לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2011, 01:43
  dotanking18 dotanking18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.11
פרידה מחברה

שלום.
שמי גיא אני בן 21 וחברה שלי 19 ואני צריך עזרה ממי שמבין בנושא או שחווה זאת גם..
יש לי חברה כבר 3 שניה אבל הקשר לא היה רצוף הרבה פעמים נפרדנו בגללי (בגלל שלא הרשתי שאני אוהב אותה)ועכשיו אנחנו כבר שנה רצוף ביחד ..
אני הכרתי את חברה שלי דרך חבר , היא התאהבה בי ואז התחיל ביננו משו אבל אף פעם לא היתי מאוהב בה למרות שכן היה לי אליה רגשות .. חברה שלי כבר 3 שנים נלחמת שניהיה ביחד היא אוהבת אותי מאוד ..בפעם האחרונה שחזרנו אז היה לי דווקא טוב נהנתי איתה והכל היה בסדר אבל בשלושה חודשים האחרונים אנחנו לא הצלחנו להסתדר תמיד רבים , הרגשתי שהיא כבר לוחצת וניהת דבק , והתחלתי לחשוב על פרידה בראש כי כבר לא היה לי חשק לצאת איתה , לדבר איתה , לנשק אותה בקיצור לשמוע ממנה היא ממש נימאסה עלי , אבל לא העזתי לעשות עם זה כלום כי אני איתה המון זמן ואני רגיל אליה ובכל זאת יש לי רגשות אליה ...
תראו אני וחברה שלי כבר 3 שנים ביחד ואף פעם לא היתי מאוהב בה אבל כן היה לנו כימיה ונקשרתי אלי אבל התחלתי לחשוב בראש אם אני רוצה להמשיך את זה כי וואלה זה קשר רציני ראשון ואני גם לא מאוהב בא..אני לא מתרגש ממנה..אבל אני נורא נקשרתי אליה והקשר הזה היה לי נוח היא תמיד היתה שם בשבילי בכל מצב..
לפני יומיים החלטתי לקחת הפסקה כי הרגשתי מבולבל ועכשיו אני נורא מתגעגע אליה וגם בכיתי אבל אני לא יודע אם לחזור אליה כי היא נורא רגישה ואני לא יכול לשחק ברגשות שלה כל פעם... היא ילדה מדהימה ואין ילדות כאלה היום וזה אחד הדברים שהשאירו אותי איתה , אנחנו עדיים צעירים אבל היא רואה אותי כבעלה בעתיד וכבר היו לה כמה יציאות בנושא ותאמת זה מלחיץ כי אני לא יודע אם זה מה שאני רוצה כי אני לא מאוהב ולא מתרגש ממנה ..
בבקשה תנסו לעזור לי כי אני באמת לא יודע מה לעשות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר