לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2011, 18:27
  Blahh1 Blahh1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.11
יציאה לקצונה

אהלן,
רציתי להתייעץ איתכם בנוגע ליציאה לקורס קצינים.
התגייסתי לשריון בנוב' 10, ולצערי לאחר 3 חודשים נקבע לי קה"ס 43 מסיבות כאלה ואחרות ויצאתי לבסיס פתוח, ליומיות. שובצתי בתפקיד של מנהל רשת מחשוב ויצאתי לקורס מזורז של חודש בבסמ"ח, שנמצא על יד שלישות רמת גן. לאחר מכן הועברתי רשמית מחיל השריון לחיל התקשוב. כיום אני כמעט 10 חודשים בצבא, והייתי מאוד רוצה לצאת לקורס קצינים. יש לי קב"א 54 ודפ"ר 80, ובמקור מתאם הקצונה שלי היה 2, אך בגלל הקה"ס הוא התאפס. דיברתי על הרצון שלי לקצונה במסגרת ראיון עם מפקד לא ישיר (המפקד של המפקד שלי) בדרגת סגן אלוף. הוא אמר לי שהוא שמח על הרצון והוא יבדוק את זה יותר לעומק, הוא אמר שהוא יבדוק מה טווח הזמן שאפשר להוציא אותי לקורס קצינים, אם יש תקן לזה, וכמובן איך זה הולך עם קה"ס, אם צריך לבטל או לצאת כחריג. הוא אמר שהוא ידבר עם המפקד הישיר שלי והוא יודיע לי. מאז עברו חודש וחצי - חודשיים, ובינתיים הוא לא חזר אלי עם תשובה... מה כדאי לעשות? לחכות לתשובה או לפנות אליו? האם לפי הנתונים שלי אני יכול לצאת לקצונה? איך זה עובד עם קה"ס? בגדול הייתי רוצה לדעת אם כדאי להתחיל להזיז דברים לפני שזה יהיה מאוחר מדי? אשמח לכל מידע שתוכלו לתת לי בנושא.
תודה רבה וערב טוב!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2011, 18:58
  Blahh1 Blahh1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.11
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Pop_Bite שמתחילה ב "אוקי, קודם כל אתה אפילו לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pop_Bite
אוקי, קודם כל אתה אפילו לא שנה בצבא אז יש לך עוד הרבה זמן לצאת לקצונה אז לא לדאוג.
כדי לצאת לקצונה במצב שלך יש 2 אפשרויות.
1. לבטל קה"ס ולצאת כרגיל.
2. לצאת כחריג.
כשאתה מבטל קה"ס אתה יוצא לקצונה כמו כולם, עובר מיון ומבד"ק, ואם הציונים של מספיקים אתה מגיע לבה"ד 1.
אם אתה לא מבטל את הקה"ס אתה תגיע לפיקוד שלך להתאריין אצל הגורם הרלוונטי והם יעלו אותך לגורמים הרלוונטים לועדת חריגים, שמה בוחרים איזה חיילים חריגים יצאו לקק"צ ואיזה לא.
בכל מקרה, אם נראה לך שמורחים אותך חשוב שתדבר עם המפקד שלך.

איך אני יודע אם הוא מורח אותי? היום דיברתי איתו שוב, הזכרתי לו את זה והוא אמר שהוא עוד לא בדק ויבדוק. עם המפקד שלי אני מעדיף שלא לדבר, לפחות כרגע, המפקד הישיר שלי הוא לא מסוג המפקדים שיתמכו, הוא מהסוג שישים לי רגליים בדרך וינסה לגרום לי לא לצאת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:46

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר