לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2011, 12:57
  zivstone zivstone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.10
האם יש עילה לתביעת חברת נסיעות

שאלה : האם לפי הסיפור הבא יש כאן איזה שהיא עילה לתביעה ומה הסיכוי לנצח בה?
להלן הסיפור:
אני וחבר קנינו כרטיס טיסה לדרום אמריקה לפני כשנה , כחודש לפני הטיסה לחבר נוצרה בעיה ולכן לא יכל לטוס ונאלצנו לבטל את רעיון הטיסה- התקשרתי לחברת הנסיעות בכדי לראות מה ניתן לעשות עם הכרטיסים.
שם נאמר לנו שאי אפשר להזדכות עליהם מכיוון שהם כרטיסים ללא החזרה, אבל ישנה אפשרות של ביטול הטיסה ולמעשה להקפיא את הכרטיסים- ואם ובמידה נרצה להחזיר אותם לחיים נצטרך לשלם 200 דולר קנס
אז העדפתי לקחת את השיטה הזאת מאשר לנסוע באותו תאריך לבדי לדרום אמריקה.

כעבור חצי שנה הבנו שהחבר כבר לא יוכל לטוס יותר לדרום אמריקה(עקב מצב משפחתי) אז הבנתי שכדי שאני ינצל את הכרטיס ויטוס לבדי- התקשרתי לחברת הניסעות ואז הופתעתי לגלות שהמחיר איננו כבר 200 דולר דמי שינוי אלה ישנה גם השוואה בין הכרטיס שעולה כיום לבין כמה ששילמתי בעבר +200 דולר קנס!
לכן יוצא שהיום אני צריך לשלם יותר ממה ששילמתי על הכרטיס בעבר.

ובנוסף מנהל החברה מספר לי שגם הוא לא יכול להתחייב לי על כך שאני יוכל לשנות את המועד הכרטיס בחזור אם בכלל - מבחינתו אין שינוי במועד הכרטיס חזור.-ביקשתי לראות את חוזה הכרטיס אבל המנהל אומר לי (ציטוט) : "לא חייב לך כלום - לא רוצה להראות לך את החוזה- מה תעשה לי...?"

האם יש לי אפשרות לתבוע כאן על כך שלא הוסבר לי מלכתיחלה (ויש לי גם אסמתכתא על כך במייל שלי)
שעלות שינוי הכרטיס יכולה להשתנות על פי מחיר הכרטיס כיום?והאם יש פה אפשרות של תביעה גם בנושא של היחס - לכך שהם לא רוצים לעזור לי לממש את הכרטיס ולהביא לי את המידע שנחוץ לי בנוגע לשינוי הכרטיס חזור (אם אני ירצה לשנות את הכרטיס וגם אז הם ייקחו ממני מחיר מלא אז כבר עדיף לקנות מטוס פרטי...)

אז האם יש עילה לתביעה או לא?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר