובשביל זה אתה צריך להמשיך להתאמן על פיתוח כוח שריר, סיבולת שריר וסיבולת לב ריאה, בשביל להמנע מפציעות.
אני לא יודע מה תכנית הכושר שלך, אבל אם יש לך יכולת להתאים את תכנית הכושר שלך עם המאמן, הייתי עובד על שרירי גב, וברך (עדיף לעבוד עליהם לפני הפציעה).

וכמו שאמרתי, הכי חשוב בזמן אימונים זה לוודא שהתזונה והשינה מתאימים - כבר היו לי חיילים שהתגייסו עם שברי מאמץ בדרגה 3 ו-4.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 11-09-2011, 20:08
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07

אתה מזכיר לי את שיעורי הפיזיקה (היה לי מורה שבצעירותו היה אתלט)
f=m*a
משמע ככל שהמסה שלך תיהיה יותר גדולה, ככה הכוח המתפרץ שלך יהיה יותר חזק.
אבל לטווח הארוך מן הסתם זה יפגע בך יותר.

בכל מקרה אתה לא רץ באולימפיאדה, כולה יום סיירות...
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר