לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2011, 01:46
  ggg1000 ggg1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.11
חייב עזרה - השתחררתי על רפואי, מת לחזור מרגיש כבר לא נומאלי

אהלן חברים, אני היום בן 22 השתחררתי לפני קרוב לשנתיים אחרי שירות בגולני , הסיבה לשיחרור היא פציעה ברגל לאחר שירות של שנה ו-8 חודשים, בגולני הייתי ב51 בתחילת המסלול נפצעתי עברתי לתומך לחימה ואז שוב פציעה ושוחררתי מהצב עם פטור ממילואים (24).

היום אני קרוב לוועדה רפואית במשרד הביטחון לקביעת אחוזי נכות, אבל אין לאף אחד בעולם מושג כמה כואב לי וכמה מגביל אותי המחשבה שלא עשיתי שירות מלא ,קרבי.

תכננתי לצאת לקצונה בתור לוחם, להתקדם בקבע, לפני הצבא הייתי הכי מורעל בעולם, מגיל 10..
הייתי במיונים למלא יחידות ובסוף החלטתי שאני רוצה גולני.
הקטע הזה של המחשבה שפיספסתי את התיכנון של החיים שלי מגביל אותי בכל דבר כרגע, באזרחות, בעבודה ובכלל במטרות שאני אמור להציב לעצמי.
אני באמת לא צוחק, היו לי ויש לי לילות שאני פשוט יושב ובוכה כמו ילד קטן , לפני השיחרור כתומך לחימה החלטתי שאני חוזר ללוחמה ולא משנה מה, הסכמתי לחתום על הארכת שירות כדי לשירות באגוז (זה לא יצא לפועל בסוף בגלל שנפצעתי ושוחררתי).

כרגע היום אני מנסה לחזור, לוותר על כל התביעה הזו, רק לחזור, אני מהבחורים שרואהכתבה על צה"ל ומתרגש כמו ילד, מבחינתי אין יותר משירות קרבי..זה מה שרציתי וזה מה שאני רוצה.
ואני כותב פה פשוט כדי לפרוק תסכולים של שנתיים.

אני חושב שעד היום לא הכרתי מישהי בגלל השריטה הזו ,כי זה מה שמעניין אותי כרגע, לא שום דבר אחר, אז זה מגביל אותי בזוגיות, ושהגעתי לראיון עבודה הרגשתי כאילו אני מוותר על החלום שחלמתי מגיל צעיר והגעתי הביתה ופשוט התפרקתי מול ההורים שלי, עברתי כבר מלא מקומות עבודה, אחרי חודש חודשיים אני מוותר ,בקרוב אני מגיש מכתב למשרד הרמטכ"ל לנסות ולהשיג את זה בכל דרך אפשרית.

גם אם לא תגיבו זה בסדר, סתם כיף פשוט לפרוק משהו כאן, זה הדברים באמת שעוד קיצרתי דברים, יש עוד הרבה, אבל לא משנה מה תודה שקראתם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2011, 11:23
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ggg1000 שמתחילה ב "חייב עזרה - השתחררתי על רפואי, מת לחזור מרגיש כבר לא נומאלי"

אמנם לא שירתתי בקרבי, אבל אני כן יכולה להזדהות. לקראת השחרור שלי ניסיתי לעשות מאמצים כדי לצאת לקבע ובגלל הרבה מאוד בירוקרטיה ומפקדים מעצבנים זה לא יצא לפועל. תמיד שיעשעה אותי העובדה שהצבא מגייס אנשים שלא רוצים לשרת בכוח, אבל כשיש מישהו שרוצה לתת מעצמו ומוכן לשרת ואפילו להפוך את זה לקריירה, הם לא תמיד יקחו אותו, ולפעמים זה בגלל שטויות גמורות.

אני מאוד מקווה בשבילך שהמאבק שלך ישתלם ותחזור לשרת (גם אם זה לא יהיה שירות קרבי). אבל בסופו של דבר צריך להבין שהצבא הוא קודם כל גוף שפועל למען הצרכים של עצמו ושל המדינה. התפקיד שלו בסופו של דבר זה לא לספק כל רצון של החייל הפשוט.

ישן 18-09-2011, 15:51
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ggg1000 שמתחילה ב "חייב עזרה - השתחררתי על רפואי, מת לחזור מרגיש כבר לא נומאלי"

גם אני התחלתי לוחם אבל לצערי נפצעתי ונאלצתי לעזוב. אמנם לא שוחררתי מהצבא אלא עברתי למפקדה, אבל אני יכול להבין. לקח לי שנה שלמה כדי להשתחרר מההרגשה הזאת, אחרי ששלחתי אפילו מייל לשגרירות ארה"ב ושאלתי כיצד מתגייסים למארינס, ולמפקדת הליגיון הצרפתי כדי לדעת מה הפרוצדורה (עברתי סדרת טיפולים והחלמתי לפני כן). אבל זה עבר לי אחרי שנה, והבנתי שלא משנה מה קרה, אני אקח את החיים כהזדמנות ולא אכנע לטירוף בו שריתי.

שיהיה לך בהצלחה.

ישן 25-09-2011, 17:37
  arik.sol arik.sol אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ggg1000 שמתחילה ב "שוב תודה חבר'ס, כל תגובה פה..."

תשמע אני לא רוצה להעכיר את האווירה אבל אני די מבין את ההורים שלך...
אין ספק שאתה בחור משכמך ומעלה והלוואי שכל מי שמתגייס כיום יבוא עם הלהט שלך!
אבל תחשוב קצת יותר רחוק לטובתך (כמו שבטח ההורים שלך חושבים)
המדינה מכריחה אותך לעשות צבא 3 שנים, אתה יצאת מהצבא אחרי 1.8 לא מבחירה אלא בגלל בעיה רפואית, אין לך שום חובה לתת עוד 3 שנים (אני מניח שזה מה שיבקשו ממך לחתום במידה ותלך לקרבי) למדינה, זה הרבה זמן שאולי יום אחד בעתיד תצטער שבזבזת.
חוץ מזה תהייה בטוח ב-100% שאתה בריא וכשיר, כי בוועדה יכריחו אותך לחתום על הרבה טפסים שאני לא בטוח שאתה מבין את המשמעות שלהם (ויתור על אחוזי נכות שאולי מגיעים לך בצדק, ויתור על פיצויים במקרה של פציעה עתידית....)

אני מבין שעכשיו הצבא נראה לך כמו מטרה חשובה שאתה פשוט לא יכול לוותר עליה, אבל נראה לי לא פחות חשוב שיהיו אנשים כמוך באזרחות שאוהבים את הצבא , מאשר שתמשיך עם הבירוקרטיה הצבאית ותמצא את עצמך מצטרף למעגל השונאים\מאוכזבים ממנו.

אולי הדברים שלי ישמעו לך הזויים ואגואיסטים, אבל תתפלא לשמוע שאני לפני הגיוס העלתי פרופיל ושירתתי ביחידה קרבית מובחרת. ועם כל ההבנה של המצב שלך אני עדיין אומר לך שצבא זה חשוב אבל לא בכל מחיר.
ד"א - מחזק את הרעיון של "אחרי".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר